Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
470 postów 1988 komentarzy

W obronie cywilizacji łacińskiej przed bandytami i obłudnikami

Janusz Górzyński - Quis et deus? – KTÓŻ JAK BÓG! Discedite a me omnes pessimi haeretici, filii diaboli, et pestes animarum: vos detestor, et abominor, et cum Ecclesia Dei anathematizo. Jan kard. Bona O Cist

MASKI, CZOPKI, SOCJALIZM I TEORIE SPISKOWE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

ABY POLSKA W SIŁĘ ROSŁA TRZEBA WODZA A NIE OSŁA

Już mam dość tych talmudycznych zabiegów opierających się na dziwacznych formułach i intrygach, na których bazuje w Polsce polityka, a także działalność prokuratur i sądów oraz niemoralne finanse i biznes.
 
 WSZYSTKO W SOCJALISTYCZNYM EUROKOŁCHOZIE STOI DZIŚ NA GŁOWIE.

Jak można, wbrew racjom rozumowym, skierować do Sądu Najwyższego wniosek o uznanie nieważności wyborów, które się w ogóle nie odbyły? Czy nicość może się zrealizować ważnie lub nieważnie ? CZY NIEBYT JEST BYTEM A BYT NIEBYTEM ? Owszem, lecz tylko w fikcjokracji i w idiokracji, gdyż w świecie surrealnym, choć boleśnie realnym, zawiadywanym przez idiotów i dla idiotów, to wszystko jest dozwolone, zwłaszcza, gdy w polu decydenckim mamy potężny triumwirat złożony z żoliborskiego krasnojudka zwanego Naczalnikiem i wodzem PiSlamu, Gowina skurwysyna i SP Ziobro & Jaki i bydlaki,

 Żydosfera wytworzona w czasach masońskiego Okrągłego Stołu, którego ustalenia trwają po dziś dzień, pogrążyła nas wszystkich w świecie urojonych pandemii, zmyślonych wydarzeń i transakcji, walki na śmierć i życie z wiatrakami, niezwykle korzystnych sojuszy, z których niewiele mamy korzyści lub nawet mamy poważne problemy. Także nie mamy korzyści z pieniędzy jako długu powstającego z niczego, bez których nikt już z nawet nie może oddychać, ani z talmudycznych orzeczeń organów administracyjnych i sądowych opierających się na wyssanych z palca prawdach oraz nieistniejących faktach i dowodach. Nic nam po tarczach dla ludu pracującego miast i wsi, które są betonowymi kołami ratunkowymi, ani po kreatywnych księgowościach, a przede wszystkim, niczego dobrego nie możemy się spodziewać od potężnej hagady czyli propagandy permanentnej, głoszącej same sukcesy sukcesów i różne baśnie nie mające żadnego potwierdzenia w rzeczywistości.

Tak więc cywilizacja łacińska na naszych oczach legła pod ciosami paranoicznych kabalistów i talmudystów. Okazało się nawet, że w katolickim kraju Msza św. i Eucharystia do życia nie jest już potrzebna. A katolickie media prowadzone nawet przez zakonników popierają morderców Polaków, deprawatorów, oszustów, kłamców, neokomunistów, twórców struktur grzechu oraz cywilizacji kłamstwa i śmierci. To rzecz jasna jest dramat, który musi zakończyć się wielką i niewyobrażalną tragedią państwa i narodu jakiej dotąd Polska i świat jeszcze nie widzieli.

Gdy to wszystko runie, co budowano na słabych fundamentach i bez planów opierających się na miłosci i sprawiedliwości, lecz głownie na sekularyzmie, pozytywizmie, satanistycznym humanizmie i neokomunizmie, to zza fasady potiomkinowskiej wsi, na pewno, wyjrzy realistyczna i totalna nędza, niczym apokaliptyczna Bestia ze wszystkimi biada - wywoła strach i przerażenie.

Jestem przekonany, że doprowadzona do furii idiokratyczna tłuszcza, której dotąd wystarczał telewizor i sok z buraka, oszaleje z rozpaczy. Wówczas szukający sprawców gigantycznego kryzysu, klęsk i tragedii, zawołają z histeryczną groząKTO TEMU JEST WINIEN ? Gdzie jest sprawca naszych nieszczęść ?

Wtedy, tak bowiem suponuję, na przykładzie wszystkich doświadczeń, wasz umiłowany Naczalnik, otoczony kordonem wielbicieli i ochraniarzy, zapewne podczas sprawowanych liturgii partyjnych, realizowanych z wielką i charakterystyczną dla bizantynizmu pompą, bardzo zdecydowanie i z typową dla siebie dzielnością, a także dziarskością i prostotą, rozwiewając przy tym wszelkie wątpliwości tłumów, a także specjalistów czyli dziennikarzy śledczych i ekspertów od wszystkiego, zwłaszcza od socjologii, ekonomii i polityki, etc, powie, iż tylko i wyłącznieWINNYM TRAGEDII NARODU JEST TEN I TYLKO TEN CO CHODZIŁ W MASCE !!!

Zatem ludzie w maskach, którzy żyjecie w idiokracji zafundowanej wam przez Wielką Utopię i liczne armie urzędników i polityków, strategów i propagandzistów, plutokratów i finansistów - już teraz rozejrzyjcie się po sobie, bo nie znacie dnia ani godziny!KTOŚ NA PEWNO BĘDZIE KOZŁEM OFIARNYM !Takie są wszak reguły demokracji, że kogoś trzeba będzie przegłosować, oszukać, albo nawet skazać na pobyt w lochu, aby rozładować napięcia i emocje. Kiedyś bywało, że za takie zbrodnie skazywano na śmierć. Teraz może wystarczą szczepienia?

KTOŚ ZA TO - prędzej czy później - BEKNIE!Możliwe, że identycznie w roli dublera, jako sprawca zastępczy. Sprawdziło się to już w przypadkach różnych skazańców, choćby na przykładzie dwudekadowych odsiadek Komendy i Kraśki, walących w kratę więzienną z powodu niewinności i pozbawionych litości ze strony społeczeństwa i tzw. wymiaru sprawiedliwości. Socjaliści zawsze byli niezrównani w niszczeniu wolności i ludzkiego życia.

Nie zdziwcie się więc, wy wszyscy, którzy lekceważycie historię jako nauczycielkę życia i wszystkie prawa moralne i społeczne, obyczajowe, duchowe, etc., gdy wypełniający swe zadania socjolodzy, politolodzy, ekonomiści, geopolitycy i tym podobni urabiacze opinii publicznej, wmówią wam w telewizorze, bo od tego są właśnie media dla mediotów ze swoją bałwanizatorską misją, że całej sytuacji winien jest przede wszystkim SUWEREN, który okazał się bytem niedojrzałym, niedouczonym, lekkomyślnym, niesamodzielnym oraz odrealnionym i dlatego nierozważnie dobierał sobie liderów i programy, a także system polityczny i ekonomiczny.

Starsi ludzie jeszcze pamiętają, gdy komuniści oceniając bankructwo PRL-u, a także całą katastrofę demoludów, kwitowali to słowami, że SOCJALIZM JEST WSPANIAŁY, ALE LUDZIE DO NIEGO NIE DOROŚLI! Ale przecież socjalizm nie przestaje zmuszać ludzi, aby doń dorośli, bo skoro nie udało się dorosnąć do marksizmu klasycznego, to na pewno uda się dorosnąć do neobolszewizmu i genderyzmu. Rewolucja bolszewicka nigdy nie ustępuje, nawet gdy w danym momencie dziejowym cofa się o krok czy dwa do tyłu. Neokomuna nie przestaje atakować z różnych stron świata i od wewnątrz kraju ojczystego. Wszędzie ma swoje ośrodki oddziaływania i kadry decydujące o wszystkim. Bazuje na doświadczeniach, projektach i zmianach, a także na liczych innowacjach, dzięki którym marksizm mutuje pod różnymi postaciami szaleństwa i frywolności oraz terroru i kradzieży. Właśnie, ta cecha rewolucyjnej nieustępliwości, wróżny nam powtórkę kolejnej katastrofy ludzkości uwikłanej w Utopię..

Kiedy więc Szanowni Państwo dorośniecie do dojrzałej polityki, w której będziecie podmiotem, a nie tylko widzami i biernymi uczestnikami Rewolucji? Cywilizacja łacińska opiera się na aktywności i inicjatywach społeczeństwa. Marksizm żydowski, także ten neokomunistyczny, wymusza mechanizmy, które zwalczają żywy organizm ludzkich zrzeszeń i zbiorowości oraz traktuje populację jak tworzywo, z którego ma powstać bytowość dostosowana do systemu.
SOCJALIZM ZAWSZE SIĘ KOŃCZY WIELKĄ WOJNĄ I WIELKIM GŁODEM !
Głód działał na psychikę ludzką w różnoraki sposób. Jedni umierali w swoich domach w samotności, inni próbowali się ratować udając się do miast, jeszcze inni posuwali się do aktów kanibalizmu. W trakcie głodzenia w organizmie człowieka przeważa katabolizm nad anabolizmem białka. Codziennie spada masa ciała. Pojawiają się ostre bóle żołądka, które po jakimś czasie zanikają. Człowiek wpada w letarg, jest otępiały. Dochodzi do ostrych zaburzeń umysłowych, mogą pojawić się omamy. Jednym z takich przykładów jest sprawa Kseni Bołotnikowej, mieszkanki wsi Sofijówka, która z powodu głodu zaczęła puchnąć. Z powodu braku żywności, braku pomocy z jakiejkolwiek strony, mając na utrzymaniu jeszcze syna, zabiła swoją córkę podrzynając jej gardło. Po zabójstwie położyła jej ciało na ławce, przykryła i poszła spać. Następnego dnia odcięła dziewczynce głowę i włożyła do kotła. Pozostałą część ciała pokroiła na kawałki i zakopała w gnoju[22].https://pl.wikipedia.org/wiki/Wielki_g%C5%82%C3%B3d_na_Ukrainie
SZCZEPIONKI, CZOPKI, MEDYCYNA CZARY MARY I TEORIE SPISKOWE TEŻ NIE ZASTĄPIĄ REALISTYCZNEGO MYŚLENIA I DZIAŁANIA, SZCZEGÓLNIE W DOBIE WIELKIEGO KRYZYSU OBEJMUJĄCEGO WSZYSTKIE DZIEDZINY ŻYCIA.
Uważajcie zatem nie tylko na polityków, lecz i na farmaceutów oraz lekarzy, systemowych i antysystemowych, uzrowicieli różnej maści, na cudowne mikstury, terapie i soki z buraków, szczególnie niewiadomego pochodzenia. Zważajcie zwłaszcza na czopki sprzedawane w polskich aptekach, głównie przez żydowskich aptekarzy. Okazuje się niespornym, co potwierdzają liczne fachowe publikatory, że czopiki mają umiejscowione, wtopione w środek leku, nanochipy. Osoby, króre użyły tych czopków mają dziś bardzo poważne problemy z funkcjonowaniem. W nocy im świeci zadek, jak łuna polarna, a niektórym nawet tam gra radyjko z komunikatami o konieczności założenia maski antybakteryjnej. SPISEK PRZECIWKO NASZEMU ZDROWIU DZIAŁA Z CAŁĄ BEZCZELNOŚCIĄ I ZA NIM STOJĄ ZAKONSPIROWANI I JAWNIE DZIAŁAJĄCY ŻYDZI !!! Internet wręcz pęka w szwach od tych wiadomości. Na szczęście na te wszystkie zagrożenia są środki skutecznej obrony. Podobno pan Zięba i dr Czerniak już mają jakąś metodę na usunięcie nanochipa z ciała i wiedzą jak zgasić światełko i wyłączyć radio, które zawraca gitarę po nocach. Szczególnie niebezpieczne są te radyjka, ulokowane w odbycie, w których na okrągło lecą przemówienia Dudusia. A od nich już nie jeden PAD-ł i dostał na łeb! Szczególnie gdy usłyszał jego dwu i pół godzinne przemówienie na PiSowskim parteitagu!
Dr Anna Mandrela O współczesnej gnozie oraz teoriach spiskowych https://www.youtube.com/channel/UCsSlUdfKGS3Uq3MnRvduK8w
CZAS NAJWYŻSZY ROZPOCZĄĆ GRUNTOWNĄ TERAPIĘ NIM CHORY I BEZBRONNY NARÓD SKONA W KONWULSJACH NA OCZACH ŚWIATA, MILIARDÓW I MILIONÓW LUDZI W MASKACH, A DO TEGO BEZ SERCA I DUCHA ORAZ ŚMIERTELNIE PRZERAŻONYCH I SPARALIŻOWANYCH LĘKAMI JAKICH DOSTARCZAJĄ POLITYCY, SŁUŻBY I MEDIA, MAFIE I LOŻE! ŻARTY SIĘ BOWIEM KOŃCZĄ, A WIĘC TRZEBA SIĘ BRONIĆ, GDYŻ PO MARKSISTOWSKIEJ IDIOKRACJI, JEŚLI SIĘ NIE ODŻYDZICIE, PRZYJDZIE NOWY POTWÓR - ZOMBIOKRACJA I Z TYM ANTYCHRYSTEM JUŻ SOBIE NIE DACIE RADY AŻ DO CZASÓW PRZYJŚCIA PANA NASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA!
Marana tha  
 
 
In Christo AD 2020

KOMENTARZE

 • KGP zleca dostawy 30 tys. ręcznych miotaczy pieprzu
  https://www.infosecurity24.pl/kgp-zleca-dostawy-30-tys-recznych-miotaczy-pieprzu?fbclid=IwAR3MU_WpybLighLORUw-UXCV4ZnFdKnrt4bQTbzisgRuqJUfifqIeoPsQ6A
 • 2985 wykop Policyjna ŁAPANKA na przedsiębiorców w Warszawie
  https://www.wykop.pl/link/5490007/policyjna-lapanka-na-przedsiebiorcow-w-warszawie/?fbclid=IwAR2HH1iU3t3VWtS97QZq1uSIkumq7j-c5d45RJEy5FLb1ucHBRUP95IVnC8
 • Braun: Szumowski do odwołania, przed Trybunał Stanu i do więzienia!
  https://www.youtube.com/watch?v=ceM-f4z93ck&fbclid=IwAR2QrujSPnBrfpAY5ve4-ss2STdb5F0E2ycFp3DNzYqIcO9F4BYdDeQFQns
 • Rozmowa z kolegą Morawieckiego, znajomym Dudy i Gowina - dr Z. Kękusiem
  https://www.youtube.com/watch?v=gk5LwGwmp6c
 • MASA przedsiębiorców pod sejmem. Krzyczą "JESTEŚCIE OSACZENI"!
  https://www.wykop.pl/link/5489929/live-strajk-przedsiebiorcow-wymknal-sie-spod-kontroli/
 • W całym kraju nasilają się akcje protestacyjne pracowników i przedsiębiorców
  https://koduj24.pl/w-calym-kraju-nasilaja-sie-akcje-strajkowe-pracownikow-i-przedsiebiorcow/?fbclid=IwAR3IwVp3Vun_i2il_cLQrcxVouql2WcJ61XKuze1TcoJh8fJjWO940Pve4M
 • Wypuście naród z kwarantanny
  – Wypuście naród z kwarantanny. Czas najwyższy. Jeśli to teraz uczynicie być może wykręcicie się jakoś sianem, być może nie wszyscy staną przed Trybunałem Stanu, być może pan minister Szumowski nie zostanie powieszony na latarni przy Placu Trzech Krzyży przez lud Warszawy- podkreślił polityk. Marszałek Sejmu przywołała Brauna do porządku, każąc mu „zważać na słowa”.

  W odpowiedzi poseł Konfederacji podkreślił, że w swojej wypowiedzi odwołał się do wydarzeń z 1794 r., gdy skazano na śmierć przez powieszenie kilku ważnych stronników konfederacji targowickiej.
  https://telewizjarepublika.pl/skandal-braun-mowi-o-wieszaniu-min-szumowskiego,95351.html?fbclid=IwAR1lolFVVR-ykP-LLle9zE_NYfhE1oDUipGp_zroUP9r0t61uVZ6WqHs6q0
 • Orędzie prymasa Wyszyńskiego z 3 maja 1966 roku z 3 maja 1966 roku
  https://wpolityce.pl/historia/291527-oredzie-prymasa-wyszynskiego-z-3-maja-1966-roku-chcemy-oddac-narod-i-cala-ojczyzne-w-macierzynska-slodka-niewole-maryi-za-wolnosc-kosciola-w-swiecie-i-w-polsce?strona=2&fbclid=IwAR3r7y2BcgUOZqRoQW3shp8JbpnEVmMx7IvVq5B0K3QQ5bejTpWcZ2HXM4M
 • Trybunał Stanu dla polityków PiS?! Ostre słowa Krzysztofa Bosaka z sejmowej mównicy
  Kandydat Konfederacji na prezydenta odniósł się do przełożenia wyborów prezydenckich.

  – Okazuje się, że dwóch panów (Kaczyński i Gowin – red.) ustali, co nam ogłosi Sąd Najwyższy. Czy ktoś wyobraża sobie analogiczną sytuację w Kongresie Amerykańskim? Że dwóch kongresmenów wychodzi i powie, co ogłosi Sąd Najwyższy? – pytał z mównicy sejmowej.

  Reklama
  Bosak uważa, że państwo Prawa i Sprawiedliwości uczyniło najważniejsze instytucje w kraju „marionetkowymi”.

  – Uczyniliście marionetkowymi ciała takie, jak Państwowa Komisja Wyborcza, prezydent, Trybunał Konstytucyjny, a teraz do marionetkowych ciał dołącza Sąd Najwyższy – grzmiał Bosak.

  – To wszystko jest niepoważne. I tylko dlatego, że nie chcecie skorzystać z przepisów konstytucyjnych, pozwalających bez ani jednej ustawy, odsunąć wybory o 3 miesiące – kontynuował.

  Poseł wskazał, że w dłuższej perspektywie partia władzy może na tego typu zagrywkach się „przejechać”.

  – Dlaczego to robicie? Odpowiedź jest prosta. Po to, aby podnieść poziom konfliktu politycznego. Cynicznie uważacie, że na tym skorzystacie – mówił.

  Dodał, że za taką antypaństwową postawę w przyszłości prominentni działacze PiS-u mogą stanąć przed Trybunałem Stanu.

  – Cyniczna gra nastrojami, to gra wykraczająca poza standardy naszego ustroju, poza standardy przyzwoitości, poza standardy konstytucji, za co możecie i być może odpowiecie przed Trybunałem Stanu – zakończył Bosak.
  https://nczas.com/2020/05/07/trybunal-stanu-dla-politykow-pis-ostre-slowa-krzysztofa-bosaka-z-sejmowej-mownicy-video/?utm_source=onesignal&utm_medium=onesignalautolink&utm_campaign=onesignalautolink
 • Żydzi przeciwko ludziom i Bogu !
  15 Żydzi zabili Pana Jezusa i proroków, i nas także prześladowali. A nie podobają się oni Bogu i sprzeciwiają się wszystkim ludziom. 16 Zabraniają nam przemawiać do pogan celem zbawienia ich; tak dopełniają zawsze miary swych grzechów. Ale przyszedł na nich ostateczny gniew Boży9.
  https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=409
 • BRAUN Porozumienie ponad korytami
  Grzegorz Braun w czwartek 7 maja po godzinie 9 wystąpił w Sejmie z wnioskiem formalnym o przerwę, celem zwołania konwentu seniorów. – Celem wprowadzenia do porządku dzisiejszego dnia debaty nad stanem państwa, stanem wyjątkowym de facto, choć nie de iure – zaczął poseł.

  – Jak słyszymy, niestety nie od pani marszałek, nie od innych osób stojących na narodu czele, słyszymy że nastąpiło tej nocy – dla niektórych szczęsne – porozumienie ponad korytami, ale informacjom na ten temat towarzyszą też niepokojące wieści o pełzającym zamachu stanu – dodawał.

  – Dwie osoby prywatne prorokują jak zawyrokuje Sąd Najwyższy, posuwają się nawet do tego, żeby dyktować działania samej pani marszałek. Co prawda te osoby to posłowie na Sejm RP, ale tylko szeregowi posłowie. Debatujmy na ten temat – podsumował Braun.

  https://nczas.com/2020/05/07/grzegorz-braun-porozumienie-ponad-korytami-i-pelzajacy-zamach-stanu-wideo/?utm_source=onesignal&utm_medium=onesignalautolink&utm_campaign=onesignalautolink&fbclid=IwAR3p7w1oAl6q51Q9jeyKjbhIa6z94enFl8WlfORtLaQbQctweMahyrdH0d0
 • Protest przedsiębiorców w Warszawie. Będą koczować przed kancelarią premiera
  W Warszawie trwa Strajk Przedsiębiorców. Protestujący chcą zostać na noc przed siedzibą premiera.
  W czwartek od południa trwa w Warszawie Strajk Przedsiębiorców. Jego inicjatorem jest Paweł Tanajno, jeden z kandydatów na prezydenta RP.

  Strajkujący domagają się:

  Reklama
  – utrzymania miejsce pracy i powstrzymanie fali obniżek pensji i zwolnień;
  – przelewy odszkodowań dla firm za kwarantannę w sposób automatyczny w oparciu o pliki JPK w kwocie równej spadkowi obrotów w czasie kwarantanny, w celu ratowania miejsc pracy i wysokości wynagrodzeń;
  – dymisja ministra Szumowskiego i premiera Morawieckiego;
  – maksymalna, odpowiednia do skali kryzysu redukcja w administracji publicznej, obniżenia wynagrodzeń do minimalnej krajowej w ministerstwach, agencjach, funduszach skarbu państwa, zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na finansowanie wsparcia dla MSP i obniżki danin – ZUS, podatków i VAT.

  W południe przedsiębiorcy rozpoczęli samochodowy protest w okolicach Ronda Dmowskiego. Uczestnicy chcieli zablokować ruch w centrum stolicy.

  Oprócz Pawła Tanajno strajkujących wspiera szef Agrounii Michał Kołodziejczyk. Protest rozpoczęło ok. 30 samochodów, który wolnym ruchem blokowały ruch, a swoje poparcie dla protestu sygnalizowały za pomocą klaksonów.

  Na miejscu zjawiła się policja, która pilnowała aby nie doszło do zablokowania ruchu komunikacji miejskiej. W pewnym momencie policja zablokowała swobodny przejazd przez rondo dla aut.

  Do protestujących w autach dołączyło kilkunastoosobowe zgromadzenie demonstrantów. Zebrani wywiesili transparenty i zostali wylegitymowani przez policję.

  Po godzinie 17 protestujący ruszyli pod budynek Sejmu. Następnie, ok. 18 przenieśli się pod kancelarię premiera.

  Strajk pod URM
  W czasie przemarszu słychać było hasła, jak „zdejmij maskę”, czy „nie ma koronawirusa”. Większość protestujących nie zasłaniała ust i nosa w żaden sposób oraz nie zachowywała dwumetrowych odległości od siebie.

  Policja próbowała zatrzymać przemarsz, a uczestnikom tłumaczono, że nie wolno gromadzić w trakcie epidemii. – Panie policjancie, to nie jest zgromadzenie. To spotkanie biznesowe, na którym próbujemy przedyskutować, jak przetrwać kryzys – ripostował jeden z uczestników protestu.

  Jednego z protestujących wyciągnięto z tłumu. Od tego czasu strajkujący przedsiębiorcy stoją pod kancelarią premiera i zamierzają tam zostać do rana.

  – Będziemy musieli czekać całą noc na spotkanie z Mateuszem Morawieckim, chyba, że będzie normalnym człowiekiem i wyjdzie tutaj do nas – powiedział Tanajno. Zaapelował do widzów o pomoc w postaci powerbanków do telefonów, aby móc kontynuować relację na żywo.
  https://nczas.com/2020/05/07/protest-przedsiebiorcow-w-warszawie-beda-koczowac-przed-kancelaria-premiera-video/
 • LEPSZA ŻÓŁTACZKA NIŻ DUDZIA PADACZKA!
  https://nczas.com/2020/05/07/one-man-show-podczas-debaty-prezydenckiej-zoltek-przejal-widowisko-video/?utm_source=onesignal&utm_medium=onesignalautolink&utm_campaign=onesignalautolink&fbclid=IwAR2tR6IP3ms_4o_NK3HfEW8FJRWS1uQ7QuI9MGZM0D6yZUjIpXeXpySO3Kw
 • Komunikat Państwowej Komisji Wyborczej: Nie ma kart, nie ma wyborów, nie ma ciszy wyborczej
  https://nczas.com/2020/05/07/komunikat-panstwowej-komisji-wyborczej-nie-ma-kart-nie-ma-wyborow-nie-ma-ciszy-wyborczej/
 • Bosak ZDEMASKOWAŁ ŻYDOWSKIEGO AGENTA DUDĘ !!!
  https://nczas.com/2020/05/07/tak-krzysztof-bosak-wypunktowal-andrzeja-dude-marcin-gortat-pod-wrazeniem-bosak-pozamiatal-totalnie-video/?utm_source=onesignal&utm_medium=onesignalautolink&utm_campaign=onesignalautolink
 • Państwo z dykty to byłby komplement
  https://nczas.com/2020/05/07/no-ktoz-mogl-to-przewidziec-panstwo-z-dykty-to-bylby-komplement/

  Co na ten moment wiemy?
  Co na ten moment wiemy? Wiemy – dzięki temu, że z obfitości serca usta Jarosławów mówią – jaki Sąd Najwyższy wyda wyrok w sprawie wyborów, choć żaden protest wyborczy nie wpłynął, a żadna rozprawa się jeszcze nie rozpoczęła.

  Wiemy że jak już ten wyrok się pojawi, to marszałek Witek ogłosi wybory w najbliższym możliwym terminie. I chyba nikt nie będzie zdziwiony, jeżeli okaże się że dowiedziała się tego z opublikowanego wczoraj wieczorem oświadczenia.

  Oświadczenia dwóch posłów o tym, że wyborów nie będzie, opublikowanego na cztery dni przez terminem głosowania, w momencie zakończenia ostatniej debaty prezydenckiej.

  Państwo z dykty to byłby komplement.

  Prawo na straży wolności
  To rezultat tego, co dzieje się od lat. Nie zagrożenia demokracji, ale uznania – jak mówił Ś.p. Kornel Morawiecki – że ponad prawem stoi dobro narodu i że można je naginać.

  Z jednej strony mieliśmy biegunkę legislacyjną i psucie prawa, a kiedy zostało wystarczająco skomplikowane, jego łamanie i omijanie. Zasłaniano się przy tym niejasnościami i wyrokami TK czy SN – instytucji zależnych w naszym ustroju od aktualnie rządzących.

  Jak pisał Bastiat „żadne społeczeństwo nie może istnieć, jeżeli nie ma w nim, w niewielkim choćby stopniu poszanowania dla prawa”. Jeżeli prawo nie dotyczy w równym stopniu rządzących i rządzonych, jeżeli rządzący nie szanują ustanawianych praw, nie będą robić tego obywatele.

  A to wszystko dzieje się w czasie, kiedy wchodzimy w „nową normalność” i rozochocona pretekstem pseudo-pandemii władza wymyśla coraz to nowe ograniczenia wolności.

  W czasie kiedy to właśnie prawo powinno być gwarantem naszej wolności
 • Nadgorliwa Policja masowo ściga za łamanie obostrzeń. W Warszawie tylko 1 na 100 ich donosów jest zasadny
  https://nczas.com/2020/05/07/nadgorliwa-policja-masowo-sciga-za-lamanie-obostrzen-w-warszawie-tylko-1-na-100-ich-donosow-jest-zasadny

  W związku z wprowadzonymi przez rząd PiS obostrzeniami policja rozpoczęła łowy na łamiących nowy reżim sanitarny. Według danych Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej na samym tylko Mazowszu od początku wprowadzenia obostrzeń do 3 maja policja sporządziła 4 213 notatek.

  Notatki powstają, aby sanepid nałożył dodatkowe kary. A te mogą sięgać nawet 30 tys. złotych!

  Reklama
  Chodzi np. o łamanie obostrzeń w zakresie zakazu zgromadzeń, nieprzestrzegania kwarantanny itd. Natomiast inspektorzy sanepidu wydali 718 decyzji o ukaraniu na kwotę w sumie ponad 2,6 mln złotych.

  Najgorliwsza okazała się policja w stolicy. Za warszawiakami wystawiono ponad 1,1 tys. notatek.

  Jednak jak się okazało stołeczny sanepid uwzględnił zaledwie… 10 z nich. Łączna kwota kar wyniosła 100 tys. złotych.

  To mniej niż np. w powiecie garwolińskim, gdzie uzbierały się do zapłaty 134 tys. złotych. Policjanci spisali tam 132 notatki, a sanepid wydał aż 109 decyzji o ukaraniu.

  Innym miejscem na Mazowszu, gdzie polowano równie zaciekle jak w stolicy, był Otwock. Tam funkcjonariusze sporządzili aż 731 notatki.

  Ale sanepid uznał za zasadne tylko… dwie. Kary wyniosły łącznie 10 tys. złotych.

  Z kolei najwięcej wniosków o ukaranie przeszło w Radomiu. Tam sanepid dostał od policji 368 notatek i na ich podstawie nałożył 302 kary, na łącznie ponad 136 tys. złotych.
 • BIEDROŃ WIOSNA DUPA RADOSNA I SAME KŁAMSTWA SŁUPSKIEJ PRZYBŁEDY
  https://nczas.com/2020/05/06/debata-prezydencka-biedron-wciaz-powolywal-sie-na-swoja-kadencje-w-slupsku-brutalna-weryfikacja/?utm_source=onesignal&utm_medium=onesignalautolink&utm_campaign=onesignalautolink&fbclid=IwAR3bWk66x5rU7p0bet_lb3hZWl5BZq6amEY2D-WTrXOXkvYDNOcjxFhSuT4
 • CZY ORZEKNIE SĄD W SPRAWIE PARANOI NUKLEARNEJ?
  Przypomnijmy – PiS i Porozumienie chcą, aby niedzielne wybory zostały uznane za nieważne i rozpisać je w nowym terminie. Jednak pomysł ten może nie przebiec zgodnie z planami szefów rządzących formacji.


  – Wybory nie zostały przełożone, bo nie ma takiej formy w polskim prawie jak przełożenie wyborów. One się po prostu – cytując klasyka – „bez żadnego trybu” nie odbywają i tyle – zauważył Warzecha.

  – To założenie, na którym się opiera plan panów Jarosławów, założenie, że Sąd Najwyższy, a dokładniej Izba Kontroli i Spraw Publicznych, orzeknie, że „wybory były nie ważne”, jest oparte na bardzo kruchej podstawie. Nie może być nie ważne coś, co się w ogóle nie odbyło. Po drugie w konstytucji istnieje artykuł 129, że ważność „wyboru” prezydenta RP stwierdza Sąd Najwyższy. To oznacza, że ktoś musi zostać wybrany, żeby Sąd Najwyższy stwierdził, wybór był nieważny – podkreślił publicysta.

  – Jeżeli wybory się nie odbywają, i nikt nie zostaje wybrany to wcale nie jest powiedziane, że Sąd Najwyższy zinterpretuje tę sytuację tak jakby chcieli panowie Gowin i Kaczyński. Równie dobrze Sąd Najwyższy może stwierdzić, że w ogóle sprawa nie należy do jego właściwości. Jak stwierdzić ważność lub nieważność prezydenta skoro nikt nie został wybrany?

  https://nczas.com/2020/05/07/lukasz-warzecha-to-jest-farsa-nikt-nad-tym-nie-panuje-video-nczastv/
 • Kompromis Jarosławów przejdzie do historii
  Kompromis Jarosławów przejdzie do historii
  – Spór był taki: jeden Jarosław upierał się nieprzejednanie, że ustawa musi przejść, a drugi z równą zaciekłością, że wejść w życie nie może. Drugi zarzeka się, że zagłosuje przeciw, a pierwszy, że wyrzuci tego pierwszego z klubu, mimo że Rząd straci wtedy większość – przypomina Konrad Berkowicz.

  – Po tygodniach fascynującego teatru doszło do historycznego kompromisu: J. Gowin wbrew obietnicom zagłosuje za ustawą, ale za to J. Kaczyński obiecuje, że jej nie wykona… – dodaje.
  https://nczas.com/2020/05/07/konrad-berkowicz-masakruje-pis-ws-przekladania-wyborow-nie-mamy-panskiego-plaszcza-i-co-pan-nam-zrobisz/
 • Winnicki składa wniosek o zamknięcie Sejmu I ODDANIE WŁADZY PEDAŁOM !?
  – Wnoszę o zamknięcie tego posiedzenia Sejmu. Skoro partia jest wszystkim, a państwo jest niczym, dokładnie jak było to 30 lat temu, to po co ta fasada. Po co jakieś fasady w postaci marszałka Sejmu, w postaci PKW, w postaci SN – wyliczał Robert Winnicki.

  – Ja mam do państwa tylko jeden apel. Jak już gracie w te szachy, zresztą chciałem powiedzieć, że w tych przesunięciach panią prezes TK, panią marszałek, próbą zbicia kilku posłów konkurencji wewnętrznej, tą szachownicą jest Polska, a pan panie prezesie gra sam ze sobą – dodawał.

  – W czasie kiedy jest epidemia, susza, wyzwania geopolityczne, pan wikła państwo wewnętrznie. Mam tylko jeden apel: nie upokarzajcie bardziej Sądu Najwyższego, bo już wystarczy że postawiliście zwolennika związków homoseksualnych na jego czele – podsumował poseł Konfederacji.
  https://nczas.com/2020/05/07/winnicki-sklada-wniosek-o-zamkniecie-sejmu-partia-jest-wszystkim-a-panstwo-jest-niczym-po-co-ta-fasada/
 • Dlaczego nie możesz i nie musisz nosić "szmaty na twarzy
  https://www.youtube.com/watch?v=AkQB89ZEYz0&fbclid=IwAR2foMRzyVnJFFOB_MofGJ_7Ps7bR5F_Y3He64zcm0jJ7aeefQd1G8SJA9Q
 • Grupa mieszkańców Kołobrzegu protestowała dziś przeciwko technologii 5G
  O godzinie 12 na parkingu sklepu Biedronka przy ul. Jedności Narodowej rozpoczął się protest grupy mieszkańców Kołobrzegu przeciwko technologii 5G i lokalizowaniu masztów telekomunikacyjnych w bliskim sąsiedztwie domów.
  Protestować przyszła grupa kilkudziesięciu osób. Wśród nich byli m.in. członkowie nowopowstałej w mediach społecznościowych grupy „5G – NIE w Kołobrzegu!” oraz mieszkańcy osiedla Bocianie Gniazdo i domków jednorodzinnych przy ul. Ogrodowej, którzy od kilku miesięcy walczą z planami operatora sieci PLAY, który chce postawić kilkanaście metrów od ich nieruchomości ponad 40-metrowy maszt. Było wiele osób młodych i rodzin z dziećmi. Wielu trzymało transparenty i plakaty z przekreślonym symbolem „5G” i hasłami „Śmierć 5G” i „Precz z 5G”.

  Jak wyjaśniała Monika Herman, jedna z organizatorek protestu, dotyczył on nie tylko montowania nadajników 5G na okolicznych masztach, ale także nowelizacji tzw. specustawy covidowej, która mocno ogranicza wpływ samorządów i mieszkańców, na wybór przez firmy telekomunikacyjne miejsc, na których następnie są stawiane maszty z nadajnikami. O nowelizacji prawa szeroko pisaliśmy „Nieoczekiwany” efekt specustawy covidowej. Miasto traci wpływ na to gdzie staną maszty telefonii komórkowej. Co z masztem przy ul. Ogrodowej?

  Pod koniec protestu interweniowała policja, która przez megafon nawoływała do zachowania dystansu, a następnie rozejścia się. Protest zakończył się wkrótce po interwencji policji .
  https://okkolobrzeg.pl/grupa-mieszkancow-kolobrzegu-protestowala-dzis-przeciwko-technologii-5g-zdjecia-wideo/?fbclid=IwAR2AbOp64ckrDaUXG9iGG7MBCNb4tzMsn7hsKWWfto23bhAdGBP39C3IdtM
 • LEKARZE PRZECIWKO RADZIWIŁŁOWI I SZUMOWSKIEMU - TO MORDERCY ???
  Rozpoczyna się akcja protestacyjna Porozumienia Stowarzyszenia Chirurgów SKALPEL oraz tych medyków, którzy chcą wszczęcia postępowań wobec Konstantego Radziwiłła i Łukasza Szumowskiego za niedopełnienie obowiązków i narażenie na utratę zdrowia i życia pacjentów oraz personelu medycznego.
  https://www.rp.pl/Covid-19/200429811-Lekarz-oskarza-ministra-Szumowskiego--Rozpoczyna-sie-akcja-protestacyjna-medykow.html?fbclid=IwAR0ljZ5fX368BChBdhH2DmiLQKt1EJSjvS7si13U4xCVtwCPJSt274MYJjU
 • TO JUŻ TWORKI, GDYŻ NACZALNIK WRAZ Z GOWINEM SKURWYSYNEM OGŁASZAJĄ SUKCES !
  Partia rządząca doprowadziła do niewyobrażalnego chaosu organizacyjnego i prawnego w związku z wyborami prezydenckimi, które – według obowiązującej jeszcze wczoraj wersji – miały odbyć się 10 maja. Okazuje się, że i tak spapraną sprawę można przedstawić jako sukces. W roli tłumacza, dlaczego to właśnie sukces wystąpił Jarosław Gowin.
  „Wraz z szefem PiS Jarosławem Kaczyńskim uchroniliśmy Polskę przed kryzysem ustrojowym; mam wrażenie, że dobrze przysłużyliśmy się Polsce” – podkreślił w czwartek szef Porozumienia Jarosław Gowin.

  https://nczas.com/2020/05/08/kolejny-sukces-wladzy-gowin-wraz-z-kaczynskim-uchronilismy-polske-przed-kryzysem-ustrojowym/?utm_source=onesignal&utm_medium=onesignalautolink&utm_campaign=onesignalautolink
 • ważności lub nieważności niedzielnych wyborów zadecyduje Sąd, a nie politycy.
  https://wpolityce.pl/polityka/499197-sn-tylko-sklad-sedziowski-moze-orzec-o-waznosci-wyborow?fbclid=IwAR25OCI4jlqNTmWX1FeqYMyRsFKAysOzCr7mYlDjTYR2joX1Ekzubu916zE


  Sędzia Joanna Lemańska Prezes Izby Kontroli i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego przypomniała dziś, że o ważności lub nieważności niedzielnych wyborów zadecyduje Sąd, a nie politycy.

  Lemańska była w czwartek pytana o decyzję ws. ważności niedzielnych wyborów prezydenckich, jaką podejmie Izba Kontroli Nadzwyczajnej SN w świetle środowego oświadczenia prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego i lidera Porozumienia Jarosława Gowina. Oświadczyli oni, że „po upływie terminu 10 maja 2020 r. oraz przewidywanym stwierdzeniu przez Sąd Najwyższy nieważności wyborów, wobec ich nieodbycia, Marszałek Sejmu RP ogłosi nowe wybory prezydenckie w pierwszym możliwym terminie”.

  Sąd jest niezawisły
  Przyznaję, że ze zdziwieniem przyjęłam czynione aprioryczne założenie co do przyszłego orzeczenia Sądu Najwyższego odnośnie ważności wyborów. Sędziowie Izby Kontroli Nadzwyczajnej SN są niezawiśli i niezależni. To od składu orzekającego i tylko od składu orzekającego zależy, jaka będzie treść podjętego orzeczenia. Wszelkie spekulacje, które pojawiają się w mediach w tym zakresie, traktuje jako element dyskursu publicznego bez żadnego wpływu na orzeczenia, które zapadają w Izbie Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych

  – podkreśliła Prezes Lemańska.

  Sąd i PKW

  Zgodnie z konstytucją ważność wyboru Prezydenta Rzeczypospolitej stwierdza Sąd Najwyższy. Wg obowiązujących przepisów rozstrzyga o tym Izba Kontroli Nadzwyczajnej SN w ciągu 30 dni od dnia podania wyników do publicznej wiadomości przez Państwową Komisję Wyborczą. O ważności wyboru SN rozstrzyga w składzie całej Izby Kontroli Nadzwyczajnej na podstawie sprawozdania z wyborów przedstawionego przez PKW oraz po rozpoznaniu protestów wyborczych.

  Takie sprawozdanie PKW nie jest wiążące, ale w praktyce stanowi bardzo ważny element tego rozstrzygania. Na chwilę obecną bardzo trudno spekulować, jakie czynności podejmie PKW i jaka będzie ich treść

  – dodała sędzia Lemańska.

  Prezes Lemańska zwróciła też uwagę, że wybory prezydenckie będą kolejnymi, których ważność stwierdza Izba Kontroli Nadzwyczajnej. Jej zdaniem wydane orzeczenia nie były przyjmowane negatywnie.

  Jestem absolutnie przekonana, że tym razem będzie tak samo, jeśli dojdzie do podejmowania takich czynności w Sądzie Najwyższym

  – wskazała sędzia.
 • naukowcy amerykańscy wzywają do wychodzenia z domów dla zdrowia
  „Badania sugerują, że ruch na dworze przy wyższych temperaturach niesie ze sobą mniejsze ryzyko zakażenia niż ten w zamkniętych pomieszczeniach” – napisał natomiast na Twitterze Scott Gottlieb z amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA). Jego zdaniem władze powinny dążyć do złagodzenia zasad i umożliwić prowadzenie działalności gospodarczej na zewnątrz.
  https://nczas.com/2020/05/08/amerykanscy-naukowcy-odkryli-oczywistosc-ws-koronawirusa/
 • PIS TO BOLSZEWIKI !
  Najwyraźniej według europosła PiS ktoś, kto ma lepszy samochód traci już prawo do protestowania. I nie mówimy tu o żadnym Rolls Royce czy Ferrari, tylko zwykłym Jeepie.

  Reakcja Zdzisława Krasnodębskiego pokazuje wyraźnie, kto nami obecnie rządzi. Nie prawica, która nobilituje tych co bogacą się ciężką pracą. PiS to typowa lewica, która rozkułaczyłaby każdego, kto wybija się trochę ponad średnią.


  Przedsiębiorcy protestowali, bo to oni są grupą, która najbardziej ucierpiała na obostrzeniach. Szczególnie ci najdrobniejsi, których biznesy zastało zablokowane. Dlaczego to zrobiono, skoro teraz gospodarkę rozmraża się w szczytowym okresie pandemii? Tego nie mogą zrozumieć nawet osoby z obozu władzy. Wystarczy przypomnieć wypowiedź Andrzeja Sośnierza.

  – Jesteśmy dziś w szczytowym okresie epidemii i ograniczenia luzujemy. Uzasadnienie? Chyba tylko polityczne, bo z krzywej epidemii nie wynikają żadne argumenty za luzowaniem życia w kraju – mówił Andrzej Sośnierz w rozmowie z Marcinem Zasadą z „Dziennika Zachodniego”.

  – A skoro tak, to nasuwa się pytanie: po co w ogóle je wprowadziliśmy? Przez 2 miesiące mroziliśmy gospodarkę bezsensownie, narażając się na wielomiliardowe straty. Teraz zdejmujemy ograniczenia, gdy epidemia narasta. To przeczy wszelkiej logice i wytłumaczenie jest, niestety, tylko jedno: wybory. Ale co ludzie mają o tym wszystkim myśleć? Jeśli zrozumieją, że rząd popełnił błąd, to jak dalej ich dyscyplinować? To będzie dramat na własne życzenie – dodaje.

  https://nczas.com/2020/05/08/jezdzisz-troche-lepszym-samochodem-wedlug-europosla-z-pis-nie-masz-juz-prawa-do-protestowania-foto/?utm_source=onesignal&utm_medium=onesignalautolink&utm_campaign=onesignalautolink
 • BOLSZEWICKI RZĄD ARESZTOWAŁ POLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW
  Strajk przedsiębiorców w Warszawie. Masowe aresztowania uczestników.

  Dzisiaj, od godziny 16:00 rozpoczęła się kolejna manifestacja przedsiębiorców. Demonstranci zgrupowali się przy Rondzie Dmowskiego w Centrum Warszawy skąd ruszyli pod Kancelarię Premiera mieszczącą się przy al. Ujazdowskich 1/3. Przed kancelarią wyrosło pole namiotowe na którym przebywało kilkudziesięciu demonstrujących przedsiębiorców. Uczestnicy demonstracji zapowiedzieli że będą protestować do skutku – do czasu aż Premier Mateusz Morawiecki nie wysłucha ich postulatów dotyczących m.in. „Tarczy kryzysowej„, odmrożenia gospodarki i realnego wsparcia dla przedsiębiorców aby utrzymać miejsca pracy, obniżenia składek na ZUS, odszkodowań dla przedsiębiorców za działania rządu w kwestii epidemii.

  Paweł Tanajno apelował o spotkanie z premierem:

  Będziemy musieli czekać całą noc na spotkanie z Mateuszem Morawieckim, chyba, że będzie normalnym człowiekiem i wyjdzie tutaj do nas

  Cała demonstracja jest transmitowana w mediach społecznościowych. Aktualnie, profil „Strajku Przedsiębiorców” na portalu Facebook obserwuje ponad 214 tysięcy osób.
  Na filmach zamieszczonych w mediach społecznościowych widoczna jest frustracja przedsiębiorców. Strach o przyszłość, o pracowników, płynność finansową czy dalszy los firm które prowadzą.

  UWAGA: Przedsiębiorcy zamykają firmy. W marcu 49 tysięcy zawieszonych działalności.

  Paweł Tanajno – organizator demonstracji oraz założyciel strony na portalu społecznościowym „Strajk Przedsiębiorców” zachęca do przyłączenia się do demonstracji nie tylko przedsiębiorców ale również osoby które straciły pracę w wyniku blokowania gospodarki przez działania rządu.

  Siedziba Kancelarii Premiera została otoczony przez kordon kilkuset policjantów którzy odgrodzili demonstrantów od budynku. Około godziny 1:00 w nocy, policja rozpoczęła masowe aresztowania demonstrantów.

  atrzymany został m.in. organizator strajku Paweł Tanajno. Nikt z przedstawicieli obozu rządzącego nie rozpoczął rozmów z demonstrantami. Takie postępowanie policji i władz budzi oburzenie nie tylko wśród internautów ale również wśród publicystów i polityków. Sprawa zaczęła nabierać medialnego rozpędu.

  http://pressonline.pl/2020/05/08/strajk-przedsiebiorcow-w-warszawie-masowe-aresztowania-uczestnikow/?fbclid=IwAR1gx3HijwC2CpUp2BPZsXx1BXgKx9JUS8aKNJ_FI3HJHd6SXD6aI5pBz0c
 • BILANS REPRESJI
  Przedsiębiorcy z wielu rejonów Polski przyjechali do Warszawy, by protestować przeciwko ciągłemu „zamrażaniu gospodarki” z powodu koronawirusa. Forma protestu nie spodobała się policji – aresztowano 37 osób, a wobec 150 skierowano wnioski do sanepidu o surowe ukaranie.
  Protest rozpoczął się w stolicy w okolicach Ronda Dmowskiego. Przedsiębiorcy, wzorem poprzednich strajków w innych polskich miastach, jeździli samochodami po ścisłym centrum Warszawy. Następnie przeszli Alejami Ujazdowskimi i zatrzymali się najpierw przed Sejmem, a później przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów.

  Policja w oficjalnym komunikacie poinformowała, że wobec 150 osób skieruje wnioski o ukaranie do inspekcji sanitarnej. Chodzi przede wszystkim o nieprzestrzeganie reżimu sanitarnego. Skontrolowano także 54 pojazdy. Wystawiono 10 mandatów i zarekwirowano 7 dowodów rejestracyjnych.

  Reklama
  Przedsiębiorcy zapowiedzieli, że będą protestować do południa w piątek. W nocy z czwartku na piątek policja rozpoczęła likwidację „miasteczka” pod pretekstem łamania zasad bezpieczeństwa, tj. nieprzestrzegania obostrzeń związanych z epidemią.

  „Funkcjonariusze prewencyjnie zatrzymali 37 osób, które zostały przewiezione do jednostek na terenie garnizonu stołecznego, gdzie sporządzona zostanie dokumentacja niezbędna do skierowania wniosków o ukaranie do sądu” – poinformowała policja.

  W sumie podobnych wniosków policja skieruje do sądu 129. Na początku protestu zatrzymano też jedną osobę za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza.

  Podobne metody – prewencyjnych kontroli, wystawiania mandatów i kierowana wniosków do sądu – policja stosowała podczas strajku przedsiębiorców w Katowicach.
  https://nczas.com/2020/05/08/strajk-przedsiebiorcow-w-warszawie-wladza-aresztuje-i-karze-mandatami/?utm_source=onesignal&utm_medium=onesignalautolink&utm_campaign=onesignalautolink
 • Nie zapominajmy tego faktu, że
  ta omawiana hucpa ma wymiar globalny - więc rządzące w poszczególnych krajach V kolumny dzieci Kaduka są tak naprawdę bezkarne w podejmowaniu działań przeciwko ludziom stworzonym przez Boga. Czarci pomiot nie zrobił globalnej zadymy dla jaj - więc oczekuje na bunty ludzi - a gdy te bunty nie będą masowe - sam może prowokować owe bunty.
  Wniosek?
  Chodzi o to aby bacznie obserwować zdarzenia - i nie dać się wodzić po manowcach - jak wodzono wcześniej ludzi na tzw. Solidarność - bo wiemy - kto wtedy wodził i co z tego wyszło.
 • Autor
  Ciekawy jestem, z którego wariatkowa autor pisze???
 • @Autor
  Witam,

  jeśli chodzi o Pańską notkę, to nie zawsze się z Panem zgadzam, ale...
  Komentarze Pańskie to KOPALNIA WIEDZY o tym, co dzieje się w Polsce.
  Świetna robota :)
  Benedyktyńska praca.
  Jestem w trakcie przeglądania i przenoszę parę linków (z zaznaczeniem, że z Pańskiego bloga) na moją stronę w celu ewentualnego wykorzystania.

  Pozdrawiam.
 • @zibi 09:39:53
  Polska to wariatkowo? Wygląda na to, że coś w tym jest.
 • @zibi 09:39:53
  Piszę z zakładu dla trzeźwo myślących, czyli z domu, ale z Pańskiego pytania wybrzmiewa albo jakiś niedorozwój umysłowy, albo jakaś proPiSowska fiksacja, lub totalny błąd poznawczy oraz zupełny brak poczucia humoru ! Ewentualnie z Pańskiej zjadliwości bije także jakaś pogardliwość żydowska, wściekły antygoizm, antychrystianizm, etc.
  Oczywiście mógłbym Panu bardziej przyłożyć, lecz idę dziś do Kościoła na Mszę św. więc okaże miłosierdzie i wyrozumiałość dla przedstawiciela niższej razy i niższej cywilizacji oraz kultury, a także religii.

  Miłego dnia.
 • @zygmuntbialas 10:11:53
  Cieszę się bardzo, że w czymś mogłem okazać się przydatny.

  Serdecznie Pana pozdrawiam
 • Przez zamieszanie z wyborami pójdą siedzieć pocztowcy i samorządowcy !
  Przed wyborami Poczta Polska drogą mailową wystosowała prośbę do gmin o przesłanie spisów wyborców. Część samorządowców nie zrobiła tego uważając, że byłoby to działanie bezprawne. Wybory się nie odbyły, a prokuratorzy interesują się gminami, które dane przekazały.
  O sprawie informuje w piątkowe wydanie „Rzeczypospolitej”. Śledczy zajmą się każdą gminą, od której Poczta Polska otrzymała spis wyborców. To efekt działań organizacji pozarządowej – Watchdog Polska.

  https://nczas.com/2020/05/08/wyborczy-chaos-prawny-w-panstwie-pis-prokuratorzy-zajma-sie-gminami-ktore-przekazaly-poczcie-spisy-wyborcow/?utm_source=onesignal&utm_medium=onesignalautolink&utm_campaign=onesignalautolink
 • WYBORY W PRZYSZŁOŚCI NIE BĘDĄ JUŻ TAJNE !
  Jadwiga Emilewicz udzieliła wywiadu stacji TVN24. Polityk z Porozumienia wypowiedziała się na temat przesuniętych wyborów, PKW i orzeczenia SN.
  – Najpierw PKW ogłosi zerowy wynik wyborów, a następnie pewnie zwróci się do Sądu Najwyższego – oceniła Jadwiga Emilewicz.

  To zapowiedź scenariusza, jaki przedstawili wcześniej w specjalnym oświadczeniu Jarosław Kaczyński z Jarosławem Gowinem. Media szybko zarzuciły Gowinowi i Kaczyńskiemu, że wypowiadają się tak, jakby ich deklaracje były obligatoryjne dla Sądu Najwyższego. Emilewicz, podczas wywiadu, próbowała ratować sytuację.

  Reklama
  – To, co zostało zapisane w porozumieniu Jarosława Kaczyńskiego i Jarosława Gowina, jest nie założeniem a priori, a domniemaniem tego, co może wydarzyć się w poniedziałek – stwierdziła w programie „Jeden na Jeden”.

  – Nie jestem wróżką ani sędzią Sądu Najwyższego, więc nie wiem, co orzeknie – dodała.

  Wicepremier stwierdziła też, że „dzisiaj nie mamy klęski żywiołowej” i dlatego rząd nie chce wprowadzić takiego stanu.

  – To rodziłoby niebezpieczny precedens na przyszłość. Oznaczałoby, że w przyszłości ktoś mógłby stwierdzić, że „mam niewygodne sondaże, zatem wprowadzę ten czy inny stan, aby przesunąć termin wyborów” – powiedziała polityk.

  Emilewicz przyznała też, że PiS zamierza bohatersko zwalczyć problem, który sam stworzył.

  – Będziemy chcieli przywrócić rolę Państwowej Komisji Wyborczej do całego procesu przeprowadzenia wyborów, a także wzmocnić powszechność i tajność wyborów – czyli, żeby pakiety wyborcze trafiły do wyborców, aby byli oni poprawnie zidentyfikowani – powiedziała.
  https://nczas.com/2020/05/08/wicepremier-emilewicz-szczerze-o-wyborach-i-orzeczeniu-sn-nie-jestem-wrozka/
 • @Janusz Górzyński 12:58:20
  Wspomniałem o Panu w tej notce, podałem link:

  https://zygumntbalas.neon24.pl/post/155146,na-razie-nie-strzelaja-do-ludzi-08-05-2020

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • @zygmuntbialas 15:10:04
  Bosak w obronie przedsiębiorców zaapelował do Dudy: „Nie wolno blokować aktywności gospodarczej Polaków
  https://nczas.com/2020/05/08/bosak-w-obronie-przedsiebiorcow-zaapelowal-do-dudy-nie-wolno-blokowac-aktywnosci-gospodarczej-polakow-video/

  Kandydat Konfederacji na prezydenta Krzysztof Bosak wezwał w piątek prezydenta Andrzeja Dudę, aby stał się mediatorem ws. protestu przedsiębiorców. Odniósł się też do zatrzymania uczestników czwartkowego protestu przedsiębiorców przed KPRM w Warszawie.
  Policja zatrzymała w nocy z czwartku na piątek wszystkie osoby, które brały udział w proteście przedsiębiorców przed Kancelarią Premiera. W czwartek protestujący rozbili namioty i rozłożyli się na ławkach naprzeciwko budynku KPRM. Zapowiadali, że będą w tym miejscu nocować. Uczestnicy protestu domagali się spotkania z premierem Mateuszem Morawieckim. Apelowali o odmrożenie gospodarki i skuteczną pomoc dla przedsiębiorców.

  Bosak wezwał głowę państwa do mediacji w sprawie protestu przedsiębiorców. – Obostrzenia związane z koronawirusem wprowadziły polską gospodarkę w kryzys. Miliony Polaków straciły źródła utrzymani., straciły możliwości legalnego zarobkowania – mówił.

  Według niego, rząd stoi przed wyzwaniem odblokowania możliwości utrzymania się i prowadzenia normalnej działalności gospodarczej.

  Polityk przekonywał, że Konfederacja „od początku (epidemii) wzywała, „żeby nie blokować aktywności gospodarczej Polaków. Żeby zachować zdrowy rozsądek we wprowadzaniu najpierw ograniczeń, a w tej chwili w szybkim odmrażaniu gospodarki”. Mówił, że jego partia uważa tempo odmrażania gospodarki za niezadowalające. Efektem tego jest frustracja przedsiębiorców, która znajduje swoje ujście w protestach społecznych, a pierwszym z nich jest protest przed KPRM, który został – jak mówił – „spacyfikowany przez policję”.
 • @zibi 09:39:53
  A Ciebie znowu dopuścili w szpitalu do internetu? Ale zpaomnieli leków podać?
 • @Janusz Górzyński 12:22:37
  Gratulacje za tekst i relacjonowanie sytuacji. Kurde, najlepszy dziennik, jaki czytałem od dawna. Świetna relacja.
 • @ Autor
  Panie Januszu,

  czy polskich żydowierców stać będzie kiedyś na refleksję – pytanie: z jakich powodów ich żydo-katolicki Kościół tak dzielnie wspierał V żydowską kolumnę w obalaniu PRL i potem w integrowaniu Polski z Zachodem, a nie ma najmniejszego zamiaru wesprzeć Polaków w walce z żydowskim reżimem IIIRP i z żydowsko-anglosaską okupacją Polski?
 • @Rzeczpospolita 21:47:20
  Nie wiem o jakiej religii Pan mówi, bo z treści wynika, że raczej Pan mówi o żydowskim chrześcijaństwie a więc o Ebionitów, Pelagian, Arian, etc aż po jehowców. Religia rzymskokatolicka jak nazwa wskazuje opiera się na rzymskim Księciu Apostołów czyli na Kefasie i kucie Trójcy Świętej, której żydzi w ogóle nie mogą swymi małymi mózgami i spaczeni monolatrią pojąć. Komunizm to właśnie żydowska pseudognoza, którą właśnie podał Marksowi do promocji w golinie znany syjonista-satanista-panteista Mojżesz Hess. Oczywistym przeto, że rzymscy katolicy jako wyznawcy Boga Prawdy i Miłosci oraz przedstawiciele cywilizacji łacińskiej byli od samego początku inwazji komunistów na Polskę z nimi w konflikcie, bowiem coż ma wspólnego światło z ciemnością, dobro ze złem, albo miłość z nienawiścią. Bolszewizm, nazizm, i każdy inny komunizm i socjalizm, zawiera w sobie potężny ładunek niewolnictwa i szatańskiego barbarzyństwa oraz nienawiści. Z potrójnym zniewoleniem teologii Marksa każdy człowiek prawy i sprawiedliwy musi walczyć jak świat długi i szeroki.

  KAŻDA MSZA ŚW. MA CHARAKTER ZBAWCZY I MIAŻDŻY ZŁO !

  Zatem Kościół zawsze wspiera siłami nadprzyrodzonymi dobrą sprawę jaka przejmuje liturgiczny Naród Polski.
 • Wypuśćcie naród z kwarantanny - Drugi Dzień Protestu Przedsiębiorców !
  https://www.youtube.com/watch?v=R-a_004GeYU&fbclid=IwAR31oHVI3b0-nRpis1mQKsBuqkeubPtlygU410rEIPxRj6-a5yt90X_XCWo
 • „Wprowadzimy REŻIM. Nie myślcie o wakacjach jak kiedyś”. Łukasz Szumowski mówi
  Co z wakacjami? Polakom trudne jest wyobrazić sobie przymusowe duszenie się w maseczkach w letnim ukropie. Wielu chciałoby pojechać za granicę. Tym bardziej, że do wyjazdów zagranicznych szykują się już Czesi, a Włosi otwierają plaże.

  Polacy nie mają jednak tyle szczęścia. Łukasz Szumowski powiedział, że wakacje co prawda będą, ale odbędą się w „reżimie sanitarnym”. Reżim będzie trwał dopóty nie zostanie wynaleziona szczepionka na koronawirusa.

  https://nczas.com/2020/04/23/wprowadzimy-rezim-nie-myslcie-o-wakacjach-jak-kiedys-lukasz-szumowski-mowi-co-z-wakacjami/?fbclid=IwAR09EuED-Y47SIZ3ncMeaDvGhIUiJUcrGl-1ILn4Z6_ANhWlkG3bSLPG_aE
 • Policja brutalnie pacyfikuje przedsiębiorców! Telefony na żywo! Łączenie wRealu24
  https://www.youtube.com/watch?v=m9sqd2BlaY4&fbclid=IwAR2U8wQ1OTXpRwGmB8l0k4owBYoSgyLpOhrTA3wK5HF1biDQyyYjHIcUduE
 • @Janusz Górzyński 23:15:31
  "Zatem Kościół zawsze wspiera siłami nadprzyrodzonymi dobrą sprawę jaka przejmuje liturgiczny Naród Polski."

  A więc żydowski reżim IIIRP i żydowsko-anglosaska okupacja Polski to rzecz słuszna i ma wsparcie Kościoła (?).
 • @Rzeczpospolita 15:40:55
  Ja o Niebie a Pan o chlewie. Nie szuka się Boga w gnoju, lecz na kolanach, w medytacji i kontemplacji. Proszę spojrzeć w Niebo, podnieść czoło i nabarać ducha.
 • WINNY NIEWINNY Z CZEGOŚ ŻYĆ MUSI
  Po klęsce projektu majowych wyborów politycy Zjednoczonej Prawicy dość szybko wzięli się za szukanie winnych tej politycznej porażki. W samym PiS pojawiły się także oskarżenia o łamanie prawa i próby przerzucania się odpowiedzialnością za straty wynikające z wydrukowania ponad 30 mln pakietów wyborczych, które będą musiały pójść na przemiał.

  Obóz rządzący podzielił się na dwie frakcje, wzajemnie oskarżające się o blamaż wyborczy
  Największa krytyka, inspirowana przez stronników premiera Mateusza Morawieckiego, spadła na wicepremiera i ministra aktywów państwowych Jacka Sasina, który miał nadzorować przygotowania do wyborów 10 maja
  W obronie Sasina stanęli politycy związani z byłą premier Beatą Szydło i ministrem sprawiedliwości Zbigniewem Ziobro, którzy nie szczędzą słów krytyki premierowi rządu
  "To nie ja" – powtarzają dziś wszyscy, którzy znaleźli się w centrum uwagi w związku z organizacją wyborów korespondencyjnych. Wyborów, które nie odbędą się w najbliższą niedzielę. Ustawa w tej sprawie nadal nie weszła w życie. Sejm ostatecznie uchwalił ją w czwartek rano
  https://www.onet.pl/?utm_source=www.facebook.com_viasg_wiadomosci&utm_medium=social&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=d68971c7-e9fe-4f41-adfc-1ea3b3ad1914&sid=b177a2c9-166f-4113-9b28-185bbe554807&utm_v=2
 • Jarkacz przechytrzył Gowina-skurwysyna wybory 23 maja 2020
  https://nczas.com/2020/05/09/kaczynski-wyroluje-gowina-i-zrobi-wybory-23-maja-modlcie-sie-za-polske-trwa-posiedzenie-komitetu-politycznego-pis/?utm_source=onesignal&utm_medium=onesignalautolink&utm_campaign=onesignalautolink
 • WIELKI SZU !
  Oszukiwali wszyscy ale wygrał najlepszy.

  TO JARKACZ JEST KRÓLEM OSZUSTÓW !!!

  Ale rozegrał bandę Gowina-skurwysyna jak dzieci we mgle.... ha ha ha
 • 1*
  "Okazuje się niespornym, że czopiki mają umiejscowione w środku nanochipy (…)Podobno pan Zięba i dr Czerniak już mają jakąś metodę na usunięcie nanochipa z ciała i wiedzą jak zgasić światełko i wyłączyć radio, które zawraca gitarę po nocach. "

  Pan w swoim radyjku też ciągle słyszy głosy.
 • @AgnieszkaS 18:30:08
  Jest Pani w błędzie. I to wielkim. Dbam o dyscyplinę duchową według wskazań św. Jana od Krzyża. Ten bowiem Doktor Kościoła zalecał unikania wszelkich wizji i lokucji, albowiem są zwodnicze i na nich Wiary prawdziwej budować nie wolno. Na takie bowiem pragnienia czycha tylko diabeł, aby wykorzystać żądnego takich doświadczeń pyszałka i podsuwać mu wszelkie omamy i inny znaki zwodzenia. Wiarę swoją łączę z Rozumem, tak jak nakazał w Fides et Ratio św. Jan Paweł II a wcześniej św. Tomasz Akwinata.

  Zatem pudło ! Pudło ! Strzał ślepakiem w płot.

  PS

  Unikam mediów, zwłaszcza sekciarskich, w których panuje pseudognoza dla wyznawców sekt politycznych, zwłaszcza takich co mają globalistyczne inklinacje do urawniłowki. Nawet głosy Naczalnika do mnie nie docierają !

  Także unikam wszelkich środowisk pentekostalnych, które czynią zamęt w Kościele i wprowadzają dyktaturę hałasu, aby za pomocą wojny hybrydowej uderzać w istotę katolicyzmu i oderwać człowieka od ciszy medytacji Słowa Bożego.

  A czy Pani jest całkiem serio ? Że Pani jest tak odporna na dowcipy o środowiskach, które mają silną wiarę w szczepionki, lub w antyszczepionki oraz w znaki Bestii ???

  Proszę się rozluźnić, gdyż człowiek usztywniony śmieszy swą egzaltacją i ma problemy z wypróżnianiem.
 • @Janusz Górzyński 00:06:43
  Pańskie prywatne życie mnie nie obchodzi. Proszę więcej głupot nie pisać.
 • @Janusz Górzyński 00:06:43
  Daj sobie spokój. Pani AgnieszkaS jest tragicznie pozbawiona polotu.
 • @Rebeliantka 01:23:36
  Podejrzewam, że pani Agnieszka w ogóle niewiele rozumie i ma chyba probelmy ze sobą? Coś przecież musi zaburzać prawidłowe rozumowanie i komunikację oraz percepcję. Chyba, że jest Chinką, bo przecież wszystkie Chinki są takie same, zwłaszcza kontynentalne. A Chinach, co jest oczywiste dla każdego, wszyscy wiedzą jak mają myśleć i mówić. Nie tak jak w Polsce, gdzie mamy różne cywilizacje, różne koncepcje aksjologiczne i w ogóle pluralizm, wolność, zwłaszcza bardzo cenioną wolność słowa oraz tolerancję religijną i metodę indukcyjną dochodzenia do prawdy.

  A Prawda, wbrew temu co głosił Tischner, jest tylko jedna!
 • @AgnieszkaS 01:15:01
  Nie jestem zbytnią fanką science fiction, jeśli tego rodzaju "polot" miała Pani na myśli.
 • @Janusz Górzyński 01:51:58
  "Podejrzewam, że pani Agnieszka w ogóle niewiele rozumie i ma chyba probelmy ze sobą?"

  Na grubiańskie insynuacje ad personam nie odpowiadam.
 • @AgnieszkaS 02:02:55
  Pani jest jeszcze bardziej pozbawiona polotu, niż do tej pory myślałam.
 • @AgnieszkaS 02:02:55
  Rety! Pani prowadziła rozmowy ad rem ? Jakaś dziwaczna, chyba amerykańska erystyka, którą trudno uznać w polskiej kultury słowa.
  Poza tym wyrywanie fragmentów wypowiedzi z całego tekstu, jak to Pani czyni - już jest manipulacją. Nawet gdy Pani nie dokłada, do tej metody erystycznej opierającej się na fragmentyzacji, swojej narracji doładowanej sugestią - już jest manipulacją. Nieładnie, nieładnie, niedładnie tak się wypowiadać!
 • A JEDNAK LEWY CZERWCOWY !
  https://nczas.com/2020/05/09/wybory-jednak-w-czerwcu-koniec-posiedzenia-w-siedzibie-pis/?utm_source=onesignal&utm_medium=onesignalautolink&utm_campaign=onesignalautolink
 • @Rebeliantka 02:11:46
  Od Pani przyjmuję to jako komplement.
 • @Janusz Górzyński 02:19:00
  "Jakaś dziwaczna, chyba amerykańska erystyka, którą trudno uznać w polskiej kultury słowa. "

  To poprawnie powinno być:

  Jakaś dziwaczna, chyba amerykańska, erystyka, którą trudno uznać w polskiej kulturze słowa. "
 • @AgnieszkaS 02:53:55
  Brawo! Do czegoś się Pani przydała o trzeciej w nocy ! O tej godzinie Polacy śpią ! A nie dziarsko chodzą na głowach jak w Ameryce.

  DOBRANOC
 • GRAJĄ MORAWIECKIM ALBO BADAJĄ OPINIE PUBLICZNĄ ?
  https://nczas.com/2020/05/09/morawiecki-poda-sie-do-dymisji-sa-przecieki-kto-ma-go-zastapic/?utm_source=onesignal&utm_medium=onesignalautolink&utm_campaign=onesignalautolink
 • @AgnieszkaS 02:41:17
  Nie mogę przyjąć tego stwierdzenia do wiadomości, bo Pani retoryka jest tak zawiła, że aż ... mętna i ... przyciężka.
 • Zafałszowano poparcie dla Dudy i przedstawiono fałszywe oświadczenie Dudy
  https://www.youtube.com/watch?v=LPaHS3BPlsE
 • K.Treter-Sierpinska OSTRO o Jacku Sasinie i wyborach
  https://www.youtube.com/watch?v=UMqOblJl1gc
 • Wypuśćcie naród z kawarantanny ! CZAS SKOŃCZYĆ PANDEMICZNE BREDNIE !
  Według Kaufmana do tej pory nie przedstawiono naukowych dowodów na istnienie wirusa SARS-COV-2. Co więcej, nigdy dotąd nie przedstawiono dowodów na istnienie ani jednej choroby wywołanej wirusem. SARS-COV-2 to według niego jedynie sekwencja DNA, która naturalnie znajduje się u większości z nas. Sekwencja ta odpowiada sekwencji DNA egzosomów, które są naturalną odpowiedzią układu odpornościowego człowieka. W związku z tym bardzo łatwo jest wykazać jej obecność u człowieka za pomocą testu RT-PCR. Jego wyniki są w tym kontekście bezwartościowe. Można łatwo podnieść liczbę osób “zakażonych” poprzez intensywniejsze testowanie. Dr Andrew Kaufman określił dokumenty rzekomo potwierdzające istnienie SARS-COV-2 jako oszustwo. Mimo, że nie udowadniają istnienia wirusa, wskazują go jako przyczynę choroby, a nawet pandemii.
  https://baczny.pl/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej