Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
470 postów 1988 komentarzy

W obronie cywilizacji łacińskiej przed bandytami i obłudnikami

Janusz Górzyński - Quis et deus? – KTÓŻ JAK BÓG! Discedite a me omnes pessimi haeretici, filii diaboli, et pestes animarum: vos detestor, et abominor, et cum Ecclesia Dei anathematizo. Jan kard. Bona O Cist

MOCNE STARCIA!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przerwana konferencja Kalisza przez Narodowców - mocne starcie!

 

Przerwana konferencja Kalisza przez Narodowców - mocne starcie!

Narodowiec kontra Kalisz oko w oko OSTRE STARCIE!

Cejrowski do Kalisza: Precz z komuną!

 

KOMENTARZE

 • Kompletna lipa, dziadostwo, kompromitacja.
  Kolejna potwierdzenie że ten ruch narodowy to produkt made in MOSSAD.
  Mamy demokrację, Kalisz może sobie tam coś wyplatać, co uważa. Nie można mu zabronić, jeżeli nie dokonuje zdrady stanu. Według mnie zdrady stanu dokonują ci co popierają Banderowców i pchają nas uparcie do wojny z Rosją, po której z Polski niewiele już zostanie. Co na to tzw. narodowcy polscy ( a raczej żydowscy)? Ano nic.
  Dramatycznych problemów Polski jest wiele, nieraz tutaj było o tym pisane ( nie jest nim Kalisz czy Palikot). Ruch tzw. narodowy uparcie milczy o tych problemach, zamiast tego funduje nam głupkowate happeningi dla idiotów. Mamy z komuną walczyć. A gdzie ta komuna? Ano już dawno jej nie ma, więc mogą tak dzielni narodowcy walczyć do końca świata z czymś czego nie ma.
  Na Węgrzech też są narodowcy, ale prawdziwi. Czy oni z komuną walczą? No nie, bo to absurd by był. Gdy Orban wreszcie opodatkował i przykrócił złodziejskie praktyki wielkich międzynarodowych korporacji (które bez litości łupiły Węgry), to nie Moskwa zagroziła interwencją wojskową, tylko Niemcy z poparciem wielu tzw. demokratycznych stolic zachodnich. Do dzisiaj Węgry są pod ciężką presją tych cynicznych złodziei. Którzy do tego zmuszają kraje Europy Środkowej do zaprowadzania różnych szalonych eksperymentów obyczajowych w stylu Kalisza czy Palikota. Ale narodowcy i tak walczą z sowietami, czyli z Rosją. Która to Rosja jest przeciw takim eksperymentom. Zero logiki? Zero. Ale że te chłopaki wyglądają na niezbyt kumatych, to nawet tego nie zauważają.
  Węgrzy się jakoś trzymają, bo ... w reakcji na szantaże zachodnich stolic radykalnie ocieplili stosunki z Rosją. To samo zrobili Czesi i Słowacy. Rura zachodnim pedałom, złodziejaszkom zmiękła i siedzą teraz cicho. Sytuacja Polski jest radykalnie odmienna. Mamy tak złe stosunki z Rosją że każdy Polski premier musi stawać na baczność gdy zadzwoni jakiś trzeci sekretarz z zachodniej ambasady. I musi tylko deklarować - tak jest, będzie niezwłocznie wykonane. Bo my nie mamy żadnego pola manewru przez te antyrosyjskie debilne wyskoki.
 • @vortex 00:32:30
  Tutaj nie ma wystąpień antyrosyjskich, a jedynie antykompradorskie. Myślę, że problemem jest to, iż obecni kompradorzy to przecież dawni komuniści i chodzi o dezynfekcję ducha od wschodniej służalczości i o Norymbergę 2 dla żydobolszewii. Swoją drogą to przecież PiSowcy oskarżają RN o agenturalność na rzecz Rosji.
  Palikot to przecież członek Grupy bilderberskiej a nie Kremla ;)
  Poza tym neokomunizm nadciąga teraz z Niemiec - ze Szkoły Frankfurckiej , która wytworzyła Nową Lewicę i nową rewolucję kulturalną.
  Zdaniem ks. prof. Tadeusza Guza Nowa Lewica podbiła Niemcy a przez Niemcy podbija cały świat.

  Stąd Pańska diagnoza jest nietrafna i zasadza się na dziwacznych stereotypach.
 • @Janusz Górzyński 01:33:20
  W pełni się z tym zgadzam i pełni popieram tych młodych ludzi z RN. Wprawdzie werchuszka tego Ruchu niczym nie różni się od innych z którymi mieliśmy już (i mamy) do czynienia, to tzw doły to ludzie z całą pewnością szczerzy i oddani Polsce. Dlatego w pełni ich popieram w tym nieodstępowaniu ani na krok tych -nazwijmy to eufemistycznie- kompradorów.
 • @Jan Paweł 08:13:13
  Przecież oni kopiują strategię PC/PiS, rytualne ataki personalne na wąską wyselekcjonowaną grupę osób i poza tym nic nie robienie dla Polski, a nawet jej szkodzenie. Celem tych rytualnych ataków było i jest propagandowe przykrycie i ukrycie szkodliwej działalności dla Polski.
  Kaczyński i PC był częścią rządu Olszewskiego. Zajmowali się intensywnie dla publiki gonieniem prawdziwych i fikcyjnych agentów. A nie dla publiki? Oddali za darmo masonowi Agnelli (FIAT) olbrzymi bardzo nowoczesny zakład FSM Bielsko Biała.
  Za Buzka poszedł w trawę polski sektor bankowy za jakieś napiwki. Też rząd z poparciem PC i Kaczyńskiego.
  Za rządów Kaczyńskiego poszedł w trawę za jakiś napiwek WSK PZL Mielec. Sprawa była robiona w dużej dyskrecji, tylko znalazł się jeden gość co to złośliwie zbadał i opisał (nota bene dla grup agentów i kretynów którzy wciąż Kaczyńskiego popierają to nie była żadna informacja - "Jarosław Polskę zbaw", debile i niedorozwoje umysłowe). Dla publiki znęcali się nad Blidą jako ohydną korumpantką, a jak się zdaje osobą kryształowo czystą. A ile spraw za rządów z poparciem Kaczyńskiego nie opisano, bo się nie znalazł jeden uczciwy?
  Jak Lepper domagał się zbadania prywatyzacji hut stali (jawnie aferalnej), a Giertych zbadania prywatyzacji sektora bankowego - to Kaczyński puszczał pianę z pyska (czy ci durnie nie rozumieją o co naprawdę chodzi, że ten nasz patriotyzm to taka zmyłka dla głupiej gawiedzi?).
  Jak była sprawa sześciolatek do szkół to Kaczyński tylko wydusił z siebie, że szkoły jeszcze nie są przygotowane (jeszcze), choć dobrze wie że to pomysł zachodniego lewactwa, które chce już od małego kształtować umysły i tworzyć nowego radzieckiego człowieka.
  Więc skoro się tak rozpisałem, to dlatego że widzę że tzw. ruch narodowy dokładnie kopiuje ten system - żadnego wyrazistego programu dla Polski, żadnego jasnego stanowiska w żadnej sprawie, zamiast tego robienie klasycznych dymów dla zmylenia publiki. Teraz chyba jest przeznaczone na zarżnięcie polskie górnictwo węgla kamiennego, a wśród tzw. "patriotów z RN" dziwna cisza - jakieś instrukcje odebrali od kogo trzeba?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej