Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
470 postów 1988 komentarzy

W obronie cywilizacji łacińskiej przed bandytami i obłudnikami

Janusz Górzyński - Quis et deus? – KTÓŻ JAK BÓG! Discedite a me omnes pessimi haeretici, filii diaboli, et pestes animarum: vos detestor, et abominor, et cum Ecclesia Dei anathematizo. Jan kard. Bona O Cist

Muzeum Żydów w Polsce i jego konsekwencje

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Muzeum Żydów w Polsce - Judeopolonia - żydokomuna - globalizm - NWO

 15 Żydzi zabili Pana Jezusa i proroków, i nas także prześladowali. A nie podobają się oni Bogu i sprzeciwiają się wszystkim ludziom. 16 Zabraniają nam przemawiać do pogan celem zbawienia ich; tak dopełniają zawsze miary swych grzechów. Ale przyszedł na nich ostateczny gniew Boży9


To napisał św. Paweł z Tarsu, Apostoł narodów, do wspólnoty chrześcijańskiej w pierwszym swoim Liście do Koryntian.

Odsłaniając prawdę o zbrodni bogobójstwa i o tym, że żydzi są bezwzględnymi prześladowcami chrześcijaństwa.

Nie ulega kwestii, że Polska w swoją 1050 rocznicę Chrztu powinna przypomnieć o smutnych relacjach z żydami, który nieraz zdradzali nasz kraj kolaborując z naszymi agresorami, zaborcami i okupantami.

Najsmutniej  jednak wygląda rola żydów w kontekście podboju Polski przez narodowych komunistów niemieckich, których dojście do władzy w Niemczech a następnie ludobójstwo Polaków i rabunek polskiego mienia faktycznie sfinansowała wraz z projektem III Rzeszy lamerykańska lichwa żydowska.

Te same siły dopomogły dojść wcześniej do władzy innej globalistycznej sitwie w Rosji zwanej ludobójczą i złodziejską sektą żydobolszewików.

Niestety po upadku ZSRR, gdy upadły wszystkie koncepcje satanistycznego żyda Karola Marksa na "wyzwolenie" ludzkości z religii, z polityki i z własności, to przyszedł czas nowego żydowskiego globalnego złodziejstwa i niewolnictwa w opakowaniu kapitalizmu liberalnego, który prefekt Kongregacji Nauki Wiary ks. kard. Gerard Miller nazywa "hańbą naszych czasów".
 
 

Państwo Izrael, które przy pomocy wojskowych z Armii Polskiej gen. W. Andersa powstało w połowie ubiegłego wieku nigdy nie było traktowane jako spełnienie marzeń syjonistów. Żydzi bowiem myśleli o Wielkim Izraelu od Nilu po Eufrat.
 
24 Wtedy Jezus rzekł do swoich uczniów: "Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje. 25 Bo kto chce zachować swoje życie, straci je; a kto straci swe życie z mego powodu, znajdzie je. 26 Cóż bowiem za korzyść odniesie człowiek, choćby cały świat zyskał, a na swej duszy szkodę poniósł? Albo co da człowiek w zamian za swoją duszę? 27 Albowiem Syn Człowieczy przyjdzie w chwale Ojca swego razem z aniołami swoimi, i wtedy odda każdemu według jego postępowania. 28 Zaprawdę, powiadam wam: Niektórzy z tych, co tu stoją, nie zaznają śmierci, aż ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego w królestwie swoim". (Ewangelia św. Mateusza rodział 16) 
 
 
Skoro sam Pan Jezus przestrzegał żydów przed globalizmem cywilizacji śmierci grożącej utratą Zbawienia wiecznego, to zapewne wiedział do kogo adresuje swoje przestrogi.
 
Bóg Człowiek doskonale znał przewrotne serca żydowskie i żydowską pychę.
 
W synagodze bowiem Pan Jezus powiedział żydom, że dokonują procesów autodeifikacji oraz zamiast Bogu to żyd żydowi chwałę oddaje.
 
Nienawiść do Jezusa Pana pozostała u żydów bardzo żywa i jest przekazywana z pokolenia na pokolenie.
 
 "Żydzi bowiem już postanowili, że gdy ktoś uzna Jezusa za Mesjasza, zostanie wyłączony z synagogi" (Ewangelia św. Jana 9, 22)

Nie ulega najmniejszej kwestii, że wewnętrzne dzieje Polski to także historia zmagań i konfliktów pomiędzy Kościołem katolickim a synagogą szatana.

Nieprawdą jest, że dzieje Polski to sielankowe relacje pomiędzy chrześcijanami a żydami, pomimo, że Ojczyzna Polaków uratowała światowe żydostwo przed zagładą.

Wielki polski uczony o. prof. J. M. I Bocheński OP napisał nawet, że "Polacy mają
prawo do oskarżania Żydów o ludobójstwo na swoim narodzie".
 
Dlatego w mojej opinii nie jest stosowne używanie określenia "historia Żydów polskich", lecz "historia Żydów w Polsce".
 
  
 
 
Polecam każdemu wnikliwe wysłuchanie tej żydowskiej debaty jaka się odbyła w Muzeum historii Żydów w Polsce" aby zrozumieć mentalność i plany żydowskie na dziś i jutro.
 
Przeszłość - jak twierdził C. K. Norwid - to dziś tylko nieco dalej.
 
Historia magistra vitae est,
 
 
 
 
"Wszystkie państwa to fikcja i ułuda. Realna jest tylko lichwa i banki żydowskie" Fiodor Dostojewski
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
W nocy z niedzieli na poniedziałek nieznani sprawcy pomazali różową farbą witrynę i ściany kamienicy przy ul. Poznańskiej 11, w której mieści się Tel-Aviv Café.
 
       O zajściu na swoim profilu na Facebooku poinformowali właściciele restauracjiTel-Aviv. "Bardzo przykro, że praca wielu ludzi w jedną noc zostaje pomazana farbą - Mieszkańcy Poznańskiej 11 niedawno wspólnymi siłami wyremontowali fasadę, wymienili okna i drzwi - szkoda, że nie każdy ma wyobraźnię sięgającą dalej niż różowa farba w puszce" - napisali w internecie.

Restauracja była czynna do godz. 2. Ok. godz. 10 właściciele dostali sygnał od jednego ze swoich klientów, że fasadę kamienicy, w której mieści się ich lokal, pomazano różową farbą. Pojawiły się napisy: "Wolna Palestyna", "Syjonizm to rasizm" i "Mur to hańba wasza!".

Sprawa została już zgłoszona stołecznej policji.

Właściciele poinformowali, że restauracja została dziś otwarta zgodnie z planem o godz. 14. "Trochę tego różu w ten słoneczny dzień się przyda. Chodźcie mimo wszystko na Mezze Bufet, jesteśmy niezmiennie na stanowisku. MAKE HUMMUS NOT WALL!!!!" - skomentowali na Facebooku przedstawiciele Tel-Avivu.

To kolejny atak na ten lokal. Do poprzedniego, podobnego aktu wandalizmu doszło w lipcu 2014 roku.
 
 
CO TO BĘDZIE? CO TO BĘDZIE ???
 
 
 
 
 
Abp. Jędraszewski przypomniał w swojej homilii, że przyjście na świat Pana Jezusa, Syna Bożego, przeraziła Heroda Wielkiego i całą Jerozolimę.
 
Niestety jak stwierdził Arcybiskup, to Pan Jezus nadal przeraża lewaków w Polsce, w Europie i na świecie.  
 
 
 

Abp. Marek Jędraszewski o bohaterskiej rodzinie Ulmów, którzy dali heroiczne świadectwo miłości bliźniego. Polacy powinni pamiętać o swoich bohaterach pomimo trudnych dziejów z mniejszościami narodowymi w naszym kraju.

Odpłacali nam złem za dobro. Warto pamiętać!

Polecam również;
O tym jak w łódzkim getto Żydzi pod wodzą swego przywódcy Chaima Rumkowskiego – przemysłowca i syjonisty - pomagali Niemcom w eksterminowaniu własnej nacji.
Zakazana historia – dr Leszek Pietrzakhttp://www.radiomaryja.pl/multimedia/zakazana-historia-45/
Chaim Mordechaj Rumkowski (ur. 27 lutego 1877 Ilinie na Wołyniu, zm. pomiędzy 30 sierpnia a ok. 1 września 1944, zginął prawdopodobnie w obozie koncentracyjnym Auschwitz-Birkenau) – przemysłowiec, działacz syjonistyczny. Przełożony (Prezes) Starszeństwa Żydów w Lodsch (od kwietnia 1940 r. – Litzmannstadt) do likwidacji getta w końcu sierpnia 1944 roku. Jego działalność w tym okresie jest zazwyczaj jednoznacznie potępiana (oskarżenie o kolaborację z nazistami), choć istnieją również mniej krytyczne oceny.

 

 

Kościół katolicki zawsze i wszędzie potępia wszelkie mordy. Potępia je też w Polsce, bez względu na to, przez kogo są popełnione i bez względu na to, czy popełnione są na Polakach, czy na Żydach, w Kielcach lub innych zakątkach Rzeczypospolitej. (...) W czasie eksterminacyjnej okupacji niemieckiej, Polacy mimo że sami byli tępieni, wspierali, ukrywali i ratowali Żydów z narażeniem własnego życia. Niejeden Żyd w Polsce zawdzięcza swe życie Polakom i polskim księżom. Że ten dobry stosunek się psuje, za to w wielkiej mierze ponoszą odpowiedzialność Żydzi, stojący w Polsce na przodujących stanowiskach w życiu państwowym, a dążący do narzucenia form ustrojowych, których ogromna większość narodu nie chce. Jest to gra szkodliwa, bo powstają stąd niebezpieczne napięcia. We fatalnych starciach orężnych na bojowym froncie politycznym w Polsce giną, niestety, niektórzy Żydzi, ale ginie nierównie więcej Polaków.

 • Źródło:  Warszawa, 11 lipca 1946 r Prymas Polski ks. kard. August Hlond

 

 Dokument filmowy o bohaterskiej rodzinie Ulmów, polskich męczenników, którzy zostali zamordowani za pomoc Żydom.

 
Czy świat o tym wie? Czy Żydzi na pewno o tym pamiętają ? Sekta z Czerskiej zapewne woli zapomnieć!?
 
 
Abp Jędraszewski krytykuje twórcę Okrągłego Stołu i mówi: wolna Polska to Bóg, Honor i Ojczyzna
 
Abp Jędraszewski krytykuje twórcę Okrągłego Stołu i mówi: wolna Polska to Bóg, Honor i Ojczyzna
fot.Michal Tulinski / FORUM
Nie da się pogodzić prawdziwie wolnej Ojczyzny bez takich fundamentów, jak Bóg, Honor i Ojczyzna – powiedział abp Marek Jędraszewski w łódzkiej katedrze podczas Mszy Świętej w intencji Ojczyzny, która jest częścią cyklu modlitw archidiecezji łódzkiej za Polskę.
 
Łodzianie modlą się za Ojczyznę podczas Mszy Świętych odprawianych w każdą pierwszą sobotę miesiąca. -Wiemy jak bardzo nasza Ojczyzna potrzebuje Bożej mocy i opieki Matki Najświętszej. Dlatego zrodziła się inicjatywa, by rozszerzyć tę modlitwę o Adorację Najświętszego Sakramentu w każdą pierwszą sobotę miesiąca w godzinach od 10 do 12, a po niej o godzinie 12 będzie sprawowana Msza Święta i dalej Adoracja do godziny 16 na ołtarzu głównym - wyjaśnił Ks. Ireneusz Kulesza, proboszcz parafii katedralnej na początku Mszy Świętej. Duchowny przypomniał, że od kilku lat krucjata różańcowa prowadzi w katedrze modlitwy za Ojczyznę w każdą czwartą niedzielę. Odmawiany jest wówczas różaniec.
 
W homilii abp. Jędraszewski nawiązał do wczorajszego wypadku samochodu prezydenta RP. Metropolita łódzki wyraził oburzenie na komentarze jakie po tym zdarzeniu były zamieszczane na jednym z portali społecznościowych na profilu Komitetu Obrony Demokracji. – W tych wpisach wiele osób wyrażało żal, że się tak dobrze to skończyło, bo miało się skończyć zupełnie inaczej. Przerażenie ogrania kiedy się czyta takie wypowiedzi. To o nich można powiedzieć – mowa nienawiści – mówił hierarcha.
 
Abp Jędraszewski przypomniał w tym kontekście myśl jednego z twórców Okrągłego Stołu, który tak mówił: „po upadku komunizmu boję się w Polsce trzech totalitaryzmów: religijnego, moralnego i nacjonalistycznego”. -Tę wypowiedź można odszyfrować jako lęk przed przywróceniem właściwego fundamentu dla życia politycznego i społecznego. To lęk przed takim fundamentem, którym jest Pan Bóg. Dalej ten człowiek obawia się fundamentu moralnego jakim jest 10 przykazań, opowiadając się tym samym za relatywizmem moralnym, za tym, że każdy może mieć swoją prawdę i według niej żyć oraz narzucać ją innym. Na koniec bojąc się nacjonalizmu uderzył ten człowiek w to co jest najbardziej istotne dla całej naszej wielkiej tradycji – w patriotyzm. Ten człowiek nie chciał, by nasze życie po 89 roku kształtowało się według tych trzech słów tworzących jeden wielki program dla Polski – Bóg, Honor, Ojczyzna – zaakcentował.
 
Na zakończenie Metropolita Łódzki przypomniał, że w tym roku obchodzimy 1050. rocznicę Chrztu Polski. Szczególne wydarzenie kiedy nasi przodkowie postanowili oprzeć nasza Ojczyznę na Chrystusie. Łódzki pasterz podziękował wszystkim za dotychczasową modlitwę w intencji Polski i zachęcił, by codziennie ofiarować jedną dziesiątkę różańca za Ojczyznę.
 
Modlitwa za Ojczyznę to cykl spotkań na Różańcu, Eucharystii i Adoracji Najświętszego Sakramentu zainicjowany przez Krucjatę Różańcową. Spotkania odbywają się katedrze łódzkiej w każdą pierwszą sobotę miesiąca i trwają od godz. 10.00 do 16.00.
 
 
Źródło: KAI
 
 
 
Homilia abp. Marka Jędraszewskiego podczas Mszy św. za Ojczyzny, podczas której oskarżył Adama Michnika i inne fałszywe autorytety o działalność na szkodę katolickiej Polski
 
 Problem żydowski istnieje i istnieć będzie, dopóki żydzi będą żydami.(...) Faktem jest, że żydzi walczą z Kościołem katolickim, tkwią w wolnomyślicielstwie, stanowią awangardę bezbożnictwa, ruchu bolszewickiego i akcji wywrotowej. Faktem jest, że wpływ żydowski na obyczajność jest zgubny, a ich zakłady wydawnicze propagują pornografję. Prawdą jest, że żydzi dopuszczają się oszustw, lichwy i prowadzą handel żywym towarem. Prawdą jest, że w szkołach wpływ młodzieży żydowskiej na katolicką jest naogół pod względem religijnym i etycznym ujemny. Ale - bądźmy sprawiedliwi. Nie wszyscy żydzi są tacy. Bardzo wielu żydów to ludzie wierzący, uczciwi, sprawiedliwi, miłosierni, dobroczynni. W bardzo wielu rodzinach żydowskich zmysł rodzinny jest zdrowy, budujący. Znamy w świecie żydowskim ludzi także pod względem etycznym wybitnych, szlachetnych, czcigodnych.
 • Źródło: list pasterski Prymasa Polski ks. kard. Augusta Hlonda. Poznań, 29 lutego 1936 r.

 

 Przestrzegam przed postawą etyczną zasadniczo i bezwzględnie antyżydowską, jest ona niezgodna z etyką katolicką. Wolno swój naród więcej kochać, nie wolno nikogo nienawidzić (...). Nie wolno na Żydów napadać, bić ich, kaleczyć, oczerniać. Także w Żydzie należy uszanować i kochać człowieka i bliźniego.

 • Źródło: ks. Jan KracikŚwięty Kościół grzesznych ludzi, Znak, Kraków 1998, s. 105. Wypowiedź ks. kard A. Hlonda Prymasa Polski

 Gość Niedzielny opisał czcicieli Żydów i państwa Izrael w polskim kościele katolickim

 W tygodniku Gość Niedzielny ukazał się artykuł Marcina Jakimowicza „Źrenica jego oka”, w którym autor z sympatią opisał aktywność czcicieli Żydów i państwa Izrael w polskim kościele katolickim.
 Autor artykułu odwiedzając wspólnoty w wielu parafiach często jest świadkiem modlitw „o błogosławieństwo dla Izraela”. Czytelnik artykułu może się obawiać tego, że owe modlitwy, w duchu starotestamentowym, dotyczą tego by Żydzi bez przeszkód i pomyślnie mordowali palestyńskie kobiety i dzieci, kradli palestyńską ziemie, niszczyli domy Palestyńczyków, głodzili i odbierali możliwość pracy, opieki zdrowotnej i normalnego życia Palestyńczykom zamkniętym przez Żydów w gettach pełniących role obozów koncentracyjnych.
 Jedną z opisanych wspólnot jest wspólnota z Krakowa. Wśród młodych uczestników wspólnoty jest grono osób, które „miały przywilej poznania podczas swojego chodzenia za Bogiem, czym jest dla Niego Izrael”. Charyzmatem wspólnoty jest dzielenie tą pro żydowską iluminacją. Wspólnota propaguje judaistyczne święta z których, według wspólnoty, wywodzą się chrześcijańska wiara. Według wspólnoty to nie wieloletnia dewocja katolicka, a „poznanie żydowskiego kontekstu pozwala pojąć pewne sprawy związane z liturgią, co niesłychanie pogłębia” zrozumienie przesłania wiary.
 Wspólnota modli się „o błogosławieństwo dla Izraela”, „z miłości” bo Izrael to źrenica oka Boga i pierwsza miłość Boga, z tęsknoty za jednością z Żydami, bez których wierni są upośledzeni i kalecy w swojej drodze do Boga. Zdaniem wspólnoty nie jest możliwe poznanie Boga bez wspólnoty z Żydami. - według czcicieli Żydów kościół katolicki nie ma monopolu na poznanie tajemnicy Boga, ani sam z siebie poznania Boga nie umożliwia.
 Dla wspólnoty znaczenie ma literalne odczytanie Starego Testamentu. Według czcicieli Żydów wypełnieniem biblijnych proroctw jest istnienie Izraela i to, że Żydzi zamieniają pustynie w ogrody – warto tu dodać do tekstu z tygodnika, że syjonistyczny mit o zamianie pustyni w ogrody nie ma potwierdzenia w rzeczywistości. Żydzi w żydowskie ogrody nie zmienili pustynie, tylko ogrody zrabowane Palestyńczykom. Taki szowinistyczny i rasistowski mit o zamianie pustyni w ogrody, jest identycznie skonstruowany jak mity nazistów, którzy to nieśli, według swojej propagandy, cywilizacje na wschodzie we wrześniu 1939.
 Wspólnota wierzy też, że Bóg stanie w obronie państwa Izrael zagrożonego przez arabskich sąsiadów. Zdaniem czcicieli Żydów Izrael i wszczynane przez niego wojny, są zapowiedzią ponownego nadejścia Jezusa. Według wspólnoty „Izrael to aktualizator danych na temat powrotu Boga na ziemie, papierek lakmusowy Bożego serca”.
 Członkowie wspólnoty twierdzą też, że „jeżeli chcesz zapewnić sobie błogosławieństwo, powinieneś błogosławić Izrael”. Dla wspólnoty Izrael postał narodem wybranym, ma inne ciągle aktualne powołanie niż maja je inne narody, jest korzeniem z którego wyrasta chrześcijaństwo, ważniejszą od chrześcijaństwa gałęzią monoteizmu.
 Podobna wspólnota działa też na Śląsku w kaplicy centrum handlowego. Zdaniem tej wspólnoty Izrael pozostał narodem wybranym, depozytariuszem łask bożych. Według tej wspólnoty „Jezus przyszedł by wypełnić obietnice, które zostały dane Izraelowi”, chrześcijanie zostali jedynie wszczepieni w obietnice dane Żydom.
 Wbrew tezom czcicieli Żydów i państwa Izrael, Żydzi nie są biblijnym Izraelem. Biblijnym Izraelem jesteśmy my katolicy. Historia biblijnego Izraela jest historia proroków zapowiadających przyjście Jezusa, i ci co przyjęli Jezusa są narodem wybranym. Żydzi odrzucając Jezusa, odrzucili proroków, wybraństwo i jedyną drogę zbawienia jaką jest kościół katolicki. Judaizm z którego czerpią czciciele Żydów i państwa Izrael nie jest religią biblijnego Izraela, ale religią ufundowaną na powstałym wiele wieków po Jezusie Talmudzie, na negacji zbawczej misji Jezusa Chrystusa. Modlitw o pomyślność dla Izraela i Żydów w ich szowinistycznej i rasistowskiej polityce nie można traktować inaczej niż jako demonicznego bluźnierstwa. My katolicy, w imię miłości do wszystkich ludzi, w tym i Żydów, jesteśmy powołani do modlitwy o ich nawrócenie, by mogli odrzucić judaizm, nawrócić się na katolicyzm i zostać zbawionymi.
 Jan Bodakowski
Skala zakłamania historii przez lewactwo jest przerażająca - Ewa Kurek - "Polacy i Żydzi Problemy z Historią"
Solidna dawka prawdziwej historii, której ciągle nie znamy - jest zasługą tej prlegentki.
Zdaniem Ewy Kurek przez prawie tysiąc lat wspólnego zamieszkania, to poza szczegónymi momentami dziejowymi, Zydzi nie interesowali się Polakami a Polacy Żydami. Żydzi są specyficznym narodem nie nadającym się do asymilacji. Jednak potrafią doskonale wykorzystywać do własnych celów dane położenie i świetnie pasożytować na tkance tubylczego narodu.
 
W polskim sejmie oficjalne działa lobby żydowskie. Będzie ono chyba uzupełniało rolę jakie pełni lobby nieoficjalne. Filosemitów w polskim parlamencie nie brakuje, a wręcz pojawiają się kolejni. Teraz do pierwszego szeregu wystąpił poseł PiS i dawny rzecznik rządu Jarosława Kaczyńskiego - Jan Dziedziczak.

ZATEM PROBLEMEM W POLSCE SĄ NIE TYLKO ŻYDZI ALE SZABAS GOJE NAZYWANI PRZEZ ANDRZEJA NIEMOJOWSKIEGO DWUŻYDZIANAMI POLAKA.

Czy doczekamy się prawdziwego polskiego lobby polskim Parlamencie ?
 
 
Zapis spotkania z Marianem Miszalskim, autorem książki "Żydowskie lobby polityczne w Polsce", które zorganizował Kongres Nowej Prawicy w Łodzi. Spotkanie prowadził dr Jan Przybył. (Łódź, 16.01.2016)

KOMENTARZE

 • @
  Tak jest! Muzeum historii Żydów w Polsce.
  Żydzi nigdy i nigdzie sie nie zasymilowali.
  + 500 !
 • @
  "Abp. Marek Jędraszewski o bohaterskiej rodzinie Ulmów, którzy dali heroiczne świadectwo miłości bliźniego. Polacy powinni pamiętać o swoich bohaterach pomimo trudnych dziejów z mniejszościami narodowymi w naszym kraju"
  Czy osoba ratująca naszych śmiertelnych wrogów zasługuje na miano bohatera? Tym bardziej, że poświęcił on swoje dzieci, aby tego dokonać?

  "Kościół katolicki zawsze i wszędzie potępia wszelkie mordy. Potępia je też w Polsce, bez względu na to, przez kogo są popełnione i bez względu na to, czy popełnione są na Polakach, czy na Żydach, w Kielcach lub innych zakątkach Rzeczypospolitej. (...) W czasie eksterminacyjnej okupacji niemieckiej, Polacy mimo że sami byli tępieni, wspierali, ukrywali i ratowali Żydów z narażeniem własnego życia. Niejeden Żyd w Polsce zawdzięcza swe życie Polakom i polskim księżom. Że ten dobry stosunek się psuje, za to w wielkiej mierze ponoszą odpowiedzialność Żydzi, stojący w Polsce na przodujących stanowiskach w życiu państwowym, a dążący do narzucenia form ustrojowych, których ogromna większość narodu nie chce. Jest to gra szkodliwa, bo powstają stąd niebezpieczne napięcia. We fatalnych starciach orężnych na bojowym froncie politycznym w Polsce giną, niestety, niektórzy Żydzi, ale ginie nierównie więcej Polaków.

  Źródło: Warszawa, 11 lipca 1946 r Prymas Polski ks. kard. August Hlond"
  Jeżeli Polacy walczący w samoobronie przeciwko żydom to grzesznicy, to w takim razie nie powinniśmy walczyć przeciwko Niemcom w 1939 r. czy bronić Jasnej Góry przed Szwedami w 1655 r, czy Europy przed bolszewikami w 1920 r., bo przecież też zabijaliśmy ludzi we własnej obronie.

  "Przestrzegam przed postawą etyczną zasadniczo i bezwzględnie antyżydowską, jest ona niezgodna z etyką katolicką. Wolno swój naród więcej kochać, nie wolno nikogo nienawidzić (...). Nie wolno na Żydów napadać, bić ich, kaleczyć, oczerniać. Także w Żydzie należy uszanować i kochać człowieka i bliźniego.

  Źródło: ks. Jan Kracik, Święty Kościół grzesznych ludzi, Znak, Kraków 1998, s. 105. Wypowiedź ks. kard A. Hlonda Prymasa Polski

  Powiedz to żydom, którzy nie uznają żadnych zasad. To naziści i fanatyczni muzułmanie już mają więcej honoru i skrupułów. Nie mówiąc o tym że to cytat z katolewackiego wydawnictwa.

  "Dokument filmowy o bohaterskiej rodzinie Ulmów, polskich męczenników, którzy zostali zamordowani za pomoc Żydom.

  Czy świat o tym wie? Czy Żydzi na pewno o tym pamiętają ? Sekta z Czerskiej zapewne woli zapomnieć!? "

  I lepiej żeby świat nadal nie wiedział.
  A dlaczego? To proszę przeczytać artykuł:
  http://sukarno.neon24.pl/post/130437,dlaczego-polacy-nie-powinni-byli-ratowac-zydow
 • @Sukarno
  To już opisywał Reymont w "Ziemi Obiecanej" numer stary jak Talmud.... Robi się to tak : art. z GW
  Czy Dawid Z. podpalił swój gabinet dentystyczny?`
  Kilka tygodni temu pisaliśmy o pożarze i antysemickich napisach w gabinecie dentystycznym należącym do Dawida Z. Policjanci mają dowody, że to sam Z. podpalił lokal. Sprawą zajęła się prokuratura
  "Żydzi do komory", "Polska dla białych" - takie napisy znalazł 2 czerwca w swoim spalonym gabinecie dentystycznym Dawid Z. - Mogło dojść do tragedii. W gabinecie była butla z gazem - mówi Teresa Wiesiołek, która mieszka nad gabinetem.

  Dawid Z. płakał, że zniszczono dorobek jego rocznej pracy. Nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego ktoś go prześladuje. Z. przyjechał do Polski kilka lat temu. Wcześniej mieszkał we Lwowie, a potem w Izraelu.

  Wczoraj do prokuratury w Katowicach został doprowadzony mężczyzna, któregopolicja podejrzewa o spowodowanie pożaru. Okazał się nim... Dawid. Z. - Dowody, które udało nam się zebrać w tej sprawie, wskazują na to, że to on sam podpalił gabinet - mówi komisarz Magdalena Szymańska-Mizera, rzeczniczka katowickiej policji.

  Prokuratura postawiła mu już w tej sprawie zarzuty. Za narażenie na niebezpieczeństwo mieszkańców kamienicy grożą mu nawet trzy lata więzienia. Na razie Z. nie został aresztowany. Prokuratura zastosowała wobec niego dozór policyjny, poręczenie majątkowe i zabroniła mu opuszczania Polski.

  - W tej chwili wyjaśniamy jeszcze kwestię antysemickich napisów. Trwają ekspertyzy grafologiczne, które pozwolą nam ustalić, czy również one są autorstwa samego Z. - dowiedzieliśmy się w katowickiej policji.

  Z naszych informacji wynika, że podczas przesłuchań Z. wszystkiemu zaprzeczał. Próbowaliśmy się wczoraj z nim skontaktować, ale nie było go w domu. - On tego nie zrobił. Był tylko na tyle głupi, że zgłosił się z tym do mediów - mówi kobieta, która odebrała telefon w domu Z.
  Cały tekst: http://katowice.wyborcza.pl Ps....Zrobił to sam, lub wynajął kogoś do zrobienia tego, by ten sposób chce osiągnąć większą popularność i zwiększyć zyski.... normalne u żydów. Chciał zastraszyć gojów którzy mieszkają w tej kamienicy żeby się wyprowadzili. Będą myśleli, że nie będą tam bezpieczni przy takim sąsiedzie. Fajnie jak mu jeszcze dołożą za antysemickie napisy :) A metoda równie często stosowana przez feministki, które szczególnie na forach atakują same siebie, żeby stworzyć wrażenie, że są w centrum zainteresowania a ich przeciwnicy to wulgarne chamy. albo niedawny przykład tefałenowskiego celebryty raflalali, który sam sobie wybił szybę i zabił kota (powinien za to siedzieć), żeby potem przed kamerami opowiadać, jak to narodowcy go napadli. Na koniec pytanie do prokuratora: a to dlaczego nie został aresztowany na trzy miesiące, po wypadku z przed kilku dni, prokuratura domaga się aresztu dla dróżnika, który obsługiwał przejazd kolejowy i w porę nie zamknął (prawdopodobnie) przejazdu, zginęli ludzie, dróżnikowi jeszcze nic nie udowodniono a być może zawiniły urządzenia, no ale dróżnik nie jest żydem, tylko obrzydliwym polakiem więc podlega surowszemu prawu. Tak mamy w tzw. demokratycznej Polsce.
 • @@@!
  Kiedyś Henry Ford powiedział, że aby zapanował na świecie pokój i względny dobrobyt należałoby zamknąć 100 najbogatszych żydów - czy miał rację? We Francji na gorącym uczynku złapano jednego z nich jak malował na samochodach antysemickie hasła. Wiele jest takich aktów antysemickich robionych ręką semity. W USA nagrano ukrytą kamerą, że pewna pani sama malowała swastyki na swoich drzwiach i pisała antysemickie frazy, a potem wstyd, bo została zdemaskowana, że sama to robiła. Media głównego nurtu oczywiście wszystko przemilczały. Tak się robi właśnie tzw. "Politykie"
 • @Zdzich 05:40:50
  Istnieje poważne zagrożenie dla USA. Tym zagrożeniem jest żyd, gdyż w każdym kraju, gdzie żydzi się osiedlili, doprowadzili do obniżenia poziomu moralności i handlowej uczciwości. Trzymają się na uboczu, nieprzystosowani. Próbują zniszczyć inne narody od strony finansowej, jak to było w przypadku Hiszpanii i Portugalii.

  Przez ponad 1700 lat uskarżali się na swój nieszczęsny los, mianowicie na to, że zostali wygnani ze swej ziemi, ale, proszę panów, gdyby cywilizowany świat oddał im dzisiaj z powrotem Palestynę, to natychmiast znaleźliby powód, żeby tam nie powrócić. Dlaczego? Ponieważ są wampirami, żyją z innych wampirów. Nie potrafią sami siebie utrzymać: muszą żyć z chrześcijan lub z innych ludzi, którzy nie przynależą do ich rasy.

  Jeżeli nie zostaną wyrzuceni ze Stanów Zjednoczonych na mocy konstytucji na okres co najmniej stu lat, to jeszcze napłyną do naszego kraju w takiej liczbie, ze zaczną tu rządzie i zniszczą nas przez zmianę formy naszego rządu za którą my Amerykanie przelewaliśmy krew i poświęcaliśmy nasze życie, dobytek i wolność osobistą. Jeżeli żydzi nie zostaną wykluczeni z USA, to w ciągu dwustu lat nasze dzieci będą pracować w polu, aby ich wyżywić, podczas gdy oni będą z zadowoleniem zacierać ręce w swoich bankach.

  Ostrzegam was ponownie, jeśli nie wykluczycie [stąd] żydów na zawsze, wasze dzieci i dzieci waszych dzieci będą was przeklinać w swoich pacierzach.
  Ideały żydów nie są ideałami Amerykanów, i chociaż żyją oni wśród nas od pokoleń, ten lampart nie jest w stanie zmienić swojej skóry. Oni zagrażają naszym instytucjom, zatem powinni zostać wykluczeni stąd przez konstytucję.

  Benjamin Franklin, Stany Zjednoczone Ameryki, 1789 r.
 • Dla mnie Ulmowie
  to żadni bohaterowie, być może lumpy a raczej wiejska biedota która skusiła się na żydów pieniądze lub złoto i wyszło jak wyszło. O tym się nie napisze niestety. On i ona to mordercy swych dzieci, tak są widziani w oczach społeczności zachodu i moich.
 • @kula Lis 66 10:37:18
  Czasy zagrożenia dawno minęły. Obecnie USA to Nowy Izrael opanowany przez Żydów na 100%.
  Pozostała tylko kontr-rewolucja.
 • @fan-wolności 10:51:40
  Lewacka profesor "polskiego" czyli żydowskiego pochodzenia z uniwersytetu w Oslo , Nina Witoszek, oczernia Polaków w Aftenposten i nazywa nas rasistami:
  http://www.mojanorwegia.pl
 • @kula Lis 66 17:47:55
  "Lewacka profesor "polskiego" czyli żydowskiego pochodzenia z uniwersytetu w Oslo , Nina Witoszek, oczernia Polaków w Aftenposten i nazywa nas rasistami:"

  Co nas obchodzi, czy nazwą nas rasistami czy nie. A najlepsza metoda na antypolskie wypowiedzi to po prostu obicie kilka mord na miazgę i wtedy reszta zacznie się trzymać z daleka od nas. Na pierwszy ogień powinni pójść Ziemkiewicz, Hartman i Urban. Bo najpierw trzeba posprzątać u nas chlew.
 • @Sukarno 17:55:53
  Wnuk rebe SSakiewicz banderowiec także. Ziemkiewicz to także żyd. Jego tate był adoptowany po wojnie przez bezdzietną polską rodzinę Ziemkiewiczów, stąd to nazwisko.
 • W trosce o muzeum
  .
  Już przy okazji otwarcia tego muzeum zastanawiano się, czy wszyscy zasłużeni dla Polin żydzi znajdą tam należyte miejsce

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/cc.html#Efrai

  To dobrze rozpoczęte wspólnictwo niemieckiej elity z Judejczykami doprowadziło nie tylko do jej likwidacji ale i do likwidacji państwa.

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/oszaamiajaca-demokracja.html#CzegoPolacy

  „Państwo Izrael”
  Jeśli nie było by nawet innych, to „Państwo Izrael” jest dowodem hańby naszej cywilizacji noszącej piętno żydowskiego barbarzyństwa, staliśmy się bowiem jej wspólnikami, tolerując tę najbardziej zbrodniczą organizację w historii ludzkości,

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#Rotsz

  ponoć w imię tzw „holokaustu”.

  „Najsmutniej  jednak wygląda rola żydów w kontekście ” w kontekście samego tzw. „holokaustu”

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#HoloSamo

  który był w końcu jedynie niezbędną dla elity żydowskiej redukcją zbędnego pogłowia pospólstwa, które stało się zbyt uciążliwe a przy tym nieprzydatne. Przy okazji dokonano selekcji tego pogłowia, że zachowały się głównie elementy najbardziej zbrodnicze. Niestety także ten aspekt holokaustu nie został dotychczas zbadany, czy nowe muzeum to nadrobi, czy będzie mu wolno ?
 • @Sukarno 17:55:53 czytaj jaką mamy "dzielną" POlicję w Łodzi!
  Kolejny atak na sklep zwolenników KOD. Policja złapała sprawcę(sic! oby w innych poważniejszych sprawach byli tacy szybcy!).. http://wiadomosci.onet.pl/lodz/kolejny-atak-na-sklep-zwolennikow-kod-policja-zlapala-sprawce/48pcc9 http://ocdn.eu/images/pulscms/MGM7MDQsMCwwLDNlNywyMzE7MDYsMzE0LDFiYzswYywxNDBiMWNmZTdmMGFjNTJlZGMwMTBkNzA5NzhlODRiZSwxLDEsNiww/58a375138bde237dec8199a36889bd8c.jpeg Ps...Ciekawe co na to pozostali właściciele sklepów czy policja też tak szybko łapie sprawców włamań czy wandali którzy niszczą ich sklepy. U mnie "Żabkę" obrobiono. Sprawę umorzono po 2 tyg.! KODziarze robią prowokacje niczym ich niemieccy mocodawcy w Gliwicach kilkadziesiąt lat temu. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że dzisiejsza Polska jest o wiele bardziej spenetrowana przez agentury obce, niż II Rzeczpospolita w roku 1927… Sprawa „Bolka” to tylko wierzchołek góry lodowej. Tymczasem wiele wskazuje, że po zakończeniu prezydentury i okresie agenturalnej bezczynności – obecnie „Bolek” znów używany jest do tej brudnej roboty. Świadczy tym wymownie fakt, iż po powrocie z „Balu przebierańców” w Miami na Florydzie natychmiast wyraził gotowość by „stanąć na czele młodych” i obalić obecny rząd. (Dawniej „Bolek” chełpił się, że „naładował akumulatory” podczas wizyty u Papieża… Teraz „ładuje akumulatory” u „przebierańców” na Florydzie...) Ci przebierańcy z Miami na Florydzie to wyższej rangi PRL-owscy bezpieczniacy – najprawdopodobniej dysponujący kodem (KOD!) do tajnych kont w bankach szwajcarskich, którzy z pieniędzy zrabowanych z FOZZ pobudowali sobie rezydencje na Florydzie i pozakładali biznesy. Czy z tego samego źródła finansują teraz KOD-y? Bardzo możliwe. Przypadek Mazura (przewerbowanego do CIA, na którego ekstradycję w związku ze sprawą zabójstwa gen. Papały nie zgodził się amerykański sąd – jakże tu wydawać swojego teraz agenta!...) nie jest przecież odosobniony: na Florydzie gdzie nie splunąć trafia się w taką właśnie „rezydencję”. Bal przebierańców na Florydzie, w którym uczestniczył „Bolek” ze swym przybocznym i tłumaczką Dukaczewska – to był „bal rezydentów”…
 • @Laznik 18:17:36
  2000 lat temu lechickie (polskie) wojska podbiły Chazarów. https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2016/03/2000lat-temu-lechickie-polskie-wojska-podbic582y-chazarc3b3w.jpg?w=528
 • @kula Lis 66 19:30:33
  https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2016/03/2000lat-temu-lechickie-polskie-wojska-podbic582y-chazarc3b3w.jpg
 • PRL Polska i żydostwo.
  https://i2.wp.com/niepoprawni.pl/sites/default/files/styles/ilustracja_pe_ny/public/ilustracje-publiczny/berman_scan00039.jpg Stenogram z tajnego referatu zbrodniarza żydokomunistycznego tow. Jakuba Bermana na posiedzeniu egzekutywy Komitetu Żydowskiego w kwietniu 1945 roku

  „Żydzi mają okazję do ujęcia w swoje ręce całości życia państwowego w Polsce i rozszerzenia nad nim swojej kontroli. Nie pchać się na stanowiska reprezentacyjne. W ministerstwach i urzędach tworzyć tzw. Drugi garnitur. Przyjmować polskie nazwiska. Zatajać swoje żydowskie pochodzenie. Wytwarzać i szerzyć wśród społeczeństwa opinie i utwierdzic go w przekonaniu, że rządzą wysunięci na czoło Polacy, a Żydzi nie odgrywają w państwie żadnej roli.


  Celem urabiania opinii i światopoglądu narodu polskiego w pożądanym dla nas kierunku, w rękach naszych musi się znaleźć w pierwszym rzędzie propaganda z jej najważniejszymi działami – prasa, filmem, radiem.

  W wojsku obsadzać stanowiska polityczne, społeczne, gospodarcze, wywiad. Mocno utwierdzać się w gospodarce narodowej.

  W ministerstwach na plan pierwszy przy obsadzaniu Żydami wysuwać należy: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Skarbu, Przemysłu,Handlu Zagranicznego, Sprawiedliwości. Z instytucji centralnych – centrale handlowe, spółdzielczość.

  W ramach inicjatywy prywatnej, utrzymać w okresie przejściowym silną pozycję w dziedzinie handlu. W partii zastosować podobną metodę –siedzieć za plecami Polaków, lecz wszystkim kierować.

  Osiedlanie się Żydów powinno być przeprowadzone z pewnym planem i korzyścią dla społeczeństwa żydowskiego. Moim zdaniem, należy osiadać w większych skupiskach, jak: Warszawa, Kraków; w centrum życia gospodarczego i handlowego: Katowice, Wrocław, Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Łódź, Bielsko.

  Należy również tworzyć typowe ośrodki przemysłowe i rolnicze, głównie na ziemiach odzyskanych, nie poprzestając na Wałbrzychu i Rychbachu – obecnie Dzierżoniów. W tych ośrodkach możemy przystosować przyszłe kadry nasze w tych zawodach, z którymi bylibyśmy słabo obeznani.

  Uznać antysemityzm za zdradę główną i tępić go na każdym kroku.

  Jeżeli stwierdza się, że jakiś Polak jest antysemitą, natychmiast go zlikwidować przy pomocy władz bezpieczeństwa lub bojówek PPR jako faszystę, nie wyjaśniając organom wykonawczym sedna sprawy.

  Żydzi muszą pracować dla swego zwycięstwa, pracując jednocześnie nad zwycięstwem i gruntowaniem komunizmu w świecie, bo tylko wtedy i przy takim ustroju naród żydowski osiągnie najwyższą pomyślność i zabezpieczy sobie najsilniejszą pozycję.

  Są niewielkie widoki na to, by doszło do wojny. Jeśli Ameryka zacznie się szybko socjalizować, to tą drogą mniejszych lub większych wstrząsów wewnętrznych i tam musi zapanować komunizm.

  Wtedy reakcja żydowska, która dziś trzyma z reakcją międzynarodową, zdradzi ją i uzna, że rację mieli Żydzi stojący po drugiej stronie barykady. Podobny przypadek współdziałania Żydów całego świata, wyznających dwie różne koncepcje ustrojowe – komunizm i kapitalizm – zaistniał w ostatniej wojnie.

  Dwa największe mocarstwa światowe, całkowicie kontrolowane przez Żydów i będące pod ich wielkim wpływem, podały sobie ręce. Trud Żydów pracujących wokół Roosevelta doprowadził do tego, że USA wspólnie z ZSRR wystąpiły zbrojnie do walki przeciwko Europie środkowej, gdzie była kolebka nowej idei, opartej na nienawiści do Żydów.

  Zrobili to Żydzi, gdyż wiedzieli, że w przypadku zwycięstwa Osi, a głównie hitlerowskich Niemiec, które doskonale przejrzały plany polityki żydowskiej, niebezpieczeństwo rasizmu stanie się w USA faktem dokonanym i Żydzi znikną z powierzchni świata.

  Dlatego też Żydzi sowieccy poświęcili dla tego celu krew narodu rosyjskiego, a Żydzi amerykańscy zaangażowali swoje kapitały.

  Należy się liczyć z dalszym napływem Żydów do Polski, ponieważ na terenie Rosji jest jeszcze dużo Żydów.

  Przed wkroczeniem Niemców, w poszczególnych miastach ZSRR było kilka skupisk Żydów polskich: Charków – 36.200, Kijów – 17.800, Moskwa – 53.000, Leningrad – 61.000, w zachodnich republikach 184.730.

  Żydzi skupieni w tych ośrodkach to przeważnie inteligencja żydowska dawne kupiectwo żydowskie. Element ten jest obecnie szkolony w ZSRR. Są to kadry budowniczych Polski – tzn. Zgodnie z projektem Politbiura – fachowcy ci obsadzać będą najważniejsze dziedziny życia w Polsce, a ogół Żydów będzie rozlokowany głównie w centrach kraju.

  Stara polityka żydowska zawiodła. Obecnie przyjęliśmy nową, zespalającą cele narodu żydowskiego z polityką ZSRR. Podstawowa zasada tej polityki jest stworzenie aparatu rządzącego, złożonego z przedstawicieli ludności żydowskiej w Polsce.

  Każdy Żyd musi mięć świadomość, że ZSRR jest wielkim przyjacielem i protektorem narodu żydowskiego, że jakkolwiek liczba Żydów w stosunku do stanu przedwojennego uległa olbrzymiemu spadkowi, to jednak dzisiejsi Żydzi wykazują większą solidarność. Każdy Żyd musi mieć wpojone to przekonanie, że obok niego działają wszyscy inni, owiani tym samym duchem prowadzącym do wspólnego celu.

  Kwestia żydowska jeszcze jaki czas będzie zajmowała umysły Polaków, lecz ulegnie to zmianie na naszą korzyść, gdy zdołamy wychować choć dwa pokolenia polskie.

  Według danych wojewódzkiego Komitetu Żydowskiego na terenie Śląska Górnego i Dolnego jest obecnie ponad 40.000 Żydów. Około 15.000 Żydów ma być zatrudnionych w osadnictwie. Powiat Rychbach (Dzierżoniów) i Nysa są przewidziane do tych celów. Akcja osadnicza jest finansowana z żydowskich funduszów zagranicznych i państwowych. Żydzi celowo tworzą nową, choć chwilowo nieznaczną koncentrację elementu żydowskiego, kładąc podwalinę pod zawód rolnika i robotników przemysłowych.

  Jest to budowanie podłoża szerszych celów politycznych.”

  Powyższy tekst jest przedrukiem z książki „O Narodowych Siłach Zbrojnych – SZ.” płk. dypl. Stanisława Żochowskiego, byłego Szefa Sztabu Dowództwa SZ., Wyd. Retro, Lublin, 1994.
  W kwietniu 1945 roku zbrodniarz żyd Jakub Berman był Sekretarzem Stanu Rady Ministrów, członkiem Biura Politycznego PPR, członkiem Tymczasowego Rządu Jedności Narodu i Sekretarzem Polej Syjonu.

  Polak, który wykradł stenogram referatu Bermana, został skazany na karę śmierci zmienioną w drodze łaski na karę dożywotniego więzienia.

  * * *

  artykuł Dr hab. Krzysztofa Szwagrzyka – „W komunistycznej bezpiece Żydzi zajmowali niemal połowę stanowisk”

  Autor przebadał dokumenty IPN i na ich podstawie przygotował niezwykle ciekawe statystyki, które potwierdzają tezy Bermana dotyczące przejmowania w Polsce w żydowskie ręce całych ministerstw.

  Oto przykłady:

  O pozycji funkcjonariuszy pochodzenia żydowskiego w ministerstwie, ale też o ich postrzeganiu w społeczeństwie decydowały dwa zasadnicze czynniki. Pierwszy dotyczył ich liczby w “bezpiece”; drugi zaś zajmowania przez nich eksponowanych stanowisk.

  Jesienią 1945 r. doskonale zorientowany w sprawach “bezpieki” w Polsce sowiecki doradca przy Ministerstwie Bezpieczeństwa Publicznego płk Nikołaj Seliwanowski w raporcie do Moskwy informował, że połowę stanowisk kierowniczych w MBP (Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego)zajmują Żydzi, a w całym ministerstwie ich odsetek sięga 18,7 procent.

  Zapewne nawet on się nie spodziewał, że tak duża liczba oficerów pochodzenia żydowskiego w centrali aparatu bezpieczeństwa będzie się nadal zwiększać. W kolejnych latach udział Żydów polskich w kierowniczych strukturach MBP stale rósł, ostatecznie przekroczył 37 procent. Wśród 450 osób pełniących najwyższe funkcje w MBP (dyrektorów i zastępców dyrektorów departamentów, kierowników samodzielnych wydziałów)pochodzeniem żydowskim legitymowało się 167 oficerów.

  Na czele ministerstwa stał gen. Stanisław Radkiewicz, wspomagany m.in. przez wiceministrów: Romana Romkowskiego (Menasze Grynszpana) i Mieczysława Mietkowskiego (Mojżesza Bobrowickiego).

  W okrytej ponurą sławą centrali “bezpieki” wyżsi oficerowie o żydowskich korzeniach kierowali:

  kadrami – Leon Andrzejewski (Ajzen Lajb Wolf),

  śledztwami – Józef Różański (Goldberg),

  finansami – Edward Kalecki (Ela Szymon Tenenbaum),

  ochroną zdrowia – Kamil Warman, Leon (Lew) Gangel, Ludwik (Salomon) Przysuski,

  cenzurą – Michał Rosner, Hanna Wierbłowska, Michał (Mojżesz) Taboryski,

  Biurem Prawnym – Zygmunt Braude, Witold Gotman,

  konsumami – Feliks (Fiszel) Goldsztajn,

  Centralnym Archiwum MBP – Jadwiga Piasecka, Zygmunt (Nechemiasz) Okręt,

  Biurem Wojskowym – Roman Garbowski (Rachamiel Garber)  oraz Departamentami:

  I – Józef Czaplicki (Izydor Kurc), Julian Konar (Jakub Julian Kohn),

  II – Leon (Lejba) Rubinstein, Michał (Mojżesz) Taboryski,

  III – Józef Czaplicki (Izydor Kurc), Leon Andrzejewski (Ajzen Lajb Wolf),

  IV – Aleksander Wolski (Salomon Aleksander Dyszko), Józef Kratko, Bernard Konieczny (Bernstein),

  V – Julia Brystiger,

  VI (więziennictwem) – Jerzy Dagobert Łańcut,

  VII – Wacław Komar (Mendel Kossoj), Zygmunt (Nechemiasz) Okręt, Marek Fink (Mark Finkienberg),

  X – Józef Światło (Izaak Fleischfarb), Henryk Piasecki (Chaim Izrael Pesses).

  Warto zwrócić uwagę na fakt, że szefami bardzo wrażliwych komórek takich jak: kadry, pion śledczy, finanse, ochrona zdrowia, cenzura, biuro prawne, archiwum, biuro wojskowe oraz większości departamentów w Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego byli Żydzi.

  Ci ludzie zarządzali bardzo szeroką kadrą, patrzmy na liczby:

  maj 1945 – 11 tysięcy funkcjonariuszy UB

  grudzień 1945 – 24 tysięcy funkcjonariuszy UB

  grudzień 1948 – 26,6 tysiąca funkcjonariuszy UB

  Dodatkowo Ministerstwu podlegały następujące formacje:

  41 000 żołnierzy Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego (KBW)

  57 500 funkcjonariuszy Milicji Obywatelskiej (MO)

  32 000 funkcjonariuszy Wojsk Ochrony Pogranicza (WOP)

  10 000 funkcjonariuszy Straży Więziennej (SW)

  125 000 członków Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatelskiej (ORMO)

  Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego sprawowało także kontrolę nad Strażą Przemysłową (SP).

  grudzień 1953 – 33,2 tysiąca funkcjonariuszy z czego 7,4 tysiąca pracowała w centrali;

  Liczba obsługiwanych przez MBP w grudniu 1953 tajnych współpracowników to 85,30 tysiąca osób.

  W grudniu 1953 roku ponad 268 tysięcy funkcjonariuszy różnych służb podlegało pod MBP.

  Ofiarami inwigilacji i działań operacyjnych MBP padło 5 200 000 obywateli polskich, którym założono akta osobowe – czyli prawie 1/5 społeczeństwa.

  Cała ta potężna struktura zarządzana przez ludzi żydowskiego pochodzenia zawłaszczyła Polskę zaraz po wojnie.

  Obecnie kolejne pokolenie ŻYDOKOMUNY trzymając się wytycznych Bermana zarządza naszym krajem.

  Quasar – blog Ps...Dopiero Gomułka rozpędził to szemrane towarzycho…co spowodowało,że w latach 1956-80 władza była polska i dla Polaków… Należy dodać, że J. Berman to krewny żyda Marka Borowskiego z SLD, który zmienił nazwisko z Berman na Borowski po zakatowanym przez wuja poruczniku AK. „Zrobili to Żydzi, gdyż wiedzieli, że w przypadku zwycięstwa Osi, a głównie hitlerowskich Niemiec, które doskonale przejrzały plany polityki żydowskiej, niebezpieczeństwo rasizmu stanie się w USA faktem dokonanym i Żydzi znikną z powierzchni świata.” No oczywiście! Dlatego Polskę wepchnięto do wojny przeciwko Niemcom pomimo, że mieliśmy ze sobą dobre stosunki. Kto wie jak by się potoczyły losy świata, gdyby pod Stalingradem walczyło milion Polaków?
 • @@@!
  Fragment ze strony:
  https://akademiapolityczna.wordpress.com/2016/03/28/czy-za-zamachem-smolenskim-stoi-anglia-izrael-niemcy-rosja-i-sluzby-specjalne-dzialajace-w-polsce-i-co-dalej/

  „Żydzi działali przeciwko utworzeniu Polski niepodległej podczas I-szej wojny światowej i wcześniej

  Cytaty z książki Mariana Miszalskiego pt. „Żydowskie lobby polityczne w Polsce”:

  Str.131 i 132 „Sytuację Polski podczas paryskiej konferencji kończącej I wojnę Światową Dmowski charakteryzuje następująco: „W momencie, kiedy sprawa polska dojrzewała do rozstrzygnięcia wskutek zwycięstwa mocarstw nie zainteresowanych w zniszczeniu Polski – w obozie tych państw pojawił się wróg bardzo niebezpieczny dzięki sposobom i metodom swojego działania, tym trudniejszy do pokonania, że nie walczył otwarcie, że sam nie występował na front, ale wysuwał innych. Walka z przeszkodami, stawianymi sprawie polskiej przez Żydów, stała się odtąd najtrudniejszym zadaniem polityki polskiej na Konferencji Paryskiej.” Jak wiadomo niezłomna postawa Romana Dmowskiego, jego ogromna erudycja, znakomita znajomość angielskiego i francuskiego oraz charakter politycznego fightera sprawiły, że uzyskaliśmy na konferencji wersalskiej całkiem przyzwoite granice na zachodzie.(…) Przy okazji swej walki o zachodnie granice Polski wspomina taki fakt:” Nie miałem złudzeń co do Lloyda Georga wiedząc, kim jest otoczony i czyim ulega wpływom. O tym jak sami Anglicy, życzliwi naszej sprawie, zapatrywali się na źródła jego polityki względem Polski świadczy rozmowa, jaką w 1919 roku miałem z Howardem, zajmującym w Anglii wysokie stanowisko oficjalne.

  – Niech mi Pan powie – zapytałem – dlaczego na tej konferencji w każdej niemal sprawie, gdy wchodzą w grę nasze najżywotniejsze interesy, mamy Anglię przeciwko sobie?

  – To nie Anglia – odparł – to Lloyd George.

  – Cóż może mieć Lloyd George przeciw Polsce?

  – To wpływ jego otoczenia.

  – Cóż to za otoczenie, tak nienawistnie do Polski usposobione? Kto to może być?

  – Anglik zamilkł na chwilę, wreszcie rzucił jedno słowo:

  – Żydzi.

  Wiedzieliśmy również – dodaje Dmowski – o wpływach żydowskich w Ameryce i o dostępie jaki Żydzi mieli do prezydenta Wilsona.”

  Str. 121 „To przecież Francuzi najbardziej – wbrew Anglikom i Amerykanom – popierali polską sprawę na konferencji pokojowej w Wersalu!”

  Str. 123 „Widać, że już z koncepcji żydowskich socjalistów PPS w 1906 roku przyszłe losy „polskich mas ludowych” miały być „ ściśle sprzęgnięte z polityką rewolucyjnego rządu rosyjskiego”.. Inaczej mówiąc: rewolucyjny rząd polski miał być tylko agendą rewolucyjnego rządu rosyjskiego! Ponownie nie wybrano Piłsudskiego do Centralnego Komitetu Robotniczego PPS, a podczas jego wystąpienia towarzyszka Golde, Żydówka wybrana do CKR, puściła po sali (obecnych jest 150 delegatów) w obieg karteczkę ze słowami: „Temu mówcy nie klaskać”… Ta „towarzyszka Golde” i jej „karteczka” to historyczna prefiguracja dzisiejszej „Gazety Wyborczej”.

  Str. 124 „Dmowski, walcząc jak lew o granice odrodzonej Polski na konferencji w Paryżu, przytacza fakty, które pozwalają lepiej rozumieć politykę żydowską wobec Niemiec, Rosji i Polski w tamtych latach. W odniesieniu do Polski tamta polityka stanowi powtarzające się ogniwo polityki żydowskiej także dzisiaj i dlatego warto ją prześledzić.”

  Str.126 „Pierwsza uwaga Dmowskiego o polityce żydowskiej wobec Polski w czasach poprzedzających I wojnę światową brzmi: „Walkę o organizację myśli politycznej kraju zaostrzał niebywale udział w niej Żydów, zwłaszcza tych Żydów, którzy przemawiali jako Polacy. (…) Oni wszakże nie chcieli dopuścić do tego, żeby Polacy mieli swoją politykę polską, (…) i używali wszystkich swoich wpływów – a mieli niemało w różnych obozach politycznych – żeby nas zwalczać (…) Wiedzieliśmy, że jeśli się wpływu żydowskiego na myśl polską nie złamie, będziemy musieli przegrać Polskę. To nas zmusiło do uzupełnienia naszej polityki akcją przeciwżydowską, jakkolwiek zdawaliśmy sobie sprawę, co to znaczy w dzisiejszych czasach: nie trudno było dostrzec, że to prostuje politykę polską wewnątrz, ale na zewnątrz ją komplikuje.” więcej”:
  https://akademiapolityczna.wordpress.com/2016/03/28/czy-za-zamachem-smolenskim-stoi-anglia-izrael-niemcy-rosja-i-sluzby-specjalne-dzialajace-w-polsce-i-co-dalej/
 • @kula Lis 66 19:50:21 MUZEUM I SPRAWA ULMÓW
  17 marca 2016, godz. 13:30

  Rodzina Ulmów i otwarcie Muzeum Polaków Ratujących Żydów
  http://www.radiomaryja.pl/multimedia/rodzina-ulmow-i-otwarcie-muzeum-polakow-ratujacych-zydow/
 • @kula Lis 66 19:50:21 muzeum Polaków
  15 marca 2016, godz. 13:26
  AAA
  Muzeum Polaków Ratujących Żydów im. Rodziny Ulmów, rys historycznyRadio MaryjaWładysław Ortyl - marszałek woj. podkarpackiego, dr Leszek Pietrzak - history\
  http://www.radiomaryja.pl/multimedia/muzeum-polakow-ratujacych-zydow-im-rodziny-ulmow-rys-historyczny/
 • @Janusz Górzyński
  Wkrótce kolejna rocznica mordu polskich oficerów w Katyniu. Czy wiecie, że to podobno Anglia stoi za tymi mordami? Rzekomo to agent angielski zainspirował Stalina do wymordowania polskich oficerów:

  Tutaj o tym:
  „ANGLIA Zainspirowała mord polskich oficerów w Katyniu w 1940 roku.

  Tu link do wykładu Docenta Józefa Kosseckiego, „NOC 15. HD – Cywilizacja żydowska” gdzie jest to bardzo dokładnie wyjaśnione 1h 43’:

  /https://www.youtube.com/watch?v=LlxNpGjaJ0I/

  1h 43’ TU SEDNO fragment z tego wykładu:
  ” I wobec tego agent Zjednoczonego Królestwa, niejaki Beria, zainspirował / zainicjował (jest ujawniony przez Jelcyna dokument) w ujawnionym przez Jelcyna dokumencie mordy polskich oficerów. Po to żeby ten oficjalny łącznik francusko-radziecki zlikwidować, bo to o to chodziło Anglikom. To tłumaczy dlaczego władze brytyjskie nawet w okresie jak powstała komisja kongresu amerykańskiego badająca zbrodnię katyńską, i był okres zimnej wojny, więc już nie wchodziły w grę problemy sojuszu ze Związkiem Radzieckim, władze brytyjskie zabraniały swoim funkcjonariuszom, i wojskowym i cywilnym, składania jakichkolwiek zeznań przed tą komisją senatu amerykańskiego. Bez tego jest to nie do wytłumaczenia. Ale mało tego, proszę wziąć pod uwagę takie fakty: jeszcze na początku czerwca 1940 roku odbywały się mordy, tzw. mordy katyńskie, a już w drugiej połowie czerwca 1940 roku, kiedy armia radziecka okupuje przede wszystkim Litwę i Łotwę gdzie było tysiąc kilkuset naszych oficerów (takich samych jak w Katyniu mordowano), i tam w obozach internowani oni byli – ani jednego nie zamordowano. No to co to znaczyło? To cud się stał!? Żaden z naszych historyków nie postawił takiego pytyania. Co to za cud? Przecież nadal pakt Ribentrof-Mołotow obowiązywał, czyli mordowanie polskich oficerów mogło być jak najbardziej pożądane. Co się zatem stało? Zadaje pytanie Kossecki. Wytłumaczenie według Kosseckiego jest na zachodzie:
  Przecież w połowie czerwca, pada Francja, wyłącza się z wojny. Centrala Polski niepodległej czyli rząd, i centrala naszej „dwójki” czyli wywiadu i kontrwywiadu, przenosi się do Angli, i w tym momencie ci oficerowie nasi, już są pod ochroną Zjednoczonego Królestwa, bo perspektywicznie mogą się przydać. Francja już jest niegroźna, wyłączona z wojny i osłabiona. Nie ma zagrożenia francuskiego i teraz ci oficerowie są potrzebni. W związku z tym ten sam Beria (angielski agent), który jeszcze dwa tygodnie wcześniej mordował przy pomocy swoich siepaczy, tutaj ochrania polskich oficerów. Oni siedzą internowani w obozach w całkiem znośnych warunkach, doczekali do przyszłego roku, kiedy pan Sikorski Majski stali się kadrą korpusu Andersa.
  Do 1h 48 ”to było ze strony:

  /https://akademiapolityczna.wordpress.com/2016/03/28/czy-za-zamachem-smolenskim-stoi-anglia-izrael-niemcy-rosja-i-sluzby-specjalne-dzialajace-w-polsce-i-co-dalej// Powyższy komentarz skopiowany z :
  http://www.monitor-polski.pl/dobre-wiesci-na-swieta-wielkanocne-2016/comment-page-3/#comment-244953 Nie tyle Anglia ile międzynarodowe żydostwo, które już wtedy całkowicie Anglią [ i nie tylko] rządziło i rządzi nadal. Wywołali Rewolucję we Francji, w Rosji, I wojnę, II wojnę używając do ich rozpętania całego zestawu prowokacji i fałszywych flag. A „rząd polski” czyli „ci degeneraci z Polski” jak ich nazwał Churchill kiedy mu ich wysłano na przechowanie w czasie II wojny był wykonawcą poleceń syjonistów. Oczywiste, że to żydzi z NKWD jeszcze niedobici przez Stalina dokonali tego i innych ludobójstw i są na to dowody. Dokumenty i nazwiska zamordowanych Polaków, Rosjan, Czechów wzięli dla siebie (ci z rodowodem prawniczym – przyp. mój) dlatego stąd ich tylu teraz z polskimi nazwiskami. Anders przeprowadził ich spokojnie z obozów w Rosji do Palestyny [późniejszego Izraela] już jako Słowian i jako Słowianie okrężną drogą wracali żeby budować żydokomunę po wojnie. Przy okazji Anders przytulił sobie ukraińską kochankę tak szanowaną przez obecne władze RP…Jeszcze jest kwestia, że bardzo nie podobał się pomysł formowania wojska polskiego czy czeskiego na terenie ZSRR i to również torpedował „rząd” londyński. Niestety to co robił Stalin żeby przywrócić Rosję Rosjanom było skuteczne i co więcej wykurzało syjonistów z całej Europy a to już było za wiele, bo mogliby się Europejczycy czegoś nauczyć więc ciężko z prawdą o „czasach stalinowskich”, tak się nazywa czasy słusznie określone jako „czerwony terror” podczas gdy czasy stalinowskie to czasy walki z czerwonym terrorem syjonistów i przywracania Rosji przedrewolucyjnej. Jak powiedział Breżniew: ” na razie więcej nie możemy powiedzieć, bo myśmy już na żydów tyle powiedzieli a oni cały czas mają dużo władzy”. W Polsce wiedzę i dokumenty o Katyniu miał z pierwszej ręki premier Jaroszewicz, bandycko torturowany i zamordowany razem z żoną w pamiętnym roku 1992. Pamiętnym, bo wtedy nowi uzurpatorzy urządzili Polakom „nocną zmianę” – false flag dzięki której Polska stowarzyszyła się bez protestów z Unią Europejską na warunkach podrzędnej kolonii.

  http://www.monitor-polski.pl/dobre-wiesci-na-swieta-wielkanocne-2016/comment-page-3/#comment-244969
 • @Janusz Górzyński
  Pilne! Pornotaśmy od Sowy mogą utopić pozostałości Titanica Platformy Obywatelskiej! Porno taśmy z restauracji Sowa lada dzień zostaną upublicznione! Czy porno skandal i wielka afera obyczajowa utopi pozostałości pomyj po Platformie Obywatelskiej? Który z byłych ministrów lubił w kakao? A który wolał lodzika? Czy tego dowiemy się z taśm, które lada dzień mają wypłynąć? Afera taśmowa ma również wątek seksualny, tym bardziej poruszający opinię publiczną, bo to wątek homoseksualny. Czy wśród byłych ministrów byli geje? Czy tylko niektórzy ministrowie byli biseksualni? No i stało się tak jak mówiono na nagraniach: Polskie państwo nie działa. Polskie Państwo nie istnieje. „Polski nie ma!” – pisał w 2009 roku w powieści Pola Laska Alef Stern. Chuj, dupa i kamieni kupa – kilka lat później powiedział szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz. Jak wynika z najnowszych informacji, wszystko wskazuje na to, że w restauracji Sowa poza nagraniami rozmów gangsterów, polityków i biznesmenów, istnieją nagrania ukazujące, co działo się na kanapach w restauracyjnych vip-roomach. Co więcej są to nagrania o tęczowym zabarwieniu! Z nieoficjalnych informacji wynika nawet, że sekstaśmami próbowano szantażować już kilku polityków – przed i po wyborach parlamentarnych. Porno taśmy to w dużej mierze homo taśmy, ale są również inne perełki. Zdjęcia nagich celebrytek, piosenkarek i aktorek, które uprawiają seks z politykami. Do Internetu wyciekło 15 tomów akt śledztwa prokuratury ws. afery taśmowej. Tym samym kompromitując policję, prokuraturę oraz CBA. Tym bardziej jest to groźne, bo w aktach tych są pełne dane nie tylko przesłuchiwanych, ale i przesłuchujących. 15 tomów prawdopodobnie połowa wszystkich akt, które ujawniane były m.in. przez Wprost!
  W ciągu kilku dni pojawią się też nowe nagrania polityków, urzędników oraz bizneSSmanów. To będzie prawdziwy skandal! Skandal obyczajowy! Czy Platforma Obywatelska niczym Titanic zakończy tym samym swój ostatni rejs na scenie politycznej? Nie dziwi nas, że oprócz szalup ratunkowych przygotowano nowy TRANSatlantyk Nowoczesna! Szczególnie, że według naszych informatorów jeden z posłów PO uwielbia zakładać damskie ciuszki…Zdumiewające jest milczenie największych skandalistów i spindoktorów III RP – Stonogi, Tymochowicza i Palikota. Po przegranych wyborach wydają się siedzieć cicho, zbierając siły lub opłakując swoje porażki, gdy tak naprawdę powinni ujawnić posiadane materiały i wyjść naprzeciw prawdzie. Na czyje zlecenie kelnerzy Sowy nagrywali starannie wyselekcjonowanych polityków? Kto dostarczył im sprzęt nagrywający? Kto sfinansował całość przedsięwzięcia? Nowy wątek afery podsłuchowej badają teraz funkcjonariusze CBŚ i ABW. Chodzi o nagrania z kamer rozmieszczonych w vip-roomach popularnych restauracji. Z ustaleń dziennikarzy wynika, że zostały tam zarejestrowane intymne schadzki stałych bywalców restauracji. W tych vip-roomach były także kanapy, na których po kolacjach dochodziło do uprawiania seksu. I to nie są tylko kwestie kochanek, czy pań lekkich obyczajów, ale także relacje męsko–męskie – tłumaczy informator „Faktu” znający szczegóły sprawy. Okazuje się, że funkcjonariusze badający vip-roomy w restauracjach, w których podsłuchiwano polityków, biznesmenów i gangsterów natrafili na ślady, wskazujące na montaż kamer skierowanych na kanapy vip-roomów. To właśnie tam goście mieli „oddawać się miłosnym igraszkom”. Czyżby vip -roomy potraktowali jak znane z gejowskich knajp dark-room’y? Z tych badań i nagrań video istnieją akta które mają być w posiadaniu Stonogi. Wiemy też, że wypłynęły taśmy video są dostępne już na jednym z serwerów. Nie do końca wiadomo, kto uprawia na nich seks oralny, ale jeden z naszych informatorów twierdzi, że chodzić może o jednego z ministrów. Nasi informatorzy twierdzą, że służby dysponują nie tylko nagraniami z restauracji Sowa, ale również z innych, jak też z mieszkań prywatnych, ale również z kancelarii premiera i niektórych pomieszczeń sejmowych. Wszyscy skupiają się na tym, że nagrania i akta ujawnił Stonoga, ale to nie Stonoga te nagrania otrzymał, zrobił, i wrzucił na chiński serwer. Zatem kto stoi za tym, że 15 tomów akt, jakie do tej pory ujawnił Stonoga, to seria zdjęć materiałów śledztwa, łącznie o ciężarze pliku 5,6 GB. Bez problemu, po charakterystycznych elementach na fotografiach, można ustalić że są to dokładnie te same materiały, które kilka miesięcy temu trafiły do kilku mediów w tym do redakcji pressmix.eu. Całość, czyli 28 tomów to łącznie blisko 10 GB danych. Komu może zależeć na destabilizacji polskiej sceny politycznej? Czy to nie element wojny hybrydowej, który pogrąży do reszty PO i zachwieje na scenie politycznej, uderzając w świeżo wybranych posłów, ale również w osoby wysoko postawione w ministerstwach i samym parlamencie RP? Porno taśmy od Sowy do Stonogi? Czy tam trafią? Niedługo już się dowiemy i opublikujemy na portalu pressmix.eu.
  https://i0.wp.com/pressmix.eu/wp-content/uploads/2015/06/Zrzut-ekranu-2015-06-10-o-19.46.22.png?resize=700%2C469 Źródło: http://pressmix.eu/2016/03/29/porno-tasmy-od-sowy-do-stonogi/ https://wirtualnapolonia.com/2016/03/30/pilne-pornotasmy-od-sowy-moga-utopic-pozostalosci-titanica-platformy-obywatelskiej/#respond Obraz w treści 1
 • @Janusz Górzyński
  Żydokomuna stręczy się z braterstwem  Stanisław Michalkiewicz http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3615

  Felieton • tygodnik „Polska Niepodległa” • 28 marca 2016  Dzisiaj takie czasy, ze nikomu nie można wierzyć, a już zwłaszcza – Żydom. Zresztą Żydom nigdy nie można było wierzyć, a już specjalnie – faryzeuszom, na co zwrócił uwagę sam Pan Jezus. O ile – jak przypomina Ewangelia – okazał wyrozumiałość „kobiecie cudzołożnej”, co, nawiasem mówiąc, rozzuchwala współczesne rozwydrzone cudzołożnice płci obojga, o tyle w stosunku do faryzeuszów demonstrował nieprzejednaną wrogość: „plemię żmijowe”, „groby pobielane”, „synowie Beliala”...

  Oni zresztą nie pozostali dłużni, na swój zresztą sposób – o czym świadczy Ewangelia według św. Mateusza, jak to po zmartwychwstaniu Chrystusa żołnierze strzegący grobu przyszli do arcykapłanów i zameldowali im, co się stało. Tamci „po naradzie”, przekupili żołnierzy, by rozpowszechniali wersję o wykradzeniu zwłok. Wynika z tego, że o ile przedtem mogli jeszcze uważać Jezusa za wariata, albo za prowokatora, to od tej pory już wiedzieli, kim był naprawdę.

  Wiedzieli – ale to zataili i ten przekręt stał się fundamentem współczesnej religii żydowskiej, którą można w związku z tym nazwać „judaszyzmem”. Z tym to „judaszyzmem” kierownictwo Kościoła katolickiego nie tylko prowadzi jakieś „dialogi” na cztery nogi, ale w dodatku, w naszym nieszczęśliwym kraju urządza jakieś „dni judaszyzmu”, w ramach których oddaje się między innymi propagowaniu żydowskiego przemysłu rozrywkowego.

  Ale mniejsza z tym, bo chodzi przecież o to, że dzisiaj chyba już nikomu, a zwłaszcza Żydom nie można wierzyć. Oto bowiem wybitny przedstawiciel lobby żydowskiego w Polsce, czyli pan red. Michnik twierdzi, że w naszym nieszczęśliwym kraju Żydów „nie ma”, podczas gdy inny wybitny przedstawiciel lobby żydowskiego w Polsce, pan Konstanty Gebert, uważa, że nie tylko „są”, ale w dodatku – że będą „walczyć z antysemityzmem”.

  „Kto winowat iz nich, kto praw?” - pytał rosyjski poeta Kryłow w bajce o łabędziu, szczupaku i raku – no bo, albo „są”, albo ich „nie ma”. Możliwe zresztą jest stanowisko pośrednie; że mianowicie Żydów w Polsce „nie ma” na tej samej zasadzie, jak Wojskowych Służb Informacyjnych. Niby „nie ma” - ale pani Dukaczewska po staremu towarzyszy Kukuńkowi w zagranicznych podróżach w charakterze tłumaczki [tłumaczy mu, co ma powiedzieć i którą ręką machnąć? md] , podczas gdy pan Mieczysław Wachowski pilnuje go na innym odcinku, no a przede wszystkim któż inny mógłby odkomenderować tylu konfidentów do Komitetu Obrony Demokracji, postawić na jego fasadzie filuta „na utrzymaniu żony” w osobie pana Mateusza Kijowskiego i sprawić, by brukselscy dygnitarze przyjmowali go z rewerencją należną prezydentowi?

  Już tam szefostwo WSI musiało to załatwić z niemiecką BND, która do Brukseli delegowała niejednego agenta, podobnie jak i Żydzi, dla których ta cała Unia jest znakomitym narzędziem przerabiania mniej wartościowych narodów europejskich na tak zwany „nawóz Historii”, na którym rozkwitnie cudny kwiat „judaszyzmu”. Gdyby jednak tak właśnie miało być, no to tym bardziej nie można wierzyć żadnemu, to znaczy – ani panu red. Michnikowi, ani panu Gebertowi.

  Ale to jeszcze nic w porównaniu z różnicą zdań w sprawie „żydokomuny”. Jak wiadomo, pan prof. Paweł Śpiewak napisał książkę w której punkt po punkcie naukowo dowodzi, że żadnej żydokomuny „nie ma”, że to tylko taki „antysemicki mit” wylęgły w głowach antysemitników. Już - już byśmy w to uwierzyli, bo jakże tu nie wierzyć uczonemu profesorowi socjologii, a tymczasem w „Polityce” inny profesor, to znaczy – biegający za filozofa Jan Hartman, właśnie ogłosił rodzaj manifestu pod tytułem „My, żydokomuna!”

  Profesora Hartmana o antysemityzm podejrzewać niepodobna, tymczasem manifest żydokomuny najwyraźniej wylągł się w jego mózgowych zwojach, podobnie jak w mrocznych zakamarkach głowy naszego Kukuńka, jedna za drugą lęgną się „koncepcje” na temat „Bolka”. Więc jakże z tą żydokomuną? Jest ona, czy może jej „nie ma”? Pan prof. Śpiewak twierdzi, że „nie ma”, no ale pan prof. Śpiewak jest socjologiem, a niektórzy powiadają, że socjologia to nie żadna nauka, tylko udrapowana w naukowy kostium propaganda. Tymczasem pan prof. Hartman jest filozofem, no a filozofia... no właśnie! Czy filozofia, zwłaszcza współczesna, jest nauką? Filozofia mogła być nauką w starożytności, kiedy stanowiła próbę syntezy całe ówczesnej wiedzy. Dzisiaj to jest oczywiście niemożliwe, więc filozofowie, zamiast o świecie, opowiadają o sobie – o własnych fantasmagoriach, iluzjach, obsesjach, albo wreszcie bełkocą, jak na przykład niejaki Derrida, żydowskiego, mówiąc nawiasem, pochodzenia. Miał on strasznie nasrane w głowie, ale ponieważ „głupiec zawsze znajdzie głupca, który go uwielbia”, zdobył światową sławę, jako „dekonstruktywista”. Ten „dekonstruktywizm”, to rodzaj intelektualnej tandety, stręczonej przez hucpiarzy jako sam najlepszy cymes.

  Zatem – czy filozofia jest jeszcze nauką? Nieżyjący już ojciec Józef Bocheński bez ceregieli nazywał współczesną filozofię „zabobonem” i odmawiał jej wszelkiej wartości naukowej, podobnie jak prof. Bogusław Wolniewicz, który w dodatku twierdzi, że we współczesnej filozofii brak intelektualnych dokonań maskowany jest „organizacyjną krzątaniną”. Wygląda zatem na to, że istnienia bądź nieistnienia „żydokomuny” na gruncie naukowym rozstrzygnąć niepodobna, bo skoro ani socjologia, ani filozofia z nauką nie mają nic wspólnego, to „próżny trud, bezsilne złorzeczenia”.

  Skoro jednak pan prof. Hartman przedstawia w „Polityce” manifest „żydokomuny”, to znaczy, że ona jednak istnieje i to nie w ciemnych zakamarkach jego głowy, tylko naprawdę, bo rozpoczyna on swój manifest od słowa „my”: „My, żydokomuna, dzieci rozśpiewanych chasydów, biednych krawców, bogatych bankierów, podłych ubeków...” Nie byłoby może w tym nic złego, bo w końcu któż może lepiej wiedzieć od samego profesora Hartmana, czy należy on do żydokomuny, czy nie? Niech sobie należy, gdzie chce i nic by nas, ludzi normalnych, to nie obchodziło, gdyby nie to, że pan prof. Hartman, w imieniu – jakże by inaczej! - żydokomuny, stręczy się nam natrętnie z „braterstwem”: „Wierzymy, że nadejdzie czas, kiedy braterstwo i siostrzaństwo wszystkich ludzi, wszystkich mężczyzn i kobiet, wszystkich ras i narodów...” - i tak dalej. Słowem - „wszyscy” muszą zostać do tego „braterstwa i siostrzaństwa” podłączeni, wszyscy bez wyjątku.

  Co ci przypomina widok znajomy ten? Ano – natrętnego pijaka, który narzuca się ze swoim towarzystwem i braterskimi poufałościami w ofercie, w której pobrzmiewa ton pogróżki: „co, ze mną się nie napijesz?”

  Ależ oczywiście, że nie! Z żydokomuną nie chcemy mieć nic wspólnego, a natrętnemu stręczeniu się z braterstwem i poufałościami trzeba jak najszybciej położyć kres. Bo kto chce się przyjaźnić ze wszystkimi, ten musi w końcu wpaść w złe towarzystwo.
 • @@@!
  Chciał pójść na Mszę świętą, a trafił do cyrku. Impresje z Placu Św. Piotra.  Proszę państwa, to jest Msza Święta!  Jerzy Kubrak

  http://wpolityce.pl/kosciol/286626-prosze-panstwa-to-jest-msza-swieta-czyli-kilka-impresji-z-placu-sw-piotra-korespondecja-z-rzymu  W niedzielę wielkanocną byłem na Mszy Świętej, celebrowanej przez papieża Franciszka na Placu Św. Piotra w Rzymie. Stałem w tłumie kilkudziesięciu tysięcy ludzi. Chciałoby się powiedzieć „wiernych”, ale niestety byłoby to wielkim, może nawet kilkudziesięciotysięcznym nadużyciem.

  Piszę to z goryczą, bo nie tak wyobrażałem sobie to szczególne nabożeństwo, transmitowane na cały świat, a ze względu na miejsce i osobę Ojca Świętego, najważniejsze podczas najważniejszych dla chrześcijan świąt. To miało być dla mnie wyjątkowe zdarzenie. Rzym, Watykan, Plac Św. Piotra, niedziela wielkanocna, papież Franciszek… Zdarzenie w sensie doznania duchowego, religijnego przeżycia, a nie turystycznej atrakcji, jakich w Rzymie jest wystarczająco wiele.

  Miałem prawo tego oczekiwać. W Wielki Piątek z namaszczeniem odebrałem zamawianą już w Polsce „wejściówkę” na niedzielną ceremonię. Czekała na mnie w niezwykle gościnnym i pomocnym polskim kościele w Rzymie (San Stanislao dei Polacchi), położonym w pobliżu Placu Weneckiego.

  fot. jukub

  Dzierżąc ją w dłoni, przeciskałem się w niezliczonym tłumie do otaczającej Plac Św. Piotra kolumnady Berniniego, pośród której umieszczono bramki wejściowe z wykrywaczami metalu i posterunkami „carabinieri”. Prześwietlanie toreb i plecaków, skrupulatna kontrola osobista - to wszystko długo trwa, ale jest jak najbardziej uzasadnione. Zresztą w całym Rzymie widać, że groźba zamachów terrorystycznych jest tu traktowana niezwykle poważnie. Niemal na każdym rogu ruchliwych ulic oraz na stacjach metra stoją żołnierze, uzbrojeni w imponujące karabiny maszynowe.

  Ale wróćmy na Plac Św. Piotra. Kiedy już na nim się znalazłem i rozpoczęła się Msza Święta, uderzyło mnie to, że w otaczającym mnie tłumie niemal nikt nie brał udziału w Eucharystii - nikt nie klękał, nie modlił się, nie czynił znaku krzyża.

  Panowała niezobowiązująca atmosfera międzynarodowego pikniku. Gestem Św. Anny z Faras [zob. ] uciszyłem dwóch rozgadanych Azjatów.

  Młoda Włoszka zwróciła uwagę elegantce w czarnym futrze, która ucinała sobie pogawędkę przez telefon komórkowy: Signora, è la Santa messa!

  Proszę pani, to jest Msza Święta! Proszę Państwa, to jest Msza Święta!

  Wołanie na puszczy znaczonej komórkami na kijkach do „selfików”. Las kijków, który odgradza od nielicznych kapłanów pod biało-żółtymi parasolami, którzy udzielają Komunii Świętej. W wielu miejscach placu widać uniesione dłonie, machające w geście „tu jestem, tu czekam na Pana”, ale tłum z kijkami nie pozwala przebić się do żółtych parasoli.

  Potem Ojciec Święty przejechał po placu papamobile. Poruszenie. Urbi et orbi - znów wyrasta las komórek na kijach.

  Wyszedłem z Placu Św. Piotra w kierunku Piazza Del Risorgimento. Nieopodal, w bocznej bramie Watykanu, znajduje się zaciszna kaplica Św. Anny. Wszedłem do środka - woń kadzideł, ludzie klęczą, modlą się.

  Rozpoczynała się Msza Święta…
 • I vice versa rabin!
  https://i0.wp.com/static.kresy.pl/image/ma/c3ac3a8e0800028b83b16e72d4b779d8.jpg Rabin Icchak Josef: Nie-żydzi nie powinni móc przebywać w Izraelu, chyba że jako służący. Według przywódcy żydów Sefardyjskich Icchaka Josefa w Izraelu nie mogą mieszkać goje, którzy nie przestrzegają Praw Noego. Ci, którzy zdecydują się je przestrzegać mogą pozostać w kraju i służyć żydom. Izraelski sefardyjski rabin Icchak Josef stwierdził, że zgodnie z żydowskim nie przestrzegają siedmiu Praw Noego nie-żydzi nie mogą mieszkać w Izraelu. Jeśli goj ich nie przestrzega to „powinniśmy go wysłać do Arabii Saudyjskiej”. Rabin dodał też, że właśnie to zrobią żydzi gdy nadejdzie odkupienie. Według rabina goje mogą też przebywać w Państwie Żydowskim, gdyż na świecie nie pojawił się jeszcze mesjasz i władza żydowska nie jest jak na razie zbyt silna. Ci nie-żydzi, którzy zaakceptują siedem Praw Noego mogą pozostać w Państwie Żydowskim. Będą pełnić rolę sług.Siedem Praw Noego to moralny kodeks w którym zakazuje się bałwochwalstwa, bluźnierstwa, morderstw, rozwiązłości, kradzieży oraz okrucieństwa wobec zwierząt (zakaz spożywania mięsa wyciętego z żywego zwierzęcia). Siódmym prawem jest sprawiedliwość czyli potrzeba zorganizowania sądownictwa, by wymierzać sprawiedliwość i dbać o przestrzeganie wcześniej opisanych praw.

  timesofisrael.com Ps...W "polskim" sejmie, senacie, rządzie, Episkopacie, Wojsku, Policji……..itp. też nie powinni przesiadywać osoby z pochodzeniem żydowskim!!!! A my urzędowo wchodzimy w rolę oprawców – hucpa!
  http://www.fronda.pl/a/polska-sfinansuje-emerytury-tysiecy-zagranicznych-zydow-w-opracowaniu,38322.html

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej