Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
470 postów 1988 komentarzy

W obronie cywilizacji łacińskiej przed bandytami i obłudnikami

Janusz Górzyński - Quis et deus? – KTÓŻ JAK BÓG! Discedite a me omnes pessimi haeretici, filii diaboli, et pestes animarum: vos detestor, et abominor, et cum Ecclesia Dei anathematizo. Jan kard. Bona O Cist

TRAGEDIA SMOLEŃSKA A WYBORY AD 2020

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy Polska ma szanse w 2020 roku wyzwolić się z globalnego MATRIXA?

Brak wyjaśnienia sprawy smoleńskiej jest największą hańbą haniebnej III RP. Jest również niesprawiedliwością i pogardą dla prawdy oraz totalnym bankructwem prokuratury w Polsce i symbolem nędzy klasy politycznej, intelektualnej i moralnej, która w ogóle nie rozumie kwestii służby Narodowi Polskiemu i naszemu państwu, a także samemu Bogu. Klasa polityczna dosłownie udowadnia nam, że sama dla siebie nie ma żadnego szacunku i można ją POWYSTRZELAĆ JAK KACZKI, bez żadnych konsekwencji. W sprawie tej w ogóle nie chodzi mi o prezydenta Lecha Kaczyńskiego i inne osoby mu towarzyszące w tym dla nich ostatnim w życiu locie do Katynia. Zaiste, tyle mnie ONI WSZYSCY obchodzą co niedzielny deszcz, który przeminął, albowiem zarówno ja, jak i moja rodzina oraz inni Polacy, których znam osobiście, wiem to doskonale, że my ich w ogóle NIGDY nie obchodziliśmy i to udowodnili nam swoimi karierami, stylem komunikacji z Polakami i sposobem zarządzania oraz wszystkimi swymi decyzjami inkrustowanymi pychą i pogardą.
Natomiast w sprawie tej, która obejmuje przedmiot katastrofy smoleńskiej, chodzi mi o to i tylko o to, że ludzie, którzy zginęli w tej tragedii mieli obowiązek zagwarantować swym działaniem, powagą czynu i kompetencjami - BEZPIECZEŃSTWO WSZYSTKIM POLAKOM, całej Najjaśniejszej Rzeczypospolitej, LECZ NIE POTRAFILI TEGO UCZYNIĆ NAWET W RELACJI DO SIEBIE SAMYCH!!! Każde płodne działanie musi się opierać na miłości Boga, bliźniego i siebie samego. Niczego nie można w życiu wykonywać byle jak, gdyż stanowi to obrazę samego Boga i ludzi. Każdą czynność należy wykonywać omnia Dei gloriam. Jak widzimy z dotychczasowych skutków wszystkich działań, rzekomo naszych, ponoć polskich, lecz tylko łże-elit, to wszędzie obowiązuje wyłącznie ostra walka polityczna i nienawiść bliźnich, która opiera się na niesprawiedliwości i kłamstwie. Człowiek się kłamstwem nie nakarmi, ani też na fundamencie kłamstwa i niesprawiedliwości niczego nie zbuduje.

Dlatego muszę wiedzieć, jak to się dzieje, że tak nieodpowiedzialni i niekompetentni ludzie zajmują tak ważne stanowiska w państwie polskim i powierza się im zadania związane z bezpieczeństwem Ojczyzny oraz można się ich pozbyć - w trakcie wykonywania obowiązków służbowych - w najbardziej okrutny i tajemniczy sposób?

 

KLAMCY I KATATONICY
 
 Pięć lat temu, za rządów Platformy Obywatelskiej, PiS i sam Andrzej Duda oskarżali TVP o promowanie wyłącznie ówczesnego prezydenta Bronisława Komorowskiego, pomijając przy tym innych kandydatów. – Ja rozumiem, że stacje prywatne wybierają sobie kogo pokazują. To jest ich sprawa. Można się z tym zgadzać lub nie. Natomiast telewizja publiczna, na którą wszyscy płacimy abonament, która jest naszą telewizją, wspólną, oczekiwałbym sprawiedliwego traktowania– argumentował Duda.
Jak to wygląda dzisiaj? Chyba nikt nie ma wątpliwości, że przy Woronicza o równe traktowanie trudniej nie było nigdy. Doświadczyła tego głównie Konfederacja podczas wyborów parlamentarnych, a teraz doświadcza tego jej kandydat na prezydenta Krzysztof Bosak.
 
 
NIEWIDZIALNA WŁADZA PRZEMAWIA OPINIAMI I SUGESTIAMI
 
 
 
Partia Szymona ben Hołowni zdaniem grupy trzymającej sondaże może już liczyć na dwucyfrowy wynik poparcia. Stronnictwo będzie nosić nazwę CHUJOWNIA 2020.
 
 
Dawid Rockefeller powiedział: ‚Jesteśmy na krawędzi globalnej transformacji. Wszystko, czego teraz potrzebujemy, to odpowiednio wielki kryzys – a wtedy wszystkie narody zaakceptują Nowy Porządek Świata”.
 
 
SW Research zapytała Polaków, kto ich zdaniem odpowiada za fiasko wyborów, które były, ale w których nie dało się zagłosować.
35,2 proc. respondentów wskazało na rząd. Z kolei 18,1 proc. ankietowanych twierdzi, że to wina opozycji.
34 proc. badanych stwierdziło, że wybory nie odbyły się ze względu na obiektywne czynniki związane z epidemią. 12,7 proc. przyznało natomiast, że nie ma zdania w tej sprawie.
 
 
MAMY SĄDY PARTYJNE I WROGIE SZAREMU CZŁOWIEKOWI  
  
 
 
 
Żydokomuna nie uznaje sędziów z rozdania PiS, albowiem są polityczni i niekonstytucyjni. Jednak na czym polega rzekoma apolityczna i konstytucyjna kondycja żydokomuny togowej i na czym opiera swe legalistyczne umocowanie? Otóż na decyzjach polityków-dzierżymordów i agentów. Jednych delegował do sądzenia czerwony terrorysta Jaruzel innych natomiast kukuniek zwany Bolkiem, innych z kolei pijany Kwach co wypala mózg i piach, aż po taboretowłaza Bronoco-Bulla. Wobec powyższego powinno się przy nazwisku sędziego w Polsce zrobić pieczątkę z symbolem prezydentury, podczas której miała miejsce nominacja. 1- pała. 2 toto lotek, 3 flaszka, 4 taboret. Pięczątka przy nazwisku sędziego z góry nam wyjaśni na jaką sprawiedliwość możemy liczyć! BO JEŚLI CHODZI O TOGOWCÓW Z PIS TO WSZYSTKIE WYROKI TEŻ Z GÓRY ZNAMY I JE KOCHAMY! Wystarczy spojrzeć na Naczalnika i wszystko wiadomo. 
 
 
DZIWACTWA W III RP
 
 
 
Wydaje się, że wzrost agresji to właśnie odpowiedź na natrętność i wszechobecność propagandy LGTB. Dopóki seksualne preferencje ludzi są ich prywatną sprawą, społeczeństwo pozostaje na nie obojętne. Kiedy normy mniejszości usiłuje narzucić się większości, następuje reakcja. I DLATEGO NIKT MNIE TAK NIE DRAŻNI JAK BIEDROŃ ZE SWOJĄ ORGANIZACJĄ - WIOSNA DUPA RADOSNA!
 
 
Rzecznik KWP w Poznaniu powiedział mi wczoraj, że źródłem prawa w Polsce jest zagranica.
 
 
 
 
 
 
Krzysztof Bosak tłumaczył dziennikarce, że opozycja w Senacie wcale nie działa logicznie. – Pani zakłada, że politycy opozycji centrowej i lewicowej działają racjonalnie. Ja takiego założenia nie podzielam. Co do lewicy nie podzielam go z zasady. Uważam, że lewica jest dowodem na nieracjonalność ludzkich istot działających w polityce. Natomiast co do tych polityków centrowych, to oni się dawno temu kompletnie pogubili – powiedział.
Gdyby się nie pogubili to poprzednich przepisów nie wstrzymywaliby w Senacie przez miesiąc, dając bez wątpienia propagandowe punkty PiS-owi – dodał.

Dalej podkreślał, że wstrzymywanie czegokolwiek w Senacie nie powoduje żadnego dobra. – Opozycja centrowa i lewicowa tak się zakiwała, że działa w sposób autodestrukcyjny. I spodziewam się, że znów zadziała w sposób autodestrukcyjny– stwierdził
 
 
 
Senator z Platformy Obywatelskiej ukradł radiowóz i łże jak Bury w suce !
 
 
KADRY DECYDUJĄ O WSZYSTKIM 
 
 
   
 
Wicemarszałek Sejmu RP p. Terlecki, powszechnie wiadomo, że porzucił żonę z czwórką dzieci, romansował  na lewo i prawo, chlał i ćpał aż wylądował w psychiatryku w Kobierzynie, gdzie był poddawany detoksyzacji i gdzie leczono jego zdewastowany od substancji psychoaktywnych łeb. To są elity Kaczyńskiego! Jak nie żałosny lowelas Marcinkiewicz, to ćpun Terlecki, albo sławny kukuniek, ktorego obaj bliźniacy zrobili prezydentem. Teraz PiSowskie, izraelskie onuce drą ryja, że Wałęsa to Bolek - nieuk i agent! A Kaczyńscy jak to bydle wywindowali na piedestał to nie wiedzieli kogo windują?
 
 
 
 
Dlaczego ten Duda wygląda jak Biedroń a Biedroń jak Hołownia? Jedynie Żółtek ma aparycję człowieka, który coś rzeczywiście przeżył, zjadł i wypił! 
 
 
  
     
 
 
PRAWO, WIARA I OBYCZAJE W III RP
 
 
 
 
Prawo jest dziedziną zbyt poważną, aby jego tworzenie lub stosowanie pozostawić wyłącznie w rękach prawników! NARAZIE, TAKŻE ZA WOLĄ DOBREJ ZMIANY, WBREW INTERESOWI NARODOWEMU, TO
 PRAWNICY SOBIE ZAWŁASZCZYLI PRAWO W POLSCE I DLATEGO MAMY PAŃSTWO PRAWNIKÓW, KTÓRZY UCZYNILI Z POLSKI BANDĘ ROZBÓJNICZĄ.  
 

 

 


 Ludzie do Kościoła nie chodzą, bo się dali wystraszyć pandemicznej panice, to też niedziwota, że i diabeł ich za mordę trzyma i szmatę nałożył na pyski, aby dali znak, że należą do Bestii! Poza tym po co do Kościoła ma chodzić hołota, która wybiera do Sejmu ludobójców, którzy zgadzają się na mordowanie dzieci nienarodzonych, a także na sprzedaż w aptekach trutek na dzieci, na lichwę żarłoczną, na supremację bandytów okrągłostołowych w państwie, na genderyzm w oświacie i tzw nauce oraz ohydne profanacje, etc. SATANIŚCI IDŹCIE W CZORTY Z KAGAŃCEM NA PYSKACH!!! Niech was wyszczepią i zachipują !!! BYDŁO MUSI BYĆ SZCZEPIONE I OKOLCZYKOWANE! Naród etyczny i wolny na to nie pozwoli nigdy. Niewolnicy natomiast zgodzą się na wszystko.

 

Może Polska Walcząca jest nieliczna, ale za to BOJOWA I HONOROWA!

BÓG JEST Z NAMI

A SKORO BÓG JEST Z NAMI TO KTÓŻ PRZECIWKO NAM!ZAGRANICA PRAGNIE, ABYŚMY SIĘ SAMI POZABIJALI

 

 

 

  

 

RADA EUROPY DOMAGA SIĘ OD RZĄDU RP, ABY POLSKA MORDOWAŁA SWOICH OBYWATELI I UCZYNIŁA Z LEKARZY LUDOBÓJCÓW I Z PLACÓWEK MEDYCZNYCH ABORCYJNE MORDOWNIE!  
 
 
DZIŚ ABORCJA A JUTRO EUTANAZJA I KONTROLA NIEWOLNIKÓW 
 

 
 
Komitet Ministrów Rady Europy wezwał polskie władze do stworzenia procedur ułatwiających aborcyjne zabijanie dzieci. Instytucja domaga się także zbierania informacji na temat szpitali, w których lekarze powołują się na klauzulę sumienia. Komitet żąda ułatwienia możliwości wniesienia sprzeciwu wobec decyzji lekarza, który odmówił wykonania aborcji. Urzędnicy chcą, aby władze wyciągały konsekwencje w stosunku do placówek medycznych nieprzeprowadzających aborcji.
 
 
 
     ZAWSZE JEST WYBÓR !
 
 
 
 
(Pwt 30,15-20)

Mojżesz przemówił do ludu: Patrz! Kładę dziś przed tobą życie i szczęście, śmierć i nieszczęście. Ja dziś nakazuję ci miłować Pana, Boga twego, i chodzić Jego drogami, pełniąc Jego polecenia, prawa i nakazy, abyś żył i mnożył się, a Pan, Bóg twój, będzie ci błogosławił w kraju, który idziesz posiąść. Ale jeśli swe serce odwrócisz, nie usłuchasz, zbłądzisz i będziesz oddawał pokłon obcym bogom, służąc im - oświadczam wam dzisiaj, że na pewno zginiecie, niedługo zabawicie na ziemi, którą idziecie posiąść, po przejściu Jordanu. Biorę dziś przeciwko wam na świadków niebo i ziemię, kładę przed wami życie i śmierć, błogosławieństwo i przekleństwo. Wybierajcie więc życie, abyście żyli wy i wasze potomstwo, miłując Pana, Boga swego, słuchając Jego głosu, lgnąc do Niego; bo tu jest twoje życie i długie trwanie twego pobytu na ziemi, którą Pan poprzysiągł dać przodkom twoim: Abrahamowi, Izaakowi i Jakubowi.
 
 
 
...

KOMENTARZE

  • @Autor
    //Prawo jest dziedziną zbyt poważną, aby jego tworzenie lub stosowanie pozostawić wyłącznie w rękach prawników! //

    I to jest clou!
  • @Rebeliantka 22:48:19
    Działajmy zanim zamkną nas w obozach - Kandydat Żółtek Wybory Prezydenckie 2020
    https://www.youtube.com/watch?v=vsYRjoqB1LQ&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2RJTTyC0MJ8QUbY-OIYjXLRxd3xrs5hR-PwXy8W-jDLJlJCH9C67E91gg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej