Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
470 postów 1988 komentarzy

W obronie cywilizacji łacińskiej przed bandytami i obłudnikami

Janusz Górzyński - Quis et deus? – KTÓŻ JAK BÓG! Discedite a me omnes pessimi haeretici, filii diaboli, et pestes animarum: vos detestor, et abominor, et cum Ecclesia Dei anathematizo. Jan kard. Bona O Cist

Komunizm a okultyzm - ZSRR jako idealne masońskie państwo

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

MASONERIA A KOMUNIZM - Komunizm a okultyzm - SYSTEM Z PIEKŁA RODEM - Gnostysko-patońsko-kabalistyczny komunizm.

Kłamstwo unicestwia życie duchowe; morderstwo życie cielesne... Nieustannie unicestwiać: oto taktyka sił szatańskich" (A. Mager OSB).

 Lenin był agentem Illuminatów - potwierdza w tym wykładzie x. prof. T. Guz

 

 

Wielki badacz cywilizacji prof. Feliks Koneczny zdiagnozował marksistowski komunizm jako zorganizowany antykościół czyli ( organizację „kościelną”) – strukturę ideową i kadrową wybitnie antykatolicką i w ogóle antychrześcijańską. Łączącą gnostyków i judaistów-kabalistów, pitagorejczyków i platonistów, i innych heretyków, którzy dla utworzenia swojej hierarchicznej struktury i ideologii posłużyli się następującym kluczem biblijnym.

Jahwe - meterializm dialektyczny
Mesjasz - Karol Marks 
Naród wybrany - proletariat
Kościół - partia komunistyczna
Piekło - kara dla kapitalistów
Powtórne przyjście mesjasza - rewolucja
Millenium - rzeczypospolita komunistyczna

 

 

   Plan Bestii prowadzący ku jednemu Rządowi Światowemu

Oto CELE MASONERII, czyli składniki "piekielnej mikstury" trującej do dziś znękaną ludzkość, a sformułowanej przez Weishaupta, potem Marksa oraz współczesnych im Iluminatów:
- zniszczenie monarchii i wszelkich uporządkowanych form rządów narodowych;
- zniesienie własności prywatnej i dziedziczenia tej własności;
- zniszczenie wszelkiej religii, a chrześcijańskiej w pierwszej kolejności;
- zniszczenie patriotyzmu, ducha narodowego;
- zniszczenie rodziny, życia rodzinnego;
- zniesienie instytucji małżeństwa;
- ustanowienie grupowego, poza rodzinnego wychowania dzieci.


Ten plan Iluminatów przetrwał do czasów dzisiejszych w niezmienionej postaci.
Jest planem New Age.
Jest planem globalnej Bestii

 
  
 
 
 
 
 
Planem masonerii jest zniszczyć Kościół zepsuciem obyczajów" św. Maksymilian M. Kolbe
 
Komunizm i NWO szczegółowo przewidziane przez F. Dostojewskiego
 
Zaczynam od nieograniczonej wolności, lecz kończę na nieograniczonym despotyzmie”. Najkrótsza droga do spełnienia wiedzie przez totalną dyktaturę: „Ludzkość musi być podzielona na dwie nierówne części. Dziesiąta część otrzymuje wolność osobistą i nieograniczoną władzę nad pozostałymi dziewięcioma dziesiątymi. Tamci zaś zatracają osobowość, stają się stadem i bezgraniczne posłuszeństwo doprowadza ich w drodze przekształceń do niewinności pierwotnej, do jakiegoś raju przedhistorycznego, w którym jednak będą musieli pracować. Środki, które proponuje autor w celu odebrania woli większości i przerobienia jej w stado za pomocą odpowiedniego kształcenia szeregu pokoleń, są bardzo interesujące i logiczne.” )
.... „Każdy członek społeczeństwa pilnuje drugiego i ma obowiązek denuncjować go. Każdy należy do wszystkich, wszyscy do każdego. Wszyscy są niewolnikami równymi w niewolnictwie. Zaczyna się od zniżenia poziomu wykształcenia, wiedzy, talentów. Wysoki poziom wiedzy i talentu dobry jest tylko dla uzdolnionych. Nie trzeba ludzi uzdolnionych! (…). Wypędza się ich i skazuje na śmierć. Cyceronowi odcina się język, Kopernikowi wykłuwa się oczy, Szekspira się kamienuje! Oto jest szygalewszczyzna! Niewolnicy muszą być równi! Nie było nigdy ani wolności, ani równości bez despotyzmu, lecz w stadzie musi być równość. (…) Byle rodzina, byle miłość – a już rodzi się pragnienie własności. Zabijemy to pragnienie. [b]Puścimy w ruch pijaństwo, oszczerstwo, denuncjację! Rozplenimy niesłychaną rozpustę! Każdego geniusza zgasimy w kołysce.
.”.Kto grzeszy, jest dzieckiem diabła, ponieważ diabeł trwa w grzechu od początku. Syn Boży objawił się po to, aby zniszczyć dzieła diabła. Każdy, kto narodził się z Boga, nie grzeszy, gdyż trwa w nim nasienie Boże; taki nie może grzeszyć, bo się narodził z Boga."
1L. Jana 3:4-9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Czy postkomuniści to postsataniści?
 
Bądźmy po proletariacku szczerzy: Karol Marks, ojciec komunizmu, w młodości był satanistą. Znamy przecież jego studencki dramat “Oulanem”, czy wiersz “Gracz”, w których aż duszno od atmosfery piekielnej grozy albo inicjacji satanistycznych z mieczem w tle. Należałoby zatem postawić pytanie: czy była to szczeniacka, przemijająca fascynacja, czy też satanizmem możemy tłumaczyć późniejszy komunizm brodatego teoretyka? Stawiam następującą hipotezę. Marks-raczej odrażający typ zakochany nie tyle w sobie, co we własnych poglądach-został komunistą dlatego, że wcześniej był satanistą.
 
Albo powiedzmy inaczej. Marks przez całe świadome życie (z wyjątkiem okresu szkolnego, gdy deklarował przywiązanie do chrześcijaństwa) był satanistą deklarującym w pewnym momencie komunizm jako cel polityczny.Przyznajmy, że komunizm zaprzeczający istnieniu Boga, zastępujący moralność jej brakiem, każący niszczyć i jeszcze raz niszczyć idealnie pasuje do roli dziecięcia satanizmu. Poza tym jego głupota jest tak bezdenna, że zapewne przez Księcia Ciemności zamierzona. Nie przesądzając sprawy (w końcu nie jesteśmy marksistami i nie wiemy czy młodzi komuniści smalą cholewy do dziewczyn, czy też w zapadłym grobowcu, w blasku świec, toczą krew z ropuchy) przypomnijmy tylko, iż spokój ducha Karola zakłócają na cmentarzu Highgate w Londynie wielbiciele…Szatana. Przynajmniej ci pamiętają.
 
Dariusz Ratajczak
 
Źródło;
 
 
 
 
 
 
Poznacie Prawdę, a Prawda was wyzwoli” (Ewangelia św. Jana 8, 32)
 
 
 
 
 
 
14Będą oni walczyć a) z Barankiem, b) lecz Baranek ich zwycięży, c) gdyż jest Panem panów i Królem królów, d) a z Nim ci, e)którzy są powołani i wybrani, f)[15] i wierni.G) 15(Apokalipsa św. Jana)
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • --------- INNE ZRÓDŁA i KRZYŻACY --MORDERCY
  http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=de&u=http://www.weltsichten.eu/&prev=search
 • @ninanonimowa 16:34:48
  Oczywiście. Każdy Polak-katolik o tym wiedział i ks. Długosz nazywał ich latrocinum a Polacy ich gromili w wojnach.
  https://www.youtube.com/watch?v=MghLmPx6XwE
  Chyba o bitwie pod Grunwaldem słyszałaś ?
  https://www.youtube.com/watch?v=3Zi3s8wTBew
  https://www.youtube.com/watch?v=fI5wOJMY-3A

  KRZYŻACY POTEM SIĘ SEKULARYZOWALI I PRZESZLI NA JUDAIZM LUTERSKI.... cały czas był w nich germański diabeł.

  U GERMANÓW ZBÓJECTWO NIE UCHODZI ZA COŚ ZŁEGO Juliusz Cezar Wojna galijska

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej