Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
470 postów 1988 komentarzy

W obronie cywilizacji łacińskiej przed bandytami i obłudnikami

Janusz Górzyński - Quis et deus? – KTÓŻ JAK BÓG! Discedite a me omnes pessimi haeretici, filii diaboli, et pestes animarum: vos detestor, et abominor, et cum Ecclesia Dei anathematizo. Jan kard. Bona O Cist

Jak budować ekonomiczną siłę polskiej rodziny?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak budować ekonomiczną siłę polskiej rodziny - Ireneusz Jabłoński

 

Jak budować ekonomiczną siłę polskiej rodziny - Ireneusz Jabłoński
Wykład jest zidologizowany i nie ukazuje rzeczywistych problemów polskich rodzin oraz firm rodzinnych na tle faktycznej globalizacji gospodarki światowej dokonywanej pod wpływem sieci zasilanych przez lichwiarskie fundusze, które prowadzą wojnę kulturową i ekonomiczną na całym świecie w imię hańby naszych czasów - jaką jest lichwiarski kapitalizm liberalny.

"Liberalizm to bolszewizm w połowie drogi" Leon XIII

 
"Wszystkie imperia i państwa to mity jedyną realną władzą na tym świecie są żydzi i ich banki" F. Dostojewski

"Nie drażnijcie ofiary, która sama pcha się w nasze ręce! Zawierzcie mej metodzie, ja wam dostarczę wschodnie landy, w ten sposób, że ich dzisiejsi administratorzy, czyli Polacy, będą nam jeszcze wdzięczni, że zostali wreszcie Europejczykami" (Z wypowiedzi kanclerza Niemiec - Schroedera na zjeździe tzw. "wypędzonych" w Berlinie w 2001 r. 
"Trzecia Mitteleuropa ma na celu nową kompozycję Europy Środkowo-Wschodniej po wycofaniu się Sowietów. Zadaniem 80-milionowych Niemiec jest zająć ten obszar. Wszystkie środki są temu celowi poświęcone" Henry Kissenger - żyd, były sekretarz stanu USA
 
W Unii Europejskiej "Polacy będą żyli z pracy, a nie z własności, bo własność przeznaczona jest dla kogoś innego" (Janusz Lewandowski - Aaron Langman - żyd, były minister przekształceń własnościowych z ramienia Unii Wolności dziś komisarz w UE)
 
 
Ireneusz Jabłoński: Praca jako źródło bogactwa narodu, konieczne zmiany systemu podatkowego w Polsce
 
 
 
Ireneusz Jabłoński - "Osiem lat obecności Polski w UE: sukces czy rozczarowanie?"


RWM - Upadek Europy (Nazistowskie Korzenie UE), (prod Vans Beats)

"Wydałem rozkaz zabijania bez litości i bez miłosierdzia; mężczyzn, kobiet i dzieci polskiej mowy i polskiego pochodzenia.
Tylko w ten sposób zdobędziemy potrzebną nam przestrzeń życiową.... Polska będzie wyludniona i zasiedlona Niemcami" (Adolf Hitler, mowa z 22 sierpnia 1939 roku )
 
Z Polski wyjechało już kilka milionów ludzi a kilka już następnych szykuje się do wyjazdu.
 
W XX wieku aby wejść na teren Polski trzeba było użyć dwóch największych armii lądowych świata, których uderzenia nie wytrzymało by nawet USA.
 
Dziś wystarczy Polaków postraszyć i podać presji ideologii, propagandy, bezprawia prawa oraz heretyckich koncepcji ekonomicznych!!!!
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • upadek w kazdej dziedzinie to konsekwencja upadku moralnego...
  Bez patriotyzmu gospodarczego i solidarnosci spolecznej - kicha!
  Jak budować ekonomiczną siłę polskiej rodziny? - Najwygodniej, kosztem
  innej (ubogiej ) polskiej rodziny! Neodarwininizm w akcji.
  Nie obedzie sie bez obozow reedukacyjnych!
 • -------- i Pan pyta ??
  ---- a leżeć krzyżem w kościele ! - i czytać co 300 lat temu powiedział jakiś / święty biskup / - może w końcu całemu Narodowi wyrosną skrzydła i odfrunie on do lepszej rzeczywistości .
 • @1abezmetki 04:33:26
  Upadek cywilizacyjny. Jestesmy w stanie acywilizacyjnym, bo Polacy przestali bronić cywilizacji łacińskiej, która jest fundamentem Narodu Polskiego.

  Prawo Konecznego mówi, że w zderzeniu cywilizacji to cywilizacje wyższe ulegają cywilizacją niższym. Dlatego dziczejemy, bo prymat nad cywilizacją łacińską biorą cywilizacje żydowska, turańska i bizantyjska.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej