Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
470 postów 1988 komentarzy

W obronie cywilizacji łacińskiej przed bandytami i obłudnikami

Janusz Górzyński - Quis et deus? – KTÓŻ JAK BÓG! Discedite a me omnes pessimi haeretici, filii diaboli, et pestes animarum: vos detestor, et abominor, et cum Ecclesia Dei anathematizo. Jan kard. Bona O Cist

Ks. prof. Michał Poradowski - sexoholizm żydowski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Doda potwierdza, że żydów w Polsce ogarnął sexoholizm!

Na kanwie filmu Latkowskiego o pedofilach z Trójmiasta rozpoczęła się dyskusja na temat szajek pedofilskich i o pedofilach uprzywilejowanych, bezkarnych, za którymi stoi niewydolny system Ziobry i Wójcika, wyjątkowych szkodników działających w sferze sprawiedliwości. Jak wskazują liczne fakty i dowody, to celem sitwy Ziobrystów jest zachowanie wszystkiego tak jak było i rozgrzesznie nawet z ludobójstwa żydokomuny PRLowskiej i megazłodziejstwa klanów liberalnych, doby PRLu BIS czyli III RP, które obrabowały Polskę. Także celem tych pozorantów politycznych, odpowiedzialnych za stosowanie prawa w Polsce, jest trwałe wykluczenie społeczne, polityczne i ekonomiczne wielu rzesz Polaków, dzięki bandytyzmowi legislacyjnemu i innym państwowym patologiom.

 
Niektórzy spośród dyskutantów, jak Kula Lis przypomnieli, że rozgrywa się dziś w Polsce potężna wojna duchów i sataniści atakują naszą Ojczyznę jak kraj długi i szeroki. Dlatego Kula wskazał na słynny wykład egzorcysty ks. dra Mariana Rajchela o wojnie Szatana z Polską katolicką. https://www.youtube.com/watch?v=bhKLgYpXltg 
 
Ks. Rajchel w tym wykładzie nauczał o tym, że ludzie, którzy nadepnęli na żmije noszą w sobie szatański jad i dlatego roznoszą  po świecie infowirusy i piekielne toksyny oraz ich czyny są efektem opętania lub demonicznego zniewolenia. Sataniści według tego egzorcysty wywierają wpływ na prawo i obyczaje, na gospodarkę, politykę, zorganizowaną przestępczość, a także na kulturę i sztukę, etc.
 
Jak wiemy z doświadczenia lat od 2005 aż po dziś dzień, to Zbigniew Ziobro wraz z szajką prokuratorów, udających walkę o sprawiedliwość w Polsce, przede wszystkim specjalizuje się w umarzaniu satanistycznych zbrodni poprzez wydawanie orzeczeń, które banalizują zło i to w każdej sferze życia Polaków.
Oto przyklad z mojej gminy, w której władzę nad miastem przejęli sataniści i dominują w szkolnictwie, w kulturze, a przede wszystkim w policji, w prokuraturze, w sądach i w biznesie http://www.aferyprawa.eu/Afery/Czarna-msza-w-Wielki-Czwartek-w-Srodzie-Wlkp-1426
 
To bardzo dziwne, że zarówno o tych zbrodniach satanistycznych milczą słynny na cały kraj Ojciec Dyrektor RADIA MARYJA i TRWAM oraz Marcin i Ewa Konopka z NASZEGO DZIENNIKA oraz ks. infułat Ireneusz Skubiś, były naczelny NIEDZIELI, który rzekomo jest zatroskany nie tylko o katolicką Polskę, a nawet o całą chrześcijańską Europę. To jest naprawdę szokujące, że WSZYSCY ONI WRAZ Z GOŚCIEM NIEDZIELNYM I BISKUPAMI, nie krytykują umarzalni Ziobro, Wójcika, Romanowskiego, Romanka, Warchoła, Jakiego, Kempy, itp. i ich perfidnej gry politycznej?
 
 Ale cóż się temu dziwić, skoro tacy pseudoprofesorowie prawa jak Czarnek, uważają, i to na antenie katolickiego radia, że Polacy mogą się rozwodzić i państwu nic do tego, bo dla niego małżeństwo przestało być instytucją i sakramentem, albo, jak grubaśna Pawłowicz - umaczana we krwi niewiniątek po łokcie i z manią zajadania się nawet w Sejmie na sali plenarnej sałatkami z majonezem - zawsze głosowała na kompromisem ludobójstwa aborcyjnego i pewnie dlatego w nagrodę za udział w cywilizacji śmierci doszła aż do Trybunału Konstytucyjnego jako pewny sędzia co piekłu i Szatanowi szkodzić nie będzie. Tak działa szkoła politycznej obłudy w Polsce! I dlatego tę maskę przewrotności z tych politykomaniaków i agentów struktur grzechu zdzieram w tej chwili! Zło polityczne w Polsce nie tylko ma mordę agenta Bolka, pijanego Kwasa, rudego Tuska i im podobnych. Ono ma też pysk PiSu, Ziobrystów i Gowina, który również w przeszłości był odpowiedzialny za legalne bezprawie w Polsce jako minister sprawiedliwości.
 
Kiedyś toruński ksiądz, co ma kłopoty z myśleniem i płynnym mówieniem i udający Mojżesza wyprowadzającego Polaków z morza czerwonego, będzie musiał za tą brudną grę odpowiedzieć przed Bogiem i Historią. Na szczęście wielu Polaków co używają rozumu coraz głośniej o tym mówi, a nawet krzyczyczą na cały kraj, że dobra zmiana wcaje dobrą nie jest i niewiele ma wspólnego z katolicką prawicą! 
 
Feliks Koneczny pozostawił Polakom w depozycie ważny postulat cywilizacyjny, który brzmi MUSIMY SIĘ ODŻYDZIĆ ALBO ZGINIEMY MARNIE W ZAŻYDZENIU. 
 
 
ŻYDOWSKI SEKSOHOLIZM
 
 
 
Trzeba pamiętać, że Żydzi od samego początku istnienia Kościoła usiłowali go zjudaizować i Apostołowie musieli z nimi rozpocząć w tej kwestii walkę na śmierć i życie, aby przekazać światu czystą Ewangelię Jezusa Pana i sakramenty oraz pojęcie Boga uniwersalnego, a nie plemiennego bożka narodu wybranego. Żydzi są bowiem autorami wszelkich herezji i sekciarstwa oraz zawsze, obok prawdziwego Kościoła katolickiego, tworzyli żydowskie chrześcijaństwo, które było obłudną mimikrą katolicyzmu, a także religijnością pełną wypaczeń i opartą o zdeformowane nauki Jezusa Pana, niewiele mające wspólnego z Dobrą Nowiną.
Dzieje się tak w żydowskim, antykatolickim, chrześcijaństwie od czasów działalności sekty ebionitów aż po współczesne kościoły pentekostalne i żydów mesjanistycznych, gdzie nauki Zbawiciela miesza się z herezjami judaistów-talmudystów, pogan, kabalistów, gnostyków i satanistów, a sakramenty ze starożytnymi rytuałami. A przecież najgorsza odmiana diabła to Babilon. Babilon znaczy pomieszanie.
Także lawendowe lobby i pedofilia w Kościele katolickim, choć marginalne, to mają swój żydowski rodowód. Tym się różni katolicyzm od naturalizmu żydowskiego, że jest duchowy, teologicznie klarowny i zaleca świętość moralną oraz czystość. Żydostwo zaś uwielbia magiczne obrzędy i rytuały oraz ezoterykę krwi i cielesność. Słynne wszak nawet w Polsce były ekscesy seksualne skonwertowanych Żydów frankistów, z mafijnej sekty Jakuba Franka, którzy bezwstynie zabawiali się w karczmach w całej  Rzeczypospolitej, gdzie swoją judaistyczną duchowość i rytualizm łaczyli z orgiami. Przypomniał o tym niedawno ks. prof. Aleksander Posacki SJ w programie Rozmów Niedokończonych o Antychryście, gdy nawiązał do apologii tych kryptożydów, skreślonej przez Olgę Tokarczuk w KSIĘGACH JAKUBOWYCH, nagrodzonych literackim Noblem. To także jest dowód na to jak wielkie wpływy mają w dzisiejszej Europie orgiastyczni kryptożydzi, dla których Jakub Frank, założyciel mafii i agent naszych rozbiorców, jest postacią kultyczną i godną upowszechnienia oraz czci.
 
Naturalizm żydowski, który przenika chrześcijaństwo żydowskie od ebionitów po masońską sektę jehowitów i współczesne zbory zieloświątkowe w Ameryce, nawet jest skłonny do prostytucji sakralnej oraz wszelkiej nieczystości i dewiacji, a także aktów pedofilskich, których talmudyzm w ogóle nie potępia.
Dla specjalistów od dziejów Kościoła i cywilizacji nie ma wątpliwości, że Żydzi przez swój naturalizm są rozsadnikami panseksualizmu po świecie i są głosicielami wszelkich herezji, także odnoszących się do sfery duszy i ciała. Nasłynniejsze żydowskie herezje antropologiczne, to pelagianizm, semipelagianizm aż po współczesny genderyzm, który kwestionuje całą Księgę Rodzaju. Nauki judaistów, zwłaszcza kabalistów i talmudystów, są tak niedorzeczne, że św Paweł z Tarsu, Apostoł Narodów, nazywał je bajkami i baśniami żydowskimi. Teologia wyprowadzana z ludzkiego ciała prowadzi po żydowsku do ewangelii zdrowia i sukcesu oraz doczesnych przyjemności. Niestety przeniknęła ona ze zborów zielonoświątkowych aż do Odnowy w Duchu Świętym w Kościele rzymskim i nawet jest wspierana groszem publicznym przez Ministerstwo Sprawiedliwości pod rządami talmudysty Zbigniewa Ziobro, o czym sami kato-cadykowie jak Świderski z DOTYKU BOGAinformuje na swoim kanale internetowym. Jest to więc nauka ziemska, albo też demonów, która nic wspólnego z prawdziwym chrześcijaństwem nie ma, gdyż jest skoncentrowana na doczesności i powodzeniu oraz zdrowiu tu i teraz, a także, jak napisał bp. Pindel - na wywoływaniu duchów. Wielu Żydów po prostu w życie wieczne nie wierzy, albo czyni sobie z nieba piekło. Nawet św. Jan Chryzostom i św. Maksymilian Maria Kolbe nie mieli wątpliwości, że żydowskie niebo to po prostu piekło, w którym przebywają żydzi i wszyscy co żydów słuchali i byli ich wspólnikami. 

Także o tym napisał genialny znawca teologii, filozofii, historii, prawa i socjologii - ks. prof. Michał Poradowski -Także za judaizację chrześcijaństwa należy uważać rozpowszechnianie seksualizmu i pornografii, jako, że jest to charakterystyczne dla Żydów i to oni propagują we wszystkich krajach nie tylko jako, business, ale przede wszystkim jako coś, co dla nich jest zupełnie normalne, a co jest całkowicie sprzeczne z godnością człowieka jako osoby, a więc sprzeczne z personalizmem chrześcijańskim. Skłonność ta u Żydów jest bardzo dawna, gdyż jest ona obecna w Talmudzie babilońskim, Gemara - patrz str 28 DZIEJE CYWILIZACJI EUROPEJSKEJ, Wydawnictwo NORTOM Wrocław.
 

Stąd za bardzo prawdopodobną należy uważać supozycję, że za tą niewielką ilością przestępstw seksualnych w Kościele stoją właśnie Żydzi-naturaliści, lub mocno zeżydzeni zboczeńcy, którzy na skutek talmudyzacji umysłów nie są w stanie oderwać się od żydowskiego panseksualizmu i dewiacji oraz spiskowania przeciwko Jezusowi Królowi i całemu Mistycznemu Ciału Chrystusa. Przecież żydostwo w polskim KEP nawet wydało list, w którym zaprzeczali społecznemu panowaniu Jezusa Króla i Pana i to wbrew nauczaniu papieskiemu, zwłaszcza w kontrze do QUAS PRIMAS Piusa XI. Przypomnijmy, że potrzeba było wielkiego głosu sprzeciwu wobec tej choroby zachodniego laicyzmu, jaką zaprezentowali biskupi-moderniści, którzy nie chcieli panowania Boga Króla w Polsce. Wówczas bardzo wiele środowisk katolickich, konsekrowanych i śweckich, a zwłaszcza tak wielkich teologów i filozofów, jak ks. prof. Jerzy Bajda, ks. prof. Czesław Bartnik, ks. prof. Tadeusz Guz, musieli zabrać publicznie głos, aby episkopat zmienił zdanie i dokonał w 2016 roku Aktu Intronizacji. To jest kolejny dowód na to, że od czasów apostolskich po dziś dzień trwa wojna w Kościele katolickim z żydującymi heretykami i dlatego z takim trudem idzie kwestia realizacji Królestwa Bożego. 
Czy także krycie przestępstw pedofilskich i homoseksualnych w Kościele rzymskim, przez niektórych ordynariuszy, nie jest hallachiczne? Talmudyzm wszak nakazuje chronić zawsze Żydów przed odpowiedzialnością karną i moralną. Dlatego trzeba powiedzieć wprost, że poplecznictwo ma swoją siedzibę w żydowskim relatywizmie moralnym, gdyż Żydzi mają cztery etyki, jak pokazał w swojej CYWILIZACJI ŻYDOWSKIEJ prof. Feliks Koneczny - dwie dla swoich i dwie dla obcych. 
 


DODA POTWIERDZA SEXOHOLIZM ŻYDOWSKI
 
 
Przypomnijmy, w filmie Latkowskiego padają zdania, które wskazują, iż jednym z zamieszanych w aferę może być były mąż Dody, czyli Radosław Majdan. Internauci natychmiast poprosili o komentarz piosenkarkę.

Nie wiem, co mam sądzić… Ale padły mocne słowa także pod adresem człowieka którego chyba dobrze znasz, ciekawe co Ty o tym sądzisz?– pyta internauta.

Majdan jest seksoholikiem, nie pedofilem. Mam nadzieję – odpisała Dorota Rabczewska.
https://alaluna.pl/wiadomosci/seksoholik-tak-ale-pedofil-doda-szczerze-o-radoslawie-majdanie/   
 
Dlatego walka pedofilią w Polsce to wojna przeciwko naturalizmowi żydowskiemu oraz prawdziwa rekonkwista łacinników, którzy chcąc przywrócić świętość moralną i duchowy charakter naszej cywilizacji,  wolnej od zboczeń i niesprawiedliwości, budowanej na wzór Królestwa Bożego, to muszą porzucić żydowskie dewiacje religijne, oczyścić kulturę z habrajskich naleciałości i odrzucić żydowską cywilizację gromadnościową oraz prawniczą według talmudycznych wzorców niweczących wszelką jurysprudencję.
 
Wielu dyskutantów oceniających patologię, jaką ujawnił Latkowski w Trójmieście i wcześniej na Dworcu Centralnym w Warszawie, słusznie podejmuje konieczność wszechstronnej walki o prawa dzieci zagrożone przez furię drapieżników seksualnych, którym dotąd system gwarantował bezkarność.
Mowa o tym jest w kilku poniższych materiałach opatrzonych licznymi komentarzami.
 
Trzeba wiedzieć również o tym, że w USA każdego roku pedofile uprowadzają ponad 50 tyś dzieci, które stają się łupem drapieżników seksualnych. Przestępstwa te jednak, zdaniem niepokornych oficerów policji, są celowo zaniżane w statystykach ze względu na panującą w USA poprawność polityczną i nawet, zdaniem niektórych specjalistów, z powodu spisku pedofilskiego panującego w amerykańskich sądach, nie są należycie osądzane i karane. W USA i w Wielkiej Brytanii dzieci i młodzież są targetami dla sfiksowanych seksem zboczeńców. Niestety ta anglosaska choroba zjudaizowanych protestantów rozchodzi się po całym świecie i zagraża bezpieczeństwu wszystkich narodów.
 
  
Synrom Kinseya - film dokumentalny
 

 Warto przy okazji SYNDROMU KINSEY-a, jaki można obejrzeć klikając na powyższy link, także przypomnieć słowa redaktora Latkowskiego, który powiedział, że takie pedofilskie lunapary jak ZATOKA SZTUKI są w każdym mieście, a więc obowiązek walki z tą zorganizowaną przestępczością stoi przed całym katolickim Narodem Polskim, a zwłaszcza Kościołem rzymskim - przewodnikiem dusz.
I nikt tutaj nie może swych rąk umyć jak Poncjusz Piłat, ale musi się zabrać do walki z tą patologią oraz zmusić ks. Tadeusza  Rydzyka, aby wreszcie spytał Zbigniewa Ziobro - najlepiej publicznie na antenie katolickiego radia - kiedy przestanie być poplecznikiem mafii i stanie w obronie polskich dzieci, polskich rodzin oraz wszystkich Polaków? I kiedy Ziobro przestanie bredzić w Radio Maryja o braku kadr prokuratorskich zdolnych do wykrywania przestępstw? W szczególności dotyczy to zbrodni prawniczych i biznesowych, bankowych - autorstwa sitw żydowskich - popełnionych na Polakach. Ziobro jest bowiem pierwszym w Polsce, jak wskazują na to liczne fakty i dowody zgromadzone w tysiącach spraw, że współtworzył i konserwował system zorganizowanej patologii na wzór orwellowskiego Ministerstwa Prawdy. W systemie tym ręka ręka myje, a naród dostaje w twarz pomyje. W systemie Ziobry i jego popleczników działa konsekwentnie przymierze kłamców, którzy popierają swoje fałszywe orzeczenia innymi orzeczeniami z zupełnym pomięciem nie tylko prawdy materialnej, ale nawet uczestników postępowań i akt spraw celowo zmienianych, aby wytworzyć mnóstwo śmiecia informacyjnego jakiego już nikt nie będzie mógł przeczytać i rzetelnie ocenić.
Przecież św. Augustyn nauczał, że każdemu należy się sprawiedliwość i miłość a nikomu krzywda, oraz, że państwa, które nie kierują się sprawiedliwością to zmieniają się w bandy rozbójnicze.
Idiokratyczny polityk, a ściślej heretyk Zbigniew Ziobro, wyklucza w swoich wystąpieniach publicznych, że podmiotem prawa jest człowiek, który aby egzystować odtrzymał od Boga mowę, ręce i społeczeństwo oraz kategorycznie odmawia każdemu obywatelowi dostępu do sprawiedliwości. U niego jak u każdego faszysty człowiek jest tylko dodatkiem do państwa, które w każdej chwili może go unicestwić i szczęście pojedynczego człowieka się w ogóle nie liczy, albowiem liczą się wyłącznie racje fałszywie pojmowanej statolatrii. Dla wszystkich kacyków, także z dobrej zmiany, państwo to nic innego jak partia rządząca, a prawo to narzędzie przymusu służące do panowania nad rozbitym i podzielonym narodem. 
Osobiście mam już dość głupkowatej retoryki Ziobry, Kempy, Wójcika, Kaczyńskiego, Dudy i tym podobnych politykomaniaków i płatnych gadaczy z ewidentnymi zaburzeniami pieniaczymi, którzy udają patriotów i katolicką prawicę, lecz zachowują się jak lewacy i ludobójcy abocyjni oraz jak mafia szatana działająca na rzecz cywilizacji kłamstwa i śmierci. Liczą się bowiem czyny a nie puste słowa, którymi PiSlam zagaduje rzeczywistość i notorycznie gardzi prawem Boga i etosem Boga.
Kiedy wreszcie inny idiokrata Joachim Brudzyński odpowie - zarówno politycznie, jak i karnie - za wspieranie z pozycji MSWiA peregrynacji po polskich miastach WĘDROWNYCH GWAŁCICIELI i także za swój współudział w ludobójstwie aborcyjjnym, zwłaszcza jako bandyta legislacyjny? 
To są pytania, na które musimy mężnie znaleźć odpowiedź bez oglądania się na poprawność polityczną oraz partkularne interesy. I te pytania musi postawić klasie politycznej cały Naród Polski i hierarchiczny Kościoł katolicki oraz wszyscy katoliccy dziennikarze, którzy przez kilka dekad rżną głupa i sikają ze strachu po nogawkach przed skorumpowanymi i zboczonymi politykami. Trzeba pamiętać, że za pieniądze polskich katolików powstało Radio Maryja i Telewizja TRWAM, które Redemptoryści przekształcili w tubę propagandową dla neopogańskiego i łże-katolickiego PiSu. Zaplecze, jak wynika z licznych telefonów do tych mediów, zwłaszcza różnych zaangażowanych słuchaczy i członków Rodziny Radia Maryja, stanowią ograniczone umysłowo histeryczki o podwyższonej amplitudzie przeżywanych emocji oraz nawróceni sklerotycy o bardzo płytkiej religijności, którymi łatwo manipulować. Jednak, pomimo tych wszystkich przeszkód i trudności, nie należy ustawać w walce o prawdziwą katolicką Polskę i bez ustanku należy indagować Redeptorystów dlaczego wspierają heretyków i złą sprawę oraz hołubią żoliborskiego Naczalnika, który z całą swoją polityczną sektą odesłał do zamrażarki sejmowej obywatelski projekt ustawy - chroniącą młodziez i dzieci - STOP PEDOFILII. 
 

JAK TEGO T. RYDZYK NIE ZROBI, TO NIKT NIE BĘDZIE GO UWAŻAŁ ZA KSIĘDZA I SKOŃCZY SIĘ TEN RADIOMARYJNY KULT JEDNOSTKI WSPIERANY PRZEZ SFANATYZUWANYCH ŚLEPCÓW, KTÓRZY NIE WIDZĄ ZŁA GDYŻ MAJĄ BELKI W PISowskim  OKU!

KOMENTARZE

 • @ Autor
  Panie Januszu,
  cos Pan strasznie pokręcił (?).
  Przecież ci tzw. Ziobryści i PiSowcy stoją murem za Kościołem, a film Latkowskiego i sam Latkowski w TVP1 mówił o pedofilach i innych zboczeńcach, którzy stoją po stronie PO.

  Latkowski dał o sobie znać już w 2014r., gdy walczył z ABW o laptopa, na którym miał nagrane rozmowy w restauracji „Sowa&Przyjaciele” (sami PO-wcy i M.Morawiecki). – https://natemat.pl/106763,abw-weszla-do-redakcji-wprost-zadaja-wydania-nosnikow#
  Ale policja ścigała właściciela restauracji a nie polityczne szumowiny - dokładnie tak samo jak w aferze Rywina, który, mimo, że Żyd, siedział za to, że był posłańcem między Michnikiem a Millerem.
 • @Rzeczpospolita 15:11:34
  A poza tym, czy całej zgnilizny, która dotarła do nas z Zachodu nie zawdzięczamy żydo-katolickiemu Kościołowi, który tak usilnie współpracował z żydowską V kolumną w obalaniu PRL i potem w integracji Polski z Zachodem?

  Obwinia Pan Żydów, słusznie. Ale jeszcze bardziej niż Żydzi zaszkodził Polsce i Polakom żydo-katolicki Kościół i jego św. JPII.
 • @Rzeczpospolita 15:11:34
  Niczego nie pokręciłem, bo wiem jaka jest prawdziwa nauka Chrystusa Pana, znam bowiem Ewangelie.

  Ziobro przez 5 lat tuszował ze swoją ekipą zbrodnie uprzywilejowanych pedofilów a w każdym mieście znajdują się kurwodołki pod osłoną prezydentów i burmistrzów, policjantów, prokuratorów i sędziów oraz polityków!

  CHYBA PAN TEŻ O TYM WIE, A NAWET TAKI PARCH JAK WIELORYB SEKIELSKI - TYLKO NIE MÓW NIKOMU! O pedofilach i zboczeńcach żydowskich!
 • Cywilizacja łacińska
  Nie wiem Janusz, dlaczego Ty chcesz bronić cywilizacji łacińskiej.
  To jest taka cywilizacja, która pod naciskiem jest gotowa krzyżować niewinnego. Ta cywilizacja pod żydowskim naciskiem przyjęła chrześcijaństwo, bo jej się to po prostu opłacało. Już za czasów Apostołów żydowskie frakcje wprowadzały swoje żydowskie zwyczaje do chrześcijaństwa. W liście do Galatów sam Paweł o tym pisze, ze Piotr się ich bał i udawał, ze przestrzega prawa mojżeszowego. Jak Apostołów zabrakło, to żydzi wprowadzali do chrześcijaństwa swoje obyczaje i fałszowali naukę Jezusa dla swoich celów. Stopniowo zakłamali tą naukę i zawładnęli chrześcijaństwem. A żydzi, jak chcą zrobić jakieś łajdactwo, to szukają sobie piłata żeby go obciążyć swoimi łajdactwami. Tak było w czasie II wojny światowej. Znaleźli sobie wykonawcę swojej woli i jego obciążyli swoimi zbrodniami. Cywilizacja łacińska niewiele ma wspólnego z nauką Jezusa, a raczej nie ma nic wspólnego z tą nauką.
 • @Janusz Górzyński 15:39:57
  Panie Januszu,
  Ziobro robił dobrą polityczna robotę dla PiS. Zbierał papiery na PO (ci pedofile i pederaści to jawni, medialni, przeciwnicy PiS i apologecie PO), żeby przy dobrej okazji z nich skorzystać. Teraz taka okazja się nadarzyła, muszą bronić sondaży dla Dudy i dlatego atakują zboków z PO.
  Po wyborach wszystko ucichnie, tak jak afera gruntowa i wiele innych.
  Proszę nie zapominać, że Kościół popiera zarówno żydowską władzę (teraz PiS) i żydowską opozycję (teraz PO), a nacjonalizm wg Kościoła to herezja, no i oczywiście antysemityzm to grzech. Pan i ja niestety także, dopuszczamy się ciężkiego grzechu.

  A Sekielski to oczywiście syjonistyczna gnida - Syjonistyczna hołota bezkarna w IIIŻydo-RP/Polin - https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/147880,syjonistyczna-holota-bezkarna-w-iiizydo-rp-polin
 • @krzysiekniepieklo 15:49:08
  Każdy gadać może - jeden lepiej a drugi gorzej. A Pan mówi bardzo źle!

  Feliks Koneczny i teoria cywilizacji | Odc. 99 - dr Leszek Sykulski
  https://www.youtube.com/watch?v=wm4TXHHY-8o
  dr M. Krajski: Znaczenie F. Konecznego dziś, Cywilizacja łacińska vs żydowska, bizantyjska, turańska
  https://www.youtube.com/watch?v=q8r6shGCIa8

  Możliwe, że nawet przynależy Pan do idiokracji?
  https://www.youtube.com/watch?v=jJOaRejlvtI

  Prof. Paweł Skrzydlewski - Tylko Cywilizacja łacińska!
  https://www.youtube.com/watch?v=1z1l6zepLZU
  Docent Kossecki - CYWILIZACJA ŁACIŃSKA
  https://www.youtube.com/watch?v=cojJQ7-ZBng

  Cywilizacja żydowska
  https://www.youtube.com/watch?v=LlxNpGjaJ0I
  CYWILIZACJA ŻYDOWSKA PRZYNALEŻY DO ANTYCHRYSTA
  https://www.youtube.com/watch?v=oX4otjkETJk&feature=share&fbclid=IwAR2_pZx-dJkzwTv5Bf7ABeSLfT_CmXTuTEW_wSKpy1-1Js9l_TnoYQKZAGE

  Cywilizacja żydowska w polskiej gospodarce - Bogdan Ludkowski
  https://www.youtube.com/watch?v=VOoyt1I_S3w


  Prof. Wojciech Roszkowski: jesteśmy świadkami zagłady cywilizacji łacińskiej
  https://www.youtube.com/watch?v=fYhniH3b4qs
  Cywilizacja Łacińska, prof. Henryk Kiereś
  https://www.youtube.com/watch?v=ZOu9XSDzVng

  Nie mogę polemizować z Pańskimi idiotyzmami, albowiem jest to dziedzina, w której ma Pan przewagę.

  Nie każdy robi doktorat z idiotyzmów, a Pan w tej dziedzinie jest profesorem!
 • @Rzeczpospolita 16:12:17
  Kościół nie może popierać żadnej ideologii ani też partiokracji, a więc nie może i nie powinien popierać ani PO ani PIS, ale konkretne dobro zgodne z Ewangelią.

  Ja przynależę do Kościoła i nie pozwolę na to, aby gangster Ziobro zabawiał się sprawiedliwością oraz uprawiał poplecznictwo!

  ON ZA WSZYSTKO ODPOWIE!

  I tak mi dopomóż Bóg!
 • @Janusz Górzyński 16:38:27
  Panie Januszu,
  w hierarchicznym Kościele może Pan grać jedynie rolę owieczki bez prawa głosu w jakiejkolwiek kwestii - i nie są to moje zasady, ale zasady hierarchicznej instytucji jaką jest Kościół, zresztą Pan to wie chyba lepiej ode mnie.
 • @krzysiekniepieklo 15:49:08
  Panie Krzysieńku,
  czasami pisze Pan jak człowiek myślący:
  "Nie wiem Janusz, dlaczego Ty chcesz bronić cywilizacji łacińskiej."

  I słusznie, bo to cywilizacja żydowska dla niemyślących Gojów.

  Tyle, że za chwilę Pan to wszystko przekreśla:
  "Cywilizacja łacińska niewiele ma wspólnego z nauką Jezusa".

  A Jezus skąd się wziął, nie był Żydem, nie nauczał w synagogach? A skąd ma Pan informacje o Jezusie, czyż nie z żydowskich ewangelii (pisanych przecież przez Żydów)?
  A gdyby nie było Jezusa, to jaką religię Pan by wyznawał, czyż nie judaizm?
  Żebyśmy stali się normalnymi ludźmi, Słowianami, Polakami, musimy odrzucić wszystkie kulturowe wpływy żydowskie, a już szczególnie te religijne.
  Do czego Panu potrzebna wiara w żydowskiego Jahwe i w Żyda Jezusa, Panie Krzysieńku, pomyśl Pan przez chwilę w skupieniu i uwolnij się od żydowierstwa.
 • @Rzeczpospolita 18:00:01
  Historia Kościoła dowodzi, że jest Pan w wielkim błędzie Panie Dariuszu.
  http://sienenka.blogspot.com/2012/09/list-do-grzegorza-xi_10.html

  Atanazy Aleksandryjski krytykował herezję arianizmu popieraną wówczas przez papieża Liberiusza.

  Sofroniusz Jerozolimski wysłał swoich posłów, by zwrócili uwagę papieża Honoriusza na jego heretyckie błędy.

  Jana XXII za herezję zdecydowanie krytykował cysters Jacques Fournier.

  Katarzyna ze Sieny przemawiała do błądzącego papieża Urbana takimi słowami, że szepnął on kardynałom, iż niewiasta go zawstydza.

  Jak tych odważnych ludzi potraktował Kościół? Fourniera obrano papieżem – przyjął imię Benedykta XII – a Atanazy, Sofroniusz i Katarzyna trafili na ołtarze.


  Warto przy tym pamiętać, że również pierwszy papież – święty Piotr – pouczany przez współwyznawcę z pokorą przyjął jego uwagi i po prostu zmienił swoje zapatrywania. Zapisano to na kartach Pisma Świętego. Tym zaś, który upomniał Ojca Świętego, był święty Paweł.


  Konflikt w Antiochii dowodzi słuszności stanowiska św. Pawła

  11 Gdy następnie Kefas przybył do Antiochii, otwarcie mu się sprzeciwiłem, bo na to zasłużył. 12 Zanim jeszcze nadeszli niektórzy z otoczenia Jakuba6, brał udział w posiłkach z tymi, którzy pochodzili z pogaństwa. Kiedy jednak oni się zjawili, począł się usuwać6 i trzymać się z dala, bojąc się tych, którzy pochodzili z obrzezania. 13 To jego nieszczere postępowanie podjęli też inni pochodzenia żydowskiego, tak że wciągnięto w to udawanie nawet Barnabę.
  14 Gdy więc spostrzegłem, że nie idą słuszną drogą, zgodną z prawdą Ewangelii, powiedziałem Kefasowi wobec wszystkich: «Jeżeli ty, choć jesteś Żydem, żyjesz według obyczajów przyjętych wśród pogan, a nie wśród Żydów, jak możesz zmuszać pogan do przyjmowania zwyczajów żydowskich?»
  https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1015
 • @Janusz Górzyński 18:22:55
  Atanazy Aleksandryjski - biskup Aleksandrii
  Sofroniusz Jerozolimski - biskup
  Jacques Fournier - biskup Pamiers (Benedykt XII)
  Katarzyna ze Sieny - członkini zakonu

  Poza Katarzyną pozostali to hierarchowie, którzy mieli i mają prawo głosu.
  Także Panie Januszu,
  nie Pan, jako owieczka żadnych szans na zabieranie głosu w tej instytucji.

  Chyba, że planuje Pan zostać świętym. Proszę jednak popatrzeć na los ks.J.Popiełuszko - musiał zostać zlikwidowany, bo bruździłby Kościołowi w propagowaniu integracji Polski z Zachodem i z UE (a to przecież z Zachodu cała ta zgnilizna do nas napływa!!!!). I Kościół wcale nie upomina się o wyjaśnienie tej zbrodni - ciekawe, nieprawdaż.
 • @Rzeczpospolita 18:55:37
  ŚWIĘTOŚĆ TO STAN NORMALNOŚCI!

  NIC CO NIE JEST ŚWIĘTE TO DO NIEBA NIE WEJDZIE!
 • Mówi się, że w USA pedofile uprowadzają nie 50tyś a...
  nawet ok 600-700tyś. Kiedyś nawet gdzieś czytałem, że w Anglii i USA razem, ginie rocznie ok 1mln! dzieci...

  Czy to nie jest już koniec świata?
  A po obejrzeniu tego:
  https://www.youtube.com/watch?v=NJ7FpJHUjU4
  to już chyba nikt nie będzie miał wątpliwości, że ten cały zachodni świat się już kończy i czym prędzej należy zamknąć szczelnie zachodnią granicę
 • @Jan Paweł 19:28:09
  Od 50 do 60 tysięcy dzieci na rok to bardzo duża liczba.

  Od rewolucji seksualnej Kinseya w Ameryce mamy już 60 lat a więc mamy w USA na dekadę 600 tysięcy dzieci a na cały okres trwania pedofilskiej propagandy pewnie miliony. Ciekawe, że nawet propaganda PRLu o tym procederze milczała? I również media III RP traktują problem jako nieistniejący oraz cywilizację jankeską traktują jako wzór dla świata.

  Polacy o realnych problemach świata dowiadują się jako ostatni.

  Myślę nawet, że ludzie w Polsce, którzy oskarżali lokalne sitwy o pedofilską działalność, to także w reżimie Gowina i Ziobry byli i są traktowani jako szaleńcy i byli i są zamykani przez gangi policyjno-togowo-lekarskie w psychuszkach.
 • @Janusz Górzyński 19:44:17
  Ale jeżeli to :
  https://gibson.neon24.pl/post/154773,us-marines-odbilo-z-niewoli-2100-torturowanych-dzieci
  jest prawdą, a wszystko wskazuje na to, że jest to prawda, to sprawa nareszcie wychodzi na światło dzienne. Miejmy nadzieję że także i w Polsce.
 • @Janusz Górzyński 16:29:45
  Wielu na tym portalu wyzywa swoich oponentów od idiotów. No i takie argumenty raczej nie świadczą o ich wysokiej inteligencji.
  (kto się przezywa, ten sam się tak nazywa) Używane argumenty świadczą o inteligencji dyskutanta.
 • @Jan Paweł 19:28:09
  https://www.youtube.com/watch?v=rrjZHqgzF_s
  Mentalność Ziobropodobnych we wszystkich środowiskach tworzy moralność omerty. Może dlatego święte psy przestały szczekać?

  TRZEBA PAMIĘTAĆ CO NAUCZAŁ ŚW. PIOTR DAMIANI O SODOMITACH I GOMORYTACH!
  https://janusz.neon24.pl/post/145588,sw-piotr-damiani-mlot-na-sodomitow

  I ORGANIZOWAĆ SAMOOBRONĘ PRZED BESTIAMI APOKALIPSY!
 • @Janusz Górzyński 19:07:25
  Wszędzie, gdzie jest mowa w Kościele albo duchowieństwie, Rzeczpospolita zamiatając ogonem z rozwianym włosem odsłaniającym różki podąża śpiesznie, aby wyrzucić z siebie jad.
 • @Janusz Górzyński 15:39:57
  W większości zgadzam się z Panem. daję 4*, ponieważ zapomniał Pan, że Miriam rodząc Jeszue miała 13 lat, a Josef mógłby być jej dziadkiem!!
  Miriam zawsze dziewica miała kilkoro dzieci.. zapomniał Pan, czy nie wiedział??

  Pedofilia?? to dopiero początek.. niech poczyta Pan o "adrenochrom"..

  Pozdrawiam
 • @wk..ny 20:31:23
  Może jakaś Mirka miała męża Józka, ale na pewno to nie była Bogosławiona Dziewica, Matka Słowa, Teotoqos, Peneumatofora, sławiona w Polsce jako Bogurodzica lub jako Wniebowzięta Królowa Polski i Hetmanka narodu polskiego.
  https://www.youtube.com/watch?v=pDrJPyShan8
 • @krzysiekniepieklo 15:49:08
  AKurat Paweł wyprowadził chrześcijaństwo od Żydostwa
 • @Rzeczpospolita 18:00:01
  To jednak niewiele DD wie o KK. A wypadałoby się douczyć, jeżeli ma się na jakimś punkcie obsesję. Bo inaczej wstyd będzie
 • @Rzeczpospolita 18:16:31
  To o cywilizacjach DK też niczego nie wie. Taka plemienność i nienawiść do KK, jaką prezentuje Pan Kosiur to może tylko rasowy Żyd i żyd
 • @wercia 20:15:44
  Ale jest słaby. Wszędzie rzuca Żydami, że albo wariat, albo opętany, albo prowokator. Innych możliwości nie widzę. Na pewno jest to człowiek mający w pogardzie prawdę historyczną, co już Mu na neonie udowadniałem, gdy posługiwał się wymyślonymi "źródłami". Takimi, jakie tworzyła żydokomuna
 • @Wican 20:56:09
  Obsesja to według psychologów przymus wewnętrzny, ale według egzorcystów to stan oblężenia szatańskiego.

  Coś w tym musi być na rzeczy.
 • Kiedy powstanie komisja sejmowa ds polecznictwa Ziobry i zboczeńców?
  Nie wolno dopuścić, aby Ziobro przeczekał i rozwodnił problem, a potem przedawnił jak wszystko, albowiem grzechy się nie przedawniają i etyka również nie zna pojęcia przedawnienia.

  TAK ZIOBRO OD 15 LAT PRZEDAWNIAŁ ZBRODNIE PEDOFILÓW
  https://www.youtube.com/watch?v=gdHpr3TkaXM

  ZIOBRO MUSI ODPOWIEDZIEĆ KARNIE ZA POPLECZNICTWO ORAZ JEGO KOLESIE, A ZWŁASZCZA RYŻY LITWAK - MICHAŁ WÓJCIK!
  https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2020/05/21/latkowski-ziobro-prokuratura-nic-sie-nie-stalo/

  Szykuje się trzęsienie ziemi w celebryckim światku. Ma je wywołać najnowszy dokument Sylwestra Latkowskiego. Wczoraj wieczorem w TVP 1 odbyła się długo zapowiadana premiera filmu „Nic się nie stało”. Reżyser nie owija w bawełnę, liczy na to, że w końcu zamieszani w pedofilię „ludzie z kasą” przestaną być bezkarni, a prokurator generalny wreszcie powoła grupę śledczych, która wskaże i ukarze winnych.
  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/trojmiasto/latkowski-chce-rozliczyc-pedofilow-uderza-w-celebrytow/nyqdly1#slajd-1

  CZY OD TEGO JEST PROKURATURA W POLSCE, ABY ZAJMOWAĆ SIĘ SPRAWAMI TYLKO WÓWCZAS GDY JEJ TO NAKAZUJE TELEWIZOR?

  MAMY PAŃSTWO Z KROWIEGO GÓWNA JAK MURZYŃSKĄ CHATĘ!

  To już drugi film Sylwestra Latkowskiego o podobnej tematyce. 15 lat temu można było zobaczyć jego dokument „Pedofile”, opisujący m.in. szajkę pedofilów z Dworca Centralnego w Warszawie. Jeden z wątków był w nim poświęcony człowiekowi molestowanemu przez ks. Henryka Jankowskiego.

  Tym razem reżyser skupia się na tym, co działo się w słynnej Zatoce Sztuki w Sopocie. To lokal niegdyś popularny wśród ludzi z pierwszych stron gazet. Miało tam dochodzić do prostytucji i pedofilii, skrzywdzonych mogło zostać mnóstwo nieletnich dziewczynek. W dokumencie Latkowskiego pojawia się wiele osób z pierwszych stron gazet. Mieli widzieć dramat dziewczynek i nic z tym nie zrobili.

  – Ten film jest skierowany do ministra sprawiedliwości, by wznowił śledztwo, nie chodzi o Krystka, który stał się tutaj kozłem ofiarnym tej sprawy, tylko wznowił śledztwo dotyczące procederu wykorzystywania dziewczynek wśród elity, celebrytów, biznesmenów, polityków. Żeby po prostu wrócić do sprawy, która została zamieciona pod dywan – mówi w rozmowie z Faktem Sylwester Latkowski. – Trzeba powiedzieć wprost, że Krystek organizował nieletnie dziewczynki innym osobom, zamożniejszym, takim które mają wpływy. Potem zyskał najlepszych trójmiejskich adwokatów. Te sprawy wielokrotnie umarzano. To musi się zmienić – grzmi reżyser.

  Twórca dokumentu zapowiada mocne uderzenie. Padną nazwiska z pierwszych stron gazet.

  – W świetle nowych faktów trzeba powołać specjalną grupę, to jest naprawdę jedna z największych i najważniejszych spraw pedofilskich w tym kraju – przekonuje Latkowski. – Tylko w Polsce jest to możliwe, jest jakaś kasta ludzi, kasta celebrytów, aktorów, sportowców, piosenkarzy, która uważa, że może stanąć ponad wszystkim. Ja bym chciał, żeby te osoby przeprosiły za to. Widziały, wiedziały, co się dzieje, a nic nie zrobiły, a co ciekawe dalej w internecie można zobaczyć ich zdjęcia z tego miejsca. To pokazuje jaki oni mają tupet, uważają, że są ponad. Jest u nas takie przyzwolenie, że im więcej można, a nie można! To nieważne, czy pedofil jest w koloratce, czy też nie. Każdy musi być osądzony – dodaje reżyser.

  Nie ukrywa, że próbowano go przekupić i utrudnić dokończenie tego filmu. W filmie pojawia się mocna wypowiedź prezydenta Sopotu Jacka Karnowskiego, który przez lata walczył z Zatoką Sztuki i mówi jasno „to jest kur...dołek, a nie żadna Zatoka Sztuki”.

  Na wydanie czeka teraz książka Latkowskiego poświęcona pedofilii. Reżyser nie wyklucza tez nakręcenia kolejnego filmu.

  Premiera „Nic się nie stało” dziś (20 maja) o godz. 21 w TVP1.
  https://vod.tvp.pl/video/nic-sie-nie-stalo,nic-sie-nie-stalo,48142325

  CZY POLACY CHWYCĄ ZIOBRO, POLICJĘ, PROKURATURĘ I POLITYKÓW ORAZ SĄDY ZA MORDĘ?

  POPLECZNICTWO TO ZBRODNIA NA PODSTAWIE ART. 239 KK A GDY POPLECZNICTWO MA WSPÓLNIKÓW TO TRZEBA DOŁOŻYĆ ART 258 KK


  opinie dziennikarzy o popleczniku Ziobro i jego szajce


  "Specjalnej komisji ds. Krystka" będziemy przyglądać się z wielką uwagą. Podobnie jak komisji ds. pedofilii, która nie ma członków. Podobnie jak wznowionemu 5 l. temu śledztwu w sprawie śmierci Jolanty Brzeskiej, którego największym osiągnięciem okazała się konferencja prasowa.


  Dowodzi tego, że to prokuratura pod rządami pana ministra i jego przełożonego, nie potrafiły przez 5 lat doprowadzić sprawy do końca. Że powoływanie dziś, po 5 l. specjalnego zespołu do rozwiązania sprawy świadczy, że mają ludzi za idiotów.


  CZY WOJSKO POLSKIE NAPRAWDĘ NIE MOŻE ZROBIĆ Z BANDĄ TYCH PAJACÓW PORZĄDKU?


  odeszła znana dziennikarka śledcza Polsatu Ewa Żarska. Miała 45 lat. Znalezioną ją martwą w mieszkaniu w Łodzi.

  Już na samym początku pojawiły się spekulacje dotyczące jej śmierci. Natychmiast o jej rzekomym samobójstwie napisały „Gazeta Wyborcza” oraz „Super Ekspres”. Jednak nie wszyscy chcą w to wierzyć.

  Ewa Żarska wiedziała bardzo dużo i dotykała wielu tematów, które nikt inny nie chciał podjąć. Chodzi przede wszystkim o bezkarność pedofilów w naszym kraju. Poświęcała temu całe zawodowe życie.

  Jej najbardziej wstrząsające reportaże np. „Mała prosiła, żeby jej nie zabijać” czy książka o Mariuszu Trynkiewiczu, to nie wszystko. Dziennikarka była na tropie jeszcze innych przestępstw i niewyjaśnionych spraw. Czy ktoś jej chciał w tym przeszkodzić?

  Żarska współpracowała także z programem „Państwo w Państwie”. Tam też wpadała na tropy korupcyjnych powiązań, nepotyzmu, bezkarności lokalnych elit. To mogło nie podobać się wielu osobom.

  – Zawsze była tam, gdzie działy się rzeczy ważne, często straszne i potrafiła świetnie je relacjonować. To był taki “natural born reporter” – wspomina koleżankę Bartosz Kurek, prezenter Polsat News.

  Podobnego zdania jest Przemysła Talkowski, z którym pracowała.

  Sprawę śmierci dz
  iennikarki bada Prokuratura Okręgowa w Łodzi.

  – Potwierdzam, że pani Ewa Żarska nie żyje. Zmarła w miejscu swojego zamieszkania. Przeprowadzono tam oględziny. Na obecnym etapie brak jest podstaw, aby mówić, że inne osoby przyczyniły się do jej śmierci. Sprawa jest badana – powiedział rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi Krzysztof Kopania.

  https://www.codzienna.net/jak-zginela-dziennikarka-ewa-zarska-ktora-zajmowala-sie-pedofilia-sa-pierwsze-spekulacje-4302/
  https://www.dorzeczy.pl/obserwator-mediow/137439/smierc-dziennikarki-polsatu-miala-posiadac-dokumenty-o-pedofilii.html
  https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Ewa-Zarska-nie-zyje.-Nowe-fakty-prokuratura-bada-sprawe

  ALE CO ZROBIĆ MOŻE KOMISJA SEJMOWA I PROKURATORSKA SKORO MAFIA PEDOFILSKA GWAŁCI, PRZEŚLADUJE, PORYWA I MORDUJE?

  PRZECIEŻ TO STRACH!
 • @wercia 20:15:44
  A czyż to nie Kościół wespół z żydowską V kolumną obalał PRL i integrował Polaków z Zachodem i wyświęcał jednostki USA przybywające do Polski?

  A czyż to nie Kościół w myśl konkordatowych zapisów bezczelnie i perfidnie żeruje na Polakach, którym zniszczono przemysł, handel, przejęto banki, wypędzono 8 mln na emigrację za chlebem, itd., itp.?

  Oj, nieszczęsna żydowierczyni
 • @Wican 20:59:36
  Nędzny żydowierco,
  jedyne czego dowiodłeś niezbicie, to to żeś okrutny katodebil, mentalny prymityw i cham.

  Oto próbka twoich możliwości intelektualnych
  (https://macgregor.neon24.pl/post/153832,apel-o-niezalatwianie-potrzeb-fizjo-na-cudzych-blogach):

  A za "katodebila" to wyzywam cię na pojedynek. Na gołe łapy. masz odwagę? CZY JESTEŚ QRWĄ? wYZYWAM cIĘ, PAJACU I NIEUKU NA POJEDYNEK.
  Ja się nie cofam, przed byle lachociągiem

  Wican 

  i oBIj mnie, qrwo

  Wican 20.03.2020 15:19:10
 • @Rzeczpospolita 22:02:27
  To KK wypędził Polaków? I to 8 milionów?
  O innych dziwnych info nie wspomnę.

  Skąd Pan bierze te tezy? To musi być jakiś wyjątkowo szalony dział wyjątkowo paranoicznej propagandy. Jakiś świrus tym zarządza?

  Bez odbioru.
 • @Janusz Górzyński 16:38:27
  "I tak mi dopomóż Bóg!"

  Raczej Jahwe...

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Jahwe

  Oczywiście 5*
 • @Rzeczpospolita 22:02:27
  Sam jesteś żydowiercą, bo wyłażą ci uszami. Oni tak kochają, aby o nich w kółko nawijać, bo jak ludzie przestaną, to znikną. Nieważne dobrze czy żle, ważne by mówili. Żydowska pycha z Ciebie wyłazi obrzydliwie.
  Właśnie dzięki takim jak Ty Polacy nie mogą się zintegrować. Potrzebują, aby ktoś z zewnątrz to zrobił. Polacy zawsze małpowali Zachód i nie trzeba było ich zachęcać do integracji chyba, że Kosiur uważa Polaków za niedorozwiniętych gojów, za których należy podejmować decyzje.
  Na Tobie Kościół nie "żeruje" ani na podobnych Tobie. Kto chce, to daje i nic Ci do tego. Jakim prawem zaglądasz do cudzych portfeli? Jak nie przymierzając Żyd od MF?
 • @Rzeczpospolita 22:24:45
  Nie masz zdolności honorowej, aby wyzywać kogoś na pojedynek.
 • @Rebeliantka 22:26:41
  "To KK wypędził Polaków? I to 8 milionów?"

  Skoro do Szanownego Rzeczpospolita pisze Pani "Bez odbioru", to postaram się odpowiedzieć na Pani manipulację.

  Otóż Szanowny Rzeczpospolita nie napisał, że to KRK wypędził Polaków, tylko, że ich wypędzono - całość zdania wygląda następująco:

  "A czyż to nie Kościół w myśl konkordatowych zapisów bezczelnie i perfidnie żeruje na Polakach, którym zniszczono przemysł, handel, przejęto banki, wypędzono 8 mln na emigrację za chlebem, itd., itp.? "

  Także to zdanie jest prawdziwe:

  "A czyż to nie Kościół wespół z żydowską V kolumną obalał PRL i integrował Polaków z Zachodem i wyświęcał jednostki USA przybywające do Polski?"

  Szczęść Jahwe!
 • @wercia 22:54:41
  "Polacy zawsze małpowali Zachód i nie trzeba było ich zachęcać do integracji"

  Nie no wcale. Ciekawe czy wyniki referendum ws wstąpienia do UE były prawdziwe?
  No a poza tym widać gołym okiem, że ta integracja wychodzi nam bokiem.

  Kwiatuszek:

  @--->>>>>------------------------------
 • @Jasiek 22:59:44
  Dlatego zrobili referendum w dwóch dniach, aby wyniki były po myśli. Większą wagę organizatorzy przywiązywali do referendum niż do wyborów nagminnie fałszowanych. Nawet, gdy PiS uznał 12% kant na rzecz PSL-u, to "dla porządku" wyborów nie zaskarżył. Według Kosiura to wina Kościoła.
 • @Jasiek 22:32:46
  Trójca Święta

  Judaizacja chrześcijaństwa polega przede wszystkim na wyeliminowaniu dogmatu Trójcy Przenajświętszej, a co najmniej na jego interpretacji kabalistycznej, a to już jest widoczne u samych początków Kościoła, a łatwo to nam zrozumieć, gdyż należeli do niego głownie nawróceni na chrześcijaństwo Żydzi, którzy w większości byli mozaistami, a więc osobami wychowanymi w wierze objawionego monoteizmu, natomiast mniejszość z nich to byli judaiści związany z monolatrią, ale jedni i drudzy wierzyli w Boga jedynego, a wszelkie wielobóstwo uważane było przez nich za pogaństwo. To nieco wyjaśnia dlaczego było im trudno pojąć i przyjąć dogmat o Trójcy Przenajświętszej, bo do tego zrozumienia i przyjęcia konieczną jest odpowiednia filozofia, a Żydzi nie mieli w owym czasie prawie żadnej tradycji filozoficznej.

  Tak więc Żydzi byli wychowani religijnie w kulcie jedynego Boga i dlatego mieli trudności psychologiczne, aby móc przyjąć dogmat o Trójcy Przenajświętszej i zrozumieć, że ta Trójca jest tylko jednym Bogiem, a nie trzema Bogami. A zrozumieją to dopiero wtedy, kiedy zaznajomią się z metafizyką grecko-rzymską, która jasno rozróżnia pojęcia osoby, natury, substancji, akcydentów, istoty, istnienia bytu, formy i materii, ciała i duszy, itd.

  Zresztą trudności te mieli ówcześni Żydzi nie tylko odnośnie dogmatu Trójcy Przenajświętszej, ale także, może jeszcze bardziej, odnośnie uznania w Jezusie z Nazaretu nie tylko obiecanego Mesjasza, ale także Syna Bożego i Boga-Człowieka.

  Potrzeba było wielu soborów dla przedyskutowania tych dogmatów wiary katolickiej i dla wyłożenia ich w formie przystępnej dla różnych mentalności, uformowanych przez różne kultury. Ale faktem jest, że Żydzi, z tych czy innych przyczyn, zawsze zwalczali i do dziś zwalczają dogmat Trójcy Przenajświętszej. A kiedy z biegiem czasu, dzięki wyjaśnieniom wypracowanym przez sobory, dogmat Trójcy Przenajświętszej został obroniony, Żydzi w połowie XVI wieku, zaczęli go ponownie zwalczać, uciekając się do argumentów czerpanych z Kabały.
  Właśnie jedną z najniebezpieczniejszych form judaizacji chrześcijaństwa w Polsce jest obecnie szerzenie wśród katolików pojęć i nauki żydowskiej Kabały. Usiłuje się interpretować najważniejszy dogmat chrześcijańskiej wiary, a więc Trójcy Przenajświętszej, jako trójcy kabalistycznej.
  Są to słynne, stare i dawno potępione przez św. Pawła judaikois mitois czyli, jak to św. Paweł nazywa, żydowskie bajki - Judaicis fabulis
  - patrz str 24 do 26 - fragmenty - DZIEJE CYWILIZACJI EUROPEJSKEJ, ks. prof. Michał Poradowski, Wydawnictwo NORTOM Wrocław.

  TRZEBA PAMIĘTAĆ, ŻE ŻYDZI WIERZĄ W BOŻKA PLEMIENNEGO, ALBOWIEM POPADLI W WIĘKSZOŚCI W MONOLATRIĘ I BOGA PRAWDZIWEGO RZECZ JASNA ODRZUCILI LUB TEŻ W SWEJ CIEMNOCIE NIE ZNAJĄ.

  Osobiście uważam, że zarówno Naczalnik ani też cała sekta PiS również nie pojmuje dogmatu o Trójcy Świętej oraz nie rozumie Ewangelii, albowiem nie szanują ani etosu Boga ani też prawa Boga.

  O tym, że Kaczyńscy mają odjazdy judaistyczne świadczy i to, że ma i miał w przeszłości wspólników, w swojej sekcie politycznej, wielożeńców jak Dorn, albo jak Gosiewski, który cały swój harem, przynajmniej 2 żony do Sejmu RP sprowadził. Albo też Marcinkiewicza co robił za dandysa z małolatą, spektakularnie porzucając żonę. Itp. Dodać należy, że przecież Marta Kaczyńska nie jest nic lepsza pod tym względem, gdyż był wielomężna i ma troje dzieci, każde z innym facetem. Stąd możemy uznać PiS za partię żydowską, nie tylko za agenturalną izraelską onucę, lecz stronnictwo, w którym panuje żydowski sexoholizm i dlatego, jak powiedział ks. Isakiewicz-Zalewski, nie potrafią się zmierzyć z pedofilią i innymi dewiacjami seksualnymi, a nawet z pornografią.
  Czyżby zboczki owinięte w biało-czerwoną flagą co zamiotły aferę z marszałkiem erekcyjnym Kuchcińskim i uszlachtowanym bokserem w więzieniu w tle, co zbyt wiele wiedział o skandalach podkarpackich?


  JEZUS PAN POWIEDZIAŁ, ŻE NIE MA NIC UKRYTEGO CO NIE MIAŁO BY WYJŚĆ NA ŚWIATŁO DZIENNE.
 • @wercia 23:21:00
  "Według Kosiura to wina Kościoła."

  Żydo-katolicki Kościół i V żydowska kolumna (ta V żydowska kolumna dzisiaj stanowi władzę i opozycję) wespół w zespół obalali PRL. W efekcie ich współpracy mamy dzisiaj to, co mamy: Żydzi i Kościół mają władzę i pieniądze, a Polacy rosnącą biedę.
  Tak to jest wina Kościoła, który walczył z PRL zawsze. Dla Kościoła mieszanka socjalizmu i nacjonalizmu jest wrogiem śmiertelnym, ogranicza jego władzę i dochody i blokuje żydowski kapitalizm, w którym Kościół czuje się jak pączek w maśle.
 • @wercia 22:56:39
  Czytanie ze zrozumieniem to dla żydo-katoliczki sztuka nie do opanowania.
 • @Rzeczpospolita 00:37:42
  Spadaj prymitywie. Ktoś, kto byle co pisze nie zasługuje na uwagę przy czytaniu.
 • @Jasiek 22:56:52
  To Pan manipuluje.

  Kosiur twierdzi (zdanie 2), że "Kościół wespół z żydowską V kolumną obalał PRL i integrował Polaków z Zachodem", czyli jest współodpowiedzialny za to (zdanie 1), że Polakom: "zniszczono przemysł, handel, przejęto banki, wypędzono 8 mln na emigrację za chlebem, itd., itp.".

  I jeszcze zdaniem Kosiura - na Polakach żeruje.

  Same kłamstwa w tych "rewelacjach".
 • @Rebeliantka 01:45:21
  "I jeszcze zdaniem Kosiura - na Polakach żeruje."

  Konkordat kosztuje budżet państwa 1,8 mld zł. Do tego jest największym niepaństwowym właścicielem ziemi i otrzymuje z tego tytułu dotacje z UE.
  Ponadto "co łaska" za pogrzeb, ślub, po kolędzie i taca.

  Dochody trzymane są oczywiście w tajemnicy, ale trzódce robi kazania o uchu igielnym...
  Nie piszę, że KRK nie powinien mieć dochodów, bo przecież utrzymanie świątyń, plebanii, zabytków i dzieł sztuki, działalność charytatywna kosztują, ale wszystko powinno być jawne i przejrzyste.
  Tylko tyle - czy to takie trudne?
 • @Rebeliantka 01:45:21
  "Kosiur twierdzi (zdanie 2), że "Kościół wespół z żydowską V kolumną obalał PRL..."

  No wcale nie współpracował z "demokratyczną opozycją" złożoną z wyrzuconych z partii za bierutowski stalinizm person - wcale, a wcale ;-)
  Czy kasa na "S" niszczącą przemysł nie szła przez Watykan?
  A parafia w Laskach? Nie czytała Pani dociekań Szanownego Krzysztofa Zagozdy (SKZ), że to była skrzynka kontaktowa dla żydokomuny? Były też filmy ze spotkań w CEP Mossakowskiego w tej tematyce w których SKZ brał udział.
  No dobra - w "demokratycznej opozycji" był też Antonio M. - skończył jako sługus usraela - zatem wcale nie należy do V kolumny wg Pani "logiki". Ach! Ale za to jak pięknie mówi o patriotyzmie i katolicyzmie...

  I gdzie SDK skłamał?
  To co Pani pisze, to już nie są manipulacje, ale zwykły brak wiedzy lub logiki. Myślę, że za bardzo kieruje się Pani sercem a nie umysłem.
  Modlitwa i religia są piękne i większości ludzi potrzebne, ale organizacja nimi kierująca ma nie jedno za paznokciami.
 • @Janusz Górzyński 23:27:14
  Bardzo Panu dziękuję za tak obszerny komentarz.

  "A zrozumieją to dopiero wtedy, kiedy zaznajomią się z metafizyką grecko-rzymską, która jasno rozróżnia pojęcia osoby, natury, substancji, akcydentów, istoty, istnienia bytu, formy i materii, ciała i duszy, itd. "

  No i widzi Pan: Chrystusowi wystarczyły przypowieści :-)
  I poza tym to nie On, ale ludzie stworzyli chrześcijaństwo - On mówił jak jest. Przynajmniej wg Ewangelii. Ale te nie wiadomo do końca kto napisał.

  Poza tym:

  - Wątki mistyczne/cudowne jakie wystąpiły w życiu Chrystusa przewijały się już we wcześniejszych wierzeniach (narodziny z dziewicy, chodzenie po wodzie, zmartwychwstanie i inne)
  - biografia pokrywa się z biografią Jana z Gamali/Gamli (imiona rodziców, ilość i imiona braci, posiadanie sióstr, wydarzenia opisane w Ewangeliach)
  - wizerunek fizyczny jest zapożyczony od... Cezare Borgii, bo Chrystus na pewno nie wyglądał tak jak jest np przedstawiony na obrazie "Jezu, ufam Tobie)

  Wszystko wygląda zatem na połączenie kilku wątków - hagadę.
  A wszystko do Abrahama to kopia wierzeń z Sumeru...
  Zostają Dzieje Apostolskie, Listy, a w ST Psalmy, Proroctwa....
  Wygląda zatem na to, że cała teologia została wytworzona do czegoś strasznie poszatkowanego, posztukowanego.

  Wniosek: trzeba szukać prawdy i bronić się przed złem.
  Religia może stanowić źródło jedności, tożsamości ale instytucja nią kierująca nie powinna wywierać negatywnego wpływu na ludzi, bo jeszcze trzeba będzie się bronić przed nią samą... :-(

  Ukłony
 • @Jasiek 06:36:01
  Szanowny Panie

  Ks. prof. Michał Poradowski miał 5 doktoratów, dwa zrobione na Gregorianum w Rzymie a trzy na Sorbonie. Był rektorem uczelni katolickich w Chile i doradzał gen Pinochet Ugarte. W Polsce był kapelanem NSZ i wydawał LUX MUNDI. Przjaźnił się z Prymasem Tysiąclecia, ks. kard Stefanem Wyszyńskim, który bardzo chciał, aby ks Poradowski założył katedrę socjologii na KULu. Jednak z uwagi na ścisłe związku ks Michałą Poradowskiego z Narodowymi Siłami Zbrojnymi nie można było ryzykować i trzeba go było przerzucić na zachód z powodu grożącej mu kary śmierci.

  Natomiast Pan ze swoim bełkotem przypomina mi dziecko z drugiej klasy szkoły podstawowej, które pędzi za profesorem z renomowanego uniwersytetu i krzyczy - MUSISZ SIĘ ZACZĄĆ UCZYĆ BO ŹLE SKOŃCZYSZ! Ty nic nie umiesz!

  Ponadto z tych Pańskich wklejanek wynika po prostu, że Pan żeś niczego nie pojął, bo Pan nie rozumiesz nic z katolicyzmu, ani jednej prawdy Wiary - i Pańskie grzechy wraz z Pańskim nieuctwem czynią z Pana ślepca. I co więcej w takiej sytuacji można rzec.....?

  POWIEDZIAŁ GŁUPI W SERCU SWOIM NIE MA BOGA
  http://wsercupolska.org/przeczytaj/Ks.%20prof.%20Michal%20Poradowski%20Talmud%20czy%20Biblia.pdf
 • Tradycyjna kultura żydowska akceptuje pedofilię i homoseksualizm
  Ta kultura wywodzi się z kultury Rzymskiej gdzie było podobnie.
  Dzisiaj mafia żydowska głosząc swoje LGBT, Gender ..i inne tęcze.. w istocie stara się narzucić innym Narodom swoją kulturę...
  a głównie chodzi o by zakazać potępiania tej "żydowskiej kultury" a już broń Boże ścigania karnie.

  I tylko o to chodzi w tej wojnie między kulturami Polską (słowiańską) a żydowską..
  To próba zdobywania przez żydów kolejnych, teraz kulturowych, pozycji w Polsce.

  Piewcy żydowskiej kultury czyli LGBT, Gender i innych tęczy to mafia żydowska, jej kolaboranci (obowiązek służbowy) oraz niezorientowani pożyteczni idioci..

  Ta płaszczyzna pozwala łatwo podzielić scenę polityczną w Polsce na mafię żydowską i Naród Polski.
 • Bajki dla dzieci, prawo jest takie samo dla wszystkich!?
  1. Bądź Mateuszem Morawieckim.
  2. Wprowadź obostrzenia dla funkcjonowania gastronomii.
  3. Złam wprowadzone wcześniej obostrzenia.
  4. Nasz stolik jest lepszy niż Twój!
  https://nczas.com/2020/05/23/morawiecki-jest-biseksualny-i-zyje-w-poligamicznym-zwiazku-moj-glod-jest-lepszy-niz-twoj-foto/?utm_source=onesignal&utm_medium=onesignalautolink&utm_campaign=onesignalautolink

  RYBA PSUJE SIĘ OD ŁBA!
 • @Oscar 11:14:12
  https://www.youtube.com/watch?v=e3HgcdUwPy8
  Nawet potworzyli uniwersytety dla idiotów, aby skuteczniej realizować cele żydowskiej idiokracji a potem zombiokracji.
  Michalkiewicz powiedział, że historyczny Naród Polski dzieli swe terytorium ze wspólnotą rozbójniczą. Czas więc, aby Naród Polski okazał swoją żywotność i impet w walce o dobro.

  Panowie, warto pamiętać o tym, że do praw człowieka zalicza się również PRAWO DO SZLACHTENEGO WYCHOWANIA, którego system nie dostarcza.

  LEWACKA HOŁOTA JAKO NAUCZYCIELE DZIECI I MŁODZIEŻY TO RÓWNIEŻ CZĘŚĆ PLANU ZMIERZAJĄCEGO DO ZŁAMANIA CHARAKTERÓW I ZNIEPRAWIENIA DUSZ ORAZ DEMONIZACJI ŚWIATA.

  Nie udzielanie człowiekowi pomocy w potrzebie to najgorszy typ łajdactwa!

  Państwa, które nie kierują się sprawiedliwością przemieniają się w bandy rozbójnicze. - św. Augustyn z Hippony
 • @Oscar 11:14:12
  Ta kultura wywodzi się z kultury Rzymskiej gdzie było podobnie.

  TO NIE JEST PRAWDĄ, GDYŻ KULTURA ŻYDOWSKA I CYWILIZACJA ŻYDOWSKA SĄ STARSZE OD RZYMSKIEJ.

  CYWILIZACJA TO METODA ORGANIZACJI, USTROJU ŻYCIA ZBIOROWEGO. NATOMIAST KULTURA TO SZTUKA UPRAWY DUCHA, KTÓRĄ WYZNACZA I KSZTAŁTUJE KULT.

  POZA TYM LUDZIE CZĘSTO NIE WIDZĄ TEGO, ŻE SAMYCH RELIGII ŻYDOWSKICH BYŁO KILKA O CZYM ŚWIADCZY BIBLIA.
  ŻYDZI WYZNAWALI KILKA RELIGII, SPOSÓR KTÓRYCH TO
  1 MOZAIZM CZYLI WIERZĄCY W JEDNEGO BOGA, A ŚCIŚLEJ TO BYLI BOHATEROWIE WIARY W JEDNEGO BOGA, KTÓRZY UWIERZYLI MOJŻESZOWI A POTEM CHRYSTUSOWI
  2. JUDAIZM PRAWNICZY, KTÓRY PRZEKSZTAŁCIŁ SIĘ W FARYZEIZM I POTEM PO SOBORZE W YAVNE W TALMUDYZM CO TRWAŁO DO V WIEKU, GDY POWSTAŁ DZIĘKI MISZNIE I GEMARZE ZWARTY SYSTEM NAUK ANTYCHRYSTA, WROGI WOBEC JEZUSA PANA I KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO
  3. CHASYDYZM, KTÓRY POWSTAŁ PO POWSTANIU MACHABEUSZÓW
  4. POGAŃSTWO ŻYDOWSKIE, KTÓRE ZAWSZE KOLABOROWAŁO Z GNOSTYCYZMEM, SATANIZMEM I WPŁYNĘŁO ŚREDNIOWIECZU NA BOGOMOLCÓW, KATARÓW, ALBIGENSÓW AŻ PO MASONERIĘ.

  Jeśli chodzi o kulturę żydowską dziś, to wyróżnić trzeba cztery kultury żydowskie - tumską, litwacką, żydoamerykańską i komunistyczną.
  Wszyskie one czerpią swe wzorce ze starożytności i z różnych aberracji religijnych i społecznych.

  Trzeba pamiętać, że żydostwo było zawsze wewnętrznie skonflikotowane i ten konflikt jeszcze się zaostrzył w czasach przyjścia Jezusa Pana i działalności Apostołów.

  Dramat wewnętrznych podziałów jakie panują wśród Żydów jest przenoszony na cały świat, albowiem Żydzi żyjąc w diasporach te konflikty sprytnie przenoszą na tubylców infekując ich swoją duchowością.

  Na koniec dodam, że pogaństwo rzymskie to coś innego niż cywilizacja łacińska, którą stworzył Kościół katolicki asymilując filzofię grecką nakierowaną na poznanie prawdy, a także naukę rzymską o prawie oraz naukę o miłości Boga i bliźniego zawartą w Ewangeliach.

  Pogaństwo rzymskie tak samo walczyło z Kościołem jak żydostwo i nawet w niektórych momentach pogaństwo i żydostwo się jednoczyli, alby zniszczyć Kościół Chrystusa co jest niewykonalne, albowiem Kościół katolicki to sam Chrystus Król, który jest nieśmiertelnym Bogiem tworzącym Mistyczne Ciało.

  13 Ci mają jeden zamysł,
  a potęgę i władzę swą dają oni Bestii.
  14 Ci będą walczyć z Barankiem,
  a Baranek ich zwycięży,
  bo Panem jest panów
  i Królem królów -
  a także ci, co z Nim są:
  powołani, wybrani i wierni».

  https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1105
 • @Jasiek 05:55:43
  O, rany. To wolał Pan być w PRL? Nigdy Pan nie czytał stanowisk KK w sprawie liberalnego kapitalizmu? Choćby encyklik JPII?

  Zagozda rzetelnym w 100% źródłem? Macierewicz - dowodem na totalną współpracę KK z żydokomuną?

  Czy Pan wie, co pisali i mówili polscy biskupi, choćby Wielgus, Stefanek i dziesiątki innych? Czy Pan zna tylko opinie "narodowych" komunistów?
 • Sataniści z hasłem "santo subito"
  .
  " gdyż jest ona obecna w Talmudzie babilońskim, Gemara"

  Talmud był pilną odpowiedzią kohenów na ekspansję chrześcijaństwa wśród żydostwa, chodziło o ratowanie ich wpływów w tym środowisku.

  "To bardzo dziwne, że zarówno o tych zbrodniach satanistycznych milczą ojciec dyrektor RADIA MARYJA i TRWAM oraz Marcin i Ewa Konopka z NASZEGO DZIENNIKA oraz ks. infułat Ireneusz Skubiś, były naczelny NIEDZIELI, który rzekomo jest zatroskany nie tylko o katolicką Polskę"

  To nie jest dziwne, te organy są częścią infrstruktury propagandowej, nie zapominajmy drugiej zasady panowania nad ludnością

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/na-ra/#Chomsky_2

  to, że ktoś udaje, że jest chrześcijaninem nie oznacza jeszcze, że nim jest, a jeśli na dodatek zajmuje ważną pozycję w środowisku zarządzania kościołem

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  to może być szczególnie efektywny i niebezpieczny dla wiernych, jak w tym przpadku, kiedy to nawet zwerbowano motłoch aby wył "santo subito" i tak się też stało, wbrew wszelkim zasadom Watykanu. Jak widać frymarczenie świętością jest równie powszechne jak w czasach handlu odpustami w XV. i XVI. wieku, czego wspaniałym dokumentem jest Bazylika św. Piotra.

  Naturalnie realizowane cele mają wiele dziedzin aktywności, o innej wspomina się w

  - https://icppc.neon24.pl/post/155467,koronawirus-wydanie-specjalne#comment_1677763

  chodzi bowiem o cały kompleks procesów prowadzących do wyznaczonego celu sił mrocznych.
 • @Jasiek 05:43:56
  Niech Pan poda źródło swoich szacunków.

  Dla wstępnego rozeznania można przeczytać:
  https://www.gosc.pl/doc/1090312.Kosciol-w-80-proc-finansowany-z-datkow

  i zalinkowane w nim teksty:
  https://www.gosc.pl/doc/1090514.Finansowe-przywileje-Kosciola
  https://www.gosc.pl/doc/1090395.Kard-Nycz-o-Funduszu-Koscielnym
 • O finansach KK jeszcze to
  http://www.nowezycie.archidiecezja.wroc.pl/index.php/2019/04/17/finanse-kosciola-fakty-i-mity/

  https://www.gosc.pl/doc/1090655.Finanse-polskiego-Kosciola
 • I jeszcze to
  http://www.nowezycie.archidiecezja.wroc.pl/index.php/2019/05/24/finanse-kosciola-fakty-i-mity-2/
 • I jeszcze 2 teksty
  http://www.nowezycie.archidiecezja.wroc.pl/index.php/2019/06/18/finanse-kosciola-fakty-i-mity-3/

  http://www.nowezycie.archidiecezja.wroc.pl/index.php/2019/08/23/finanse-kosciola-fakty-i-mity-4/
 • Prof. Marek Czachorowski O PEDOFILII W POLSCE! I o antyludzkiej postawie polityków i prawników
  https://www.radiomaryja.pl/multimedia/audio/felietony/myslac-ojczyzna-2359/
  Prof. dr hab. Marek Czachorowski - CZY ZIOBRO I WÓJCIKOWI TRZEBA DOWIĄZAĆ KAMIEŃ MŁYŃSKI DO GŁUPICH ŁBÓW? Czy Ziobro wiedzę operacyjną otrzymuje od telewizora? Prokuratura Krajowa to cyrk!?
 • @Janusz Górzyński 12:05:55
  Panie Januszu,
  cywilizacja łacińska, czyli chrześcijańska, czyli zgodnie z jej prawdziwymi źródłami: cywilizacja judeo-chrześcijańska musi zdechnąć. Jej rozkład trwa i upadek jest nieuchronny. Im szybciej nastąpi, tym mniej pochłonie ofiar.

  Co chciałby Pan z tej cywilizacji zachować: ludobójstwo na Inkach i na Indianach, ludobójstwo na Słowianach, burdele prowadzone przez Kościół w średniowieczu [ „Sól ziemi” – kard. Josepha Ratzingera, Petera Seewalda (wywiad z Ratzingerem)], niewolnictwo, czy żydowski kapitalizm, a może zbrodnicze wojny wspierane oficjalnie i nieoficjalnie przez Watykan, a wszystko to razem jako boży ład propagowany przez Kościół. Państwo socjalne według Kościoła jest wstrętne, nie pozwala rozwijać się chrześcijańskiemu miłosierdzi.
  Więc czego chce Pan bronić?
 • @wercia 00:46:40
  A co powiedzieć o żydowierczyni wierzącej w dyrdymały wytrzepane z koszernego palucha koczowników znad Jordanu, że też jest prymitywna, czy po prostu niebotycznie głupia? Katodebilizm to prawie nieuleczalna choroba umysłu - patrz poniżej, może odnajdziesz siebie (?)

  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2020/03/esldceowsaatmo_.jpg
  "męski różaniec" w Chełmie 7.03.2020
 • @Rebeliantka 14:29:56
  A żydowierczyni zna te encykliki? Może i zna, ale co z tego, skoro ma umysł zdegenerowny żydo-katolickim bezmyśleniem.

  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2015/06/11149486_843236349098680_2894469668906627402_n-e1458640705970.jpg

  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2015/06/10003362_839248016164180_1630237719746508077_n-e1458640590965.png

  A encyklikę "Laudato si" żydowierczyni zna, czy nie? Czy wie, że Kościół poparł w niej "zrównoważony rozwój", a więc tym samym poparł depopulację -?
 • @Rebeliantka 14:43:41
  "Niech Pan poda źródło swoich szacunków."

  Wbiłem w google "finansowanie KRK przez RP" - kwotę 1,8 mld spotkałem w 3 miejscach.

  A za linki dziękuję.
  Co do wstępnego rozeznania, to zeznania zawarte w gosc.pl proponuję potraktować jako zeznania podejrzanego we własnej sprawie ;-)
  I proszę pamiętać o "uchu igielnym". Wie Pani co to? Bo ja dowiedziałem się niedawno :-)
 • @Rzeczpospolita 15:26:14
  Wszystko w cywilizacji Łacińskiej jest piękne! Począwszy od umiłowania prawdy, dobra, piękna, wolności, personalizmu, godności człowieka, logiki prawa rzymskiego, które określiło swobody obywatelskie i zabezpieczało własność oraz było trwałe i przewidywalne. Najważniejsze wreszcie miłowanie Boga i bliźniego według nakazów Ewangelii. Także uporządkowany system zarządzania gwarantujący autonomię strukturom gospodarczym, kulturalnym, etc. Nikt tak się nie przysłużył sprawiedliwości, miłości społecznej i pokojowi jak Kościół katolicki i papiestwo.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Pok%C3%B3j_i_Rozejm_Bo%C5%BCy

  Te głupoty co Pan wypisuje, to odnoszą się niespornie do protestantyzmu, islamu, sekciarstwa wschodniego i innych dewiacji cywilizacyjnych, ale nie do Chrześcijaństwa, którego kwiatem jest KATOLICYZM.

  Myślę tak sobie, że gdyby Pana tak Tatarzy w jasyr wzięli, to by Pan oprzytomniał i zaczął cenić i Kościół i cywilizację łacińską, która handlem żywym towarem się brzydziła.
  https://wielkahistoria.pl/polacy-w-rekach-tatarow-ilu-mieszkancow-rzeczpospolitej-naprawde-wzieto-w-jasyr/
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Trynitarze
 • @Rzeczpospolita 16:03:27
  Papież Polak słusznie występuje przeciwko opiekuńczemu państwu omnipotentnemu, które odbiera ludziom inicjatywę na polu gospodarczym i społecznym, także takie państwo paraliżuje dzieła miłosierdzia, wszelką pracę harytatywną, etc.

  Papież Franciszek natomiast mówi o harmonijnym równoważonym rozwoju, gdzięki któremu wszystkie członki ze sobą współpracują i wzrastają. Pan natomiast mówi o ideologii globalistów, która jest czymś innym.

  Nie trzeba być geniuszem, aby widzieć różnice - pomiędzy tym co papieże napisali a tym co Pan sugeruje - i trzeba mieć złą wolę, aby interpretowac słowa papieży na wspak.
 • @Janusz Górzyński 16:38:27
  "Wszystko w cywilizacji Łacińskiej jest piękne! Począwszy od umiłowania prawdy, dobra, piękna, wolności, personalizmu, godności człowieka, logiki prawa rzymskiego"

  A gdzie ta wspaniała cywilizacja łacińska jest? W krajach łacińskich - we Włoszech, Francji, Hiszpanii, Portugalii i Rumunii.

  Polska jest słowiańskim wschodnio-europejskim krajem z tradycjami szlachecko-turańskimi.

  "Myślę tak sobie, że gdyby Pana tak Tatarzy w jasyr wzięli, to by Pan oprzytomniał i zaczął cenić i Kościół i cywilizację łacińską, która handlem żywym towarem się brzydziła. "

  Żywy towar czyli chłopstwo pańszczyźniane był przywiązany do ziemi, sprzedawany całymi wioskami lub gospodarstwami i oddawany Żydom w arendę. Odważniejsi chłopi uciekali na stepy i dołączali się do Kozaków a czasem i do Tatarów.
 • @Janusz Górzyński 16:44:25
  "Papież Polak słusznie występuje przeciwko opiekuńczemu państwu omnipotentnemu, które odbiera ludziom inicjatywę na polu gospodarczym i społecznym, także takie państwo paraliżuje dzieła miłosierdzia, wszelką pracę harytatywną, etc."

  Bardzo pomógł latynoskiej oligarchii wziąć za mordę motłoch marzący o socjaliźmie. Jest tam pełno biednych i żebraków, którym można dawać "harytatywną" jałmużnę.
 • @Jasiek 16:21:01
  W narodzie katolickim katolicy mogą na Kościół wydawać ile tylko chcą, bo to są pieniądze katolików.
  Niestety te zasady są łamane, gdyż na Kościół wydano ze środków budżetowych 200 milionów, ale na gminy żydowskie wydatkowano 2 miliardy. A przecież żydów oficjalnie jest w Polsce 1000 osób co daje 2000 000 zł rocznie na koszerny łeb.
 • @Janusz Górzyński 17:09:30
  "ale na gminy żydowskie wydatkowano 2 miliardy. A przecież żydów oficjalnie jest w Polsce 1000 osób"

  Żydów w Polsce jest znacznie więcej, i większość z nich nie ma nic wspólnego z gminami żydowskimi. Skąd Pan wziął te 2 miliardy? Pomylił Pan z budżetem TVP?
 • @Pedant 17:13:34
  Wydatki z budżetu państwa na Fundusz Kościelny w złotych (w nawiasie całkowite wydatki Funduszu Kościelnego):
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Fundusz_Ko%C5%9Bcielny

  Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Rzeczypospolitej Polskiej (ZGWŻ) – polski judaistyczny związek wyznaniowy skupiający gminy wyznaniowe żydowskie i liczący ponad 1200 członków.

  Wydatki na Żydów
  http://www.mkidn.gov.pl/pages/posts/dzialania-mkidn-w-obszarze-stosunkow-polsko-zydowskich-8112.php
  http://www.mkidn.gov.pl/pages/posts/100-mln-zl-na-wieczysta-ochrone-cmentarza-zydowskiego-w-warszawie-przekazane-8026.php
  https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/17177-warszawski-teatr-zydowski-otrzymal-dotacje-w-wysokosci-150-mln-zlotych
  https://www.money.pl/galerie/artykul/muzeum-historii-zydow-polskich-kosztowalo-320,193,0,1647553.html
  http://www.mkidn.gov.pl/media/docs/budzet/20180711Sprawozdanie_z_wykonania_budzetu_cz_24_i_dzialu_921_-_KiODN_za_2017r.pdf
  https://wiadomosci.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/placimy-240-mln-zlotych-na-emerytury-dla-zydow/
  https://books.google.pl/books?id=ZnVSAwAAQBAJ&pg=PA117&lpg=PA117&dq=skarb+pa%C5%84stwa+wydatki+dla+gmin+%C5%BCydowskich&source=bl&ots=zJJUXgTzJu&sig=ACfU3U0s2sglV0-rAhNKQu2R85bl1W-Gow&hl=pl&sa=X&ved=2ahUKEwigm537psrpAhX2ZxUIHS7sCVMQ6AEwAXoECAoQAQ#v=onepage&q=skarb%20pa%C5%84stwa%20wydatki%20dla%20gmin%20%C5%BCydowskich&f=false
  https://hartman.blog.polityka.pl/2019/08/06/nam-zydom-te-pieniadze-sie-po-prostu-naleza/
  https://www.jhi.pl/psj/Zwiazek_Religijny_Wyznania_Mojzeszowego_w_Polsce_(ZRWM)
  https://www.sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/gospodarka-finansowa-gmin-wyznaniowych-zydowskich-16866645
  Celowo są te dotacje i subwencje porozpraszane przez resorty, samorządy, etc. - ostatnio takie zestawienie podał Jabłonowski u Mossakowskiego
 • @Pedant 17:13:34
  "Skąd Pan wziął te 2 miliardy? Pomylił Pan z budżetem TVP?"

  Ja pierwszy raz spotkałem się z tą liczbą w CEP Mossakowskiego w trakcie wywiadu z Jabłonowskim.

  "Żydów w Polsce jest znacznie więcej"

  Może chodzić o te osoby, które są wyznania mojżeszowego i jako takie są zarejestrowane. A to "znacznie więcej" to po prostu osoby narodowości/pochodzenia żydowskiego niekoniecznie wyznawcy judaizmu.
  Wtedy to by się zgadzało...
 • @Janusz Górzyński 17:09:30
  "W narodzie katolickim katolicy mogą na Kościół wydawać ile tylko chcą, bo to są pieniądze katolików."

  Zgadza się - chodzi mi tylko o przejrzystość. Zwykła przyzwoitość wymaga, aby wszystko było jawne.
  No i poza tym KRK jako instytucja nie powinien prowadzić ani ułatwiać działalności antypaństwowej, bo na terenie RP to państwo jest organizacją najwyższego rzędu. Zwłaszcza jak bierze od obywateli i od państwa pieniądze.

  Źle myślę?
 • @Janusz Górzyński 16:44:25
  Panie Januszu,
  cechuje Pana religijny fanatyzm bezmyślenia. Czy nie rozumie Pan, że gospodarczy liberalizm to w istocie zbrodniczy żydowski kapitalizm.

  Proszę popatrzeć jak żydowski kapitalizm preferowany przez kanalię JPII uzdrowił państwo opiekuńcze - PRL:

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/05/10363820_897504236942824_5379765187974687429_n.jpg

  i jak wspaniale wolny rynek zaspokaja potrzeby i uwalnia energię:

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2018/08/licznik-dc582ugu-1989-2010.jpg

  Nie trzeba interpretować słów papieży, nie jesteśmy w synagodze, trzeba je czytać wprost, ale trzeba je rozumieć, ale do tego potrzeba trochę większej wiedzy niż znajomość litanii do świętych i dogmatów przyjmowanych bezrozumnie.
 • @Janusz Górzyński 16:44:25
  "Papież Franciszek natomiast mówi o harmonijnym równoważonym rozwoju, gdzięki któremu wszystkie członki ze sobą współpracują i wzrastają. Pan natomiast mówi o ideologii globalistów, która jest czymś innym."

  To globaliści wykorzystując międzynarodowe mechanizmy finansowe odsunęli Benedykta XVI w ramach tzw "katolickiej wiosny", za organizacją której stali Obama i Hitlary.
  Jedyny ratunek jaki widzę teraz dla KRK to skuteczna modlitwa, żeby Duch Święty jednak wpłynął na papieża i ten skutecznie przeciwstawił się globalistom, którzy go wynieśli do władzy oraz nakazał podwładnym hierarchom wzmacnianie roli państw narodowych. Z uwagi na dziwne zgony niektórych papieży nie wiem czy to w ogóle jest możliwe. A jak Pan myśli?
 • @Janusz Górzyński 17:09:30
  "W narodzie katolickim katolicy mogą na Kościół wydawać ile tylko chcą, bo to są pieniądze katolików."

  To wygląda trochę inaczej. IIIRP w myśl zawartego konkordatu finansuje Kościół z podatków ściąganych z Polaków, z żydo-katolików, z niewierzących, z wyznawców innych wyznań. - A np. ja nie mam ochoty finansować obcej, wrogiej i szkodzącej polskiemu narodowi instytucji religijnej.

  Nie wiem, czy Pan wie, ale konkordat z Watykanem podpisał rząd Suchockiej, czyli rząd Unii Wolności, której członkami byli przeważnie Żydzi.
 • @Rzeczpospolita 18:21:32
  "Nie wiem, czy Pan wie, ale konkordat z Watykanem podpisał rząd Suchockiej, czyli rząd Unii Wolności, której członkami byli przeważnie Żydzi."

  O! A to jest ciekawy trop - nawet kilkanaście wieków wcześniej: Chrześcijaństwo zalegalizował w Imperium Rzymskim Konstantyn Wielki, syn Św. Heleny. Ta była córką karczmarza z Bliskiego Wschodu...
  Ale nigdzie nie spotkałem danych co do narodowości owego karczmarza :-(
 • @Jasiek 18:25:08
  " Chrześcijaństwo zalegalizował w Imperium Rzymskim Konstantyn Wielki, syn Św. Heleny. Ta była córką karczmarza z Bliskiego Wschodu... "

  W imperium rzymskim nie rządziła turańska szlachta, każdy mógł zostać cesarzem czy cesarzową.

  Justynian Wielki był wieśniakiem z rejonu dzisiejszej Macedonii, byc może Słowianinem, jego żona była tancerką. Jemu zawdzięczamy kodeks prawa rzymskiego.
 • @Pedant 18:47:29
  "W imperium rzymskim nie rządziła turańska szlachta, każdy mógł zostać cesarzem czy cesarzową."

  Nawet dzisiaj niektórym fundacjom zależy na "otwartych społeczeństwach", tolerancji itp, bo to stwarza okazję do zrobienia dobrego interesu ;-)
  Czyż w tym świetle wątek karczmarza nie wydaje Ci się nieco bardziej interesujący?

  Szczęść Jahwe! ;-)
 • @Janusz Górzyński 20:53:24
  błądzisz.. kłamiesz..
 • @Jasiek 18:55:58
  "Czyż w tym świetle wątek karczmarza nie wydaje Ci się nieco bardziej interesujący?"

  Nie, na wschodzie Grecy dominowali także demograficznie, i Święta Helena była zapewne Greczynką.
 • @Rzeczpospolita 00:36:00
  Opozycję na pewno stanowi V kolumna. W tym Kosiura i jego kolegów
 • @Rzeczpospolita 00:37:42
  Pisanie w sposób sensowny to nieosiągalne dla krypto jehowy czy kryptożydka Kosiura
 • @Jasiek 05:43:56
  A wiesz, że KK płaci podatki? Od ilości wiernych parafie muszą?
 • @Rzeczpospolita 15:26:14
  Doucz się chłopie? Pan chce się zabierać za jakieś organizowanie narodu? Z jakiej syjonistycznej sekty"? Bo na pewnoe nie chodzi o polski naród
 • @Rzeczpospolita 18:15:09
  Pan jest infantylnie osaczony przez ideologie, którym Pan bezkrtycznie ulega, zwłaszcza socjalizmowi, który jest dziełem żydowskich satanistów - jak Mojżesz Hess czy jego ucziowie Marks i Engels.


  Nic Pan nie wie o Kościele katolickim, albowiem papieże wydawali encykliki potępiające liberalizm i nazywali go grzechem. Leon XIII nazwał liberalizm socjalizmem w połowie drogi. A Pius IX wytknął liberalizmowi wszystkie błędy. A św. Pius X nakazał składać przysięgę antymodernistyczną. Itd.

  https://opoka.org.pl/biblioteka/W/WP/pius_ix/inne/syllabus_08121864.html
  PAPIEŻ PIUS IX SYLLABUS BŁĘDÓW

  ENCYKLIKA O LIBERALIZMIE I RELIGIJNYM INDYFERENTYZMIE
  MIRARI VOS - Grzegorz XVI
  http://www.frydek.pl/poczet/encykliki/grzegorz16/mirarivos.pdf
  https://silesia.edu.pl/index.php/Mirari_vos


  PANIE DARKU DZIWIĘ SIĘ PANU, ŻE PAN PYTA O TAK OCZYWISTE RZECZY, KTÓRE SĄ DOSTĘPNE W KAŻDEJ BIBLIOTECE A TAKŻE W INTERNECIE. Rozumiem, że za komuny gdy książek nie było to na takim WUMLu mógł brednie wygłaszać każdy bolszewik, ale nie dziś, gdzie każdy ma sostęp do źródeł.


  POZA TYM PRZYPOMINAM, ŻE DEBATA DOTYCZY KWESTII ŻYDOWSKIEGO SEXOHOLIZMU I JAK SIĘ BRONIĆ PRZED ŻYDOWSKIMI ZBOCZEŃCAMI W DZISIEJSZEJ POLSCE, ZWŁASZA, ŻE PARCHY SEXUALIZUJĄ DZIECI PRZEZ PROPAGANDĘ PEDALSKĄ I PEDOFILSKĄ ORAZ PRZEZ PORNOGRAFIĘ, A TAKŻE PRZEZ SIEĆ BURDELI, AGENCJI TOWARZYSKICH, ROŻNYCH KLUBÓW DLA ZBOCZKÓW I MELIN.

  ISTNIEJE RÓWNIEŻ PYTANIE CZY PRZED ŻYDOWSKIMI ZBRODNIAMI JUDZI NIEBEZPIECZNYCH SEXUALNIE NALEŻY BRONIĆ SIĘ PRZY UŻYCIU WOJSKA CZY POsPOLITEGO RUSZENIA ORAZ CO ZROBIĆ Z PROPEDOFILSKĄ POLICJĄ, PROKURATURĄ I SĄDAMI ? Czy trzeba ich wszystkich jako desant dzikich plemion sodomickich natychmiast unicestwić czy jekoś regenerować i resocjalizować przez pracę w kopalniach soli, miedzi, węgla, kamieniołomów, etc.??? Aby się nic głupiego w łbach nie lęgło i oczy były skupione na pracy a nie na celach sexualnych.
  Chyba, że wolą starotestamentowe karanie?
  https://www.youtube.com/watch?v=3aWfFHlzgao
  https://www.youtube.com/watch?v=GGQGtIhZ7oU

  Trzeba też pamiętać, że w Polsce klany żydowskie takich bandziorów jak Miller, Tusk, Kwaśniewski, Kaczyńscy, Ziobro, Wójcik, Warchoł, Kempa, Kamiński, Gowin, Ziętkowscy, Jackowy, Ziołecka, Jarczewski, Tusiński, Skóra, Kot, Owczarek, Krawczyk, Nędzi, Jabłoński, Ardelli, Kossowski, Nowacki, Dydymski, Kozłowski, Kamiński, Mroczkowska, Wójcik, Gonerko, Tabor, etc etc. - SĄ WINNI HANDLU LUDŹMI, LUDOBÓJSTWA, DZIELENIU RODZIN, DEPRAWACJI DZIECI, KRADZIEŻY MAJĄTKów POLAKÓW, KSZTAŁTOWANIA STOSUNKÓW EKONOMICZNYCH I PRAWNYCH ZAGRAŻAJĄCYCH EGZYSTENCJI POLAKÓW, ETC. - I jak takich bandytów za te zbrodnie należy ukarać?
 • @Wican 20:05:56
  "A wiesz, że KK płaci podatki?"

  Gdyby to ode mnie zależało, to bym ten podatek zlikwidował z uwagi na Caritas. Warunkiem powinna być jednak przejrzystość.

  Pozdro!
 • @Wican 20:14:09
  Ech głupi, głupi

  A głupi! a głupi! A głupi wy! - https://www.youtube.com/watch?v=_1fqfOe5n54
 • @Pedant 19:52:03
  "Nie, na wschodzie Grecy dominowali także demograficznie, i Święta Helena była zapewne Greczynką."

  Dla mnie argument "zapewne" nie jest jednak rozstrzygający. Zatem postaram się nadal śledzić doniesienia w tym temacie - sprawa nie jest przecież mało istotna. Oczywiście podzielę się ewentualnym odkryciem :-)
 • @Jasiek 20:28:12
  "Zatem postaram się nadal śledzić doniesienia w tym temacie - sprawa nie jest przecież mało istotna. "

  Jeszcze inna sprawa. W starożytności zawód karczmarza i kupca był częsty u Greków, zaś bankiera u Fenicjan. Żydzi wcześniej byli pasterzami, rolnikami, rybakami i rzemieślnikami. Inne czasy.

  Co do chrześcijan w pierwszych wiekach, to wielu z nich miało żydowskie pochodzenie, tak powstało wiele wspólnot chrześcijańskich i mienie żydowskich przodków nie było wśród nich haniebne, to nie był XIX ani XX wiek. Grecy, Latynowie, Fenicjanie i Żydzi się mieszali i asymilowali.
 • @Rzeczpospolita 15:55:59
  J-23 z żydowskiej dzielnicy wciąż nadaje.
  Jaki procent mieszkańców Otwocka stanowili 100 lat temu Litwacy?
  Do tego sporo żydowskich kuracjuszy tam zajeżdżało. Niemcy pewnie wszystkich nie wybili. Czytając pańksie bzdury, od razu mam skojarzenie z filmem "Fanatyk". Tylko, że filmowy Żyd był inteligentny i oczytany, a Pan jest tylko wrzeszczący.
  Przed wojną, Żydzi w Otwocku mieli 11 radnych ponoć. Ale stanowili większosć mieszkańców miasteczka. Taki był układ. Burmistrzem chrześcijanin, a wice Żyd.
  Ktoś tak prymitywnie wyzywający Żydów jest dla nich idealny. Tak jak Macierewicz dla Rosjan. Bo Żydzi zawsze powiedzą, ze antysemityzm i pod takim szantażem (ułatwionym przez wrzaski różnych osób) uzyskują majątki. Ponoć jeszcze w XX wieku jakieś obeikty przekazano Warszawksiej Gminie. A ci pewnie to drogo opylili i powstało jakieś centurm handlowe.
  Cóż, ci co najgłośniej wrzeszczą, są idealnym agentem dla tych, których wyzywają
 • @Pedant 17:13:34
  Samo 100 baniek to poszło niedawno na jeden cmentarz. Gdy na ochronę pamięci po Polakach na Kresach, rocznie wydaje się jakieś 10 baniek. SKoro na jeden cmentarz poszło 100 baniek (a cmentarz i bez tego co roku był dotowany), to przez te 30 lat, mogło uzbierać się więcej niż 2 miliardy
 • @Rzeczpospolita 18:15:09
  A kto wymyślił socjalizm naukowy? Żyd Marks. Kto tworzył socjalizm demokratyczny? Lassalle, Bernstein, itd. Sami Żydzi. Do której żydowskiej opcji zaliczyć p. DK?
 • @Rzeczpospolita 18:21:32
  To proszę się utrzymywać z Kościoła Kusiora i skończyć z tym jazgotem. Nikt normalny nie będzie optował za jakimś bełkotem psychicznie chorego bolszewika, który wierzy w pseudgnozę, panteizm i satanizm Mojżesza Hessa, który na gojów wysłał satanistę Marksa głoszącego żydowską teologię wyzwolenia będącego potrójną tyranią alienacji poprzez odebranie narodom religii, własności i państwa.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Moses_Hess
  https://konserwatyzm.pl/zietek-wielomska-kabalistyczne-i-panteistyczne-korzenie-marksizmu-baruch-spinoza-oraz-mojzesz-hess/


  PANIE KUSIOR, PROSZĘ SOBIE JUŻ IŚĆ, GDYŻ W POLSCE NIE BRAKUJĘ PSYCHOTERAPEUTÓW I PSYCHIATRÓW, KTÓRZY MOGĄ PANU POMÓC. RADZIŁ BYM TEŻ SKORZYSTAĆ Z EGZOCYSTÓW, ALBOWIEM PAŃSKIE POMYLONE TEORIE WYMAGAJĄ ZDECYDOWANYCH DZIAŁAŃ.

  Jest Pan kompletnie odporny na wiedzę i argumenty i Pańskie banialuki są poniżej godności człowieka, który używa rozumu oraz odróżnia dobro od zła.
 • @Rzeczpospolita 16:03:27
  Niegrzecznie Panu odpowiem: wsadź sobie Pan te kretyńskie epitety gdzieś.

  Jak widać z narodowym komunistą, autorem tępych pomówień, nie da się rzeczowo rozmawiać.
 • @Jasiek 18:20:37
  Już powiedziałem. Staniści są na przegranej pozycji i mają pozorną przewagę energetyczną, lecz nie są w stanie wygrać batalii duchowej i dlatego już są cuchnącymi trupami, śmierdzącą i ślepą pychą, którą Chrystus ubije rózgą ust swoich.
 • @Jasiek 20:23:44
  Płacą od liczby wiernych. I np. biedne wiejskie parafie mają problem. Każdy patrzy na KK przez pryzmat grubasów w purpurach i niektórych prboszczach. A są wsię pospegerowskie, gdzie połowa facetów zdolnych do pracy, robi zagranicą. Ale są tu pomeldowani, jednak z racji wyjazdów do kościoła nie chodzą i na tacę nie dają.Z drugiej połowy facetów, część pracuje w kraju a część to zasiłkowcy albo pijacy (ewentualnie jedno i drugie) A podatek za nich trza płacić. Teraz przy wymyślonej epidemi, małe parafie oberwały. W mojej parafii na koniec roku, zawsze jest rozliczenie rady parafialnej. Odczytane na ogłoszeniach, a kto chce może mieć wgląd w przychody i rozchody. Na wszystko faktury. Ksiądz na to wpływu nie ma.
  Teraz będzie problem. W niektórych diecezjach biskupi zarządali od proboszczów każdej parafii jakiś wpłat na konto diecezji. U nas takich szopek nie było, ale w Polsce się działo.
  Poza tym, jest jeszcze jedna kwestia. Kościół przez wieki, zgromadził sporo ziemmi. Po II wojnie, odebrano im to i upaństwowiono. Gdyby teraz III RyPy miała oddawać, to wyszłoby pewnie prawie tyle co chcą Żydzi.Ale poszedł układ. W parafii, w któej sięwychowałem, Kościół miał pewien teraz. Oddał go na potrzeby szkoły specjalnej (dla upośledzonych w stopniu lekkim i umiarkowanym). Ale co zrobiły z tym władze? Dzieciaki przenieśli na jakieś wydupie bez sali gimnastycznej, a na miejscu tego terenu powstał sąd i prokuratura. Tylko, że wcześniej parafia to darowała miastu, nie miała więc już wpływu
 • @Rzeczpospolita 20:27:03
  I co jeszcze? Widzę, ze strzleam celnie, choć tylko z korkowców.
 • @Wican 20:40:35
  " to przez te 30 lat, mogło uzbierać się więcej niż 2 miliardy"

  Jeśli nawet, to by znaczyło kilkadziesiąt milionów rocznie na utrzymanie cmentarzy po 3 milionowej populacji, parę złotych na obywatela. Ile przypada na obywatela na utrzymanie ogółu cmentarzy, komunalnych i katolickich?

  Teoretycznie można zaorać i zutylizować, czy tego by Pan chciał?
 • @Jasiek 20:28:12
  Grecy robili takie same interesy jak Żydzi. A tam było ich najwięcej
 • @Janusz Górzyński 20:42:25
  Zdziwaczał tak, gdy nie udało mu się zrobić kariery w PiSie. Wcześniej o Nim nie słyszałem.
 • @Wican 20:51:02
  "Kościół miał pewien teraz. Oddał go na potrzeby szkoły specjalnej (dla upośledzonych w stopniu lekkim i umiarkowanym). Ale co zrobiły z tym władze? Dzieciaki przenieśli na jakieś wydupie bez sali gimnastycznej, a na miejscu tego terenu powstał sąd i prokuratura. Tylko, że wcześniej parafia to darowała miastu, nie miała więc już wpływu"

  Bardzo smutne.
 • @Pedant 20:52:05
  Ale to nie tylko chodzi o cemntarze, ale o odzyskiwane majątki. W Otwocku odzyskali mykwę i chyba miejsce po synagodze a teraz tam centrum handlowe. Polecam poczytać jak rabin Schudrich wykręcił Szenicera.
  Cmentarze komunalne to komunalne. I płaci się za miejsce. Obecnie, takie cmentarze dominują. A 100 baniek na jeden cmentarz? W jednym roku?
 • @Pedant 20:55:20
  "teren" nie "teraz" w pierwszym zdaniu
 • @Wican 20:54:46
  Kto zabiegał o karierę w PiSie? Kusior?
 • @Wican 20:51:02
  "Tylko, że wcześniej parafia to darowała miastu, nie miała więc już wpływu"

  Czyli patologia urzędnicza, albo wręcz mafia.
  A w mniejszych parafiach księża są na ogół super ludźmi.
  Tylko ta góra...
  Rzeczywiście mam wrażenie, że ona nie jest nasza :-(
 • @Janusz Górzyński 20:59:48
  Tak, chciał być radnym Otwocka. Nawet startował. Nie pamiętam z którego numeru. Kilka merdiów z tego kpiło. Nawet na FB miał zapis: 'Nie głosuj na PO. Głosuj na PiS"
 • @Janusz Górzyński 20:46:24
  "Staniści są na przegranej pozycji i mają pozorną przewagę energetyczną, lecz nie są w stanie wygrać batalii duchowej i dlatego już są cuchnącymi trupami, śmierdzącą i ślepą pychą, którą Chrystus ubije rózgą ust swoich."

  Na rózgę z Ust Chrystusa można liczyć, ale bez żelaza w każdej chałupie będziemy mieli albo nową GG z Auschwitz, KL Warschau albo drugi Wołyń.
  Coś mówią księża o przywróceniu kary śmierci albo dostępie do broni z ambony? A może tylko
  miłosierdzie/dialog/wybaczenie/pojednanie/ekumenizm?
  Z żadną z tych rzeczy rózga mi się jakoś nie kojarzy ;-P

  Szczęść Jahwe! ;-)
 • @Jasiek 21:02:03
  ALe chyba tak jest w każdej branży. Na dole, i policjanci bywają rozsądni, i wojsko. Przecież miejscowy policjant z małego miasteczka nie sypnie mandatu swojakowi za brak maseczki, bo rodziny się na siebie poobrażają.
  Polują na przemytników, dilerów, złodziei czy zwykłych chuliganów. Ale nie czepiają się zwykłych ludzi. Stąd u nas od kilku dni sporo policji z Zielonego Góry. Ci mandaty walą.
  A weź gliny na górze. Ja słucham obecnego rzecznika Ciarkę, to mnie ciarki przechodzą. Sokołowski był trudny, ale nie tak bezczeleny i nie tak arogancki
 • @Wican 20:53:30
  "Grecy robili takie same interesy jak Żydzi. A tam było ich najwięcej"

  Skończyło się jednak tak, że czcimy Jahwe...
 • @Jasiek 21:08:11
  Mają zakaz. Do niedawnA, w katechizmie KK, kara śmierci była dopuszczalna, ale obecnie chyba to usunęli. Niestety, polityczna poprawność dopada wszystkie instytucje. Niemniej nie wszyscy księża posiadają takie nastawienie. Ale tchórze i karierowicze z episkopatu nie podskoczą.
  Stalin w ZSRR opanował cerkwie, wysyłając do seminariów agentów. W KK masoneria. A że jest celibat, to dużo pedałów. Tutaj byle nie dali się złapić, a z tego dzieci nie ma. Łatwiej zamieść pod dywan.
  Był niezależny arcybiskup, wybitny intelektualista Wilgus, to go uwalili. I posatwiono na nijakiego Nycza a potem jeszcze bardziej nijakiego Polaka.
 • @Wican 21:08:23
  "A weź gliny na górze. Ja słucham obecnego rzecznika Ciarkę, to mnie ciarki przechodzą."

  Mam tak samo jak słyszę gdy ktoś z duchownych mówi o judeochrześcijaństwie...
  Coś jednak jest na rzeczy w tych moich podejrzeniach co do karczmarza ;-(
 • @Jasiek 21:09:37
  Ale nie po żydowsku. Przecież chrześcijaństwo to reakcja na żydostwo. Żydzi w trakcie krucjat popierali muzułmanów. Zresztą, są wątpliwości wobec Saudów. Haszymici i jeszcze jakieś plemię w Iraku twierdzi, że Saudowie to ukryci żydzi. Judaizm był kiedyś religią misyjną i gdy Mahomet zaczynał karierę, to miał do czynienia z kilkoma żydowskimi plemionami. Żydom chrześcijaństwo nie pasuje a koncepcja Trójcy to ich odrzuca całkowicie. Żydzi obecnie to bardziej chyba czczą Talmud. Zresztą, nie ma jednych żydów, tak jak nie ma jednych chrześcijan czy jednych muzułmanów. Są ogromnę podziały a często wrogość między różnymi grupami
 • @Jasiek 21:15:09
  Patrząc na działania Konstnatyna to niekoniecznie.
  A judechrześcijaństwo to było dawno,ale ostatecznie wygrała koncepcja Pawła. Za jakiś odłam judeochrześcijaństwa to można uważać Felaszy czy Kościół Etiopii.
 • @Wican 21:15:56
  "Ale nie po żydowsku."

  Dobrze, że chociaż to nam wolno - jednak efekt jest taki, że jesteśmy bez broni, bez kary śmierci, bez majątków, bez demografii i bez góry w KRK...
  A kasa na "S" jednak szła przez Watykan.

  Nie wiem jak to zmienić :-(
 • @Jasiek 21:19:59
  Kasa na S szła przez Watykan i Brukselę (tam było jakieś Centrum Solidarności). Powstało kilka fortun.
  Nic sie nie zmieni. Będzie sobie żyć i czekać na lepsze czasy, bo w końcu moda się zmienia. A obecnie większość podporządkuje się wszelakim zarządzeniom.
  jak tylko ktoś zrobi manifestację to zaraz jest oskarżany o agenturalność. Czy to Tanajno, czy Kołodziejczyk z Agrounii. Generalnie oskarżają ci, któzy sami marzyliby o zrobieniu manifestacji, ale boją się, że to nawet nie będzie zbiegowisko. Nie wiem jak teraz, ale w latch 90-tych to można było stać w maksymalnie 9 osób, bo więcej to było zbiegowisko.
  Kandydatów na prezydenta 10. Ci którym sie nie udało zebrac podpisów, żalają się na układ i twierdzą, ze ci którym się udało to ustawieni. I nie należy w tym uczestniczyć. A przecież, są osoby na tym portalu, który chciały angażować się w ybory prezydenckie. Albo jako kandydaci albo jacy koordynatorzy akcji. Jak nic z tego nie wyszło, to winy szukaja poza sobą, a nie w sobie. Mimo, że jakieś sądy czy policja im życia nie utrudniały. Wtedy bym wiedział, ze to zewnętrzne siły się zawzięły.
 • Znaczenie religii dla narodów.
  Dlaczego Polacy w Kazachstanie czy na SYberii zachowali swoją polskość? Dzięki katolicyzmowi. A gdyby nie byli katolikami? To dam inny przykład z Rusi Zakarpackiej. Tam mieszka sporo nacji. Sama Ruś przez wieki była częścią Węgier. W okresie międzywojennym, stała się częścią Czechosłowacji a potem Ukraińskiej SRR. Był i jest to region wielonarodowy. Za rządów Sowietów, najlepiej radzili sobie Węgrzy o prawa któych twardo upominali się wszscy komunistyczni przywódcy węgierscy. Reszta narodów była poddawana ukrainizacji. A te narody to Niemcy, Rumuni, Słowacy, Rusini, Polacy, CYganie, Czesi.
  Z tych mniejszości, tylko jeden niemal w całości został zurainizowany, a mianowice Czesi, wśród których modny był ateizm. Wśród Węgrów i Niemców dominowały protestantyzm i rzymski katolicyzm, wśród Słowaków również. wśród Rumunów dominowało prawosławie, a Polacy to rzymscy katolicy. Rusini to prawosławni i grekokatolicy (niezależni od Lwowa). Wszystkie nacje, poza Węgrami były ukrainizowane, ale większość przetrwałą dzięki zorganizowanej religi. Natomiast zateizowani dawni Czesi, to dzisiaj w większości Ukraińcy

  A Żydzi by przetrwali do dzisiaj, gdyby nie religia? Wszak nikt ich nie lubił
 • @Wican 21:43:16
  "Znaczenie religii dla narodów."

  To teraz o znaczeniu postępowania hierarchii KRK: Wobec "S", "demokratycznej opozycji" w PRL, moralnym poziomie operacji ODESSA, słówko o ambrozjano, unii brzeskiej i takie tam... ;-(
  Przez skórę też czuję, że i wiedzę o "pandemii" niektórzy w Watykanie mają...

  A co do znaczenia religii to zgoda :-)
 • 5*
  Przygnębiający ale dobry tekst.
 • Sex i biznes po żydowsku?
  Działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji – takie zarzuty przed laty usłyszała Dagmara Kaźmierska. Gwieździe “Królowych Życia” jej kryminalną przeszłość wytknęła jedna z fanek.

  Cała sprawa rozpoczęła się od wymownego zdjęcia, które Kaźmierska udostępniła na swoim instagramie. Chodziło o projekt ustawy o całkowitym zasadzie aborcji, który obradowany był w Sejmie. “Królowa Życia” postanowiła zakomunikować swoim fanom, że popiera lewacką ideologię w tym temacie.


  Uważaj komu ufasz. Nawet diabeł był kiedyś aniołem – czytamy na zdjęciu.

  Z takim postawieniem sprawy nie zgodziła się jedna z internautek, która w dobitny sposób odpowiedziała Dagmarze Kaźmierskiej.

  Pani na ten temat nie powinna się wypowiadać. Ile kobiet cierpiało przez panią, jak były zmuszane do seksu i sprzedawane? – napisała.

  https://alaluna.pl/gwiazdy/kryminalna-przeszlosc-dagmary-kazmierskiej-sutenerstwo-streczycielstwo-zorganizowana-grupa-przestepcza-2/
 • @Jasiek 21:08:11
  Prawo do obrony koniecznej jest zapisane w Katechizmie Kościoła Katolickiego.

  KKK 2263 Uprawniona obrona osób i społeczności nie jest wyjątkiem od zakazu zabijania niewinnego człowieka, czyli dobrowolnego zabójstwa. "Z samoobrony... może wyniknąć dwojaki skutek: zachowanie własnego życia oraz zabójstwo napastnika... Pierwszy zamierzony, a drugi nie zamierzony (Św. Tomasz z Akwinu, Summa theologiae, II-II, 64, 7).

  https://www.teologia.pl/m_k/kkk1p02.htm

  Kościół katolicki, to nie kościół banderowski, w którym święci się narzędzia zbrodni w celu uniceswienia sąsiadów.

  Celem Kościoła jest nauczanie o Chrystusie, który jest Prawdą i Miłością. Nie jest celem Kościoła nauczać sztuk walki, lecz wrost duchowy i postep w miłosci, albowiem na Sądzie Ostatecznym wszyscy będą sądzeni z miłości czyli z tego jak się upodobnili do Pana Jezusa.

  Jezus powiedział TRWAJCIE WE MNIE A BĘDĘ TRWAŁ W WAS
  https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=354

  Kościół katolicki nie jest pełnym nienawiści Sanhedrynem!

  12 Kiedy nastał dzień, Żydzi zebrali się i zobowiązali się pod klątwą5, że nie będą ani jeść, ani pić, dopóki nie zabiją Pawła. 13 Ponad czterdziestu mężów złożyło tę przysięgę. 14 Udali się oni do arcykapłanów i starszych i powiedzieli: «Zobowiązaliśmy się pod klątwą, że nic nie weźmiemy do ust, dopóki nie zabijemy Pawła. 15 Teraz wy, razem z Sanhedrynem, przekonajcie trybuna, aby go do was sprowadził pod pozorem dokładniejszego zbadania jego sprawy, a my jesteśmy gotowi go zabić, zanim dojdzie».
  http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=400

  PÓKI PAN NIE ZACZNIE ROZMAWIAĆ Z BOGIEM, TO NIC PAN NIE BĘDZIE WIEDZIAŁ ANI O PRAWDZIWYM BOGU ANI O KOŚCIELE CHRYSTUSA! Tylko będzie się Pan zachłystywał swoimy wyobrażeniami, narracjami i będąmi, które Pana zaślepiają na Prawdę i po diabelsku hipnotyzują. Bóg przemawia w ciszy i nie cierpi dyktatury ludzkiego hałasu.

  9 Rzekł więc Heli do Samuela: «Idź spać! Gdyby jednak kto cię wołał, odpowiedz: Mów, Panie, bo sługa Twój słucha».
  https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1184
  https://books.google.pl/books?id=ZmlRAAAAcAAJ&pg=PA119&lpg=PA119&dq=Samuel+m%C3%B3w+do+mnie+Panie+a+s%C5%82uga+Tw%C3%B3j+s%C5%82ucha&source=bl&ots=QiSHnliu-B&sig=ACfU3U0Bdya67SQWxflaztqChwBqGvGAnw&hl=pl&sa=X&ved=2ahUKEwj399HNmMzpAhU1RxUIHcvZBsEQ6AEwBnoECAoQAQ#v=onepage&q=Samuel%20m%C3%B3w%20do%20mnie%20Panie%20a%20s%C5%82uga%20Tw%C3%B3j%20s%C5%82ucha&f=false
 • @Janusz Górzyński 10:59:22
  W świetle może warto nareszcie "odejść" od tysiaclteniej "wspólnej" historii.?
 • @Rzeczpospolita 14:51:11
  Narodowy komunista wespół z nasłanym prowokatorem i oszczercą w ataku na polskiego katolika - oto jest Pański POZIOM.

  Autor notki powinien takiego chama jak Pan po prostu zbanować.

  EOT, skończony durniu.
 • @Rzeczpospolita 16:09:37
  Czy ty nie jesteś w stanie zrozumieć wezwania: EOT, durniu?
 • @All
  Skończony cham, narodowy komunista Kosiur, promuje oszczerstwa i jeszcze promocję takich draństw nazywa "dyskusją".
 • @JimA 12:47:55
  Przecież oni zawsze żyli w gettach gdzie uprawiali swój nierząd, fanatyzm, lichwę i talmudyzm, kabałę, magię oraz naturalizm. Gdy Żydzi wychodzili poza getto to tylko po to, aby oszukać gojów na handlu i lichwie oraz by dać upust swojej chrystofobii. Natomiast gdy konwertowali na chrześcijaństwo, to niczym Jakub Frank Lejbowicz Dobrucki, aby zamarkować asymilację, wypowiadali wiele pięknych słów, lecz zaraz tworzyli mafię gospodarczą i kryminalno-polityczną oraz szpiegowali na rzecz innych państw za sowitą zapłatą. Trzeba było rozbiorów Polski, dwóch wojen światowych, a także terroru komunistycznego, aby znalazła się polskojęzyczna pisarka, która w zamian za Nobla, napisała powieść o żydowskich gangsterach i szpiegach, judaistach i kabalistach, zwanych dla głupców KSIĘGAMI JAKUBOWYMI. I takie są pożytki z dopuszczania Żydów do życia społecznego w Polsce, a także takie też są efekty ich konwersji, że Boga smucą a diabła cieszą.

  CZY POLACY BĘDĄ CIĄGLE TACY SAMI PRZED SZKODĄ I PO SZKODZIE?

  Polska owszem miała Unie, ale z Litwinami, ale nigdy z żydami!

  Banialuki potomka Michajło Dudy z banderlandu nie są dla nas miarodajne i reprezentatywne dla historycznego myślenia Polaków. Hagada belwederlandu to stek bzdur, którą czas uciszyć!

  A JAK WIDZIMY, CHOĆBY Z MATERIAŁÓW LATKOWSKIEGO, TO CZAS NAJWYŻSZY, ABY ROZPRAWIĆ SIĘ Z ŻYDOWSKIM PANSEKSUALIZMEM I ZBRODNIAMI, RÓWNIEŻ ZE WSZYSTKIMI ZBRODNIARZAMI, NIM JAKIŚ PROMINENT ZACZNIE PRZEMAWIAĆ NAGO Z MÓWNICY SEJMOWEJ LUB NA KONFERENCJI RZĄDOWEJ OSKARŻAJĄC POLAKÓW O PEDOFILOFOBIE.
  https://nczas.com/2020/05/22/borys-szyc-dostaje-grozby-smierci-czy-policja-przyzna-mu-ochrone/


  Żarska w 2017 r. otrzymała nagrodę w w konkursie „MediaTory” w kategorii „ReformaTOR” za reportaż „Mała prosiła, by jej nie zabijać”. Reportaż był zwieńczeniem jej dziennikarskiego śledztwa dzięki, któremu zdemaskowała groźnego pedofila Krzysztofa P. pseudonim „Piotr”.

  – Pedofil opisujący porwania, gwałty, w końcu morderstwa dzieci, nigdy nie został sprawdzony przez śledczych. Tak to mną wstrząsnęło, że nie wyobrażałam sobie, iż miałabym się tym nie zająć – mówiła wtedy dziennikarka.

  Zmarła reporterka była przez jakiś czas dziennikarką „Państwa w Państwie” na antenie Polsatu, a także korespondentką z Londynu.

  Ewa Żarska popełniła samobójstwo?
  – Niestety Ewa Żarska nie żyje. W chwili śmierci była w swoim mieszkaniu. Tam znaleziono ciało – potwierdził Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi. Śledczy wyjaśniają okoliczności śmierci.

  Łódzka „Gazeta Wyborcza” podaje, że Żarska najprawdopodobniej popełniła samobójstwo.

  Kilka godzin przed śmiercią pisała na FB o planach na wakacje
  Poprzedniego dnia wieczorem, na kilka godzin przed śmiercią, Żarska dodawała jeszcze wpisy na Facebooku. Pisała m.in. o tym, że nie może doczekać się wakacji i wyjazdu nad morze. Promowała również swoją książkę o pedofilu Trynkiewiczu.
  https://nczas.com/2020/04/27/tajemnicza-smierc-znanej-dziennikarki-polsatu-to-byl-ostatni-material-jaki-nakrecila-ewa-zarska-foto/

  CZY W POLSCE SŁUŻBY SĄ W STANIE WYKRYĆ JAKĄŚ ZBRODNIĘ, GDYŻ OD POMAWIANIA LUDZI NIEWINNYCH I TORTUR TO SĄ MISTRZOWIE NAD MISTRZE!
 • @Jasiek 20:23:44
  Opodatkowanie Kościoła katolickiego, to absurd, to masońska próba opodatkowania Pana Boga, także masońska głupota, jakby masoni w kne-Sejmie i w rządach III RP mogli w ogóle obrabować Pana Boga?

  Wystarczy spojrzeć na Palikota, Środę, Płatek, Biedronia, abym mieć pewność, że przemawiają opętani i psychicznie chorzy kierujący się nienawiścią do Pana Boga i Kościoła.

  Niewątpliwie polscy katolicy są podatnikami - płacą podatki z tytułu dochodów, VAT, ponoszą opłaty administracyjne i celne, a także podatki i opłaty konsumenckie, etc - i ich pieniądze na Kościół nie mogą być po raz kolejny opodatkowane! BO TO NIC INNEGO JAK ZDZIERSTWO!
 • 28 minuta poseł Robert Winnicki - WSZYSCY PEDOFILE DO WIĘZIENIA!
  https://www.youtube.com/watch?v=mHEB7dZkxu0
 • Prezydent Sopotu o Zatoce Sztuki: KUR**DOŁEK, królestwo KOKSU i BOTOKSU
  https://www.youtube.com/watch?v=xietiCf76ho

  Karnowski - prezydent Sopotu, wskazuje, że policja, prokuratura i wszyscy togowcy, także sądowi - działający pod rządami Ziobro, Wójcika, Warchoła, Kamińskiego, a także całego PiSu i Gowina-syna, kryją zbrodnie pedofilii.

  Pamiętajcie, że za pedofilię w Polsce i za żydowski panseksualizm - i za BEZKARNOŚĆ PEDOFILÓW Z BIZNESÓW, Z POLITYKI I CELEBRYCI - odpowiadają SLDowcy, UWole, AWSyjon, POwcy, PiSowcy, Gowninowcy i wszyscy Ziobryści, wraz z pseudoprawnikami PAWŁOWICZ I CZARNKIEM - a więc powinni siedzieć w PIERDLU DLA GACIARZY I POPLECZNIKÓW MAFII!!!
 • Dziennikarka o Zatoce Sztuki: "Nie dam się zastraszyć"
  https://www.youtube.com/watch?v=VHmcO088d_c
 • KORONNY DOWÓD NA TO, ŻE ZIOBRO, KAMIŃSKI, I INNI SĄ WINNI TEGO, ŻE ZBOCZEŃCY GWAŁCĄ DZIECI!
  https://www.youtube.com/watch?v=ygzN5VaLSIg
  OTO WYWIAD Z PREZYDENTEM SOPOTU KARNOWSKIM, ŻE WSZYSTKIE SŁUŻBY POLICYJNE, PROKURATORSKIE I SĄDOWE, ZWŁASZCZA PODLEGAJĄCE BRUDZYŃSKIEMU, KAMIŃSKIEMU, ZIOBRO, WÓJCIKOWI, WARCHOŁOWI, ETC. - NIE REAGOWAŁY NA ZBRODNIE PEDOFILÓW I WSPÓŁUCZESNICZYŁY W TUSZOWANIU TYCH ZBRODNI
  Wywiad ten jest z 2015 roku a więc pupile ks. Rydzyka czyli sitwa Ziobrystów TUSZOWAŁA ZBRODNIE I NIE PODEJMOWAŁA WYSIŁKU OPERACYJNEGO, ABY POLSKĘ UCHRONIĆ PRZED MAFIĄ PEDOFILSKĄ, NARKOTYKOWAĆ, CELEBRYCKĄ, ETC.

  Polacy! Mamy prezydenta Maliniaka i państwo z dykty Kaczyńskiego, którego brat zlinczował Tomasza Komendę i abp. S. Wielgusa!

  PIS I PO JEDNO ZŁO!

  POLSKĄ RZĄDZĄ ZŁODZIEJE, MORDERCY I MAFIE PEDOFILSKIE, NARKOTYKOWE, ETC.

  NIECH PREZES NIK BANAŚ SKONTROLUJE TE SŁUŻBY A ŻANDARMERIA WOJSKOWA NIECH PRZEJMĄ KONTROLĘ NAD TYM CO SIĘ DZIEJE!
 • Karnowski ostrzegał przed pedofilską sitwą z Zatoki Świń
  Prezydent Sopotu o Zatoce Sztuki: Po godzinie 22 na plaży nie może być imprez, od tego są kluby - 2015 rok.
  https://www.youtube.com/watch?v=uosZdFK2TxM
  CELEBRYCI ZACHOWYWALI SIĘ JAK DZICZ!
 • ZBRODNIA BEZ KARY - Ewa Żarska
  https://www.youtube.com/watch?v=HeG1MGulsSs
 • Trynkiewicz ma jeszcze więcej ofiar na koncie? Rozmowa z Ewą Żarską
  https://www.youtube.com/watch?v=DIOPmTo8jfI
 • MAŁA PROSIŁA, ŻEBY JEJ NIE ZABIJAĆ - Ewa Żarska
  https://www.youtube.com/watch?v=s1kAlkHmDmQ

  Reportaż Ewy Żarskiej, Polsat News, 2017 r.
  Dziennikarskie śledztwo w sprawie mężczyzny, który przez lata opisywał w internecie, porwania, gwałty i zabójstwa kilkuletnich dziewczynek. Pomimo, że policja i prokuratura posiadały wiedzę na ten temat, mężczyzna nigdy nie został zweryfikowany przez polski wymiar sprawiedliwości.
  Dopiero po reportażu Ewy Żarskiej Krzysztof P. został zatrzymany na terenie Rosji a polska prokuratura wszczęła śledztwo.
 • Zatoka Sztuki
  " przypomnieć słowa redaktora Latkowskiego, który powiedział, że takie pedofilskie lunapary jak ZATOKA SZTUKI są w każdym mieście"

  Zatoka Sztuki to duży, trzykondygnacyjny klub w centrum Sopotu, kilkadziesiąt metrów od słynnego molo, wejście jest tuż obok tłumnie uczęszczanej nadmorskiej trasy spacerowej. Osób, które tam "bywały" są więc dziesiątki, jeśli nie setki tysięcy.

  http://www.confero.pl/content/img/mdwc/36345.jpg

  Pan Latkowski skorzystał z materiałów ujawnionych parę lat wcześniej przez TVN i Gazetę Wyborczą.
 • @Pedant 23:31:53
  Dr Ewa Kurek o filmie Latkowskiego "Nic się nie stało"
  https://www.youtube.com/watch?v=yelOGe4Wx34
 • @Janusz Górzyński 23:56:47
  Pani Kurek nie kapuje:

  "Bożena Aksamit i Piotr Głuchowski już przed laty pokazali, co działo się w sopockiej Zatoce Sztuki. Jesienią i zimą 2015 roku na łamach "Dużego Formatu" publikowali reportaże o "Krystku" i "Turku". W książce "Zatoka Świń” opisali tragiczną historię Anaid, a także kilku innych nastoletnich ofiar "Krystka" i "Turka". Do redakcji "Gazety Wyborczej”, w której oboje byli zatrudnieni na etat, wpływały kolejne sprostowania (w sumie ponad 200) i pozwy."

  "Tematem zajmował się także Tomasz Patora z TVN."

  "Latkowski "wsadził" w pedofilię wszystkich tych, którzy dali się sfotografować w Zatoce Sztuki. Wychodzi na to, że pedofilem jest Szyc, Wojewódzki i inni wzięci ze strony "Ratujmy zatokę sztuki": Kryszak, Koterscy. To się nie trzyma kupy."

  https://natemat.pl/309327,widzialem-zdjecia-sa-znane-osoby-piotr-gluchowski-o-nic-sie-nie-stalo
 • @Pedant 00:22:02
  Latkowski ujawnił pedofilską szajkę? Jak bronić ofiary pedofilii? M. Majkowska - ORDO IURIS
  https://www.youtube.com/watch?v=uOtDuwVZzn8
 • @Pedant 00:22:02
  CZY TY PRZYPADKIEM NIE JESTEŚ ŻYDOWSKIM PEDOFILEM I BEZCZELNYM OSZUSTEM?

  Wszystko trzyma się kupy! Myślisz, że 14-latka Anaid, która po gwałcie rzuca się pod pociąg, to dowcip? I gdy jej ojciec w szaleństwie dopuszczający się aktu agresji na rzekomym sprawcy, którego okłada młotkiem i kłuje nożem, to kolejny dowcip? Zwłaszcza, że za ten czyn poszedł do więzienia!

  Może żartem jest również fakt, że matka Anaid znalała 30 innych pokrzywdzonych dziewczyn przez pedofilską szajkę?

  Może żartem jest melina pedofilska w Pucku, która działała na tyłach Zatoki Świń?

  Może zaginięcie panienki Wieczorek, która wychodziła z Zatoki Sztuki, to także nie trzymający się kupy żart?

  Informacje prezydenta Karnowskiego to także drwina?

  Czy Ty Pedant działasz na zlecenie mafii pedofilskiej czy też sam jesteś pedofilnym gwałcicielem, albo może czymś jeszcze gorszym?

  A może Ty jesteś policjat-pedofil ?
 • Latkowski: Najbardziej zakłamane środowisko to dziennikarze, aktorzy i celebryci
  https://www.youtube.com/watch?v=5JiGs2hbQRM
 • "Dla Durczoka młode dziewczyny to osoby, z którymi można zrobić co się chce"
  https://www.youtube.com/watch?v=vmcVrmdeMr4
 • Latkowski: "OFIARY DURCZOKA NADAL SIĘ BOJĄ. Nie przeprosił żadnej"
  https://www.youtube.com/watch?v=Mizn9b0u4-E
 • Karoń u Roli o pedofilii wśród celebrytów ws. filmu "NIC SIĘ NIE STAŁO", NOWEJ LEWICY i Kinseyu!?
  https://www.youtube.com/watch?v=1XFd2pTkQqA
 • "...Zabić kurwa tych ludzi." - Janusz Korwin-Mikke ostro nt. ustroju niewoliczego i seks-edukacji
  https://www.youtube.com/watch?v=iCI4GqLXnfA
 • Aby być zdrowym należy uprawiać seks lub masturbować się dwa razy dziennie
  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/223563-gwalt-na-kolezance-tuz-po-skonczonej-lekcji-z-wychowania-seksualnego-czyli-slow-kilka-o-seks-edukacji


  w Walii zaraz po zakończeniu zajęć z wychowania seksualnego 13-latek podszedł do koleżanki z pytaniem, czy „chce spróbować seksu”. Dziewczynka stanowczo odmówiła, jednak nastolatek nie zamierzał rezygnować. Wykorzystując swoją przewagę fizyczną, uniemożliwił jej ucieczkę i zgwałcił. Gdy było już po wszystkim, powiedział do posiniaczonej 13-latki „możesz iść”.

  https://wpolityce.pl/kryminal/223469-13-latek-brutalnie-zgwalcil-kolezanke-byli-wlasnie-po-lekcji-z-wychowania-seksualnego
 • Trzynastoletnie matki i dwudziestosiedmioletni dziadkowie
  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/222180-trzynastoletnie-matki-i-dwudziestosiedmioletni-dziadkowie-czyli-skutki-seksedukacji-w-wielkiej-brytanii

  Rozbudzone seksualnie dzieci mają dzieci. Niedawno „Daily Mail” informował o najmłodszych rodzicach w Wielkiej Brytanii. Na świat przyszła dziewczynka, której matka ma zaledwie 12 lat, a jej partner i ojciec dziecka jest o rok starszy. Zaś najmłodszy dziadek w Wielkiej Brytanii ma 27 lat. Dziecko urodziła jego 13-letnia córka.

  Mimo tak jaskrawych fatalnych skutków przedwczesnej edukacji seksualnej w tym miesiącu trafił do brytyjskich szkół przewodnik dla nauczycieli, który stwierdza, że stosunki seksualne pomiędzy 13-latkami to normalna część dorastania.

  Twórcą dokumentu jest Brooks, organizacja zajmująca się zdrowiem seksualnym. Za pomocą kolorów zielonego, żółtego oraz czerwonego oznaczyła zachowania ich zdaniem normalne i te, które powinny budzić niepokój lub być wręcz alarmujące. Brooks nie stworzył przewodnika po to, by stał się podstawą do prowadzenia zajęć z wychowania seksualnego, ale zgodnie z wytycznymi tam zawartymi nauczyciele powinni uważać za normalny seks pomiędzy 13-latkami. Dodatkowo, masturbacja oraz pocałunki w przypadku 9-latków są opatrzone zielonym kolorem i są całkowicie naturalne

  — informował portal bham.pl

  Niestety wszystko wskazuje na to, że właśnie takie piekło chce zgotować naszym dzieciom polska lewica i postępowi seksedukatorzy. My rodzice, musimy być czujni.
 • Film Latkowskiego: sprawa ważna, wykonanie fatalne, autor - podły
  https://www.youtube.com/watch?v=vhkSGXLLA8s
 • Latkowski mocno o swoim filmie: To nie był jeden klub, ale cała sieć! CAŁA ROZMOWA w dniu premiery
  https://www.youtube.com/watch?v=7JHLtMWwTWU
 • PREZYDENT BOSAK ZAPOWIADA POGROM PEDOFILÓW W POLSCE
  Kandydat Konfederacji na prezydenta Krzysztof Bosak przedstawił projekt zaostrzający kary za ukrywanie przestępstw pedofilskich. Zaprezentował go na konferencji prasowej w Warszawie.
  Według projektu zaprezentowanego przez Bosaka, każdy, kto zapobiega w ujęciu sprawców przestępstw seksualnych na dzieciach, podlegałby karze ograniczenia wolności do lat 10. Obecne prawo przewiduje trzy lata więzienia za ukrywanie pedofilów.

  Temat pedofilii wraca do przestrzeni publicznej co jakiś czas. Ostatnio za sprawą filmu braci Sekielskich pt. „Zabawa w chowanego” oraz Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało”. Pierwszy traktuje o pedofilii wśród księży, drugi – wśród celebrytów.

  Reklama
  – Mamy poważny problem z ukrywaniem czynów pedofilskich. Jedna zmowa milczenia dotyczy duchownych, którzy dopuścili się rzeczy najobrzydliwszej, krzywdzenia dzieci, i nie stają przed obliczem wymiaru sprawiedliwości. W wyniku świadomych działań konkretnych osób, które zapobiegają temu, żeby wymiar sprawiedliwości działał skutecznie, a osoby trafiały do więzienia – mówił Bosak.

  „Partie polityczne zawodzą”
  – Z drugiej strony mamy zmowę milczenia osób osadzonych wysoko w elicie społecznej. Należących do elit kulturalnych czy artystycznych, tak zwanych celebrytów. Nie może być tolerancji, dla żadnego typu przestępstw. To jest zbrodnia – kontynuował kandydat Konfederacji na prezydenta.

  Według Bosaka, polski wymiar sprawiedliwości ma poważny problem z wyegzekwowaniem prawa wobec pedofilów. Pomimo krzywdy wyrządzonej dzieciom, zazwyczaj unikają odpowiedzialności karnej.

  – Niestety, wiodące partie polityczne zawodzą. PiS odesłało projekt „stop pedofilii” do komisji sejmowej, w której mrozi się nie wiadomo, jak długo. Z kolei tzw. opozycja totalna zajmuje się rozwadnianiem tematu. Na przykład Rafał Trzaskowski w swojej publicznej wypowiedzi zajmował się relatywizowaniem odpowiedzialności za gwałt popełniony na dziecku – mówił Bosak.

  „Nie ma żadnej zgody na zmowę elit”
  Przypomniał wypowiedź Trzaskowskiego o Polańskim. Kandydat KO na prezydenta bronił reżysera za czyny pedofilskie, bo był osobą zasłużoną dla kultury.

  – Z naszej strony nie ma żadnej zgody na zmowę elit. Nie ważne, czy duchownych czy świeckich – podkreślił Bosak.

  Projekt podwyższający kary za ukrywanie czynów pedofilskich tłumaczył następująco: – To właściwa kara za umożliwienie drapieżnikom, sprawcom zbrodni, aby krzywdzili następne dzieci. Osoby, które to ukrywają, muszą bać się, że staną przed sądem. W przeciwnym razie zmowa milczenia będzie trwać. Nie ma zgody, aby ktoś unikał odpowiedzialności prawnej tylko dlatego, że jest osobą wysoko postawioną w hierarchii społecznej.

  Oprócz Bosaka na konferencji wystąpił m.in. Robert Winnicki. Prezes Ruchu Narodowego zwrócił się do Kościoła, by spróbował sam rozwiązać problem, który ma we własnych szeregach.

  – Apeluję, aby Kościół się trochę obudził. Aby nie szedł drogą rozkładu wewnętrznego, który obserwujemy w chrześcijaństwie zachodnim – mówił Winnicki.

  https://nczas.com/2020/05/25/bosak-chce-ostrzejszych-kar-za-ukrywanie-przestepstw-pedofilskich-nie-ma-zadnej-zgody-na-zmowe-elit-nie-wazne-czy-duchownych-czy-swieckich-video/?utm_source=onesignal&utm_medium=onesignalautolink&utm_campaign=onesignalautolink
 • AFERA w Trójce, KAZIK, filmy LATKOWSKIEGO I SEKIELSKICH, AFERA maseczkowa
  https://www.youtube.com/watch?v=nclfteIacGI
 • PEDOFILIĄ W KOŚCIÓŁ - ATAK ZNAKU BESTII ZA PIENIĄDZE MASONÓW NA POLSKIE PARAFIE
  Taka akcja sugeruje, że w każdej polskiej parafii mamy przestępcę i jest to przestępca najczęściej w sutannie. Jest to prowokowanie całej sytuacji w taki sposób, żeby tylko i wyłącznie w kontekście Kościoła mówić o grzechach pedofilii. Pedofilia stała się po prostu narzędziem walki z Kościołem, uderzeniem w autorytet kapłanów, a ostatecznie, żeby ludzi zniechęcić do Pana Boga – zauważył red. Sławomir Jagodziński z „Naszego Dziennika” w sobotnich „Aktualnościach dnia” w Radiu Maryja. Odniósł się w ten sposób do inicjatywy „Zranieni w Kościele” i związaną z nią wysyłką plakatów.

  Do proboszczów wszystkich polskich parafii katolickich wysłane zostały plakaty inicjatywy „Zranieni w Kościele” – środowiska wsparcia dla osób dotkniętych przemocą seksualną w Kościele.

  – Na tych plakatach mają znaleźć się informacje dla ofiar przestępstw seksualnych, których doznały w Kościele. Takie plakaty, które miałaby zostać wywieszone w gablotach przed każdym ośrodkiem kultu w Polsce – dla mnie taki pomysł jest czymś niewiarygodnym. Taka akcja sugeruje, że w każdej polskiej parafii mamy przestępcę i jest to przestępca najczęściej w sutannie. (…) Jest to prowokowanie całej sytuacji w taki sposób, żeby tylko i wyłącznie w kontekście Kościoła mówić o grzechach pedofilii – zaznaczył red. Sławomir Jagodziński.

  Pojawiło się także stwierdzenie, że do Kościoła wdarł się „duch Judasza” w kontekście „zdrad niektórych duchownych i przestępstw, grzechów, które popełnili”.

  – Jeżeli teraz w Kościele mamy się tylko zajmować pedofilią na różne sposoby, a nie tym, żeby ludzi wychowywać, formować do świętości, do przemieniania swojego życia według Dekalogu, to gdzie my jesteśmy? Przecież to właśnie droga do świętości jest najlepszym zabezpieczeniem tego, żeby żadnych grzechów nie było – u ludzi, którzy są duchownymi i u ludzi świeckich, którzy też należą do Kościoła i go tworzą. Kościół powołany jest do głoszenia Pana Jezusa, zbawienia, życia wiecznego. Dzisiaj wszyscy się zajmujemy życiem doczesnym, aby ochronić to życie – i dobrze, bo to życie jest nam dane jako czas, przez który mamy zasługiwać na Niebo, ale musimy też pamiętać o tym, że Kościół jest po to, by pokazywać ludziom, że jest życie wieczne – zwrócił uwagę gość „Aktualności dnia”.

  Redaktor odniósł się także do samego hasła: „Zranieni w Kościele”, które – jego zdaniem – jest sprzeczne z prawdą.

  – Kościół nikogo nie krzywdzi. Kościół ma Dekalog, Ewangelię, przykazania, błogosławieństwa – wszystko dla ochrony człowieka. Kościół jest po stronie człowieka, żeby go nikt nie skrzywdził. Jeśli ktoś zdradza go, to zdradza człowieka, Pana Boga i zdradza Kościół. Każdy przestępca zdradził też Kościół; oprócz tego, że skrzywdził swoją ofiarę, to skrzywdził też Kościół. Jak teraz można mówić: „Zranieni w Kościele”? To Kościół jest zraniony – stwierdził dziennikarz.

  – Osądzonych, skazanych za pedofilię (przedstawicieli Kościoła – red.) jest 0,3 proc., czyli ponad 99 proc. to są inne środowiska, a czy my dzisiaj widzimy akcję plakatowania innych instytucji, z których ci zwyrodnialcy się biorą? (…) Pedofilia stała się po prostu narzędziem walki z Kościołem, uderzeniem w autorytet kapłanów, a ostatecznie, żeby ludzi zniechęcić do Pana Boga. Jest to odsłona walki wiary z niewiarą – dodał.

  Całą rozmowę z red. Sławomirem Jagodzińskim w „Aktualnościach dnia” można odsłuchać [tutaj].

  https://www.radiomaryja.pl/informacje/tylko-u-nas-red-s-jagodzinski-pedofilia-stala-sie-po-prostu-narzedziem-walki-z-kosciolem-uderzeniem-w-autorytet-kaplanow-by-ludzi-zniechecic-do-pana-boga/
 • Litwacki ryży policmajster M Wójcik - TANAJNO RUCHAŁ POLICJĘ! Odpowie za gewał!
  Paweł Tanajno, lider tzw. strajku przedsiębiorców, usłyszał zarzuty po tym jak w sobotę miał naruszyć nietykalność cielesną funkcjonariusza. Kandydatowi na Prezydenta RP grozi za ten czyn do trzech lat pozbawienia wolności.
  Paweł Tanajno został zatrzymany w sobotę w dość absurdalnych okolicznościach. Policja po raz kolejny otoczyła niestwarzających zagrożenia manifestantów. Tym raze doszło do zatrzymania lidera strajku, który miał naruszyć nietykalność cielesną policjanta.

  – Lider tzw. strajku przedsiębiorców Paweł T. usłyszał zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza policji – powiedział w rozmowie z portalem tvp.info rzecznik stołecznej policji nadkom. Sylwester Marczak.

  Podczas sobotniego strajku przedsiębiorców, który rozpoczął się na pl. Defilad obecnych było zdecydowanie więcej funkcjonariuszy policji niż manifestujących. Manifestanci próbowali przejść ulicami pod Pałac Prezydencki, jednak zostali odcięci przez kordon policji.

  W sumie zatrzymano 7 osób, wystawiono 80 wniosków o ukaranie do sądu, a także ponad 180 wniosków do Inspekcji Sanitarnej. Jedną z osób zatrzymanych był kandydat na Prezydenta Polski Paweł Tanajno.

  Tanajno miał dwukrotnie naruszyć nietykalność cielesną funkcjonariuszy szarpiąc ich i popychając. Polityk nie przyznał się do tych czynów, a na decyzję o zatrzymaniu złożył nawet zażalenie. Sąd Rejonowy w Warszawie uznał jednak, iż było ono zasadne.

  Naruszenie nietykalności cielesnej podlega karze określonej w artykule 222 Kodeksu Karnego. Zgodnie z nim: Kto narusza nietykalność cielesną funkcjonariusza publicznego lub osoby do pomocy mu przybranej podczas lub w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.

  Źródło: tvp.info/nczas.com
  https://nczas.com/2020/05/25/pawel-tanajno-uslyszal-zarzuty-grozi-mu-do-trzech-lat-wiezienia/?utm_source=onesignal&utm_medium=onesignalautolink&utm_campaign=onesignalautolink


  Zatrzymanie Pawła Tanajno było prawidłowe; nikt nie będzie gwałcił policjantów – powiedział wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik. Dodał, że reakcja funkcjonariuszy w tym przypadku nie była przesadzona.
  https://www.radiomaryja.pl/informacje/m-wojcik-o-zatrzymaniu-p-tanajno-nikt-nie-bedzie-szarpal-policjantow/
 • Wójcik i klika prawdziwych gwałtów ścigania unika
  https://www.radiomaryja.pl/informacje/m-wojcik-o-zatrzymaniu-p-tanajno-nikt-nie-bedzie-szarpal-policjantow/
 • @Jasiek 00:29:12
  Nie wrzucaj wszystkiego do jednego worka. Unia brzeska byla spóźniona, lepiej wyszła unia użhorodzka. Ale to była jakaś szansa. Siły kozackie pod batem Rosji został szybko spacyfikowane. Chmielnicki przekombinował. Unia brzeska szansa jakąś była (zważ, że jest sporo kościołów grekokatolickich, którym unia z Rzymem przysporzyła korzyści, np. ukraińsko-bizantyjski, rusińsko bizantyjski, bizantyjsko-albański, bizantyjsko-białoruski, chorwacki, macedoński, bułgarski chyba, grecki kościół katolicki i jeszcze sporo innych) komunizm był z założenia antykatolicki a więc popieranie sił antykomunistycznych było politycznie rozsądne. A że nowa lewica opanowała seminaria, to teraz mamy dno.
  O ODESSIE za mało wiem. ALe pojedyńczy księża to nie cały KK.
  I jak to bywa w instytucjach. Różni ludzie robią kariery a masoneria od dawna wstawiała kretów do seminarium
 • @Janusz Górzyński 19:17:51
  Kościół płaci podatki. Proszę porozmawiać z jakimś proboszczem. On musi odpalać państwu działakę za liczbę wiernych. Nie wiem jaka to kwota, ale płacone to jest
 • Numer na Tulipana - typowy dla cywilizacji żydowskiej bronionej przez posła Czarnka z PiSu
  Degenerat Czarnek z prorozwodowego PiSu, jako profesor prawa wie najlepiej, i zapewne do tego jako człek światły i konwerwatywnie nowoczesny, że PRAWO DO ROWODU JEST PRAWEM CZŁOWIEKA W III RP. Tylko, że to jest prawo z piekła rodem! Zawsze potępiane przez Kościół katolicki i wrogie samemu Chrystusowi, który nadał małżeństwu sakramentany charakter i jak powiedział św. Jan Paweł II przyszłość narodu i ludzkości wiedzie przez rodzinę.


  Zjednoczona Prawica, zwana jest przez red Michalkiewicza, dobrą zmianą łajdaków, gdzie najwet najbliższa krewna Naczalnika, prawniczka nie-prawiczka, robi za polską matronę - lecz po żydowsku - wielomężnicę poliandryczną, mającą troje dzieci i każde z innym chłopem. Nawet wicemarszałek PiSowski Terlecki sławny jest z tego, że nie tylko porzucił swoją żonę z czwórką dzieci dla ćpania, chlania i kurewstwa, ale nawet z psychiatrycznych terapii w Koberzynie. Czyż to nie kryptopoligamista. I czyż to nie żydowskie? A przecież inny poligamista Gosiewski sncto subito smoleński, także nam dał w depozycie na utrzymanie w Sejmie aż dwie małżonki. Czyż to nie żydowskie obyczaje i standardy? Kazie Marcinkiewicze i tym podobne łajzy za nic mają małżeństwo a więc promowanie tych cudzołożników przez ks. Tadeusza Rydzyka to obelga dla Pana Jezusa i Bógosławionej Maryi, która firmuje Radio Maryja z żydowskim relatywizmem moralnym, który redemtorystom nie przeszkadza. Nie przeszkadza, gdyż w ogólnym bilansie liczą się kasa i władza. Zatem można mniemać, że gdy ci obłudnicy będą do piekła czwórkami szli, to będą tam wystrzeliwywać korki od szmpanów i sam Szatan ogłosi w Dhadesie bal.

  Dla pseudokatolickiego parcha Czarnka, PiSowskiego karierowicza, rodzina w polskim państwie konkordatowym nie jest już INSTYTUCJĄ I SAKRAMENTEM, lecz rzeczywistością efemeryczną i hybrydową, jak w każdej w cywilizacji gromadnościowej, gdzie nie obowiązuje monogamia dożywotnia i gdzie Naród nie jest rodziną rodzin.
  Dodam, że takie poglądy ów dywersant antykościelny czyli prof. Czarnek, zupełnie sprzeczne z Magisterium a zwłaszcza z nauczaniem św Jana Pawła II, głosił w Radio Maryja. Wygłaszał je przy zupełnym milczeniu i braku sprzeciwu znanego obrońcy cywilizacji łacińskiej i Kościoła prof. Ryby oraz najswiętszego ze świętych redemptorystów o mentalności hitlerowca co potrafi pokrzywdzonym na antenie rozłączyć telefon, gdy słuchacze wskazują na nadużycia układu i PiSu, a także powiedzieć, że to NIE JEST TELEFON ZAUFANIA. Wygląda na to, że ONI WSZYSCY MAJĄ WYŻSZE WYKSZTAŁCENIE, ALE NIE MAJĄ PODSTAWOWEGO i katechetycznie elementarnego. I dlatego Polska i Kościół ciągle gniją w szambie herezji i nieczystości.

  Oto efekty prorozwodowej polityki POPiSu w Polsce. Polityki żydowskiej, która za nic ma dobro jakim jest rodzina i jej prawa. Szumowiny polityczne w Polsce winne są syatemu OSZUSTW MATRYMONIALNYCH!

  I poniżej mamy na to dowód!


  Metoda na „Tulipana”. Był jednocześnie w czterech związkach i „wzbogacił się” o 10 milionów złotych
  https://nczas.com/2020/05/25/metoda-na-tulipana-byl-jednoczesnie-w-czterech-zwiazkach-i-wzbogacil-sie-o-10-milionow-zlotych/?utm_source=onesignal&utm_medium=onesignalautolink&utm_campaign=onesignalautolink


  Tomasz K. był w związku jednocześnie z czterema kobietami, z każdą miał dziecko. Na przestrzeni lat oszukał partnerki życiowe na kwotę 10 milionów złotych.
  Kobiety nie miały o sobie pojęcia. Każda myślała, że jest tą „jedyną”.

  – Bardzo długo nie mogłam w to uwierzyć i pozbierać się po tym wszystkim. Jak to do mnie dotarło, to poczułam się jakbym żyła na innej planecie, jakby życie toczyło się poza mną… To jest przecież niewiarygodne. W filmie można coś takiego obejrzeć, ale nie we własnym życiu… – mówiła w programie „Państwo w Państwie” na antenie Polsatu News Aneta Oprysk, jedna z ofiar.

  Tomasz K., ps. „Tulipan”, prowadził z pozoru normalne życie. Każdą z kobiet adorował, zakładał rodzinę, snuł plany na przyszłość. Miał też rzekomo świetną pracę, ale wymagała ona częstych wyjazdów w delegację. I podczas tych „delegacji” w rzeczywistości spędzał czas z inną rodziną.

  Takich rodzin założył cztery. I w każdej pozostawił po sobie przede wszystkim długi. Na dane kobiet wyłudzał kredyty oraz przejmował ich nieruchomości. Łącznie w ten sposób przywłaszczył sobie majątek warty ok. 10 mln zł.

  Najdłuższy związek trwał 17 lat, najkrótszy 9. Żadna z kobiet nie wiedziała o drugim, trzecim i czwartym życiu Tomasza K. Dziś 49-latek ma nową partnerkę, z którą niedawno wziął ślub. Piąty ślub w życiu, a przynajmniej o tylu wiadomo.

  Do poprzednich związków, ani do dzieci się nie przyznaje. Nie płaci też alimentów. Kobiety walczą w sądzie o odzyskanie na własność chociaż nieruchomości.

  „Tulipan” znany był już wcześniej wrocławskim śledczym. Oprócz oszukiwania kobiet, oszukiwał również partnerów biznesowych. Łącznie ma postawionych 12 zarzutów, ale wciąż przebywa na wolności. Grozi mu do 8 lat więzienia.

  Źródło: Państwo w Państwie/Polsat News
 • Cel cywilizacji dla zboczeńcow
  https://www.radiomaryja.pl/multimedia/akcja-zranieni-w-kosciele-jest-niegodziwa/
 • @Wican 18:21:24
  Wiem, ale mówię, że to jest niegodziwe podwójne opodatkowanie katolików i traktowanie Kościoła jak przedsiębiorstwa. To absurd i łajdactwo! A także świadczy o głupocie katolików, że pozwalają się w ten sposób rolować przez swoich wrogów. Polacy stanowią zdecydowaną większość w państwie i de facto państwo winno do nich należeć.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej