Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
470 postów 1988 komentarzy

W obronie cywilizacji łacińskiej przed bandytami i obłudnikami

Janusz Górzyński - Quis et deus? – KTÓŻ JAK BÓG! Discedite a me omnes pessimi haeretici, filii diaboli, et pestes animarum: vos detestor, et abominor, et cum Ecclesia Dei anathematizo. Jan kard. Bona O Cist

Agent Juda "samo zło"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

POSTGESTAPOWCY ZNÓW AKTYWNI

Agent Juda "samo zło" czyli belwederski rezydent systemu, który prześladuje Polaków w Polsce!
Kanclerz Niemiec Angela Merkel oświadczyła, że obecnie państwa narodowe powinny być gotowe do oddania, w zgodzie z ustaloną procedurą, części swojej suwerenności.
W tym tygodniu Kanclerz Niemiec Angela Merkel przemawiała na konferencji „Parlamentaryzm między globalizacją a suwerennością narodową” w Berlinie, zorganizowanej przez Fundację Konrada Adenauera. W swoim wystąpieniu powiedziała, że „dziś państwa narodowe muszą, czy raczej powinny, być gotowe do przekazania swojej suwerenności, oczywiście zgodnie z ustaloną procedurą”.(za Kresy.pl)
 
POSTGESTAPOWCY ZNÓW AKTYWNI W WARSZAWIE (SPRAWA WITOLDA GADOWSKIEGO) BO PIS ZAWIÓDŁ !
 
Jeden brat mojego dziadka spędził okupację w obozie, drugi – rotmistrz – zginał w zbombardowanym przez Niemców pociągu. Teraz Ringer Axel Springer, przed polskim sądem, wytacza mi proces i reprezentuje go kancelaria Zięby przyjaciela prezydenta Dudy /Radio Maryja/
 
W pozwie uznano, że naruszyłem dobra osobiste Ringier-Axel Springer Polska poprzez to, że stwierdziłem, że Niemcy robili mydło z ludzkiego tłuszczu, że robili abażury do lamp z ludzkiej skóry oraz że rozsiewali po polach zwęglone zwłoki swoich ofiar jako nawozy. Stwierdziłem też, że w koncernie Axel Springer zasiadali ludzie związani z Wehrmachtem, SS i Gestapo a sam  Axel Springer /założyciel koncernu/ miał epizody współpracy z reżimem nazistowskim. Zostałem pozwany za to, że powiedziałem prawdę, która jest niewygodna dla niemieckiej polityki historycznej. Przejawiała się ona m. in. emisją serialu „Unsere Mütter, unsere Väter” w telewizji polskiej. Ta polityka tak rozszarogęsiła  się w Polsce, że usiłuje nam tę niemiecką narrację wtłoczyć w głowy procesami, edukacją i niemczeniem ludzi, wysyłanych na stypendia za niemieckie pieniądze (…)
Nie ma innego interesu na terenie Polski jak polski interes narodowy”.
powiedział dziennikarz licznie zgromadzonej publiczności.
Wśród zgromadzonych na sądowym korytarzu dziennikarzy zabrakło ekipy TVP. Jakiś czas temu Witold Gadowski otrzymał „wilczy bilet” od kierownictwa TVP polegający na zakazie występowania w telewizji publicznej.
Ostatecznie rozprawę odwołano” ze względów bezpieczeństwa”.
Korzystając z tego, że Państwa jest tak dużo chciałbym upomnieć się o panią Basię Poleszuk, która została aresztowana i skazana moim zdaniem bezprawnie na 4 m-ce aresztu w formie represji politycznej (…) Hasło ulica przestaje być złowieszcze. Hasło ulica zaczyna znaczyć polska ulica. Jeżeli obecna władza nie będzie respektowała prawa Polaków do gospodarzenia w polskim domu, to tą władzę również zmieni ulica” – stwierdził na konferencji prasowej przed sądem Witold Gadowski.
 
OBÓZ BIAŁEJ FLAGI I ŁAMAGI POD NIEMIECKIM,ŻYDOWSKIM I UBeckim DYKTATEM! (Witold Gadowski, prof. Jerzy Robert Nowak, Adam Słomka )
SPRAWA GADOWSKIEGO VSRINGIERAXEL SPRINGER –WYROK NAPISANO W BERLINIE A SĄD W POLSCE MA GO TYLKO ODCZYTAĆ!!!
 
Bonaparstek czyli agent Juda a więc rezydent belwederski zdjął maskę i nawet białe gacie i wymachuje nią niczym białą flagą jak świat długi i szeroki oraz stoi goły i wesoły przed Narodem Polskim ze swoją sromotą. Ostatnia nadzieja lemingów z przyklejonym uśmiechem Nikodema Dyzmy szczerzy kły i marzy aby móc się skryć w bunkrze przed gniewem polskich patriotów. Lecz dziś jak podają jego współpraciownicy, to Duduś zabawia się rolą "prezydenta" i bawi się w Juracie. Wybraliście człowieka bez wizji państwa polskiego i bez koncepcji rządzenia oraz bez świadomości, że władza pochodzi od Boga, a "gdzie nie ma sprawiedliwości tam też nie ma władzy"
Powiadam wam: «Każdemu, kto ma, będzie dodane; a temu, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma. Tych zaś przeciwników moich, którzy nie chcieli, żebym panował nad nimi, przyprowadźcie tu i pościnajcie w moich oczach»”. 
Po tych słowach ruszył na przedzie zdążając do Jerozolimy.(Łk. 19, 28)
 
PROF. JERZY ROBERT NOWAK
JUDA TO SAMO ZŁO!
 
Profesor Jerzy Robert Nowak udzielił portalowi Prawy pl wideo wywiadu na temat swojej najnowszej książki „Andrzej Duda - biografia prawdziwa” wydanej przez wydawnictwo 3DOM.
 
Jak informuje wydawca książki „postać obecnego Prezydenta RP wzbudza wiele kontrowersji, zarówno w środowisku członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości, jak i totalnej opozycji. Jedni zarzucają Andrzejowi Dudzie blokowanie zmian wprowadzanych przez "zjednoczoną prawicę" i uległość wobec roszczeń żydowskich, a drudzy, że pełni wyłącznie funkcję długopisu Jarosława Kaczyńskiego”.
 
Zdaniem wydawcy książka profesora Jerzego Roberta Nowaka wyjaśnia „skąd się wziął, kogo reprezentuje i co najważniejsze – jakie są dokonania (bo przecież liczą się czyny, a nie słowa) Andrzeja Dudy”.
 
Według wydawcy „Jerzy Robert Nowak na 250 stronach w najbardziej demaskatorskiej książce tego dziesięciolecia, w absolutnie bezkompromisowy sposób przedstawia konotacje rodzinne, kulisy kariery i dokonania krakowskiego prawnika, pełniącego obecnie funkcję Prezydenta RP. Wszystko poparte bogatą faktografią, a także cytatami polityków i publicystów (książka liczy prawie 400 przypisów i odnośników!)”.
 
Spis treści książki Jerzego Roberta Nowaka "Andrzej Duda - biografia prawdziwa":
1. Przemilczane karty z życiorysu
2. Dwór Andrzeja Dudy
3. Mięczakowatość prezydenta
4. Hamulcowy Duda i jego szkodliwe weta
5. Słabości polityki zagranicznej Dudy
6. Prezydent partaczunio
7. Ostatnia nadzieja lemingów
8. Prożydowskość prezydenta kosztem interesów Polski
9. Fatalna polityka odznaczeniowa
10. Prezydent Duda odznaczył Orderem Orła Białego żydowskiego roszczeniowca wobec Polaków
11. Andrzej Duda mianował generałem renegata J. Karskiego
12. Katolicyzm Dudy w ogniowej próbie
13. Notoryczny kłamca Duda
14. Cechy charakteru Andrzeja Dudy
15. List śmiertelnej ofiary Andrzeja Dudy
 
Jerzy Robert Nowak o Andrzeju Dudzie – "on nie jest ani Polakiem ani katolikiem"
Jerzy Robert Nowak "Andrzej Duda - biografia prawdziwa"
 
 
Na swoim blogu profesor Jerzy Robert Nowak zamieścił fragment książki w którym stwierdza, że „teść Dudy, poeta i krytyk literacki Julian Kornhauser(ur. 1946 r.) był przez lata kretyńsko zadurzony w komunizmie. Był jednym z nielicznych poetów, którzy jeszcze po 1956 r. (!) wychwalał osławionego zbrodniarza komunistycznego Włodzimierza Ilicza Lenina w wierszu „Moja żona śpi, Iljiczu”. Znakomity bezkompromisowy poeta eseista, krytyk literacki i filozof Bohdan Urbankowskinapisał w swej demaskatorskiej „Czerwonej Mszy”: „(...) Julian Kornhauser połączył poezję z działalnością na rzecz partii i w sposób niezwykle sprytny próbuje sprzedać młodzieży niezbyt świeżego Lenina w nowym opakowaniu, jako człowieka łączącego znaną rewolucyjność z taktem i delikatnością”. (Por. B. Urbankowski: „Czerwona Msza czyli uśmiech Stalina”, Warszawa 1998, t.2, s. 225)”.
 
Profesor Jerzy Robert Nowak w swojej książce przypomniał, że „czołowy publicysta „Warszawskiej Gazety” i „Polski NiepodległejMarcin Hałaś pisał o tym wierszu Dudy na cześć Lenina jako utworze, w którym Kornhauser „Lenina zaplątał do czegoś, mającego przypominać przeintelektualizowany erotyk”. (Por. M. Hałaś; Słowa hańby, słowa zdrady”. „Polska Niepodległa” z 14 marca 2018 r. Znamienne, że , o ile wiem, nikt poza red. Hałasiem nie przypomniał tego wiersza Kornhausera w ostatnich latach, a poświęcony Kornhauserowi tekst Wikipedii milczy o tym jego haniebnym wyskoku, szeroko omawiając jego działalność opozycyjną od 1973 r.
 
( Tu Pan Profesor sie myli, gdyż ja o tym pisałem (JG) w czasie kampanii wyborczej na rezydenta belwederskiego: MĄŻ KOBIETY KOŃhttp://janusz.neon24.pl/post/119490,maz-kobiety-kon)
 
A przecież haniebny poetycki panegiryk Kornhausera o Leninie nie był u niego wcale czymś odosobnionym. Urbankowski przypomniał w swej książce inny utworek Kornhausera pt. „Cyrk Moderne” Scheidemanna „,poświęcony Róży Luksemburg, w którym pisze o jej „twarzy całowanej przez Lenina”. Przypomnijmy, że w tym wierszu żydowski poeta wychwalał Żydówkę R. Luksemburg, która była zajadłym wrogiem niepodległości Polski. A przy tym Kornhauser, pisząc o całowaniu twarzy R. Luksemburg przez Lenina, całkowicie rozmija się z prawdą historyczną. Jak przypomniał B. Urbankowski : „Kornhauser był za bardzo marksistą - leninistą, by nie wiedzieć, jak ostro Róża Luksemburg krytykowała Lenina za to, że walcząc o władzę dla swej grupki, topi Rosję we krwi. O bolszewikach mówiła z przekąsem: „Lenin i jego nadludzie”. O tym jak Lenin wyrażał się o Róży Luksemburg, wspominać tu nie wypada (...) Szantażujący tematem śmierci, grający na sentymentach tekst Kornhausera, to udoskonalona wersja socjalistycznych agitek. Nawet Róża Luksemburg była w nich piękna jak komunizm”.”
 
Jerzy Robert Nowak opisując „ohydny paszkwil J. Kornhausera na Polaków” stwierdził, że „jeszcze haniebniejszym od wypocin Kornhausera o Leninie było jego paszkwilanckie wierszydło o NKWD-owskiej i ubeckiej zbrodni kieleckiej w 1946r, , przedstawionej przez niego jako okrutna polska rzeź na Żydach. W „Wierszu o zabiciu doktora Kahane” Kornhauser pisał :
A jacy to źli ludzie mieszczanie kielczanie,
żeby pana swego, Seweryna Kahane,
zabiliście, chłopi, kamieniami, sztachetami!
Boże że go pożałuj i wszech synów Dawidowych
iże tako marnie zeszli od nierównia swojego!
Chciałci i jego bracia miła królowi służyć
swą chorągiew mieć, ale żołnierze dali go zabić.
Żołnierze, milicjanci, kieleccy rodzice
świętości nie mieli, bezbronne dzieci zatłukli!
Zabiwszy, ulicami powlekli, bić Żydów krzyczeli,
Polacy, kielczanie jako psy kłamacze.
Okrutność śmierci poznali, szkarady posłuchali,
krwią splamili przyjacioły, na bruk ich wyrzucili.
Bóg Polaków zamknięty w obozie, w baraku
drży, gdy dzielni chłopcy z orzełkami na czapkach
dobijają dziewczynki żydowskie, rurkami, na odlew”.
Groteskowe było już nazwanie przez Kornhausera Żyda Seweryna Kahane „panem” mieszczan i chłopów kieleckich. Najpodlejsze było jednak kłamstwo o tym, że to chłopi i mieszczanie kieleccy zabili Kahane kamieniami i sztachetami. Prawdą historyczną, o której można z łatwością przeczytać w tekście o Kahane w „Wikipedii”, było to, że nie zabili go żadni mieszczanie i chłopi, lecz zastrzelił go oficer Ludowego Wojska Polskiego. A ten mord był faktycznym początkiem NKWD-owskiej i ubeckiej prowokacji.Dlaczego Kornhauser nie przeprosił dotąd kielczan za swe ohydne oszczerstwo?. Przypomnijmy, że jego paszkwilancki wiersz był nawet uroczyście odczytywany w lipcu 2016 r. w Kielcach n uroczystości zorganizowanej przez sławetnego kieleckiego syjonistę Bogdana Białkajako swoisty akompaniament do kłamliwego wystąpienia A.Dudy.
Aleksander Szumański przypomniał w internecie o rozmowie „Wirtualnej Polonii” z prezydentem A. Dudą:
WP: Na pewno dotarły do pana zarzuty o antypolski charakter jednego z jego utworów.
A.Duda: Nie jest to utwór antypolski. Uważam, że artysta ma prawo wyrażać swoje odczucia.”.
Szumański komentował: „Takie kłamstwo jest w Polsce karalne. Dzisiejsze badania pokazują aż nadto dobitnie, że nie zabijali Kielczanie. Ani nie organizowali tego pogromu. (...) To już jest udowodnione. Kielczanie jak i polski rząd powinien założyć sprawę sądową. Szczególnie uderza to w Pana Prezydenta RP Andrzeja Dudę i jego małżonkę Agatę KornhauserDudę Stawia ją w sytuacji dwuznacznej. Jako żona prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej powinna się odnieść do takiego kłamstwa.Rzeczywiście stawia ją to w trudnej sytuacji. Albo opowie się po stronie prawdy, wówczas zaprzeczy własnemu ojcu, ale stanie w prawdzie i w obronie godności Polaków, albo po stronie kłamstwa. Milczenie w tej tak dramatycznej treści – kłamstwie nie mającego nic wspólnego z literaturą piękną nie przystoi Pierwszej Damie”.”
Jan Bodakowski
 
Jedna rzecz, co do której Kongres amerykański się zgadza, to jest wolność prasy. I nie mogę tego mocniej wyrazić. Demokraci i Republikanie bardzo chętnie pomagają Polsce, ale to się może wszystko posypać. Kongres nie będzie tolerował takich rzeczy – powiedziała ambasador USA w Polsce, ostrzegając posłów PiS w kwestii repolonizacji mediów.
Jak informowaliśmy, ambasador USA w Warszawie Georgette Mosbacher pojawiła się w środę w SejmieWygłosiła uwagi, które można potraktować jako ostrzeżenie pod adresem PiS w kwestii repolonizacji mediów. przyglądała się obradom izby w czasie którejpartia rządząca nowelizowała pod naciskiem Unii Europejskiej ustawę o Sądzie Najwyższym.Następnie wzięła udział w posiedzeniu grupy parlamentarnej Polska-USA. Według relacji parlamentarzystów PO, Agnieszki Pomaski i Marcina Święcickiego, amerykańska ambasador zaznaczyła, że nie będzie mogłapomóc Polsce ws. „ataku na wolność mediów” i pytała, czy w sejmie jest przygotowywana jakaś ustawa w tej sprawie.
 
Stanisław Michalkiewicz: Polacy będą tresowani przez Żydów, by ćwierkali z ich klucza
Grzegorz Braun w obronie Czcigodnego Księdza prof. Tadeusza Guza.
Kuria Lubelska i władze KUL szykanują Ks Prof. Tadeusza Guza
 
I nauczał codziennie w świątyni. Lecz arcykapłani i uczeni w Piśmie oraz przywódcy ludu czyhali na Jego życie. Tylko nie wiedzieli, co by mogli uczynić, cały lud bowiem słuchał Go z zapartym tchem.
 
Ks. prof. Tadeusz Guz: "Faktu żydowskich mordów rytualnych nie da się wymazać"
Podpisz list w obronie ks. prof. Tadeusza Guza – apel ks. T. Isakiewicza-Zalewskiego
Podpisz w obronie ks. prof. Tadeusza Guza – ZŁOŚĆ ŻYDOWSKA!
Podpisz w obronie ks. prof. Tadeusza Guza – NON POSSUMUS !
Stanisław Michalkiewicz: APEL W OBRONIE KS. PROF. T. GUZA
Dr Aleksander Czołowski: APEL W OBRONIE KS. PROF. T. GUZA
Opowieść o polskim kapłanie ks. prof. Tadeusz Guzie
MORD RYTUALNY NA KSIĘDZU PROFESORZE TADEUSZU GUZIE
 
Talmud w księdze Sańhedron rozd. 6 kar. 48 pisze :„Gdy żydowskie dziecię przychylne jest chrześcianom, powinniśmy je zabić, bo znali jest, .ze się nawróci do wiary chrześcjańskiej. Mówią tedy, kiedy nam talmud pozwala własne zabijać dzieci, żeby nie szły do Bogów cudzych, musi nam pozwalać pogańskie zabijać dzieci, aby przez to przysługa była Bogu”.„W tejże księdze Sanhedron rozdz. 7 kar. .2, talmud temi słowy rozkazuje: gdy chrześcianin zabije chrześcianina albo żyd żyda, to powinien być karany śmiercią, ale gdy żyd zabije chrześcianina, żeby mu nic nie czyniono. Taką sentencję daje rabin Joanesen, rabini zaś konkludują w tymże wierszu: (…) ale my konkludujemy, że wolno żydowi zabić chrześcianina i za to nie ma odnieść kary“.
 
Basia Poleszuk materiał z TVP3 i Emisji TV – WIĘZIEŃ POLITYCZNY PIS
 
Wczoraj złożyłam zawiadomienie do Prokuratury Okręgowej w Warszawie w związku z karygodnym zachowaniem posła Sławomira Nitrasa z PO, który uderzył mnie i publicznie znieważył używając wulgarnych słów” – napisała poseł PiS IwonaArent.
 
Telewizja Republika - UWOLNIĆ BASIĘ POLESZUK!
Prof. Wojciech Polak –Basia Poleszuk jest więźniem politycznym
 
30 października 2018 r na profilu społecznościowym Andrzej Kołakowski opublikował informację o aresztowaniu Barbary Poleszuk, organizatorki wydarzeń patriotycznych na terenie Podlasia. Aresztowanie ma związek z wydarzeniami, jakie miały miejsce dwa lata temu w Białowieży, kiedy postawiono jej, m.in. zarzut obrazy funkcjonariuszy, naruszenia nietykalności i zmuszania do odstąpienia od czynności służbowych. Jak informuje Andrzej Kołakowski, Basia została aresztowana dwa dni przed ślubem brata. Policjanci z Hajnówki nie wysłali do niej wezwania do odbycia kary, nie przyszli również po nią do domu. Została „zgarnięta z ulicy” kiedy szła do sklepu.
 
TG9- UWOLNIĆ BASIĘ POLESZUK!
Basia Poleszuk - ofiara UBecji PISowskiej
Rodzina Basi Poleszuk u Roli! Skąd tak surowy wyrok i o co chodzi w sprawie młodej patriotki? 
Uwolnić Basię Poleszuk! Protesty pod Ministerstwem Sprawiedliwości!
Rozmowa z Anną Kołakowską - głodującą w solidarności z Basią Poleszuk
 
Anna Kołakowska - działaczka opozycji demokratycznej w stanie wojennym, była gdańska radna PiS - od 9 dni prowadzi protest głodowy w siedzibie Fundacji Łączka w Warszawie w geście solidarności z Basią Poleszuk z Narodowej Hajnówki aresztowaną na 4 miesiące na skutek oskarżenia przez policjanta. "Mój protest jest właśnie gestem solidarności z ewidentnie pokrzywdzoną i niesprawiedliwie potraktowaną przez wymiar sprawiedliwości Basią Poleszuk" . Anna Kołakowska przyjmuje tylko płyny, jej stan jest stabilny, choć po przeprowadzeniu badań w 8 dniu protestu, lekarz sugeruje przerwanie głodówki. Barbara Poleszuk to 26-latnia działaczka Narodowej Hajnówki organizatorka Marszów Żołnierzy Wyklętych, o których wielokrotnie informowaliśmy, wskazując na problemy organizatorów z komunizującymi i sprzyjającymi „opcji białoruskiej” władzami miasta. B
asia została pozbawiona wolności na 4 miesiące pod zarzutem czynnej napaści na policjanta. Wyrok zapadł przed sądem w Hajnówce. Basia przebywa obecnie w areszcie w Warszawie, gdzie nagle została przewieziona bez poinformowania bliskich i obrońcy. Według niej i jej rodziny to "zemsta za zaangażowanie w działalność narodową".
 
Michał Rachoń przestał być szefem publicystyki w TVP Info
 
Każda rozmowa z Lechem Wałęsą obfituje w niezamierzone efekty komiczne. Gdybym nie wiedział, że przed sądem zeznaje były Prezydent, laureat pokojowej Nagrody Nobla, członek grupy mędrców Europy, i tylko słuchał to bym pomyślał, że to jakiś kretyn mówi – powiedział. I szybko dodał: ale to nie kretyn, tylko Prezydent naszego nieszczęśliwego kraju.
 
Michalkiewicz ostro o Wałęsie! „Gdybym nie wiedział, że przed sądem zeznaje były Prezydent, to bym pomyślał, że to jakiś kretyn mówi
W. Gadowski: Bolszewickie status quo ante w PiSowskim ekspresie 
Backroom deals - czyli jak bandyci dzielą się światem
Prof. Artur Śliwiński : Prognoza dla Polski na rok 2019 - BARDZO WAŻNE !!! 
 
Michalkiewicz odniósł się też do wymiany zdań między Wałęsą a Kaczyńskim, kiedy jeden przypominał drugiemu, że zrobił go ministrem, a drugi odpierał, że pierwszego zrobił prezydentem. To akurat prawda, ale nie jestem pewien czy jest to tytuł do chwały, że prezes Kaczyński nastręczył Polakom Wałęsę na Prezydenta. Powinien się raczej wytłumaczyć niż szczycić tym – mówił publicysta.
 
PiS padł na kolana przed kosher nostra a ks Rydzyk i Konopki się zbłaźnili !!!
 
Każdy kto zna polską scenę polityczną oraz charakter polityków III RP z koncesjonowanych partii, to wiedział na pewno, że marzenie o sprawiedliwym państwie polskim jest dziełem niewykonalnym i realizowanym jedynie werbalnie - w ramach wyborczych obietnic. 
PiS, który oszukiwał skutecznie w sprawach aborcji eugenicznej, a także frankowiczów i w wielu innych dziedzinach, to teraz dołożył do palety oszust politycznych - NIEZREALIZOWANIE OBIETNIC W PRZEDMIOCIE REFORMY WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI.
 
Wybory samorządowe były tylko żółtą kartką dla PiSowców od patriotycznych wyborców, którzy udowodnili, najczęściej nogami, że nie będą tolerować relatywizmu moralnego i żadnej zdrady polskiego interesu narodowego.
Teraz PiS, jakby na przekór własnej przyszłości politycznej, dokłada kolejnych argumentów patriotom, aby NIGDY NIE ZAGŁOSOWALI NA NICH WIĘCEJ ! 
 
Jeśli do tego dołożymy gniew rodzin kresowych rozgoryczonych probanderowską polityką rządu białej flagi z Warszawy i serwilistyczną wobec Kijowa, Telawiwu i Waszyngtonu oraz Berlina postawą prezydenta belwederskiego, a także zniechęcenie Polaków spowodowane podatkową opriczniną i fanatyzmem ekologizmu lewackiego PiSiorów wobec polskiego przemysłu futrzarskiego, a także systematyczną infiltrację ziem polskich przez emigrantów-nachodźców, to możemy być pewni, że fala narowodowej kontestacji rozbije PiSowską bandę i zepchnie ją raz na zawsze do politycznego niebytu.
 
Teraz jednak Kościół może zapłacić wielką cenę za wspieranie Judaszy, którzy nawet chronią parady tęczowych dewiantów i są bezczynni względem agresji zboczeńców na polskie dzieci i młodzież w szkołach !!!
 
Ks. dr Tadeusz Rydzyk, dyrektor "Radia Maryja" i innych dzieł, oraz E. i M. Konopka wydawcy "Naszego Dziennika" będą się palić ze wstydu przed ludźmi za wekslowanie politycznych zbirów i za przemilczanie krzywd Polaków, zadawanych im przez "dobrą zmianę" starych Udeków i UWoli.
 
Za zbrodnię milczenia, to nie tylko będzie krzyczał lud, ale także widzący los Polaków - pod wewnętrzną i zewnętrzną przemocą - sam Bóg, który pospieszy ze swoją sprawiedliwości.
 
MILCZĄCE PSY, NA WASZYM MIEJSCU, TO BYM OKA NIE ZMRUŻYŁ I BŁAGAŁ BOGA I NARÓD POLSKI O WYBACZENIE, ŻE DOŁOŻYLIŚCIE SWÓJ GŁOS DO WYNIESIENIA WILKÓW W OWCZYCH SKÓRACH NA PIEDESTAŁ!
 
Wszystkich, co politykę rozumieją jako układ z diabełem, to zapewniam, że Żydzi i Niemcy i tak wam nóż w plecy wbiją niezależnie od waszych reakcji i poziomu kolaboracji, gdyż ataków doświadczają w naszym nieszczęśliwym kraju w obecnych czasach zarówno młoda patriotka Basia Poleszuk, dziennikarz W. Gadowski, uczony filozof ks. prof. Tadeusz Guz, jak i taka miernota jak wicepremier Gliński. Mamy prawo podejrzewać, że to dopiero początek agresji zagranicznej i Ubecko-WSIowej od środka Polski.Od Potopu szwedzkiego atak na Polskę idzie ze wszystkich stron z zewnątrz i również atakuje od wewnątrz V-ta Kolumna!
 
 
Pan Jezus o Judaszu powiedział, że lepiej by było temu człowiekowi się nie narodzić.
 
Dlatego strzeżcie się Judaszy !!!
 
Ich ścierwa pochłonie pole krwi !
 
O ekskomunice
 
Excommunicatio, -onis, f. wykluczenie ze społeczności, ekskomunika, zwł. ekskomunika kościelna, tj. wyłączenie z praw społeczeństwa wiernych, a zatem zupełne wykluczenie z korzystania i używania dóbr, łask i praw kościelnych, lecz nie z uzyskanego przez chrzest członkostwa Kościoła, czyli przynależności do wspólnoty kościelnej.
ks. dr Alojzy Jougan, Słownik kościelny łacińsko-polski, Poznań-Warszawa-Lublin 1958. s. 238
 
Gdyby Bóg był waszym Ojcem, to i Mnie byście miłowali. Ja bowiem od Boga wyszedłem i przychodzę. Nie wyszedłem od siebie, lecz On Mnie posłał. Dlaczego nie rozumiecie mowy mojej? Bo nie możecie słuchać mojej nauki. Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma.”

J 8,42-44. 

KOMENTARZE

 • Jeśli
  Chodzi o p.Poleszuk, to zdaje się, że podrapała jakiegoś policjanta po klacie(swoją drogą, co za dziwny chłop, ładna młoda dziewczyna go po klacie podrapała, poleciał z płaczem do plutonowego:-)))), ale o ile wiem, M.Piskorski siedzi już 2,5 roku i jakoś p.Gadowski nie płacze z tego powodu
 • Polacy już czas na rezygnację z suwerenności państw .... albo ....?
  Kanclerz Niemiec, która przemawiała na zorganizowanej przez Fundację Konrada Adenauera konferencji „Parlamentaryzm między globalizacją a suwerennością narodową”, stwierdziła, że nadszedł czas aby państwa wchodzące w skład Unii Europejskiej przekazały swoją suwerenność Brukseli, czyli w domyśle Niemcom, którzy mają decydujący głos w UE.

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/angela-merkel-stwierdzila-ze-panstwa-narodowe-w-ue-powinny-byc-gotowe-do-przekazania
 • Jeśli narodowcy chcą coś w Polsce zmienić muszą podnieść poziom debaty
  https://www.youtube.com/watch?v=TxtBOUknMc0
  System trzeba zupełnie zmienić a nie zastanawiać się nad jego poprawą.
  W OBECNYM SYSTEMIE POGAŃSKIM TO WSZYSTKO JEST DO WYKASOWANIA !!!
 • @Witkacy 00:38:59 I znów nas czeka walka z gestapo !!!
  – Im głośniej będzie o naszym domaganiu się odszkodowań za niemieckie zbrodnie z czasów II wojny światowej, tym bardziej pogrążona zostanie w gruzy niemiecka polityka historyczna, która oparta jest na kłamstwie „piorącym” Niemców z odpowiedzialności za nazizm i Hitlera. To Niemcy robili mydło z ludzkiego tłuszczu. To Niemcy robili abażury z ludzkiej skóry. To Niemcy robili maskotki z ludzkich kości. To Niemcy rozsiewali po polach popioły zwęglonych ludzi jako nawóz. To wszystko robili „kulturalni” Niemcy. Dziś, kiedy słyszę, że m.in. w ZDF, „Fakcie”, Axel Springer zasiadali wermachtowcy, SS-mani – to rozumiem skąd ta agresja na Polskę.
  https://romualdkalwa.neon24.pl/post/146520,potomkowie-niemieckich-zbrodniarzy-kontra-witold-gadowski
 • No
  Wreszcie mówią otwartym tekstem. Przynajmniej szczerze. I myślę, że wielu to się spodoba, lata pracy mediów zwłaszcza na zachodzie wyprało ludziskom mózgi, a i w rejonie Wisły też niejeden by się znalazł.
  Także wszystko przed nami.
 • @Janusz Górzyński 01:17:59
  Jak to wszystko do wykasowania? Jak?
  Wrzuciłem ten filmik w przypadkowym momencie i mowa o strategii zamilczania (15').
  Możemy co najwyżej iskrę puścić...
  Co do ognia jeszcze potrzeba? Materiału chyba nie brakuje ale czy suchy? Dobrze natleniony?
 • SZYKAN W POLSCE JEST MNÓSTWO !!!
  Żydowska ingerencja w sprawy Polski. Czy PiS ustąpi?
  https://www.youtube.com/watch?v=XYzqTJSPAKw

  Mamy prawo podejrzewać, że to dopiero początek agresji zagranicznej i Ubecko-WSIowej od środka Polski.Od Potopu szwedzkiego atak na Polskę idzie ze wszystkich stron z zewnątrz i również atakuje od wewnątrz V-ta Kolumna!

  Marcin Sabala: Prześladowania i nękania osób ze środowisk nacjonalistycznych
  https://www.youtube.com/watch?v=2DKFKIiZygU
 • @Janusz Górzyński 01:38:15
  Siedzimy u Niemców w kieszeni. Zależni jesteśmy od Brukseli, Tel avivu, Waszyngtonu i Berlina. Przemysłu praktycznie nie ma, o armi to chyba lepiej nie mówić. Taki Gliński coś tam powiedział nie tak, a już fartuszkowi synowie przymierza z p. Azarii zaczęli go przeczołgiwać.
  Większość obywateli PRLbis raczej myśli o pełnej misce i Tańcu z gównami. Zresztą nie jest to dziwne. Narażać kark za państwo które obdziera mnie że skóry?
 • @Janusz Górzyński 01:17:59
  Ale film ciekawy. Zalecałbym tutejszej administracji jako lekturę obowiązkową, przynajmniej od 1h 35' - Wolność Słowa.
 • @Franek Ganek 01:44:09
  Chodzi o warstwę aksjologiczną i konceptualną, albowiem system prawny nie jest oparty na prawie naturalnym i działa wbrew Dekalogowi.
  Ekonomia jako etyka życia gospodarczego jest oparta o strukturę grzechu jaką jest kapitalizm liberalistyczny i o żarłoczną lichwę, która wyniszcza naród polski i masakruje rodziny. Jest to sprzeczne z etyką katolicką, która traktuje sprawiedliwość jako cel i fundament życia społecznego.
  Katolicki naród jest bytowością liturgiczną i o jej trwałości decydują trzy filary: kult Boga Króla, etos Boga i prawo Boga.
  Obecna polityka realizowana przez koncesjonowane partie polityczne dotąd nie wypracowała ani koncepcji narodu ani państwa jako wspólnego dachu dla wspólnoty polskiej. Oświata Polaków gdzie pełno jest błędów antropologicznych i społecznych oraz brak wiedzy o państwie wymaga również przeprogramowaniu i podporządkowaniu celom religijnym i narodowym. Konieczne jest podjęcie działań zmierzających do odbudowania naturalnych autorytetów i supremacji rangi prawa Bożego w Ojczyźnie. Władca powinien być namaszczony a więc powinien być królem. Osobiście optuję za restauracją katolickiego Królestwa Polskiego, w którym będzie panował system narodowego korporacjonizmu.
 • @Franek Ganek 01:59:58
  Wojciech Jeśman: Ugrupowania roszczeniowe będą usiłowały wyegzekwować dorobek narodowy
  https://www.youtube.com/watch?v=k3dkkFHJOx8
 • @Witkacy 00:38:59
  A żyd Grupiński z PO bardzo chwali Makrelę za tą wypowiedź i ją w tym popiera, czytaj o tym na wpolityce.pl.
 • Kara za świętowanie 3 Maja !!!
  Kolejny skandal w Hajnowskim Sądzie
  https://www.youtube.com/watch?v=97VLG1OXzGk
 • NIEMIECKI PLAN ZRZECZENIA SIĘ NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ I FOLKSDOJCZE
  https://www.youtube.com/watch?v=T4yUUmXVv9Q
 • 5*
  Panie Januszu,
  podzielam pański punkt widzenia, ale co Pan zrobi z tym:

  Jan Paweł II o Integracji Europejskiej:

  „Kościół nie może nigdy pozwolić na nadużywanie go do antyeuropejskiej demagogii oraz podsycania antyeuropejskich nastrojów. Dla zjednoczonej Europy nie ma bowiem alternatywy.”

  JPII - przemówienie do parlamentarzystów austriackich, Rzym, 23.03.1997r.  „Rozszerzenie Unii Europejskiej na Wschód, a także dążenie do stabilizacji monetarnej powinny prowadzić do coraz ściślejszego wzajemnego powiązania narodów (…)”

  JPII - do korpusu dyplomatycznego akredytowanego przy Stolicy Apostolskiej. 10.01.1998r.

  http://samorzad.malopolska.w.interia.pl/europa/papiez.htm

  Na lotnisku w Krakowie 2003r., tuż przed referendum akcesyjnym Polski do UE i przed swoją śmiercią, JPII agitował:

  „Polska potrzebna Unii, Unia potrzebna Polsce”

  Przy czym należy pamiętać, że Kościół doskonale wiedział jak budowana jest zachodnia unijna demokracja:

  Przykład duński
  https://www.youtube.com/watch?v=sA8bsDS3KuY

  Czerwiec 1992 r. – Duńczycy odrzucają w referendum traktat z Maastricht – nie chcą budować Unii Europejskiej. Rozpoczyna się zmasowana propaganda medialnych ataków i politycznego szantażu. Po 11 miesiącach zmuszono Duńczyków do ponownego referendum. Traktat z Maastricht zostaje przyjęty minimalną większością głosów – oszustwo władzy? Duńczycy są tego pewni. W proteście wychodzą na ulice. Do protestujących wychodzi także policja – i strzela. Strzela ostrą amunicją. Padają zabici, są ranni.
 • @Rzeczpospolita 13:43:19
  Podane przez Pana fakty i dowody potwierdzają tylko Pańską teorię, że św. Jan Paweł II był dobrze zakamuflowanym lewakiem, który sowiecki eksperyment chciał zastąpić Manifestem z Ventotene.

  Tylko, że tej opinii przeczą inne fakty i dowody oraz publiczne nauczanie polskiego Pontifexa !!!

  Jan Paweł II o Europie i europejskości
  https://www.youtube.com/watch?v=u7S1hMMt4Ns
  Jan Paweł II o Unii Europejskiej - 11sty czerwca 1999 roku
  https://www.youtube.com/watch?v=TbvS-hXSpeQ


  POSYNODALNA ADHORTACJA APOSTOLSKA ECCLESIA IN EUROPA
  OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II
  https://opoka.org.pl/biblioteka/W/WP/jan_pawel_ii/adhortacje/europa_28062003.html
 • Jan Paweł II nie ponosi odpowiedzialnosci za decyzje tumanów !
  Stanisław Michalkiewicz: Wałęsa został wykreowany przez propagandystów
  https://www.youtube.com/watch?v=FKHq8AQ3zjs
  St. Michalkiewicz: Gardzę wyborcami, jeżeli wybierają kogoś takiego jak Scheuring-Wielgus
  https://www.youtube.com/watch?v=E309Pr6lrhU
 • @Janusz Górzyński 15:46:07
  Nie tyle chodziło mi o samego JPII, ile o stanowisko żydo-katolickiego Kościoła, które w swoich wypowiedziach prezentował JPII jako szef Państwa Watykańskiego.

  Prawdopodobnie i poniższy film (pochwała JPII dla NWO) nie jest w stanie przekonać Pana do ciągle zbrodniczej, antyludzkiej, antynarodowej, antypaństwowej, roli Kościoła w całych jego dziejach:

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=3-RRMXjAi-c
 • @Rzeczpospolita 19:17:27
  Panie Darku

  Żaden film mnie nie jest w stanie przekonać, iż Kościół katolicki, a więc Kościół Chrystusa, jest w stanie komuś wyrządzić zło, a zwłaszcza całym narodom.
  Otóż Kościół to sam Chrystus Król obecny w Słowie Bożym i w sakramentach świętych. I dlatego Kościół jest Święty i niezniszczalny. "Niebo i ziemia przeminą ale Słowa Chrystusa nie przeminą nigdy" i Jego odkupieńcze dzieło.

  A grzechy poszczególnych ludzi, ich wady i słabości, a nawet nałogi nie mają tutaj najmniejszego znaczenia.

  Czy był Pan dziś w Kościele Panie Darku ? Bo dziś Chrystusa Króla Wszechświata i Polski.

  Króluj nam Chryste
 • nie na każdym nawozie wyrośnie obfity plon...
  ...a i to trzeba rozpoznać co za ziarno się przy nim skrywa jakie plony wcześniej wydawało .

  Niezwykle sobie cenie Pana Witolda Gadowskiego .
  Jednak nie mogę wyjść z podziwu , że on i to właśnie on dopiero po wizycie w Gdańsku zaczął wprost mówić o republice bananowej okrągłostołowej. Jest przykładem , sam chyba dla siebie , że przygładzanie brzydko pachnącej kupki leżącej na miejskim trawniczku nie oznacza , oczekiwania na wzrost obfitego plonu.
  Pani Oriana Fallaci też uległa pokusie kreatora i popełniła ten sam błąd.

  http://www.fronda.pl/a/oriana-fallaci-walesa-nogi-sie-pod-czlowiekiem-uginaja,118696.html

  Na szczęście Pan Witold Gadowski ma czas i możliwości by tę niezręczność odrobić i to czystymi dłońmi.

  Prawda nas wyzwoli ...po owocach jest poznana
 • @jax 21:38:12
  – Największym zagrożeniem dla Polski jest obecnie domknięcie projektu Unii Europejskiej – przekonuje Krzysztof Karoń. – Bo to co widzimy na zewnątrz UE to sztafaż. W rzeczywistości to czysto komunistyczny projekt wg założeń włoskiego komunisty Altiero Spinelliego – dodaje.
  https://nczas.com/2018/11/23/krzysztof-karon-ostrzega-polska-jest-smiertelnie-zagrozona-unia-europejska-to-czysto-komunistyczny-projekt-wg-spinelliego-cala-reszta-to-kamuflaz/?fbclid=IwAR0_aIXOiSlWPT0OUc6inqg3CyGPuzChBFcP7SUIJZMCcYW326cMGeTqjTw
 • @Janusz Górzyński 21:01:26
  Nie chodzę do kościoła, ponieważ nie popieram antynarodowej, antypaństwowej, organizacji jaka jest żydo-katolicki Kościół.

  https://www.youtube.com/watch?v=_Pv-BLx5amg
 • @Rzeczpospolita 16:26:07
  Dam na Mszę za Pana, aby się Pan nawrócił, bo czas ucieka a wieczność czeka.
 • Dr Michał Krajski w obronie ks. prof. Tadeusza Guza
  https://www.youtube.com/watch?v=yPU2wT4G5Lk
 • Dr Stanisław Krajski w obronie ks. prof. Tadeusza Guza
  https://www.youtube.com/watch?v=e9QYV-TPxzo
 • Aldona Ciborowska: Ks. Prof. Tadeusz Guz objawia się nam, jako dobro narodowe
  https://www.youtube.com/watch?v=dNYzlr1iYVo
 • Przysłowie niedźwiedzie: przyjaciół poznajemy w biedzie.
  Do sieci trafił bulwersujący list ambasador Mosbacher do premiera Morawieckiego
  https://www.magnapolonia.org/do-sieci-trafil-bulwersujacy-list-ambasador-mosbacher-do-premiera-morawieckiego/?fbclid=IwAR0Hna-uVj0drKRNyTjkAcNPC-YC8wotpOxAu-aJy0n1V05lhteK4--u3No
  Krystyna Pawłowicz pisze do bezczelnej ambasador USA: „Żądam od Pani szacunku dla Narodu i Państwa Polskiego”
  https://nczas.com/2018/11/27/krystyna-pawlowicz-pisze-do-bezczelnej-ambasador-usa-zadam-od-pani-szacunku-dla-narodu-i-panstwa-polskiego/?fbclid=IwAR3lR7KUSyT-ARhHlcRdPgCccA-wFJE_sNve45gBZ2sPRiLDtaogXKn5J5M
  WASZCZYKOWSKI: MAMY KŁOPOT Z BRAKIEM PROFESJONALIZMU MOSBACHER
  http://polityczek.pl/twitter/9440-waszczykowski-mamy-klopot-z-brakiem-profesjonalizmu-mosbacher?fbclid=IwAR1mQMrR5DYnirkOPTljv55hrfXbYiocGhYeOe6KEtiGXQRcaWB-eL25swE
  http://att.neon24.pl/post/146573,ostatnia-szarza-zorzety
  Stanisław Michalkiewicz: Kryminał dla dziennikarzy TVNu?
  https://www.youtube.com/watch?v=utjFQu54xqo

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej