Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
470 postów 1988 komentarzy

W obronie cywilizacji łacińskiej przed bandytami i obłudnikami

Janusz Górzyński - Quis et deus? – KTÓŻ JAK BÓG! Discedite a me omnes pessimi haeretici, filii diaboli, et pestes animarum: vos detestor, et abominor, et cum Ecclesia Dei anathematizo. Jan kard. Bona O Cist

Dr Ewa Kurek zapowiada rzeź pedofilów i satanistów!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Karoń - w Polsce łamie się prawo dzieci i młodzieży do szlachetnego wychowania i przygotowuje się Polki i Polaków do egzystencji w globalnym burdelu.

  

Dr Ewa Kurek zapowiada rzeź pedofilów i satanistów!

Karoń - w Polsce łamie się prawo dzieci i młodzieży do szlachetnego wychowania i przygotowuje się Polki i Polaków do egzystencji w globalnym burdelu, gdzie panuje antykultura oraz cywilizacja Tyru, Koryntu, Sodomy i Gomory.

Ewa Kurek, doktor historii, znana polska intelektualistka, która w Telewizji Internetowej Lublin komentuje bieżące wydarzenia polityczne w Polsce i na świecie oraz wprowadza słuchaczy w tajemnice Klio, teraz po obejrzeniu filmu red. Latkowskiego o szajce pedofilskiej z Trójmiasta - grozi zabiciem zboczeńców, bez czekania na rozstrzygnięcia sądowe. Zwłaszcza wtedy, gdyby pedofile usiłowali skrzywdzić jej córki. Mowa jest o tym tutaj https://www.youtube.com/watch?v=yelOGe4Wx34

W tym miejscu trzeba przyznać, że Pani Doktor, pomimo, że nie podziela politycznych poglądów JKM, to jednak uznała, że ze zboczeńcami inaczej rozmawiać się nie da, jak tylko siłą i postulat posła Janusza Korwin-Mikke jest zupełnie słuszny. TRZEBA...K...WA ZABIĆ TYCH LUDZI! https://www.youtube.com/watch?v=iCI4GqLXnfA

 

Doktor Ewa Kurek nie ma wątpliwości, że w zorganizowaną przestępczość jest uwikłany cały układ polityczny i celebrycki w Polsce, a w szczególności triumwirat policyjno-prokuratorsko-sądowy, który wywodzi się z postsowieckiej bandyterki i turańsko-chazarskiej hołoty. I DLATEGO DOKTOR KUREK WZYWA POLAKÓW DO OCZYSZCZENIA KRAJU I WSZYSTKICH INSTYTUCJI Z DEGENERATÓW, KTÓRZY WYWODZĄ SIĘ Z RODZIN NASZYCH OKUPANTÓW. Zdaniem Pani Ewy Kurek wielu policjantów, prokuratorów i sędziów powinni gnić w więzieniach za popełnione na Polakach zbrodnie, a nie udawać, że dbają o sprawiedliwość w naszej Ojczyźnie i bezpieczeństwo Polaków. Pani Kurek, wbrew różnym atakom na redaktora Latkowskiego, chwali go za publikacje o mafii pedofilskiej w Polsce i zgniłym układzie, który wyniszcza kraj i zagraża bytowi całego narodu. Zdaniem lubelskiej intelektualistki jest to ostatni moment na to, aby Polskę uratować przed demoralizacją i totalitaryzem wspólnot rozbójniczych, które tyranizują kraj i patologizują stosunki społeczne oraz czynią z wymiaru sprawiedliwości oazę bezprawia, sadyzmu i niegodziwości.

Latkowski o sieci pedofilskiej, która ogarnęła całą Polskę

https://www.youtube.com/watch?v=7JHLtMWwTWU

 

Pedofilia wśród elit władzy, w środowiskach show-biznesu oraz w innych wpływowych grupach politycznych, biznesowych, medialnych, a także w służbach państwowych, itp - jest sprawą bardzo trudną do wykrycia, gdyż są one chronione przez poprawność polityczną, a także przez spisek służb i mediów, które działają jak banda popleczników i wspólników. Tym bardziej trudno z tymi przestępstwami tam walczyć, gdyż panuje zasada omerty jak w mafii sycylijskiej i korzystają z sieci nieformalnych powiązań, także rodzinnych, które ułatwiają tuszowanie spraw. Do tego dochodzi brak reakcji ze strony ministrów z resortów odpowiedzialnych za stosowanie prawa w Polsce oraz bierność opinii publicznej, która przez komunizm i liberalizm III RP została skutecznie oduczona reagowania na zło, a także - na skutek prania mózgów i tępienia odruchów solidarności - społeczeństwo jest dziś nieczułe na krzywdę, egoistyczne i nieskore do okazywania miłości i sprawiedliwości.
Niestety, Polska została skutecznie spacyfikowana przez kłamstwo, albowiem media katolickie i duchowieństwo stały się niewrażliwe na prawdę i bierne w dziełach miłosierdzia oraz niezdolne do walki z grzechem publicznym. Oczywiście boją się skończyć jak bł. ks. Jerzy Popiełuszko i dlatego uprawiają chrześcijaństwo niezaangażowane oraz oddalone od rzeczywistych problemów Polaków.

Wszyscy wykręcają się tym, że nie chcą się angażować w politykę, a przecież państwo jest bytowością polityczną i człowiek cywilizowany żyje w państwie, które jest dobrem wspólnym. Pomimo wezwań Benedykta XVI i Franciszka do walki z korupcją i ze złymi obyczajami, to większość księży w Polsce, ale także działacze Akcji Katolickiej i innych stowarzyszeń kościelnych, wolą uprawiać oddaloną od rzeczywistości teorię i unikać praktykowania dobra czynnie. Menty dziennikarskie w GOŚCIU NIEDZIELNYM mają w reakcji, na takie informacje jak te o patologiach pedofilów i skandalicznych działaniach służb, zresztą w różnych sprawach, tylko jedną odpowiedź, że nie zajmują się dziennikarstwem śledczym. Jakim trzeba być cynikiem i złym katolikiem, alby zło moralne w państwie określać jako wyłączną domenę działalności osób świeckich o pogańskiej mentalności. Natomiast kryminaliści zatrudnieni przez Ewę i Marcina Konopkę w NASZYM DZIENNIKU, nawet twierdzą, że są to sprawy prywatne i krzywda ludzi ich nie obchodzi, gdyż oni zajmują się kwestiami publicznymi i kościelnymi w innym wymiarze, zdala od spraw zwykłych Polaków. Zatem są tylko tubą polityków i biskupów, których lubią i dla nich uprawiają PR. Dlatego też uwielbiają wszystkie neutralne tematy, na jakich się daje zarobić i nie grożą żadnymi procesami ze strony złoczyńców lub sitw grzeszników. Byle zarobić i nikomu nie pomóc to ich dewiza.

Tygodnika NIEDZIELA nie rusza nawet to, że związany z redakcją senator Czesław Ryszka był oszukiwany przez krętaczy i zbrodniarzy pokroju Beaty Kempy, Zbigniewa Ziobro, itp. Ministerstwo Sprawiedliwości pod rządami Ziobro tak samo kłamie i oszukuje, nawet posłów i senatorów, jak w latach 2005 do 2007, tak i za drugiego PiSu aż po dzień dzisiejszy. Mimo, że od senatora Ryszki redaktorzy NIEDZIELI wiedzą o bezczelnych i zakłamanych odpowiedziach Ziobrystów i PiSowców, to wbrew etyce katolickiej, zaprzegają swoje medium do promocji tych złoczyńców, oszustów i krzywdzicieli Polaków. Widać, że do tej redakcji nie dotarły ostrzeżenia Benedykta XVI przed dyktaturą relatywizmu moralnego i jej konsekwencjami. Także nie bronią supremacji prawa naturalnego nad stanowionym i Dekalogu nie uważają za źródło wszystkich praw.

Polacy już po prostu do krętactw i terroru służb zostali przyzwyczajeni i immunizowani na zło, albowiem nienormalność stała się czymś oczywistym w Polsce. Każdy już w naszym kraju wie, że politycy, dziennikarze i togowcy oraz ludzie innych służb nie są całkiem serio i reprezentują inną mentalność niż większość Polaków cywilizowanych na modłę łacińską. To zupełnie inny typ ludzi, dla których kłamstwo jest prawdą a niesprawiedliwość sprawiedliwością.

Ludzie katolickich mediów i duchowni, którzy upodobniają się do tego świata, po prostu stają się pośmiewiskiem Kościoła i nie dostrzegają tego, że swą podłością, niekczemnością i kolaboracją ze strukturami grzechu, zabijają w prostych duszach wiarę w triumf dobra w Polsce i nadzieję na lepsze jutro. Trzeba powiedzieć bez owijania w bawełnę, iż ta banda pseudokatolików, jak widać z owoców ich działalności, to w ogóle nie boi się Sądu Ostatecznego, na którym Chrystus Pan powie, że cokolwiek uczyniliście lub zaniechaliście uczynić bliźniemu, to Mieście uczynili, a więc pokażcie swoje dzieła.

Ciekaw jestem co ks. Tadeusz Rydzyk powie Bogu, gdy rozłączał rozmowę na antenie Radia Maryja kiedy zacząłem przedstawiać dowody obłudy i działania na rzecz mafii wiceministra Michała Wójcika, złodzieja dokumentów i kryminalisty nadużywającego władzy poprzez nienadawanie biegu sprawom, które ilustrują zbrodnie policyjnej i togowej pajęczyny. Zbrodnie tak wielkie, że obejmujące nie tylko terror, tortury, pozbawianie wolności wbrew faktom i dowodom, ale także ludobójstwo i handel ludźmi oraz wynaradawianie dzieci poddanych alienacji. Czy ks. Rydzyk nie ma świadomości jakiej krzywdzie i jakiemu diabłu służy?

Z poganami w rządzie jest jeszcze gorzej, albowiem oni traktują przemoc i kłamstwo oraz niesprawiedliwość za środki służące codziennej pracy i ich samozadowoleniu, a także utrwalaniu władzy i realizowaniu karier. I dlatego wbrew temu wszystkiemu, ludzie sumienia muszą wystąpić przeciwko strukturom grzechu i milczącym psom, którym się nie chce, lub nie potrafią, do życia publicznego aplikować teologię intronizacji i postulować świętość moralną. Walka z piekielną zgrają to katolicki obowiązek. Za hańbę Polacy winni mieć rządy nad sobą obudników, heretyków i neopogan, a zwłaszcza neokomunistów i genderystów oraz mafii.

Apel dr Ewy Kurek o podjęcie samoobrony i o oczyszczenie struktur państwa z kryminalistów jest poważnym adresem do ludzi sumienia, bo przecież Naród Polski nie może milczeć, gdy elity tego państwa oraz służby stojące na jego czele GWAŁCĄ POLSKĄ MŁODZIEŻ I POLSKIE DZIECI! 

Jak podaje portal TVP.info:

- Były wiceszef Agencji Wywiadu Paweł W. został kilka dni temu zatrzymany pod zarzutem dokonania czynów o charakterze pedofilskim

Oraz:

- Do zatrzymania byłego pułkownika wywiadu doszło w piątek. Paweł W. od trzech lat nie jest już czynnym funkcjonariuszem Agencji. Mężczyzna do listopada 2015 r. – kiedy w wyniku wygranych przez PiS wyborów parlamentarnych dokonano wielu zmian w kierownictwie wszystkich służb specjalnych – pełnił funkcję wiceszefa Agencji Wywiadu.

Odniósł się do tej sytuacji na Twitterze Sławomir Cenckiewicz, który napisał:

- Co???

Nawet sobie nie zdajecie sprawy jak takie sprawy demolują służby!

Teraz trzeba dokonać przeglądu wszystkich spraw do których miał dostęp, przeprowadzić analizę wiedzy... Straszne

https://t.co/cL5b4pzb4U

 — Sławomir Cenckiewicz (@Cenckiewicz) May 25, 2020

mp/tvp.info/twitter

 

Dziwna śmierć dziennikarki śledczej z Łodzi potwierdza obawy, że wędrujący samobójca wyszedł z kwarantanny. Sprawa tajemniczej śmierci redaktor Ewy Żarskiej i innych osób, które badały sprawy pedofilów i różnych mafii musi niepokoić ludzi!

Czy wreszice łódzka prokuratura wyjaśni to morderstwo i także inne zbrodnie?

https://www.youtube.com/watch?v=VSgqBteYaA4

 

Papież Franciszek o zbrodni pedofilii i aborcji eugenicznej powiedział: "Przywodzi mi to na myśl także okrutną praktykę religijną, rozpowszechnioną w przeszłości w niektórych kulturach, by składać ludzi - często dzieci - jako ofiary w obrzędach pogańskich". 

 

K. Karoń - o pedofilii i o wychowaniu młodzieży do życia w globalnym burdelu

https://www.youtube.com/watch?v=1XFd2pTkQqA

https://t.co/cL5b4pzb4U

 

TAKIE BĘDĄ RZECZYPOSPOLITE JAKIE DZIECI I MŁODZIEŻY WYCHOWANIE!

OBRONA OJCZYZNY JEST SPRAWĄ I OBOWIĄZKIEM WSZYSTKICH OBYWATELI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

KOMENTARZE

 • Bosak i Braun wzywają do śgania i karania bandytów komunistycznych i pedofilskich oraz ich wspólników
  Bosak i Braun z mocnym apelem do rządu! Przez skandaliczną bierność komunistyczne zbrodnie mogą się przedawnić [VIDEO]
  https://nczas.com/2020/05/25/bosak-i-braun-z-mocnym-apelem-do-rzadu-przez-skandaliczna-biernosc-komunistyczne-zbrodnie-moga-sie-przedawnic-video/?utm_source=onesignal&utm_medium=onesignalautolink&utm_campaign=onesignalautolink


  Bosak chce ostrzejszych kar za ukrywanie przestępstw pedofilskich. „Nie ma żadnej zgody na zmowę elit. Nie ważne, czy duchownych czy świeckich” [VIDEO]
  https://nczas.com/2020/05/25/bosak-chce-ostrzejszych-kar-za-ukrywanie-przestepstw-pedofilskich-nie-ma-zadnej-zgody-na-zmowe-elit-nie-wazne-czy-duchownych-czy-swieckich-video/

  Prezydent Sopotu dociska ws. pedofilii. Karnowski: „Według mnie wciąż będzie zmowa milczenia”
  https://nczas.com/2020/05/25/prezydent-sopotu-dociska-ws-pedofilii-karnowski-wedlug-mnie-wciaz-bedzie-zmowa-milczenia/


  Poważne zarzuty wobec gazet. Kryptokomunizm, pedofilia, niejasne finansowanie…
  https://nczas.com/2020/05/25/powazne-zarzuty-wobec-gazet-kryptokomunizm-pedofilia-niejasne-finansowanie/


  Tomasz K. był w związku jednocześnie z czterema kobietami, z każdą miał dziecko. Na przestrzeni lat oszukał partnerki życiowe na kwotę 10 milionów złotych.
  Kobiety nie miały o sobie pojęcia. Każda myślała, że jest tą „jedyną”.
  https://nczas.com/2020/05/25/metoda-na-tulipana-byl-jednoczesnie-w-czterech-zwiazkach-i-wzbogacil-sie-o-10-milionow-zlotych/?utm_source=onesignal&utm_medium=onesignalautolink&utm_campaign=onesignalautolink
 • " DOKTOR KUREK WZYWA POLAKÓW DO OCZYSZCZENIA KRAJU
  I WSZYSTKICH INSTYTUCJI Z DEGENERATÓW,KTÓRZY WYWODZĄ SIĘ Z RODZIN NASZYCH OKUPANTÓW. //

  Mam rozumieć że dr Ewa Kurek bierze odpowiedzialność za ten apel ?
  Czy jeśli dziś wieczorem rozpocznę oczyszczanie kraju z osób wywodzących się z rodzin naszych okupantów mogę liczyć na aprobatę władzy?

  PS
  Nie wierzę w tak brzmiący apel.Stara lisice Ewa Kurek jest zbyt sprawną manipulatorką aby pozwolić sobie na tak sformułowany apel.

  Proszę o dokładny cytat lub link do źódła.
 • @ikulalibal 18:15:08
  Mam w tyle głowy jakoś takoś pewne wspomnienie z całkiem nieodległej przeszłości, które mówi mi, że dr Kurek wyłożyła się (żeby nie powiedzieć, że WYJEBAŁA RYJEM NA BRUK) w sprawach patriotycznych.
  Niestety nie mam pańskiej pamięci, więc nie umiem przywołać tego mglistego wspomnienia w czystej postaci.
  Ważne, że tej "pani" od tamtego czasu nie ufam całkowicie.

  Jeśli poszedłbym za kimkolwiek w celu oczyszczenia Polski z parcha, ryzykując życiem i swoją krwią, to jedynie za polską generalicją, która poderwałaby podległe jednostki wojskowe o powywieszała szubrawe polskojęzyczne przybłędy.

  Za kurewkami nie pójdę. Prędzej sam powieszę!
 • @Kmieć 18:50:22
  Niech się więc Pan przyłączy do apelu do WP o brawurową akcję polskiego Franco, aby oczyścił Ojczyznę z parchacizny i zgnilizny, z wszelkiej postaci Lewizny starej i nowej, i wskazał na kierunek cywilizacyjny zgodny z prawem Boga i etosem Boga.

  Przecież sam Pan widzi, że degeneraci zawiązali spisek przeciwko katolickiemu Narodowi Polskiemu i korumpują obyczaje i po bandycku ustawili całą gospodarkę. CZAS Z TYM SKOŃCZYĆ!

  Jeśli nie wojsko to pospolite ruszenie przeciwko temu syfowi!
 • Trzeba koniecznie przyjrzeć się działalności...
  Miejskich Ośrodków Pomocy Rodzinie, tzw MOPR, który przoduje w donoszeniu na rodziny i wnioskowaniu o odbieranie dzieci.
  Setki, tysiące, dziesiątki tysięcy, setki tysięcy rodzin żałuje że zwróciło się o pomoc do MOPR-u?

  Tu na Neonie24 tą zbrodniczą działalność opisywał Godny Ojciec, którego długo nękał pedofil z MOPRu. Nie wiem jak ta sprawa się zakończyła, ale wyglądało to bardzo dramtycznie.

  W Stanach takim MOPRem jest CPS, w Niemczech Jugendamt, W Norwegii ściga polskie (i nie tylko polskie) rodziny także odpowiednik tych organizacji. Wydaje się, że w każdym kraju funkcjonuje taki urząd popełniający te zbrodnie odbierania dzieci rodzinom.

  Pan Paweł Bednarz od 4 lat ujawnia proceder sprzedawania na Zachód tzw dzieci państwowych, czyli z domów dziecka.

  Miejmy nadzieję, że ktoś w końcu weźmie się za to draństwo, może są jeszcze w Polsce jacyś patriotyczni generałowie.
 • @Janusz Górzyński 18:45:31
  Ma pan rację, chyba się wystraszył.
  (piszę słowo "pan" z małej litery, bo dużą rezerwuję tylko dla Pana Boga)
 • @Kmieć 18:50:22
  Każdy głos w tej sprawie się liczy. Ja tez nie przepadam za JKM-emem ale teraz jesteśmy po tej samej stronie barykady.
 • @Jan Paweł 19:26:48
  Politycy już udowodnili, że Polacy ich nie isteresują i w ogóle nie interesuje polityków los i dramat genderyzowanych dzieci i również młodzieży.

  Stworzyli system, który zagraża egzystencji narodu polskiego, dążą nie tylko do łupiestwa, ale także do demoralizacji młodych Polaków i do zniszczenia wszelkich więzów rodzinnych i hierarchiczności naturalnej.

  Instytucje, które Pan wymienił są tak samo groźne jak policja, prokuratura i sądy i samorządy. W Jarocienie burmistrz Adam Pawlicki groził, że każdy kto napisze skargę na funkcjonowanie urzędu to zostanie internowany w psychiatryku albo DPSie.
 • @Jan Paweł 19:31:35
  JKM nigdy nie był po polskiej stronie. Nigdy.
 • @Janusz Górzyński 18:45:31
  //również tak powiedziała Kurek, że musimy oczyścić Polskę z postsowieckiej hołoty, która obecnie działa jako jELITA Polski //

  Zazwyczaj działa się w takim kierunku aby niepożądany stan uregulować przy pomocy prawa.W tym celu należy uchwalić ustawę penalizującą PRL.
  Że co? że to niemożliwe? dlatego lepiej rozrachunki pozostawić "ulicy" ?
  Nich każdy po swojemu interpretuje kto działa na czyją szkodę i niech "oczyszcza Polskę" wedle własnego widzimisię.

  // Kurek powiedziała wprost, że gdyby jej córki spotkała taka krzywda jak dziewczęta molestowane i gwałcone przez fedofiów z Zatoki Świń, to nie baczyła by na postępowania i procesy, ale by zabiła oprawców swoich dzieci//

  A dlaczego dopiero po fakcie gwałtu? nas namawia abyśmy działali nie bacząc na nic,a sama dopiero wtedy kiedy ktoś dokona ataku na jej bliskich? No mówię"stara lisica".

  //Doktor Kurek więc nawiązuje do słusznej samoobrony i wzywa Naród Polski do tego, aby podjął walkę z bezprawiem.//

  Do walki z bezprawiem powołane są organy państwa specjalnie do tego przygotowane.Jeśli nasi rządzący uszczęśliwią nas udając się długą podróż szosą na Zaleszczyki, wtedy owszem.Wtedy trzeba będzie wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć się organizować.Ale na razie żyjemy w państwie i utrzymujemy z podatków armię:policjantów,prokuratorów,sędziów,nie licząc jednostki specjalne w tym specsłużby.

  // A COŚ SIĘ PAN TAK WYSTRASZYŁ JAK PEDOFILE CELEBRYCI?
  MA PAN COŚ NA SUMIENIU? BOI SIĘ PAN TEGO, ŻE COŚ WYJDZIE NA ŚWIATŁO DZIENNE I ZA JAJCA POWIESZĄ?//

  Tak.Bardzo się boję.Po prostu strach mnie paraliżuje.
 • @Kmieć 19:33:53
  Pedofile i bandy deprawatorów, Biedroń i LGTB, a także wszelkiej maści latarnicy i feministki oraz mafie, sutenerzy, handlarze koksu, CELEBRYCI, SZEMRANI BIZNESMENI, etc - TYM BARDZIEJ!
 • @Kmieć 18:50:22
  Dobra pamięć nie ma tu nic do rzeczy bo wystarczy posłuchac dowolnej perory pani Kurek żeby stwierdzić kto ona i ile warta jest jej gadanina.
  Niestety tak jak w przypadku Gadowskiego jej publika składa się z pryszczatych licealistów i dziadów kościelnych.
 • @Janusz Górzyński 19:44:43
  Ależ oczywiście.
  Ale turbo liberał żydowskiej proweniencji JKM, ulubieniec pryszczatych stulejarzy przed mutacją (także podstarzałych po mutacji w brunatnych krótkich spodenkach), który nigdy nie skalał się PRACĄ(!) tym bardziej; a nawet najbardziej! to jest pierwszy do odstrzału, bo to taki turbo-liberalny (czyli ultra bronsztajnista) komuch. Polskimi słowami PARCH w najczystszej postaci.
 • @MacGregor 20:09:35
  //jakim prawem glupi chuju bluzgasz na pania dr Kurek bez uzasadnienia???//

  Bo jestem czystej duszy słowiańskim chujem z wbudowanym w organizm detektorem czosnku.
  Też ubolewam, że jeszcze zatruwam czysto poliniańską patriotyczną POLIN III RyPy.
  Nie mogę patrzeć, całe ciało - nie wspominając o duszy - boli mnie, gdy widzę, co z moją słowiańską, polską ojczyzną zrobili styropianowi "patrioci" spod znaku krzyża i hasła:
  "Im gorzej (w Polsce), tym lepiej! (żydom)"!!!

  P.S. Ale nie martw się "patrioto". Już niebawem przyjmie mnie moja słowiańska ziemia do siebie. Będziesz mógł hasać po polskiej ziemi jak żyd po pustym sklepie!!!
 • @Kmieć 19:56:22
  Nigdy nie zapomnę JKM tego co powiedział po tragedii jaka wydarzyła się w 2002 w Katowicach.
  Czterech nastoletnich chłopców zostało przez SOK-istów "wpędzonych" pod pociąg skutkiem czego zginęli na miejscu.
  Chłopcy parali się tym czym od zawsze parali się biedni ludzie na Śląsku "za Niemca" i "za komuny";zbierali węgiel usypujący się z wagonów kolejowych, po to aby go sprzedać.Z zarobionych pieniędzy utrzymywali siebie i bezrobotne rodziny.
  Nawet żandarmi III Rzeszy przymykali na to oczy ale funkcjonariusze III RP potraktowali chłopców jak najgroźniejszych bandytów,jak szkodników przynoszących państwu niepowetowane straty.
  Skutkami wypadku wszyscy byli wstrząśnięci.Wszyscy prócz JKM który w krótkim telewizyjnym wywiadzie powiedział że chłopcy byli złodziejami a reakcja SOK-istów prawidłowa.Nigdy mu tego nie zapomnę.
  https://www.tygodnikprzeglad.pl/smierc-czarna-jak-wegiel/

  PS
  na kopalni Wujek zginęło 13 facetów którzy doskonale wiedzieli co robią i co im za to grozi a mimo to ileż o nich rabanu.Kto pamięta te 4 nieletnie ofiary "przemian" które robiły tylko to do czego były zmuszone.
 • @ikulalibal 19:44:15
  PRZY TEJ ORDYNACJI DO WŁADZY DOCHODZĄ WYŁĄCZNIE LUDZIE Z UKŁADU OKRĄGŁEGO STOŁU, LIDERZY PARTYJNI GWARANTUJĄ SYSTEM PRYMATU SITWOM, MAFIOM I LOŻOM. TO SYSTEM DLA BANDZIORÓW I KACYKÓW ORAZ KARIEROWICZÓW. SYSTEM TEN NIKOMU NIE GWARANTUJE SPRAWIEDLIWOŚCI, ALBOWIEM ZOSTAŁ OPRACOWANY PRZEZ MAKIAWELISTÓW, KTÓRZY WYZNAJĄ ZASADĘ, ŻE WŁADZY RAZ ZDOBYTEJ NIE ODDADZĄ NIGDY!

  WIDAĆ WYRAŹNIE, ŻE PARTIOKRACI ZAGWARANTOWALI ZBIROM PANSTWOWYM BEZKARNOŚĆ, A SAMA KONSTYTUCJA JEST HERETYCKA I ZBÓJECKA I NIEBEZPIECZNA DLA POLAKÓW.

  JEJ FUNKCJONOWANIE JAKO ŹRÓDŁO PRAWA HANBI WSZYSTKICH POLAKÓW!

  ART. 8 STANOWI, ŻE KONSTYTUCJA JEST PONAD PRAWEM NATURALNYM ORAZ DEKALOGIEM A WIĘC TO JEST BEZPRAWIE I HEREZJA.

  Tylko głupiec nazywa bandytyzm legislacyjny prawem!

  ART. 90 STANOWI, ŻE POLSKA MOŻE PRZEKAZAĆ SWOJĄ NIEPODLEGŁOŚĆ I SUWERENNOŚĆ DO DYSPOZYCJI OBCYM

  Ciekawe jak może ktoś przekazywać władzę nad państwem innym, skoro państwo do dobro wspólne całego narodu. Naród to przecież wszystkie pokolenia, które były, są i nadejdą.

  ART. 220 STANOWI, ŻE POLSKA NIE MOŻE BYC SUWERENNA W KWESTIACH FINANSOWYCH I JEST ZALEŻNA OD LICHWY.

  Władzę nad pieniądzem musi mieć naród, gdyż jest to znak służący inwestycjom i wymianie. Oddawanie władzy nad pieniądzem innym siłom powoduje, że państwo i naród jest zadłużany u obcych i także za pośrednictwem dostaw strumieni pieniężnych i ich przepływom - KONTROLOWANY PRZEZ OBCYCH! To zdrada!

  AUTORZY TEJ KONSTYTUCJI WRAZ Z TYMI, KTÓRZY JĄ STOSUJĄ POWINNI OD PONAD DWÓCH DEKAG GNIĆ W LOCHACH!

  Notabene

  Czy napisał już Pan zawiadomienie o przestępstwie służb, które od dekat nie przeciwstawiają się sutenerstwu i deprawacji dzieci i młodzieży?

  Czy zawiadomił Pan o zbrodni kierownictwa policji, która udzielała ochrony propagatorom satanizmu, wyuzdania, zboczeń, i innych uprawianych w całej Polsce, zwłaszcza przez WĘDROWNYCH GWAŁCICIELI?

  Czy złożył Pan zawiadomienie o przestępstwie sejmu, który skirował do zamrażarek społeczne projekty ustaw STOP PEDOFILII, STOP ABORCJI, STOP 447, etc. ?

  Czy napisze Pan do MON aby natychmiast pułkownika-pedofila pozbawić dystynkcji, gdy dowody jego winy zostaną ustalone ? Uważa, że taki zboczeniec nie ma również prawa do emerytury wojskowej. TO WRÓG!

  Czy taki zbok, nadużywający władzy, powinien dostać dożywocie?
 • @ikulalibal 20:23:25
  Mogę zrozumieć różne Pańskie obiekcje za jakieś nietrafne wypowiedzi czy to JKM, czy nawet pani dr Kurek, lecz czy one znoszą słuszność wezwań do obrony koniecznej katolickiego i słowiańskiego Narodu Polskiego przed pedofilską sitwą ochranianą przez służby i polityków oraz media?
 • DEBATA NT NIKCZEMNYCH ZBRODNI PEDOFILSKICH W POLSCE!
  https://www.youtube.com/watch?v=f5C63CxOVyg
 • Bosak u Roli o "aferze pedofilskiej celebrytów
  https://www.youtube.com/watch?v=lEVW9W_4B9c
 • @Kmieć 20:19:45
  Sorki za te slowa ale nie wolno obrazac kobiety nazywajac ja na k... i jeszcze w dodatku nie pamietajac dlaczego
 • @ikulalibal 19:44:15
  NAPISAŁ PAN
  Do walki z bezprawiem powołane są organy państwa specjalnie do tego przygotowane.Jeśli nasi rządzący uszczęśliwią nas udając się długą podróż szosą na Zaleszczyki, wtedy owszem.Wtedy trzeba będzie wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć się organizować.Ale na razie żyjemy w państwie i utrzymujemy z podatków armię:policjantów,prokuratorów,sędziów,nie licząc jednostki specjalne w tym specsłużby.

  PREZYDENT KARNOWSKI PANU NIECH SŁUŻY ZA ODPOWIEDŹ

  Jestem przerażony bezsilnością państwa polskiego wobec zbrodni pedofilii i tych wszystkich rzeczy, które dzieją się w klubach go-go. Po raz kolejny słyszymy, że będzie komisja, zostaną podjęte specjalne działania. Przyznam, że na początku nawet się ucieszyłem. Później przypomniałem sobie, jak działa prokuratura w Polsce. Według mnie wciąż będzie zmowa milczenia” – mówił prezydent Sopotu Jacek Karnowski, podczas konferencji prasowej, która odbyła się w niedzielę w Urzędzie Miejskim.


  „Walka z pedofilią nie ma koloru politycznego. Według mnie trzeba powołać komisję śledczą, która sprawdzi, gdzie nie domagało państwo polskie w walce z pedofilią. Przeprowadźcie śledztwo na temat funkcjonowania państwa w ostatnich latach, nie tylko pięciu” – oznajmił prezydent Sopotu


  „Mamy inne przykłady w Sopocie, w których państwo nie zdało egzaminu. Są to kluby go-go, z którymi walczymy od 2013 r. Chodzimy po sądach. W tych klubach mężczyźni upijani są do nieprzytomności. Zostawiają 120 tys. zł za jeden wieczór, a niektórzy są z nich wynoszeni i kładzeni na ul. Bohaterów Monte Cassino. Mamy nagrania, które dokładnie to pokazują. Przekazaliśmy je prokuraturze. Pisałem w tej sprawie np. do pana premiera Mateusza Morawieckiego, do pana ministra Mariusza Błaszczaka. Otrzymywałem zdawkowe odpowiedzi, że rozpoczną się kontrole. Składaliśmy pozwy sądowe przeciwko tym klubom. Wciąż ta sprawa nie została rozwiązana” – podkreślił.

  https://nczas.com/2020/05/25/prezydent-sopotu-dociska-ws-pedofilii-karnowski-wedlug-mnie-wciaz-bedzie-zmowa-milczenia/

  Szanowny Panie

  Prezydent miasta Sopotu ma takie same poglądy jak ja, że państwo polskie znajduje się pod okupacją kryminalistów i policji oraz prokuraturze bliżej jest do zorganizowanej przestępczości.

  Sądy, prokuratura i policja to syndykaty przestępcze a ministrowie, to pajace w służbie mafii.

  Powtarzam, że politycy mają gdzieś sprawiedliwość i mają w pogardzie narod polski, a tym bardziej zwykłego człowieka i jego prawa.

  TO SĄ BYDLAKI!

  Nie mamy z nimi wspólnoty, gdyż to są WSPÓLNICY STRUKTUR GRZECHU!
 • Co naprawdę chroni przed pedofilem?
  https://www.youtube.com/watch?v=fi2pOZ9UMt0
 • Pedofilią w Kościół cd
  https://www.radiomaryja.pl/informacje/tylko-u-nas-prof-g-kucharczyk-o-akcji-zranieni-w-kosciele-skoro-w-kazdej-parafii-pojawi-sie-taki-plakat-to-znaczy-ze-u-wiekszosci-ludzi-pojawi-sie-przekonanie-ze-cos-jest-na/
 • @Janusz Górzyński 17:50:03
  Kolejny zboczeniec na usługach PO i PSL. Rudy zatrudnił pedofila na tak wysokie stanowisko? Nie wierzę! Nie możliwe. Rudy miał pod ręką pedofila? Nie możliwe. To rudy szwabożyd miał ciekawych współpracowników! Jeśli dobrze rozumiem, to za rządów PO-PSL polski wywiad werbował za loda agentów w przedszkolach? Jeśli zboczeniec to już ma etat w pewnym ratuszu na 100%. A sąd go wypuści. Bo swojak. Brał leki które zostały podmienione, nic z tego nie rozumiem. Są takie leki, że po zażyciu zabierasz się za chłopca? No i łatwa do rozszyfrowania linia obrony zbrodniarza pedofilskiego: brałem leki psycho, więc nie odpowiadam za swoje czyny, to jak bronił się sędzia przyłapany na kradzieży 50 zł? nie miałem pełnej świadomości. Czy „rzetelni i obiektywni” Sekielscy nakręcą o nim film?Czy ten koleś z mafii Tuska był partnerem obecnego dublera MKB na kandydata ateisty,przyjaciela homolobby i faszystowskiej ideologii lgbtq?

  „W 2019 był kandydatem Platformy Obywatelskiej do Parlamentu Europejskiego z listy Koalicji Europejskiej.” (Wikipedia.) Nie udało się ukryć w Brukseli jednego z totalnych pedofilów. To całe badziewiaste PO - jak w soczewce. Jeśli nie złodziej to zboczeniec lub psychopata. Wystarczy popatrzeć i posłuchać opozycji np Neumana, Trzaskowskiego, Tuska i innych z rasy „panów”. Straszne! Opinia w sprawie odwołania Panów: płk Pawła Woźniaka … 25-11-2015 -http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=OPINIEST&NrKadencji=8&KodKom=KSS
 • @kula Lis 69 08:14:49
  https://stronazycia.pl/stop-biznesowi-smierci-kampania-samochodowa/
  Dlatego mamy cywilizację śmierci w Polsce. ze dla wielu degeneratów nie ma żadnych hamulców i nie ma takiego zła, którego by nie popełnili.
 • @Janusz Górzyński 09:39:11
  Panie Górzyński, nie ma katolickiego Narodu Polskiego. Albo jest Naród Polski, albo . katolicki. Jedno z drugim nie idzie w parze.
 • @goat 11:13:34
  Już dawno Feliks Koneczny udowodnił, że Kościół katolicki jest twórcą i wychowawcą narodów i naród może powstać wyłącznie w cywilizacji łacińskiej.

  Widać to wyraźnie na przykładzie Niemców, Rosjan, Żydów, itp., którzy narodami nie są lecz watachami plemiennymi w ramach gromadnościowych cywilizacji.
 • KOLEJNY CWELEBRYTA W AKCJI
  Pięć tysięcy złotych zadośćuczynienia za wyrządzoną krzywdę i 10 lat zakazu zbliżania się na odległość mniejszą niż 30 metrów. Taki wyrok usłyszał 29-latek z Tarnowa, które sąd skazał za usiłowanie gwałtu na 79-letniej babci.
  Do napadu i próby gwałtu doszło w niewielkiej podtarnowskiej miejscowości. Tam, po pracy dwóch mężczyzn spożywało dość znaczną ilość alkoholu.

  Po zakończeniu libacji, oskarżony pojechał do mieszkania swojej babci, aby zjeść z nią obiad. W jego trakcie wszczęła się awantura.

  Kłótnia bardzo szybko zmieniła się w brutalny atak i szarpaninę. Kobieta była bita, rzucana o ścianę. Wnuczek bez zastanowienia starał się zmusić babcię do stosunku seksualnego.
  Jak przedstawił sąd, kobieta zaproponowała mężczyźnie, że da mu pieniądze które będzie mógł wydać w agencji towarzyskiej. Ten jednak nadal kontynuował próbę gwałtu.

  Co ciekawe, pomimo że dane 29-latka nie są upublicznione, to z nieoficjalnych źródeł wiadomo, iż był on uczestnikiem serialu dokumentalnego „Chłopaki do wzięcia”. Według lokalnych mieszkańców wcześniej zdarzały mu się alkoholowe ekscesy, jednak nikt nie spodziewał się, iż ma zaburzenia na punkcie seksualnym.
  https://alaluna.pl/gwiazdy/przerazajace-gwiazdor-serialu-chlopaki-do-wziecia-probowal-zgwalcic-wlasna-babcie-7/
 • MEGAPEDOFILIA W USA czyli w żydowskim imperum zła
  27 maja na platformie Netflix pojawi się dokument o Jeffreyu Epsteinie – multimilionerze pedofilu. W dokumencie głos zabiorą ofiary zmarłego potwora.
  https://nczas.com/2020/05/26/milioner-epstein-kupil-trzy-12-letnie-dziewczynki-dokument-na-netfliksie-okazja-do-szerzenia-lewicowej-propagandy-video/?utm_source=onesignal&utm_medium=onesignalautolink&utm_campaign=onesignalautolink
 • „Miałam 25 aborcji”. „To bezpieczniejsze niż poród”
  https://nczas.com/2020/05/26/polskie-feministki-szokuja-mialam-25-aborcji-to-bezpieczniejsze-niz-porod-pomaga-kobietom-i-dzieciom-foto/?utm_source=onesignal&utm_medium=onesignalautolink&utm_campaign=onesignalautolink


  Kolejny szokujący wpis pojawił się na FB radykalnych feministek „Dziewuchy Dziewuchom”. Obrazek przedstawiający kobietę dumną ze swoich 25 aborcji i wpis głoszący, że aborcja jest bezpieczniejsza niż poród.
  „Jak najlepiej zrobić aborcję? Tak wcześnie jak to możliwe, tak późno jak to konieczne” – piszą „Dziewuchy…”. Aż strach pomyśleć na jakim etapie kończy się to „tak późno jak to konieczne”.

  W dalszej części wpisu feministki zapewniają, że aborcja „zarówno farmakologiczna jak i chirurgiczna” jest bezpieczniejsza niż poród. Oczywiście, że nie jest. Nie mówiąc już o tym, że dla dziecka zupełnie nie jest bezpieczna, a „Dziewuchy..” piszą na końcu bezczelnie, że ich postulaty są pomocą dla kobiet i dzieci. Dla kobiety również aborcja nie jest bezpiecznym zabiegiem – żadna operacja nie jest. Natomiast jeśli chodzi o blizny psychiczne, to na pewno są bardziej dotkliwe niż po porodzie.

  Feministki piszą, że aborcję powinno się przeprowadzać „tyle razy ile się potrzebuje”. Na załączonym obrazku jest zaś kobieta w koszulce z napisem „miałam 25 aborcji”. Przerażające. „Dziewuchy…” zapewniają: „Dałaś zabić 25 swoich dzieci? Masz powód do dumy!”.

  Mówimy tu o grupie, która jest częścią środowiska pomagającego kobietom w Polsce nielegalnie abortować dzieci. Rząd Prawa i Sprawiedliwości natomiast nie jest w stanie ukrócić tego procederu. Ta udawana prawica najwidoczniej boi się „czarnych marszów”.

  GDZIE SĄ SŁUŻBY ODPOWIEDZIALNE ZA ŚCIGANIE MORDERCÓW?
  25-KROTNA ZABÓJCZYNI SAMA PRZYZNAJE SIĘ DO ZBRODNI!

  PODOBNIE JAK PRZESTĘPCZYNIE PODŻEGAJĄCE DO ZBRODNI TAKŻE WINNY BYĆ ŚCIGANE!
 • Robert Winnicki ostro: „Obrzydliwi i ohydni przestępcy do więzienia.
  https://nczas.com/2020/05/27/robert-winnicki-ostro-obrzydliwi-i-ohydni-przestepcy-do-wiezienia-kosciol-musi-wrocic-do-dyscypliny-moralnej-video/?utm_source=onesignal&utm_medium=onesignalautolink&utm_campaign=onesignalautolink
 • TRZASKOWSKI MILIONAMI DOTUJE CZERWONYCH KILLERÓW, SZPIEGÓW I ZBOCZEŃCÓW!
  Prezydent Warszawy a zarazem kandydat na prezydenta RP Rafał Trzaskowski tłumaczył się przed dziennikarką TVP Info z przyznania prawie 2 mln zł fundacji Jolanty Lange (Gontarczyk). Kobieta była współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa i inwigilowała ks. Franciszka Blachnickiego chwilę przed jego śmiercią.
  Media ujawniły, że Jolanta Lange, a wcześniej Gontarczyk, dostała od miasta st. Warszawy w ramach dofinansowania prawie 2 mln zł na swoja fundację. Organizacja przez nią zarządzana zajmuje się m.in. promocją LGBT. Natomiast sama Gontarczyk była kiedyś kluczowym współpracownikiem bezpieki. Co więcej w latach 80. znajdowała się nawet na celowniku kontrwywiadu RFN.

  Gontarczyk miała za zadanie inwigilować twórcę Ruchu Światło Życie, Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego. Według medialnych doniesień miała być jedną z ostatnich osób, które widziały duchownego przed jego tajemniczą śmiercią. IPN wznowił śledztwo w tej sprawie.
  https://nczas.com/2020/05/27/trzaskowski-tlumaczy-sie-z-przyznania-2-mln-zl-bylej-agentce-bezpieki-promujacej-m-in-lgbt/?utm_source=onesignal&utm_medium=onesignalautolink&utm_campaign=onesignalautolink

  Stołeczny ratusz dał jej prawie 2 mln zł
  Dlaczego stołeczny ratusz przekazał pieniądze podatników fundacji wspierającej LGBT, fundacji zawiadywanej przez agentkę komunistycznej bezpieki? O to i o ewentualną znajomość z Gontarczyk, zapytała Trzaskowskiego dziennikarka TVP Info.

  – Dlaczego postanowił pan przyznać prawie 2 mln zł dofinansowania fundacji prowadzonej przez Jolantę Lange, a w zasadzie Gontarczyk, TW „Panna”, która współpracowała SB i inwigilowała Blachnickiego? Co osoba, która współpracowała z SB, wie o szerzeniu swobód obywatelskich? – rzuciła do prezydenta Warszawy.

  – Ja nie jestem cenzorem, nie prześwietlam przeszłości wszystkich, którzy otrzymują wsparcie ratusza, zwłaszcza w procedurach konkursowych, na różne cele dotyczące działalności obywatelskiej. Jeśli ludzie przez rząd PiS będą pozbawiani praw obywatelskich, to może pani zadawać tego typu pytania – stwierdził.

  Trzaskowski zna Gontarczyk osobiście?
  A co odpowiedział na pytanie czy osobiście zna Gontarczyk? – Setki fundacji, przeróżnego rodzaju inicjatywy są wspierane przez Warszawę i bardzo dobrze, bo rząd wycofuje wsparcie dla wielu organizacji pozarządowych. Moim zadaniem nie jest prześwietlanie różnego rodzaju wydarzeń – odpowiedział Trzaskowski.

  – Nie zna pan Gontarczyk i jej przeszłości? – dopytywała dziennikarka TVP Info. – Gdybym chciał znać przeszłość wszystkich ludzi, którzy współpracują z miastem Warszawą, to niczym innym nie musiałbym się zajmować. Zajmuję się zarządzaniem miasta i nie aspiruję, jak PiS, do budowania inkwizycji. Jeżeli ktoś złamał prawo, powinien zostać osądzony. Jeżeli macie dowody, że dana osoba złamała prawo i powinna ponieść odpowiedzialność, to zupełnie inna kwestia. To dziwne, że telewizja publiczna zajmuje się prześwietlaniem życiorysów różnych ludzi – bronił się.

  Dalej tłumaczył się, że jego zadaniem nie jest przyznawanie dotacji przez ratusz. – Decyzje zapadają w procedurach konkursowych i podejmują je specjaliści – stwierdził.
 • @Janusz Górzyński 05:53:43
  Były wiceszef Agencji Wywiadu zatrzymany. Usłyszał zarzuty w sprawie pedofilii NPK 25.05.2020 15:17 Były zastępca szefa Agencji Wywiadu został kilka dni temu zatrzymany pod zarzutem dokonania czynów o charakterze pedofilskim. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i trafił do aresztu. Jak informuje portal tvp.info do zatrzymania byłego pułkownika wywiadu doszło w piątek 22 maja. Paweł Woźniak od trzech lat nie jest już czynnym funkcjonariuszem. Wiceszef Agencji Wywiadu został zatrzymany. Postawiono mu zarzuty o charakterze pedofilskim. Do listopada 2015 roku był jednak wiceszefem Agencji Wywiadu. Stanowisko to pełnił przez osiem lat. Wcześniej pracował też w kontrwywiadzie Urzędu Ochrony Państwa. Paweł Woźniak został odwołany z funkcji zastępcy szefa AW na podstawie decyzji premiera wydanej po opinii komisji ds. służb specjalnych. Po 2015 roku jeszcze przez dwa lata był związany ze służbami specjalnymi. Jak wynika z ustaleń portalu przez długi czas przebywał na zwolnieniu. Z kolei według informacji wPolityce.pl mężczyzna miał molestować swojego siostrzeńca. Twierdzi, że miał brać leki psychotropowe, które zostały mu "podmienione" powiedziała serwisowi osoba znająca szczegóły postępowania. Mężczyzna został zatrzymany przez policję i usłyszał zarzuty związane z dokonaniem czynów o charakterze pedofilskim. Paweł Woźniak aktualnie przebywa w areszcie, gdzie oczekuje na proces.
 • @Janusz Górzyński 03:10:27
  https://alaluna.pl/wp-content/uploads/2020/02/lukasz_chlopakidowziecia_alaluna-768x512.jpg

  Patrząc na ten pysk, krowy na pastwisku powinny się bać!
 • @Janusz Górzyński 03:41:06
  Czytając to wzięło mnie na wymioty. Bóg musi być naprawdę miłosierny, że jeszcze takie ścierwa chodzą po tym świecie… I, że świat jeszcze istnieje. Jeżeli to prawda, to zrobiła z siebie dmuchana lalkę i jeszcze popełniła przy tym 25 morderstwa z premedytacja. Czyli kilkanaście razy dożywocie. Jeżeli to jest podstępna propaganda, to też powinna siedzieć za nawoływanie do morderstwa. Obrzydliwa kreatura. Większość kobiet jest płytka, tępa i bezmyślna i w związku z tym nie mają takowych.
  Co do 25 aborcji. Dlaczego się nie wysterylizuje jak nie chce dzieci? Mogłaby sobie macicę wyciąć i miałaby z głowy te wszystkie aborcje.
 • @Janusz Górzyński 03:10:27
  Czy kuriozalne wyroki wydane przez tzw. sędziów ze specjalnej kasty na tego zboczeńca nie dowodzą niezbicie konieczności rozwalenia tego tzw. aparatu sprawiedliwości i wysłanie dużej części tych tzw. " sędziów " na zieloną trawkę.
 • @Janusz Górzyński 05:53:43
  Czy Rafał Trzaskowski wreszcie powie Polakom jak bardzo popiera środowiska LGBT? Byłby to w debacie publicznej przełom.......Popieranie LGBT jest tylko dla głosów. Istotną sprawą jest stosunek kandydatów w tym Trzaskowskiego do SB i ustawy deubekizacyjnej. To nadal ludzie SB rozgrywają wybory i wystawiają swoich kandydatów. Należy się spytać Joli Lange, aktywistki LGBT która współpracuje z Rafałem Trzaskowskim. Ten tęczowy Rafałek to obłudny kryptopedałek, konfident, POstępuje jak rasowy TW -SB, zawsze zaprzecza! Proktolog stwierdził by… jak głęboko popiera LGBT….to tani żigolo Sorosa, wychowanek obmierzłego żydomasona Geremka. Popiera tych których mu wskaże jego pan żyd Soros. Służy temu kto mu płaci.
 • Pedałów, zboków by nie ruszyli bo by się bali...
  Łowicka pielgrzymka na Jasną Górę rozwiązana. Środowiska katolickie nie kryją oburzenia. Wczoraj policja po raz drugi interweniowała w sprawie łowickiej pielgrzymki na Jasną Górą. Po tym, jak w poniedziałek policja wylegitymowała i pouczyła pątników o zakazie zgromadzeń, część z nich kontynuowała we wtorek pielgrzymkę - jak twierdzą świadkowie - z zachowaniem sanitarnych obostrzeń. Nie przekonało to jednak policji i pielgrzymka została ostatecznie rozwiązana. Zdecydowanie zareagowały na tę sytuację środowiska katolickie.

  https://niezalezna.pl/331814-lowicka-pielgrzymka-na-jasna-gore-rozwiazana-srodowiska-katolickie-nie-kryja-oburzenia


  Plaże w Trójmiescie oblegane, jeden przy drugim, w słoneczne dni. I co, ano nic bo Policja się boi dużych skupisk łamiących prawo. Można sobie odbić na pielgrzymce. A kilka dni temu w Poznaniu demonstrowały pedały z kodu i nikt nie został ukarany.
 • 1,5 roku więzienia za atak na księdza
  https://niezalezna.pl/331757-15-roku-wiezienia-za-atak-na-ksiedza
  Sędzia do odsiadki. Jak to czyn nie miał podłoża antyreligijnego -ten palant mówił przecież, że chce odprawić mszę. Miejsce i motywy wskazują. że było to przestępstwo na tle religijnym. Sędzia to chyba kolega przestępców. A może by tak temu sędziemu z tzw. specjalnej kasty za wydanie takiego śmiesznie małego wyroku przydzielić te 1,5 roku do odsiadki , a zwykłemu bandycie co najmniej 5 lat ciężkiego więzienia. Wtedy można by powiedzieć , że sprawiedliwość zatriumfowała.
 • @kula Lis 69 07:48:13
  Sprzedawali fragmenty ciał zamordowanych dzieci [VIDEO]
  https://nczas.com/2020/05/27/sprzedawali-fragmenty-cial-zamordowanych-dzieci-video/

  Aborcyjny potentat, Planned Parenthood, utrzymywał, że nigdy nie brał udziału w sprzedaży organów i fragmentów ciał dzieci zamordowanych przed urodzeniem. Korporacja twierdziła, że jedynie je darowała. Teraz jednak na jaw wyszły szokujące fakty.
  Światło dzienne ujrzało nagranie Center for Medical Progress (CMP). Zadaje ono kłam twierdzeniom Planned Parenthood.

  W filmie przedstawiono bowiem fragmenty zeznań pracowników aborcyjnej korporacji, jakie składali pod przysięgą w 2019 roku. Wyciekły także dokumenty przez nich sygnowane. Wideo ukazuje menadżerów i dyrektorów, którzy przyznają się do handlu ludzkimi organami. Jest to nielegalny proceder.

  W materiale umieszczono m.in. fragment zeznań starszej dyrektor Planned Parenthood Gulf Coast ds. Dostępu do Aborcji Tram Nguyen, a także dr Dorothy Furgerson – dyrektor medycznej Planned Parenthood Mar Monte. W filmie występuje też dr Deborah Nucatola, była dyrektor naczelna usług medycznych Planned Parenthood Federation of America.

  Z zeznań wynika, że kadra kierownicza w krajowej centrali Planned Parenthood wiedziała o handlu organami i częściami ciała abortowanych dzieci. Deborah Nucatola pod przysięgą zeznała, że wiedziała o tym, że Planned Parenthood Los Angeles dostaje płatności w zamian za fragmenty ludzkich szczątków.

  Jak stwierdziła, nigdy nie zadała sobie trudu, aby wszystko odbywało się zgodnie z prawem. W początkowym fragmencie materiału aborcjonistka Nucatola przy winie i sałatce rozmawia o tym, jak dostosowała przebieg aborcji, by lepiej pozyskiwać części ciała dzieci.

  Pod przysięgą zeznawała także dr Mary Gatter, którą wcześniej przyłapano na tym, jak negocjuje ceny fragmentów ciał abortowanych dzieci. „Chcę lamborghini” – mówiła. W trakcie zeznań przyznała się do zawarcia porozumienia biznesowego z firmą do pobierania tkanek płodu ludzkiego Novogenix.

  Więcej zeznań dostępnych jest na stronie CMP.

  Prawdę o działalności Planned Parenthood ujawniła także była pracownica koncernu Abby Johnson. Na podstawie jej historii powstał film „Nieplanowane”.

  https://nczas.com/2020/05/27/sprzedawali-fragmenty-cial-zamordowanych-dzieci-video/
 • @kula Lis 69 09:08:18
  To wyłącznie Kościół, a nie państwo, jest odpowiedzialny za sprawowanie kultu religijnego.
  https://www.radiomaryja.pl/kosciol/nasz-dziennik-ks-kard-r-sarah-zadna-wladza-swiecka-nie-moze-zawiesic-publicznego-sprawowania-kultu-kosciola/

  „Żadna władza świecka nie może zawiesić publicznego sprawowania kultu Kościoła. Kult ten jest rzeczywistością duchową, nad którą władza doczesna nie ma żadnej władzy” – dobitnie podkreśla ks. kard. Sarah.

  Jako „rzecz nie do przyjęcia” watykański purpurat określa sytuację, gdy władze polityczne uzurpują sobie prawo do decydowania, czy i kiedy wolno otworzyć kościoły.

  W ostatnich tygodniach we Francji, w Hiszpanii i w Niemczech, podczas gdy katolicy nie mogli gromadzić się w kościołach, muzułmanie swobodnie odprawiali swoje modlitwy w miejscach publicznych.

  Całość artykułu: https://wp.naszdziennik.pl/2020-05-23/340682,bezprawne-zakazy.html
 • Pedofil uwiódł 13-latkę. Ojciec obciął jej głowę
  https://nczas.com/2020/05/28/pedofil-uwiodl-13-latke-ojciec-obcial-jej-glowe/?utm_source=onesignal&utm_medium=onesignalautolink&utm_campaign=onesignalautolink
 • Wyszedł po 30 latach i zabił kobietę
  https://nczas.com/2020/05/28/wyszedl-po-30-latach-i-zabil-kobiete-patologiczne-skutki-braku-kary-smierci/?utm_source=onesignal&utm_medium=onesignalautolink&utm_campaign=onesignalautolink
 • Wyeliminowano absurdalny zapis
  https://nczas.com/2020/05/28/drobna-dobra-zmiana-pis-wyeliminowano-absurd-w-klauzuli-sumienia/?utm_source=onesignal&utm_medium=onesignalautolink&utm_campaign=onesignalautolink

  Uważacie kobiety za idiotki!
  https://nczas.com/2020/05/28/korwin-mikke-uwazacie-kobiety-za-idiotki-wideo/?utm_source=onesignal&utm_medium=onesignalautolink&utm_campaign=onesignalautolink
 • Idiokracja
  https://nczas.com/2020/05/28/wybory-10-maja-sie-odbyly-mozliwe-ze-mamy-nowego-prezydenta-wniosek-o-uznanie-wyniku-znajduje-sie-w-sadzie-najwyzszym-video-2/?utm_source=onesignal&utm_medium=onesignalautolink&utm_campaign=onesignalautolink
 • Wyszedł po 30 latach i zabił kobietę
  Jest takie angielskie przysłowie:

  "Hard cases make bad law" czyli trudne/wyjatkowe sprawy prowadzą do złego prawa.

  Prawo z natury jest niedoskonałe, i w niektórych przypadkach będzie prowadzić do niesprawiedliwych orzeczeń.

  Mamy więc wybór, albo zoptymalizować prawo aby dobrze działało w typowych sytuacjach, krzywdząc nielicznych, albo aby krzywdziło wielu zapobiegając krzywdzie nielicznych.
 • Rafał Betlejewski, szuka na Facebooku dzieci w wieku 12-15 lat.
  https://nczas.com/2020/05/28/skandal-betlejewski-szuka-na-facebooku-dzieci-w-wieku-12-15-lat-chodzi-o-pedofilie-zapewnia-ze-to-na-powaznie-foto/
 • Lubelszczyzna odrzuciła skragę Bodnara ws. LGBT
  https://nczas.com/2020/05/28/lubelszczyzna-odrzucila-skrage-bodnara-ws-lgbt-jest-oparta-na-blednym-zalozeniu/
 • wasze dzieci nie są wasze ale nasze
  https://www.facebook.com/piotr.marusinski.52/videos/3051933248230190/
 • Wiadomości Rząd PiS lubi lewicowe ideały LGBT
  https://nczas.com/2020/05/28/rzad-pis-lubi-lewicowe-idealy-lgbt-bosak-wzywa-do-szybkiego-dzialania-video/?utm_source=onesignal&utm_medium=onesignalautolink&utm_campaign=onesignalautolink
 • Grzegorz Braun proponuje Kuchcińskiego na przewodniczącego komisji ds. pedofilii
  https://nczas.com/2020/05/29/grzegorz-braun-proponuje-kuchcinskiego-na-przewodniczacego-komisji-ds-pedofilii-video/?utm_source=onesignal&utm_medium=onesignalautolink&utm_campaign=onesignalautolink
 • Przedszkolanka zabijała dzieci
  https://nczas.com/2020/05/29/przedszkolanka-zabijala-dzieci-rodzice-w-szoku-25-latka-aresztowana/?utm_source=onesignal&utm_medium=onesignalautolink&utm_campaign=onesignalautolink
 • Tak ten tekst skomentowała obżydliwa cuchnąca izraelska binda
  https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/kolejna-prowokacja-dr-ewa-kurek-rzekomo-nawoluje-do-mordow
 • Małżeństwo w Kościele. Sobór watykański II przestawił naukę do góry nogami! | Michał Murgrabia
  https://www.youtube.com/watch?v=Fp-7PBjFzjs
 • @Janusz Górzyński 20:31:07
  To że ten hujty dupty to wyjątkowy idiota, tchórz i damski bokser to wszyscy wiedzą. Sam go zresztą stąd wykopałem. Potem go łaskawie odbanowałem ale un, jak każdy chazar to śmierdzący tchórz i boi się tu wejść :)

  No ale ty mógłbyś trochę lepiej dokumentować swoje notki.

  Po co dawać takim żydowskim dupkom amunicję?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:05:48
  Zrobiłem to dlatego, aby zaprezetować chazarskiego zajoba, który od dwóch lat zbiera informacje na mój temat na zlecenie jakiś żulów i wypisuje brednie na mój temat.
  Każdy może porównać teksty. I temu to miało służyć, w celach komparatystycznych! Według tegoż Trojanowskiego z Gliwic, prawdziwe nazwisko Mordechaj Jajko, troska o kraj i Kościół, a także zafrasowanie w przedmiocie odchodzenia od wysokich wymagań stawianych przez etykę katolicką ludziom i instytucjom oraz smutek z powodu porzucania przez Polaków braterstwa i solidarności, to zdaniem tego parcha oznaka ruskiej agentury.

  Przynajmniej każdy kto nie wie, to teraz może się przekonać, jak izraelskie bindy tworzą propagandę o ruskich onucach.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej